Ulakas Kaunitar http://www.ulakas-kaunitar.ee Vallatu pesupood Fri, 09 Dec 2016 17:12:44 +0000 et hourly 1 Erootilised lõhnad http://www.ulakas-kaunitar.ee/erootilised-lohnad/ Mon, 28 Nov 2016 13:55:05 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=8218 Täna kirjutame, millised lõhnad aitavad magamistoas atmosfääri kirglikuna hoida. Olgu see nimekiri abiks, kui valite massaažiõli või eeterlikku õli aroomilampi.

The post Erootilised lõhnad appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Ma olen märganud, et mõni naine lõhnab alati nagu kastepiiskadega niisutatud roosiõis ja mõnest mehest õhkub ürgset põlismetsade jõudu. Olenemata sellest, kas see inimene jääb minu lähedusse pikaks päevaks või põgusaks hetkeks, loob inimese lõhn minus emotsiooni. Muidugi mõjutavad meid lisaks lõhnadele visuaalne pool, feromoonid, energeetiline foon jpm, kuid ei tasu alahinnata lõhnade mõju sellele, kas inimene meile meeldib ja millist suhtlust me temaga soovime.

Võtsime appi raamatu “Seksuaalsete toimingute, kalduvuste ja elamuste entsüklopeedia” (Luhaäär, 1999) ja uurisime, millised lõhnad aitavad magamistoas atmosfääri kirglikuna hoida. Olgu see nimekiri abiks, kui valite erootiliseks massaažiks massaažiõli või eeterlikku õli magamistoa aroomilampi.

Kriss_Soonik_AW14_10Ambra – hall ambra on soojade merede and, mida lained uhuvad aegajalt kaldale. Must ambra on puuvaik, mida tuuakse Assamist. Mõlema lõhnal on tugevalt erootiline alatoon.

Jasmiin – on öeldud, et jasmiini lõhn teeb igast naisest nümfomaani.

Kannike – võrreldes jasmiiniga on kannike oluliselt diskreetsem, õrnem ja tagasihoidlikum, mistõttu sobib eriti just sügavama hingeeluga naistele.

Patchouli – saadakse Indias jm Idamaades kasvava põõsa Pogostemon Heyneanus pehmest säsist. Kasutatakse tantristlikes riitustes.

Mürr – puuvaik, mida saadakse Araabia poolsaarelt. Tugeva erotiseeriva toimega.

Muskus – muskust on saadaval erineva kvaliteediga. Õige muskus saadakse muskushirvelt, kuid seda on raske leida, kuna see on kallis. Odavam muskus on kas sünteetiline või valmistatud taimest nimega Mimulus moschatus. Muskusel on kergesti äratuntav ja väga spetsiifiline lõhn, mis mõjub äärmiselt erutavalt ja tekitab iha nii meestes kui naistes. Muskust kasutatakse laialdaselt iha tekitavates parfüümides.

Roos – oma kirge sütitavatelt omadustelt on roos kodumaistest taimedest teisel kohal jasmiini järel.

Sandlipuu – kasutatakse tantristlikes riitustes. India müüdi järgi lõhnavat taevaste neitsite rinnad nagu sandlipuu.

Sirel – erootiliste omaduste poolest kolmandal kohal kodumaistest taimedest jasmiini ja roosi järel.

Tantristlikus traditsioonis on tavaks lõhnastada naise erinevad kehaosad erinevate lõhnaõlidega: juuksed nardiõliga, põsed ja kael pachouliga, rinnad ambra ja muskusega, käed jasmiiniga, puusad sandlipuuõliga, kubemekarvad muskusega ja jalad safraniga. Meeste lõhnastamine on tunduvalt lihtsam: piisab, kui üleni sandlipuuõliga kokku määrida.

Ulakast Kaunitarist leiad nii massaažiõlisid kui ka parfüüme, millega kirg ei jää sinust sammugi maha:

*Orgaaniline käsitööna valminud massaaži-/kehaõli Mandarin & Jasmine – jasmiin lisab mandariini värskusele korraliku sõõmu kirge ja erootikat. Hea uni tuleb ka, aga alles pärast seda, kui kired saavad rahuldatud 😉
yesforlov*Iha tekitav parfüüm YesForLov – erutava toimega Prantsuse parfüüm, mille vastupandamatus kombinatsioonis tantsivad muskus, värsked liiliad, kütkestav ploom, safran ja erinevad vürtsid. Müügil on eraldi parfüümid mehele ja naisele, kuigi nende lummusesse sattumisel ei oma sugu mingisugust tähtsust.
*Iha tekitav massaažiõli YesForLov – erutav massaažiõli, mille salaretsept sisaldab iha tekitavast parfüümist tuttavaid komponente. Sooja massaažiõli armastajad saavad valida endale selle massaažiõli ka massaažiküünla kujul: lihtsalt süüta küünal, oota, kuni on sulanud massaažiks piisav kogus õli, kustuta leek, kalla õli kehale ja pane meeled valmis elu erootiliseimaks massaažiks.

Kirehõngulist päkapikuootust!

The post Erootilised lõhnad appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Saage tuttavaks: sekslelud meestele http://www.ulakas-kaunitar.ee/saage-tuttavaks-seks-lelud-meestele/ Sat, 12 Nov 2016 10:39:28 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=8091 Alustuseks pean ütlema, et Ulakas Kaunitar ei müü endiselt kumminaisi ja ka tänane postitus läheb sellest kaubast suure kaarega mööda. Kuigi Ulakas Kaunitar on ennekõike naistele ja paaridele loodud pood, leiab meilt ühtteist ka meestele nii koos partneriga kui üksi nautimiseks.

The post Saage tuttavaks: sekslelud meestele appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Alustuseks pean ütlema, et Ulakas Kaunitar ei müü endiselt kumminaisi ja ka tänane postitus läheb sellest kaubast suure kaarega mööda, sest kumminaised on minevik!

Peame oluliseks, et meil müüdav kaup oleks kvaliteetne, luksuslik, ohutu tervisele ja ei jätaks mitte kedagi naudinguta. Kuigi toonitame alati, et Ulakas Kaunitar on ennekõike naistele ja paaridele loodud pood, leiab meilt ühtteist ka meestele nii koos partneriga kui üksi nautimiseks.

PINO_Product_Federal-BlueArmurõngad

Armurõngas, peeniserõngas, kõige võimsam meestesõrmus – heal lapsel mitu nime, nagu öeldakse – on üks tuntumaid meestelelusid, mida teatakse lisaks kumminaisele. Tõsi, armurõngas eeldab partneri olemasolu, et see täidaks oma eesmärki. Parim armurõngas on tehtud pehmest ja venivast silikoonist ning see asetatakse jäigastunud peenisele juure lähedale. Vastavalt soovile võib ka munandid rõngast läbi tõmmata. Lisaks silikoonile kasutatakse materjalina ka nahka, kummi ja isegi metalli. Armurõnga eesmärk on õrnalt takistada verevoolu, tänu millele saavutab mees tugevama ja kestvama erektsiooni.

Armurõngaid on vibratsiooniga ja ilma, mõnel on ühes servas eenduvad osad, mis on loodud stimuleerima naispartneri kliitorit vahekorra ajal. Vibratsioon pakub naudingut mõlemale osapoolele.

Ulaka kaunitari lemmikud:
Lelo Pino – eenduva osaga vibreeriv peeniserõngas, mis hellitab naise kliitorit ja mida mees saab kanda kahte pidi.
Picobong Remoji Lifeguard – vibreeriv peeniserõngas, mida saab lisaks nupule tootel juhtida ka vallatust äpist.
Dorcel armurõngas – vibratsioonita peeniserõngas, mille “mummud” pakuvad lisanaudingut nii mehele kui naisele.

BLOWHOLE blackPeenise stimulaatorid

Selles tootegrupis pakume me kahte toodet: Picobong Blowhole ja Tenga Egg mõnumuna.
Kuigi neid tooteid saab mees nautida ka üksi, on need ideaalsed eelmängu osana. Nagu aimata võite, saab nii blowhole´i kui mõnumunaga pakkuda mehele mõnu, senisest erutavamat eelmängu, lisastimulatsiooni ja lingam massaaži.

Picobong Remoji Blowhole on vibreeriv tops, mis imiteerib oraalseid naudinguid. Sobib eelmänguks ja kallima erutuse tõstmiseks, kuna stimuleerib eriliselt hästi peenisepead kui kõige tundlikumat osa. Erinevaid programme saab lisaks nupule valida ka Remoji äpist.

Tenga Egg mõnumunad on hästi pehmest ja venivast silikoonist lelud, mille sisemine pind on reljeefne (laineline, mummuline jne). Muna asetatakse peenise otsa ja käe abil liigutatakse seda üles alla. Seespool olevad reljeefid pakuvad mehele lisastimulatsiooni ja naudingut, mida ainult käega pole võimalik teha. Ideaalne ja pisike mänguasi, mille pakend näeb välja nagu Kinder Surprise.

 

Anaaltapid

bootie1Anaaltapp on unisex mänguasi, mis sobib nii mehele kui naisele olenemata seksuaalsest orientatsioonist. Anaallelusid on lihtne teistest leludest eristada, kuna neil on ühes otsast alati nn stopper (laiem osa, mis takistab lelul sooltesse plehku panna). Tõsi, pepu on selline koht, mis ei taha enam sinna pandud asju tagasi anda ja kui need edasi sooltesse liiguvad, tuleb võtta ette visiit EMOsse. Seega on oluline silmas pidada, et anaalsete naudingute jaoks kasutatakse spetsiaalseid lelusid.
Anaaltappe tehakse silikoonist, klaasist, metallist ja puidust. Anaaltapp asetatakse pepusse sooloseksi või vahekorra ajaks, kuid sekslelude tootjad soovitavad neid kanda ka jalutuskäigul või rattasõidul 🙂

Ulaka Kaunitari lemmikud:

Rimba anaaltapp: metallist anaaltapid on kaunistatud sädeleva kristalliga ja pakitud kaunisse sametisse kinkekarpi. Saadaval kahes suuruses: XS (läbimõõt 2,4 cm), S (läbimõõt 3 cm).
Fun Factory Bootie: meditsiinilisest silikoonist painduv anaaltapp, sobib nii algajatele kui ekspertidele 😉
Fun Factory Bendybeads: meditsiinilisest silikoonist anaaltapp sügavamateks naudinguteks.

Hugo Ocean Blue22903c4e1ce5ac38eab31903b08ca9a0 copyEesnäärmemassaaži vibraatorid/pulsaatorid

Eesnäärmemassaaži saab teha sõrmedega ja olenevalt mehe anatoomiast ka mõnede anaaltappidega (olenevalt suurusest). Kuid turule on tulnud ka spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud anaallelud.

Lelo Hugo: tänu erilisele disainile saab Hugot kasutada hands-free, põnevuse lisamiseks saab programme muuta puldiga 12 m kauguselt. Miks mitte anda pult partneri kätte ja kasutada Hugot osana eelmängust!

Kui on huvi veelgi sügavamate naudingute järele, võiks valida vibreeriva Lelo Loki või veelgi võimsama pulseeriva Fun Factory Stronic Drei, mis liigub ise sisse-välja.

Eesnäärmemassaaži tegemisest ja selle vajalikkusest saab rohkem lugeda siit.

paddleAksessuaarid

Tõsi, roosad ja karvased käerauad ei pruugi olla see aksessuaar, millest kõik mehed unistavad, kuid sidumisvahendid, piitsad ja nibuklambrid on sama erutavad nii naistele kui ka meestele. Meie lemmik on Eesti kaubamärk XAOS, mille nahast aksessuaarid peavad vastu ka kõige metsikumatele voodiseiklustele. XAOSe tooted on kvaliteetsed, vastupidavad, stiilsed ja loodud koostöös oma ala asjatundjatega.

Lisaks leludele soovitame meestele teisigi erutavaid tooteid:

Ergutav tee meestele sidrunheina ja Krachaiga: suurendab verevarustust, toetab spermatogeneesi, tõstab libiidot, annab elujõudu, toetab mehisust ja pikendab erektsiooni. See on looduslik võlujook meestele, kes soovivad olla võitmatud!
Viamax Maximum Gel: stimuleerib peenise verevarustust nii, et erektsioon on tugevam ja kestvam, lisab erutust ja särtsu!
YesForLov iha tekitav parfüüm: võrgutava lõhnaga parfüüm, mis tekitab iha ja muudab mehe vastupandamatuks.
Organique massaažiküünal meestele: maskuliinse lõhnaga massaažiküünal erutavaks massaažiks.

Põnevat avastamist ja plahvatuslikke orgasme!

The post Saage tuttavaks: sekslelud meestele appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
2in1: trenn tervise ja naudingute heaks http://www.ulakas-kaunitar.ee/2in1-trenn-tervise-ja-naudingute-heaks/ Thu, 27 Oct 2016 15:40:33 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=8035 Lisaks võimalikele terviseprobleemidele mõjutab vaagnapõhjalihaste toonuse vähenemine otseselt ka seksuaalelu ja sellest saadavat naudingut.

The post 2in1: trenn tervise ja naudingute heaks appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Britta laimEnamasti läheb ikka nii, et vajadus trenni minna tuletab end meelde siis, kui ühel päeval enam ükski asi selga ei sobi ja ka kaal tavapärasest suuremaid numbreid näitab. Vaagnapõhjalihaseid me aga peeglist ega kaalutabloolt ei näe, mistõttu on lihtne unustada, et need üldse eksisteerivad ja treeningut vajavad.

Sellest, kuidas tupelihased naise tervist ja seksuaalelu mõjutavad, me täna räägimegi.

Kuigi vaagnapõhjalihased võiks hakata treenima juba enne, kui on tekkinud terviseprobleemid, arvab enamus, et treeninguga alustamiseks on alati aega veel maa ja ilm. Aga varem või hiljem saab see aeg otsa.

Viimane aeg treeninguga alustamiseks oleks siis, kui näete esimesi märke lihaste toonuse langusest:

* kui naermise, köhimise, aevastamise, hüppamise või jooksmisega kaasnevad kontrollimatud uriinitilgad. Paljude noorte emade jaoks on batuut see koht, kus nad esimest korda märkasid, et alumisel korrusel on muudatused toimunud.  Lihtsam muidugi on loobuda batuudist, kui teha esimene samm treeningu suunas ja seetõttu paljud naised leiavad piinlikest olukordadest väljapääsu neid vältides. Igavesti pead liiva alla aga peita ei saa.
* väga ootamatult tekkiv pissihäda, sagenenud urineerimine, pakitsustunne
* alakõhu- ja seljavalu
* valulik ja ebamugav seksuaalvahekord
* vaagnapõhjaorganite allavajumine, millest annab märku raskus-või survetunne alakõhus ja tupes

Üks levinuimaid müüte on see, et vaagnapõhjalihased on nõrgad ainult sünnitanud naistel ja teisi see ei puuduta, paraku pole see tõsi. Põhjuseid, miks vaagnapõhjalihased oma toonust kaotavad, on palju rohkem, kui naised enamasti teavad.

kriss-soonik-navy-kristel-suspender-top-3Nõrgenenud vaagnapõhjalihaste põhjused:

1. stress
2. rasedus / sünnitus
3. suitsetamine
4. regulaarne alkoholi tarbimine
5. suur kaalutõus / -langus
6. vananemine (lihased hakkavad lõtvuma alates 30. eluaastast)
7. pingeline eluviis
8. geneetilised põhjused
9. varasemad traumad vaagna piirkonnas
10. halb rüht
11. pidev kõhukinnisus
12. raskuste tõstmine (naised, ka need, kes ei ole rasedad, ei tohiks kanda üle 5 kg raskuseid kotte jm)

Lisaks võimalikele terviseprobleemidele mõjutab vaagnapõhjalihaste toonuse vähenemine otseselt ka seksuaalelu ja sellest saadavat naudingut. Vaagnapõhjalihaste treenimine toob kaasa suurenenud verevoolu vaagna piirkonda, mis muudab kliitori ja G-punkti tundlikumaks ning naisel on lihtsam tippu jõuda. Orgasmiga kaasnevad vaagnapõhjalihaste kokkutõmbed: mida tugevamad on lihased, seda tugevamad on lihaste kokkutõmbed ja intensiivsemad orgasmid.

Vaagnapõhjalihaste treenimine parandab seksuaalelu mitmel moel:

LELO_LUNA-Smart-Bead_Packshot1. parandab tupe toonust
2. parandab verevarustust vaagna piirkonnas, mis omakorda:
* suurendab erutust ja seksuaalset iha, millega kaasneb suurem naturaalne libestus
* lihtsustab naisel orgasmi saada
3. õpetab lihaseid lõdvestama, mis on oluline just neil juhtudel, kui naisel on vaagnapõhjalihased väga pinges ja vahekord seetõttu valus ja ebamugav. Kui probleemiks on pinges lihased, soovitame treeninguks kasutada Lelo Luna Smart Bead treeningkuuli, mille personaalne treeningkava pöörab võrdselt tähelepanu nii lihaste treeningule kui ka lõdvestamisele.

Erutus ja orgasm ei teki muidugi iseenesest ja vaid toonuses lihasest, samapalju kui mängib rolli hea füüsiline ettevalmistus, mängivad ks-slider2rolli ka emotsioonid, rahulolu enda ja partneriga, stressi puudumine ja lähedus. Aga kui on armastav suhe ja tundub, et voodis jääb alati see viimane sammuke finišist puudu, siis tasub küll sammud Ulakasse Kaunitari seada.

Kui me sind ikka veel ei suutnud veenda vaagnapõhjalihaste treeningu tõhususes ja vajaduses, siis jätka siit.

Kui soovid teada, kuidas tupekuule kasutada, loe edasi siit.

Kui aga soovid oma garderoobi täiendada fotodel oleva Kriss Sooniku pesuga, piilu siia.

Naudinguterohket ja sportlikku sügist!

The post 2in1: trenn tervise ja naudingute heaks appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
15 levinumat viga kondoomi kasutamisel http://www.ulakas-kaunitar.ee/15-levinumat-viga-kondoomi-kasutamisel/ Sat, 15 Oct 2016 10:49:12 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7963 Kui kondoomi õigesti kasutada, on selle kindlus rasestumisvastase vahendina 98%, kuid hooletu ja vale kasutamine kukutab selle tõhususe 85%-le. Statistika näitab, et kondoomide kasutamisel tehakse vigu, mida saaks hõlpsasti vältida.

The post 15 levinumat viga kondoomi kasutamisel appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sekslelude tootjad loovad järjest põnevamaid tooteid ja päris tihti peame poes klientidele selgitama, kuidas mingit mänguasja kasutada. Kuna oleme harjunud avameelsete vestlustega ja võtnud eesmärgiks naiste seksuaalsuse kapist välja tuua, jagame selgitusi suurima rõõmuga. Senini pole keegi meilt küsinud, kuidas kondoomi kasutada, sest see tundub iseenesestmõistetav.

Kui kondoomi õigesti kasutada, on selle kindlus rasestumisvastase vahendina 98%, kuid hooletu ja vale kasutamine kukutab selle tõhususe 85%-le. Statistika näitab, et kondoomide kasutamisel tehakse vigu, mida saaks hõlpsasti vältida.

1. Üks suurus ei sobi kõigile!

Need, kel on olnud kokkupuuteid liiga väikese kondoomiga, teavad, et esiteks on seda päris keeruline peale panna ja kui see ka õnnestub, siis pole see just kõige mugavam tunne, kui miski terve peenise ulatuses pitsitab ja verevarustust takistab. Liiga suur kondoom ei täida aga oma eesmärki, kui vahekorra ajal maha libiseb või lekkima hakkab. Lisaks erinevate maitsete, värvide ja kontuuridega kondoomidele tasub poodidest otsida ka erineva suurusega kondoome, sest üks suurus ei sobi kõigile.

2. Pööra tähelepanu ajastusele!
Kondoomi eesmärgiks ei ole ainult seemnepurskega eraldunud sperma kokkukogumine, vaid see takistab ka eelsperma ja kehavedelike sattumist partneri limaskestadele. Sellepärast on oluline, et kondoom pandaks jäigastunud peenise peale enne igasugust genitaalset kontakti. Nii saab kondoom täita oma eesmärki ja takistada võimalike bakterite jagamist ja infektsioonide teket.

3. Hoia tagavara!

Kondoom on asi, mis võiks olla igaks juhuks alati olemas ja parem, kui neid oleks varuks rohkem kui üks. Kindlasti suudab igaüks meenutada mõnda filmi, kus kirehoos paarikesel ainuke kondoom pakendist välja võttes katki läks ning iha sai võitu hirmust raseduse ees. Filmis lõpeb selline olukord tavaliselt rasedusega, kuid päriselus on ohuks ka suguhaigused, mis võivad kaasa tuua tervisekahjustusi kogu eluks. Sa soovid riskida sellega ühe naudingu nimel, päriselt? Kondoome pole kunagi liiga palju, hoia tagavara, kui hoolid endast ja oma partnerist. Kui juhtubki, et aegumistähtaeg hakkab kukkuma ja loodetud kirenooli sinu suunas keegi ei saada, saad kondoomi kasutada veel mitmel muul otstarbel, loe siit.

4. Muuda oraalseks maitsvaks ja turvaliseks!kondoom

Kaitsmata oraalseksi puhul on samasugune oht nakatuda sugulisel teel levivatesse haigustesse kui vaginaalse seksi puhul. Mehele suuseksi pakkudes saavad naised tänu maitsestatud kondoomidele saada sellest tegevusest ka magusa maitsenaudingu.

5. Säilita õigetes tingimustes!

Kondoomid säilivad päris kaua, kuid ainult siis, kui neid hoida sobivates tingimustes. Rahakoti vahel pükste tagataskus mõjutavad neid nii hõõrdumine kui ka kehasoojus, mistõttu ei pruugi need kasutamise ajal olla enam töökindlad. Kõige parem on hoida kondoome eemal kuumusest, valgusest ja niiskusest. Voodi kõrval kapi peal on neist muidugi kasu ainult siis, kui sa seksid alati ainult oma voodis. Taskus kantavad kondoomid võiks kindluse mõttes aegajalt lihtsalt välja vahetada.

6. Aegumistähtaeg on pakil kirjas põhjusega!

Jah, kondoomid aeguvad, see kuupäev seal paki peal on põhjusega. See pole parim enne, vaid kõlblik kuni. Ära kasuta kondoomi, mille kasutamiseks loodud aeg on möödas.

7. Oma silm on kuningas!

Enne kondoomi kasutamist veendu visuaalse vaatluse abil, et sa pakendit avades ei lõhkunud seda oma küünte, sõrmuse ega millegi muuga.

8. Ära liialda libestiga!

Enamik kondoome on varustatud libestusainega, et neid oleks mugavam kasutada. Paljud paarid kasutavad naudingute suurendamiseks lisaniisutust. Seni, kuni libestit lisatakse mõistlikus koguses, on kõik hästi, aga kui voodi juba ujub libestusainest ning seda pannakse ohtralt nii kondoomi sisse, peale kui ka kõrvale, tekib oht, et olukord läheb liiga libedaks ja kondoom libiseb vahekorra ajal maha.

pleasure mix reklaam9. Rulli peale õigesti!

Osade kondoomide puhul võib olla keeruline aru saada, mis pidi see täpsemalt lahti rulluma hakkab. Kui oled juba poolel teel selle pealepanekuga ja selgub, et läks valesti, ära hakka seda õigetpidi keerama, kuna kondoomi küljes võib juba olla eelspermat. Võta uus kondoom ja viska teine ära.

10. Rulli alla välja!

Kondoomi peale pannes tuleb silmas pidada, et see rullitakse korralikult alla välja, mitte ei jäeta poole tee peale, ses muidu on oht, et see libiseb vahekorra ajal maha.

11. Ajasta õigesti!

Seda ehk ei pea küll ütlema, aga kondoom pannakse erekteerunud peenisele. Muide, on inimesi, kes loodavad “säästa” aega ja näevad suurt vaeva, et see juba enne eelmängu peale saada.

12. Pööra tähelepanu tipule!

Kondoomi peale rullides tuleks selle tipp sõrmede vahel kokku pigistada, et sinna ei jääks õhku. Muidu võib juhtuda sama, mis juhtub õhupalliga, kui see liiga täis puhuda.

13. Ava pakend kätega!

Kondoomipakend on disainitud kätega avamiseks. Seda ei avata hammaste, kääride ega noaga. Ainult sõrmede abil!

14. EI korduvkasutusele!

Kondoomid pole korduvkasutatavad! Kui vahekorra ajal on korra juba seemnepurse toimunud, tuleb peale panna uus kondoom, muidu tekib oht, et kondoom hakkab üle ääre ajama. Korduvkasutust ei tohi harrastada ka kolme osapoolega vahekorra puhul, kus partnereid vahetatakse. Iga partneri jaoks olgu valmis uus kondoom, et vältida suguhaiguste levikut.

15. Eemalda õigeaegselt!

Kuigi hetk pärast orgasmi ei suuda keegi mõelda kondoomi eemaldamisele, peaks seda siiski võimalikult kiiresti tegema. Kui mees jääb puhkama naise sisse ja tema erektsioon kaob, võib sperma hakata lekkima või kondoom takerduda naise sisse, kui teineteisest eemaldutakse.

Kuigi tegijatel juhtub nii mõndagi, on suurim viga jätta kondoom ostmata ja kasutamata.

Turvalisi ulakusi!

The post 15 levinumat viga kondoomi kasutamisel appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Tootearvustus: PicoBong Remoji Lifeguard http://www.ulakas-kaunitar.ee/tootearvustus-picobong-remoji-lifeguard/ Mon, 19 Sep 2016 13:53:41 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7814 Mis asi on Remoji Lifeguard armurõngas, miks ja kuidas seda kasutatakse? Miks on vaja ühele armurõngale äppi?

The post Tootearvustus: PicoBong Remoji Lifeguard appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Remoji Lifeguard on äpiga armurõngas Lelo tütarfirmalt PicoBongilt. Miks on vaja ühele armurõngale äppi?

No tegelikult on äppe vaja selleks, et olla popp ja noortepärane, kuid lisaks muudab äpiga seksmänguasi elu magamistoas põnevamaks ja lõbusamaks ning muusikarütme ei pea ka enam YouTube´ist otsima.

Mis asi on Remoji Lifeguard, miks ja kuidas seda kasutatakse?LIFEGUARD purple

* Armurõngas on üks populaarsematest seksleludest paaridele, mis asetatakse vahekorra ajal jäigastunud peenise ümber.
* Armurõnga kasutamine tugevdab ja pikendab erektsiooni, et vahekorda saaks võimalikult kaua nautida.
* 6 erinevat vibratsiooniprogrammi stimuleerivad vahekorra ajal naise kliitorit ja pakuvad erutust ka mehele.
* Meditsiinilisest silikoonist toode on ohutu tervisele ja venib täpselt nii suureks, kui vaja (üks suurus sobib kõigile!)
* Picobongi äpp on popp ja noortepärane, värviline, lõbus, naljakas ja lihtne kasutada.
* Picobongi äpp võimaldab armurõnga vibratsiooni juhtida mobiiltelefonist Bluetoothi ühenduse kaudu.
* Äpiga saab armurõnga panna “tantsima” (loe: vibreerima) erinevates rütmides. Meeldib sulle techno, dubstep, hiphop, jazz või punk?
* Lisaks erinevatele rütmidele saab äpist muuta ka vibratsioonitugevust. Isegi maksimaalset vibratsiooni nautides on lelu peaaegu hääletu.
* Armurõngas on veekindel ja seda võib julgelt kaasa võtta vanni või duši alla.
* Armurõngas on taaslaetav USB-laadijaga, mis on tootega kaasas.
* Tootjapoolne garantii on 1 aasta.

Nii nagu kõikide kvaliteetsete mänguasjade puhul, ei saa ka selle toote puhul üle ega ümber sellest, kui mõnusalt siidine tundub meditsiiniline silikoon sõrmede vahel. Lisaks sellele, et antud materjal on ohutu tervisele, on seda ka äärmiselt lihtne puhastada: kasuta seepi, vett ja desinfitseerimiseks Lelo puhastusvahendit. Välimuselt sarnaneb Picobong Remoji Lifeguard klassikalise armurõngaga, mida on veidi täiendatud. Siiski pole tegu tavalise armurõngaga, kuna lisaks nupule, millega saab toote pealt programme muuta, saab toodet juhtida ka äpist. Nagu enne mainisin, on tegu väga lõbusa äpiga. Kollane apelsini meenutav tegelane on kui kameeleon: ühe nupuvajutusega muundub ta hiphopparist pungivennaks, muutes oma välimust ja hakates mängima uut muusikapala. Kuna armurõnga kasutamine jätab käed vabaks, on väga mugav samal ajal telefonist apelsinimeest ärgitada. Vunki juurde andes kogud punkte, mille abil saad ligipääsu peidetud muusikastiilidele. Armurõngas pannakse jäigastunud peenise (juure) ümber ja selle hõlbustamiseks soovitame kasutada Lelo vee baasil libestit või Viamax Organic Glide´i. Vallatu lelu sobib kasutamiseks ka osana eelmängust, kui mehe poolt on jäikuse tingimus täidetud 😀 Lihtsalt aseta rõngas peenisejuure ümber ja lase sel tantsida erinevates rütmides, kuni mees on viimseni üles köetud.

Picobong Remoji on meenutab klassikalist vibreerivat peeniserõngast, mis on ennekõike loodud kasutamiseks vahekorra ajal. Suuruselt on see piisavalt pisike, et vahekorra ajal edukalt teie kahe vahele ära mahtuda, kuid arvestama peab sellega, et vibratsioon tõepoolest tõmbab põhitähelepanu endale. Mind isiklikult häiris veidi toote asümmeetrilisus, kuna ühest küljest vibreeris kogu “alumine korrus”, aga see täpne koht, mis on harjunud tähelepanu keskpunktis olema, ei saanud sel õhtul staaristaatust nautida. Aga kindlasti leidub neid, kes peavad seda plussiks, mitte miinuseks. Igatahes oli Remoji armurõnga kasutamine nauditav kogemus nii mulle kui partnerile. Lisaks pikemale erektsioonile ja vibratsioonile on äärmiselt erutav kasutada lelu, mis pakub hullutavat stimulatsiooni samaaegselt nii endale kui kõige kallimale. Äpp töötas nii nagu töötama pidi: oli lõbus ja kaasahaarav ning heaks vahelduseks toodetele, mille puhul tuleb keset vahekorda nuppe otsima hakata, kui on soovi vibratsioonitugevust või programme muuta. Siiski loodan, et ühel päeval on võimalik Picobongi äpiga juhtida lelusid (Diver, Surfer, Blowhole) kaugemalt kui 12 meetri kauguselt, kuid armurõnga puhul see muidugi midagi ei muudaks, kuna ilma partnerita pole selle kasutamisel nagunii erilist mõtet.

Kokkuvõttes pean ütlema, et uued asjad tasuvad ikka katsetamist, kuna mängulusti pole täiskasvanutel kunagi liiga palju.

Ma ei hakka valetama, et hakkan Remoji Lifeguardi kasutama igapäevaselt, aga hea on teada, et meil on öökapi sahtlis ühine saladus, meie lelu, mida kasutame ainult koos ja ainult naudingute jagamiseks teineteisega. Hindeks Remoji Lifeguardile annan: 7/10, kuna äpp võiks pakkuda paremaid võimalusi ja ka toote disain polnud minu jaoks 100% ideaalne. Iseenesest on Remoji Lifeguard tubli abiline, kes aitab üles leida ununenud mängulusti ja hoida särtsu magamistoas ning puhkusereisil.

Kes mingil põhjusel Pokemone püüda ei saa, siis lohutuseks võin öelda, et Remoji äpp on peaaegu sama tore, kui Pokemonide jahtimine. Remoji äpi leiad nime alt: Remoji toys ja lelu saad osta siit

Vaata, kuidas Remoji lelud töötavad.

Mängulist ja vallatut sügist!

remoji

 

The post Tootearvustus: PicoBong Remoji Lifeguard appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
10 fakti spermast http://www.ulakas-kaunitar.ee/10-fakti-spermast/ Fri, 09 Sep 2016 14:54:06 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7716 Tänane blogipostitus on puhtalt silmaringi avardamiseks ja kergeks meelelahutuseks pärast väsitavat tööpäeva või unetut ööd. Vanasti loeti hommikukohvi kõrvale ajalehest uudiseid, nüüd saab lugeda Ulaka Kaunitari blogist fakte sperma kohta. Miks ka mitte?

The post 10 fakti spermast appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Tõenäoliselt pole sul järgmiste faktidega mitte midagi peale hakata ja me teame seda. Kui ajas veidi tagasi rännata, siis pean tunnistama, et kooliski sai õpitud palju sellist, mida mul elus vaja pole läinud. Väidetavalt oli see kõik silmaringi laiendamiseks ja mõtlemisvõime arendamiseks.

Tänane blogipostitus on puhtalt silmaringi avardamiseks ja kergeks meelelahutuseks pärast väsitavat tööpäeva või unetut ööd. Vanasti loeti hommikukohvi kõrvale ajalehest uudiseid, nüüd saab lugeda Ulaka Kaunitari blogist fakte sperma kohta. Miks ka mitte?

1. Esimene spermaproovVol6-1

Spermatosoide kirjeldas esmakordselt Antoni van Leeuwenhoek, keda peetakse mikrobioloogia isaks. Ta tegeles mikroskoopide konstrueerimise ja täiendamisega ning 1677. aastal uuris ta esmakordselt oma spermat. Wikipedia andmetel pidas mees oma seemnerakke esmalt parasiitideks.

2. Seemneraku suurus

Seemnerakk on ca 0,06 mm pikk ja selle liikumiskiirus on umbes 3-3,5 cm minutis. Tavaline aeg naise munajuhasse jõudmiseks on 70 minutit, kuid naise ovulatsiooniperioodil jõuavad spermatosoidid läbi emaka munajuhadesse 6 minutiga. Nagu vanarahvas ikka ütles: “Kel janu, sel jalad”.

3. Seemnerakkude kogus ühes laadungis

1 ml ejakulatsioonivedelikus on 20-150 miljonit spermatosoidi, keskmiselt eritab mees ühe seemnepurskega 3,7 ml ejakulatsioonivedelikku. Seega keskmiselt stardib iga seemnepurskega 74-555 miljonit spermatosoidi. Tavaliselt liigub neist edasi ca 40% ja 60% tiirutab ringiratast või passib kohapeal.

4. Ejakulatsioonirekord

Masters & Johnson viis läbi uuringu meeste seas ja leidis, et enamik mehi ejakuleerib maksimaalselt 30-60 cm kaugusele. Jah, on inimesi, kes tegelevad veel absurdsemate asjadega, kui faktide kogumisega sperma kohta! Tahate teada, milline on maailmarekord? Rekordiomanik Horst Schultz suudab oma ejakulatsioonivedeliku lennutada 6 m kaugusele.

5. Kofeiin lisab kiirustSensua_suede_whip_purple_mood

Brasiilia Sao Paulo ülikooli teadlased uurisid 750 meest ning avastasid, et kohvijoojate sperma liigub sambarütmis, samas kui teiste meeste sperma harrastab aeglast valssi. Kofeiin annab spermatosoididele hea kiirenduse.

6. Sperma eluiga

Seemnerakud on suguteedes viljastamisvõimelised keskmiselt 72 tundi, kuid heades tingimustes (emakakaela limaskesta pilukestes) võivad nad olla viljastamisvõimelised lausa nädal aega. Ka ovultsiooniperioodil on spermal suurem tõenäosus kauem elus püsida. Nendel spermatosoididel, kel ei õnnestu tupest edasi liikuda, on tupe happelise keskkonna tõttu elulootust ainult paariks tunniks.

7. Kulinaarsed faktid

1 tl spermat sisaldab keskmiselt 5-7 kcal. Ejakulatsioonivedelikus on umbes 1% spermatosoide, ülejäänud osa moodustavad vesi, ensüümid, proteiinid, tsink, C-vitamiin ja fruktoos.

Oraalseksi armastajaid kindlasti huvitab, kas sperma maitset on võimalik meeldivamaks muuta. Uroloogide sõnul pole see võimalik, kuid paljud on ilmselt kuulnud soovitust pakkuda mehele enne eelmängu värsket ananassi sperma maitse parandamiseks. Kuna ananass on tervislik ja maitseb hästi, siis miks mitte proovida!

8. Seemnerakud suletud uste taga

Mis juhtub siis, kui vahekord ei lõppe ejakulatsiooniga? Seemnerakkude elutsükkel on ca 74 päeva, kui ei toimu ejakulatsiooni, nad surevad ja imenduvad tagasi organismi.

9. Uustulnukate saabumine

Spermatogenees toimub suguküpseks saanud poistel ja täiskasvanud meestel vahetpidamata, seemneraku lõplikuks valmimiseks kulub 2-3 kuud. Vanusega suureneb defektsete spermatosoidide arv.

10. Alternatiivsed kasutusalad

Loodus on mehe seemnerakkudele andnud ühe eesmärgi: viljastada munarakk. Näitlejanna Heather Locklear ja endine Cosmo toimetaja Helen Gurley Brown olid esimesed, kes soovitasid spermat kasutada näohooldusvahendina. Siiski kinnitavad dermatoloogid, et see ei ole hea idee, kuna sperma kahjustab naha kaitsebarjääri, muudab selle vastuvõtlikuks nakkustele ja kokkuvõttes paneb naha kiiremini vananema. Palju ägedam idee on kasutada spermat tindina, nagu seda teeb kunstnik nimega Martin Von Ostrowski, kes kasutab spermat ja teisi kehavedelikke kunstiteoste loomiseks. Ühe teose tegemiseks kasutab Martin kuni 40 laadungit iseenda spermat.

The post 10 fakti spermast appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kookosõli 50 kasutegurit http://www.ulakas-kaunitar.ee/kookosoli-50-kasutegurit/ Tue, 23 Aug 2016 14:51:12 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7662 Mille jaoks ja kuidas kookosõli kasutada, kas seda võib tõesti süüa, juustesse ja nöole määrida ning kasutada libesti ja massaažiõlina? Jah, kookosõli sobib tõepoolest kõigeks eelnevaks ja enamgi veel.

The post Kookosõli 50 kasutegurit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Lubasin ühes varasemas postituses kirjutada teile kookosõli kasulikkusest, täna täidan oma lubaduse. Mille jaoks ja kuidas kookosõli kasutada, kas seda võib tõesti süüa, juustesse ja näole määrida ning kasutada libesti ja massaažiõlina? Jah, kookosõli sobib tõepoolest kõigeks eelnevaks ja enamgi veel. Kuna kookosõlil on nii palju häid omadusi, et see võtab silme eest kirjuks, pidime tegema valiku ja panime kirja 50 kasutegurit, mis kookosõli kasutamisega kaasnevad. 

Kookosõli ostes tasub silmas pidada, et tervendavaid omadusi tasub oodata ainult külmpressitud pure virgin kookosõlilt. Kuumtöödeldud kookosõli kahjuks nii suuri imesid korda saata ei pruugi. Külmpressitud kookosõli iseloomustab kookosele omane lõhn ja maitse. Madalatel temperatuuridel võib kookosõli muutuda tahkeks, kui see juhtub, pange pudel hetkeks sooja vee alla.

Kookosõli imelised omadused:

1. sisaldab vitamiine – naturaalses kookosõlis leidub A, C, E, K, C, B1, B2, B3 vitamiini, kaltsiumi, rauda, fosforit, joodi jpm
2. on antibakteriaalne – sobib kasutada kuseteedepõletiku, neelupõletiku ja igemehaiguste raviks
3. on põletikuvastase toimega
4. töötab antioksüdandina
5. aitab parasiitide (nt täid, ussid) vastu
6. on abiks viirustega võitlemisel (gripiviirus, herpesviirus). Herpese puhul tarvitada nii sees- kui välispidiselt.
7. leevendab putukahammustustest tekkinud sügelust (määrida nahale esimesel võimalusel pärast hammustust)
8. koos suhkru/meresoola ja eeterlike õlidega saab kookosõlist teha ideaalse kehakoorija, mis eemaldab surnud naharakud ja jätab naha pehmeks ja niisutatuks
9. sobib puhtal kujul naha niisutamiseks pärast raseerimist, ei lase pooridel ummistuda ja aitab mikrohaavanditel kiiremini paraneda
10. sinikate ja verevalumite tekkides määri nahka kohe ohtra kookosõliga, see kiirendab paranemist ja paistetust
11. sobib kasutamiseks huulepalsamina, pehmendab ja hooldab huulte õrna nahka
12. silmaümbruskreemina kasutades pakub leevendust turses silmaalustele
13. saab kasutada juuksepalsami ja -maskina, et toita peanahka, siluda kahuseid juukseid ja parandada katkiseid juukseotsi. Kui soovid kiiret leevendust, hõõru peopesade vahel paar tilka kookosõli ning kanna see sõrmede abil juustesse (ei vaja loputamist, kui kasutad väga väikest kogust). Kui soovid tugevamat toimet ja ravi, kanna kookosõli peanahale ja kuivadesse juustesse ning jäta ööseks toimima, hommikul pese šampooniga.
14. kookosõlil on kõõmavastane toime ja peanahale hõõrudes aitab see kiirendada juuksekasvu
15. kookosõli hoiab värvitud juustel juuksevärvi kirkana
16. eemaldab tõhusalt meigi ja rasu. Uskumatu, aga tõsi: kookosõli töötab meigieemaldajana!
17. ideaalne kasutamiseks kehaõlina – looduslik, õrn, meeldiva lõhnaga ja teeb pai sinu kehale
18. aitab ennetada venitusarme
19. sobib kasutamiseks büstikreemina rindade masseerimiseks – regulaarne massaaž parandab rindade toonust, aitab väljutada kudedest jääkaineid ja avastada varajasi muutusi rindades.
20. sobib kasutamiseks massaažiõlina
21. … ja loodusliku libestina. NB! Kookosõli ei tohi kasutada koos kondoomide ja vibraatoritega, kuna võib kahjustada nende pinda.
22. aitab ravida tupeseent looduslikul viisil: sega 1 spl kookosõli hulka 1 tilk eeterlikku teepuuõli
23. tänu seentevastasele toimele aitab ravida küüneseent
24. sobib päikesekaitsevahendiks, kuna sisaldab looduslikku päikesekaitsefaktorit (SPF 4) ja ka põletusnähtude leevendamiseks
25. kasuta hambapastana või suuloputuseks – kookosõlil on antibakteriaalne ja hambaid valgendav toime!
26. leevendab igemehaigusi, selleks määri otse igemetele
27. on kõrge energiasisaldusega ja sobib väsimuse peletamiseks
28. aitab iivelduse vastu, kui seda määrida randmete sisekülgedele
29. on stressivastase toimega – määri kookosõli meelekohtadele ja naudi selle rahustavat aroomi
30. kiirendab ainevahetust ja on abiks kaalu langetamisel
31. regulaarse kasutuse korral leevendab migreene
32. tugevdab immuunsüsteemi
33. külmetuse ja gripi puhul tarvitada seespidiselt, leevendab ka valusast kurgust põhjustatud ebamugavustunnet ja valu
34. aitab hoida kolesteroolitaset kontrolli all
35. ravib aknet
36. leevendab allergiasümptomeid – määri ninasõõrmete sisekülgedele
37. on kasulik luudele ja hammastele
38. aitab seedehäirete korral, parandab toitainete imendumist
39. on abiks maohaavandite ja reflukshaiguse puhul
40. leevendab lihasvalu, seljavalu, hambavalu
41. aitab suuhaavaditel kiiremini paraneda
42. regulaarne pealemäärimine aitab võidelda tselluliidiga
43. ohutu kasutada beebi pepu niisutamiseks
44. aitab ennetada ja vähendada pigmendilaike
45. asendab võid ja toiduõli, sobib leiva peale määrimiseks ja küpsetamiseks
46. annab kohvile ja teele magusa meki, kasuta suhkru asemel!
47. lisab toiteväärtust, lisa smuutidele jt toitudele, millele soovid õrna kookose mekki!
48. kui segada kookosõli piparmündi eeterliku õliga ja segu keha peale määrida, peletab see sääski jt putukaid
49. sega 1 tl kookosõli oma lemmiklooma toidu sisse, et tema silmad säraksid ja karv läigiks
50. sobib nahkmööbli ja nahkjalatsite hooldamiseks

Kui lähed puhkusele, pole hullu, kui unustad koju massaažiõli, libesti, hambapasta, päikesekaitsekreemi, näokreemi, juukse-ja huulepalsami, kehakreemi ning meigieemaldaja – kookosõli päästab su päeva!

Eelista alati külmpressitud pure virgin kookosõli, milles õli positiivsed omadused on maksimaalselt säilinud. Meie armastame Lemongrassi kookosõli!

lemongrass

The post Kookosõli 50 kasutegurit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kumm on seks! http://www.ulakas-kaunitar.ee/kumm-on-seks/ Sat, 13 Aug 2016 11:27:16 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7590 Enamik naisi on kindlasti kokku puutunud olukorraga, kus meespartner ei soovi kondoomi kasutada. Tegelikult on kondoomi kasutamisel rohkem plusse, kui arstid meile tavatsevad rääkida.

The post Kumm on seks! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Enamik naisi on kindlasti kokku puutunud olukorraga, kus meespartner ei soovi kondoomi kasutada. Põhjuse kondoomist loobumiseks leiab sõnaosav mees ilma suurema vaevata.

Hirm suguhaiguste ja soovimatu raseduse ees on tihtipeale väiksem, kui iha ja kirg, mis meid juba kord voodisse on viinud. Tegelikult on kondoomi kasutamisel rohkem plusse, kui arstid meile tavatsevad rääkida.

calor-44Sensuaalsem, siidisem, libedam, kauakestvam nauding

Üks levinumaid põhjuseid kondoomist loobumiseks on tundlikkuse vähenemine seksi ajal. Teate küll neid väljendeid, et kummiga seks on nagu roosi nuusutamine läbi kilekoti jms. Tegelikult pole see mingi tõsiseltvõetav põhjus, kuna kondoomid muutuvad järjest õhemaks ja samuti saab valida kondoome suuruse järgi, mis tagab veelgi parema sobivuse ja tundlikkuse. Kui aga siiski jääda vabanduse juurde, et kondoomiga kaotab mees osa oma tundlikkusest, siis üldises plaanis pole see ju üldse halb või mis? Kaotades pisikese osa oma tundlikkusest, kasvab mehe võime voodis kauem vastu pidada ja vältida enneaegset seemnepurset. Tänu sellele saab seksi kauem nautida ning olla kindel, et ka naine jõuab ihaldatud haripunktini. Eriti suureks abiks on kondoomi kasutamine anaalseksi puhul, kuna tihkem ja intensiivsem hõõrdumine viib ka kiirema lõpuni ja kondoomi kasutamine aitab seda vältida. Ühtlasi aitab kondoomi sile pealispind kaitsta partnerit liigse hõõrdumise ja mikrohaavandite eest. Kuna enamik kondoome on varustatud libestusainega, siis on kondoomiga seks iseenesest juba meeldivam, siidisem, libedam ja nauditavam.

Kondoomide kasutamisel pole negatiivseid kõrvalmõjusid

Teadmiseks neile, kel selle punkti peale tõusis just praegu vererõhk, kuna neil on lateksiallergia ja nad tahaksid mulle rääkida lateksi hirmsatest kõrvalmõjudest, tahan meelde tuletada, et meie juurest saab osta ka lateksivabu (ja ühtlasi õhukesi!) Sagami kondoome. Rasestumisvastaste vahendite valik turul on äärmiselt lai alustades plaastritest ja lõpetades antibeebipillidega. Kuigi antud vahendid on tõhusad rasedusest hoidumiseks, ei pruugi need võimalike kõrvatoimete tõttu kõigile sobida. Kondoomi on lihtne kasutada, see on tõhus, kasutajasõbralik ja ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta.

sVähem segadust

Sensuaalne ja aeglane tunde kestev armumäng on ilus; kirglik ja piirideta ürgsele ihale allumine samuti, mis aga enam ilus ei ole, on kogu selle segaduse koristamine. Kondoom aitab hoida voodilinad puhtad ja samuti hoolitseb naise hügieeni eest. Olenemata sellest, kas mees ejakuleerib ühe või mitu korda, on nii edasine seks kui ka uinumine märjas voodis ebamugav. Naise seisukohast tagab kondoomi kasutamine värskuse ja puhtuse ning kaob vajadus pärast vahekorda kohe duši alla joosta.

Turvatunne

Kondoom on ainus vahend, mis kaitseb sugulisel teel levivate haiguste eest. Lisaks töötab kondoom varuplaanina, kui esmane rasestumisvastane vahend peaks ununema või alt vedama. Kuigi arvatakse, et antibeebipillide tõhusus kahaneb vaid siis, kui neid õigeaegselt ei võta, võib ka nt teatud antibiootikumide tarvitamine vähendada pillide oodatud toimet. Seega tasub kondoomi kasutada igal juhul, kui pole soovi ootamatult lapsevanemateks saada.

Kondoom rollimängu osanakondoom

Kondoomi pealepanek ei pea olema piinlik hetk voodis, mil seks on pandud ooterežiimile. Alati tuleb kasuks, kui suhtuda asjadesse mänguliselt, eriti magamistoas. Miks mitte mängida rollimängu, kus te olete kaks tänaval kohtunud võõrast (võõraga ju ometi kasutaksid kondoomi?!) või üks teist on kondoomifirma müügimees, kes tuli tooteesitlust tegema? Laske fantaasial lennata!

Kondoomi kasutamisel puuduvad piirid

Kondoomi võib kasutada mitmel muul otstarbel kui seda eeldavad kondoomitootjad. Sellega saab katta vibraatoreid, mida kasutatakse nii vaginaalselt kui anaalselt, et vältida bakterite levikut (nt rabbit vibraatorid või nn stopperiga lelud); kui kondoom täita külma veega ja panna mõneks ajaks külmkappi, saab sellega teha jahutavat kompressi; vihmase ilmaga matkates võib seda kasutada pisemate asjade kaitsmiseks vee eest ja uskuge või mitte, aga isegi home-made sekslelu saab oma kätega kondoomist ja veest jääkambri abil valmis meisterdada.

hunsSelleks, et kondoomiga voodis veel enam kogeda ja nautida, pakume Ulakas Kaunitaris ka erinevate maitsete ja tekstuuriga ning isegi siiru-viirulisi ja kurru-vurrukestega kondoome. Kõik selle nimel, et seks oleks turvaline ja taevalik üheaegselt!

Kumm on seks!

Kondoom on in!

The post Kumm on seks! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Krachai – looduslik Viagra http://www.ulakas-kaunitar.ee/krachai-looduslik-viagra/ Fri, 29 Jul 2016 15:25:07 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7503 Meie valikusse on lisandunud tõeline maiuspala meestele: ergutav tee sidrunheina ja krachaiga. Krachai tõstab libiidot, toetab mehelikkust, paneb mehe töötama "täisvõimsusel", annab elujõudu ja aitab voodis kauem vastu pidada.

The post Krachai – looduslik Viagra appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Mis teeb ühest tavalisest kaunitarist ulaka kaunitari? Meie arvates seksikus, enesekindlus, soov eksperimenteerida, avatus, võime armastada, soov kogeda maksimaalseid naudinguid ning oskused ja teadmised, kuidas magamistoas kirelõõma elus hoida. Tõeliselt ulakas kaunitar teab ka, kuidas oma mehest teha jumalik armastaja. Paljud teist on ilmselt juba tuttavad meie iha tekitava parfüümi, stimuleerivate kreemide ja massaažiõlidega, kuid meie valikusse on lisandunud tõeline maiuspala meestele: ergutav tee sidrunheina ja krachaiga Lemongrassilt.

Krachai Dam (Kaempferia Parviflora) on haruldane taim, mis kasvab Tais. See on üks paljudest ravimtaimedest, mida kasutatakse meeste ergutamiseks magamistoas. Olgu kohe öeldud, et selle kasutamiseks ei pea mehel olema probleeme, piisab soovist kogeda senisest intensiivsemaid naudinguid ja tugevamat erektsiooni. Krachai suurendab verevarustust mehe suguelundites ja sellel on ka iha kasvatav efekt. Krachai tõstab tuju, kütab kirgi ja toetab meest voodis, et oleks jaksu intiimsust kauem nautida.

Uuringud on näidanud, et Krachai parandab verevarustust, toetab spermatogeneesi, pikendab krachaierektsiooni ja tõstab libiidot.

Tais kasutatakse Krachaid mitmel põhjusel:

* sellel on põletikuvastane toime
* toetab seedimist
* pakub leevendust maohaavandite puhul
* on antibakteriaalse toimega
* aitab võidelda stressi vastu
* vähendab vananemisilminguid
* toetab mehe suguelundeid, et need võiksid töötada “maksimaalsel võimsusel”
* tekitab iha
* aitab meestel voodis kauem vastu pidada, annab elujõudu ja toetab mehisust

Krachai Dam ja erektsioonihäired

Erektsioonihäired võivad olla põhjustatud erinevatest faktoritest: nii psühholoogilistest kui füsioloogilistest. Peenise verevarustuse häired on erektsioonihäire tekke üks sagedasemaid põhjuseid. 75% orgaanilise põhjusega erektsioonihäiretest on tingitud peenise veresoonte puudulikkusest, see tähendab, et peenisesse ei jõua piisavalt verd.

On Krachai tõesti nii hea nagu Viagra, aga ilma ohtlike kõrvaltoimeteta?

Jah, Krachai töötab sarnaselt Viagrale ja parandab erektsiooni. Krachaid on Kagu-Aasia maapiirkondades kasutatud juba sajandeid ja selle toime on leidnud kinnitust. Erektsiooniravimite (nt Cialis, Vigra jt) ja Krachai toimel on üks oluline erinevus, mis räägib viimase kasuks: kui ravimitel on kohene toime, mis kestab umbes 1 h või natuke kauem, siis Krachai parandab kogu keha verevarustust ja selle positiivne toime ei kao ka pärast tarvitamise lõppu.  Seega võib Krachaid pidada pikaajaliseks investeeringuks oma tervisesse, samas kui erektsiooniravimid lahendavad probleemi vaid ajutiselt.

Krachai kasutamisel ei pea muretsema kõrvaltoimete pärast, mis võivad kaasneda Viagraga, nt:
* nägemisprobleemid
* insult
* neeruhaigused
* maksahaigused
* südamehaigused, vererõhu kõikumised
* angiin
* allergilised reaktsioonid

Kuna Krachai on ravimtaim, siis ei ole selle kasutamisel vastunäidustusi. Siiski peab silmas pidama, et ei tasu oodata kohest efekti, kuna taime mõju ilmneb pikema perioodi vältel. Nagu ravimtaimele omane, hakkab Krachai mõjuma aeglaselt, kuid see-eest on toime püsiv ja pärast paari kuud ei pruugi seda enam vaja minnagi. Krachai parandab seksuaalelu kvaliteeti ja üldist elukvaliteeti.

spanking-17Sidrunhein

Ergutava tee teine koostisosa on sidrunhein, millel on samuti palju häid omadusi:

* alandab palavikku ja leevendab hingamisraskuseid
* leevendab valu (peavalu, migreen, seljavalu)
* on abiks kõhuprobleemide (kõhuvalu, iiveldus, kõhulahtisus) puhul
* aitab unetuse puhul – selle rahustavad omadused parandavad une kestvust ja kvaliteeti
* aitab hoida kolesteroolitaset normi piires
* on hea närvisüsteemile, aitab närvilisuse, krampide, peapöörituse ning isegi Alzheimeri and Parkinsoni tõve puhul
* mõjub hästi nahale
* tugevdab immuunsüsteemi
* töötab antiseptikumina ja on efektiivne erinevate infektsioonide (pärmseen, kuseteede infektsioonid) vastu võitlemisel
* sidrunheinatee aitab kaasa organismi puhastumisele, viies kehast välja kahjulikud toksiinid. Ühtlasi aitab see kehakaalu kontrolli all hoida.
* välispidiselt kasutatakse sidrunheina aroomiteraapias väsimuse ja ärevuse vastu võitlemisel.
* sidrunhein on ka mitmete vajalike vitamiinide allikas. See sisaldab: A, B1, B2, B3, B5, B6, C vitamiini ja foolhapet. Lisaks on selles imelises rohttaimes peidus palju vajalikke mineraalaineid nagu kaaliumi, kaltsiumi, magneesiumi, fosforit, mangaani, vaske, tsinki ja rauda, mis on vajalikud inimese tervisele.

Olgu mainitud, et Krachail pole täheldatud toimet naiste seksuaalsusele, siiski on sidrunheina-krachai tee sobilik kahekesi nautimiseks, kuna mõlemal taimel on palju positiivseid omadusi, millest kasu lõigata. Kui päris aus olla, on meie, naiste, parim libiidotõstja tegelikult üks tugeva erektsiooni ja heade oskustega kuum mees. Seega keedame nüüd kannukese teed ja naudime koos kallimaga järelejäänud suve. Ergutavat teed saad osta nii meie kauplusest (Pärnu mnt 36, Tallinn) kui ka e-poest

Romantilisi teeõhtuid!

The post Krachai – looduslik Viagra appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Vallatu õhtu kallimaga Ulakas Kaunitaris http://www.ulakas-kaunitar.ee/vallatu-ohtu-kallimaga-ulakas-kaunitaris/ Wed, 27 Jul 2016 13:20:45 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7481 Vallatul õhtul kallimaga saate kihisevat jooki ja maiustusi nautides tuttavaks särtsakaks voodieluks vajalike aksessuaaride, lelude ja stimuleerivate kreemidega. See on privaatne tunnike ainult teile kahele.

The post Vallatu õhtu kallimaga Ulakas Kaunitaris appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
paarideleUlakal Kaunitaril on tänaseks juba 5-aastane kogemus tüdrukuteõhtute korraldamisel. Kogu see elevus, rõõm ja naer, mis neid koosviibimisi saadab ning kasvav huvi Ulaka Kaunitari ürituste vastu andis meile tõuke oma piiride laiendamiseks. Pärast tüdrukuteõhtuid on naised tulnud meile ütlema, et nad ei jõua kojuminekut ära oodata, kuna kodus ootab kallim, kellega tahaks juba saadud teadmisi ja põnevaid avastusi jagada. Tõsi, sõbrannadega on alati lõbus vallatutel teemadel vestelda, aga seda, milliseid ulakusi meie fantaasiamaailm ja magamistuba tegelikult peidavad, teab enamasti vaid see üks ja ainus.

Kuna meilt on viimasel ajal palju küsitud, kas meie juurde saaks kallimaga tulla aastapäeva tähistama, siis panime kokku kava paaridele ja pakume nüüdsest võimalust tulla kallimaga Ulakasse Kaunitari privaatselt aega veetma.

Üritus toimub teile sobival kuupäeval ja õhtusel ajal, mil pood on teistele külastajatele suletud. Kahekesi kallimaga võib tulla tähistama pulma-aastapäeva, esimese kohtumise aastapäeva, aga miks mitte ka naistepäeva, sünnipäeva või aasta möödumist esimesest suudlusest. Ausalt öeldes pole kallimaga vallatu õhtu veetmiseks ju üldse põhjust vaja või kui tahate põhjust, siis olgu selleks armastus, mis teid ühte liidab. Armukunsti loomiseks sobivate toodetega tutvumiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara, sest armastus ei tunne piire.

Vallatul õhtul kallimaga saate kihisevat jooki ja maiustusi nautides tuttavaks särtsakaks voodieluks vajalike aksessuaaride, lelude ja stimuleerivate kreemidega. Pärast vallatut koolitust oskate kinnisilmi ja seotud kätega kasutada kõiki sekslelusid, tunnete iha tekitavaid tooteid ja salarelvi, mis kire ja naudingud uuele tasandile viivad ning kindlasti saate ka vallatuid kingiideid tulevikuks. Lisaks võib teil vaja minna töövabastust järgmiseks päevaks või vähemalt patja tööle kaasa, sest kõikide nende uute ulakuste praktiseerimiseks jääb öö kindlasti lühikeseks.

1 tund põnevust paarile maksab 50€, mille sisse kuulub 20€ väärtuses kingitus.

Vallatu õhtu kallimaga võid kinkida üllatusena oma armsamale või hoopis sõbrannale/sõbrale ja tema kaaslasele nende tähtsa päeva puhul. Olete oodatud meie buduaari Pärnu mnt 36, Tallinn. Vajalik eelnev broneerimine! Loe lähemalt ja broneeri sobiv aeg siitUlakas Kaunitar pildid 004

Vallatute kohtumisteni!

The post Vallatu õhtu kallimaga Ulakas Kaunitaris appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Love in Lemongrass http://www.ulakas-kaunitar.ee/love-in-lemongrass/ Mon, 18 Jul 2016 23:43:23 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7410 Hiljuti lisandusid Ulaka Kaunitari valikusse imelised kehahooldustooted ja massaažiõlid Lemongrassilt, mille koostisosad on pärit puhtast loodusest. Saa teada. miks on Lemongrassi nii kerge armuda ja milline on meie lemmiktoodete top 3!

The post Love in Lemongrass appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Hiljuti lisandusid Ulaka Kaunitari valikusse imelised kehahooldustooted ja massaažiõlid Lemongrassilt.

Kuna massaaž ja magamistuba käivad kokku nagu sukk ja saabas, oleme väga õnnelikud, et saame neid taevalikke tooteid nüüd ka oma klientidele pakkuda. Me räägime pidevalt voodielu vürtsitamisest, kuid üks hea massaažiõli teeb palju enamat, kui tihti arvatakse.

Ma olen alati armastanud sõnu “puhas”, “orgaaniline”, “looduslik” ja “öko”. Tunnistan üles, et ma olen see, kes vabadel päevadel metsas puid kallistamas käib ja öösel unenägudes paljajalu ja pikas valges kleidis koos huntidega ringi jookseb. Veidike metsa poole, nagu ma ise ennast iseloomustan. Kuigi ma ei aja iga ostu puhul näpuga järge, mida üks või teine toode sisaldab, hakkasin umbes aasta tagasi toodete koostisosi hoolikamalt jälgima. Usun, et räägin kogu meie kollektiivi eest, kui ütlen, et meie jaoks on äärmiselt oluline, et tooted, mida me poes pakume, oleksid tervisele ohutud. Sel põhjusel ei leia meie juurest kummist mänguasju ega glütseriiniga libesteid. Põhjus, mis mind aasta tagasi hoolikamalt silte lugema pani, on kindlasti tuttav kõikidele loomasõpradele. Nii uskumatu kui see ka ei ole, testib suur osa tuntud firmadest endiselt oma tooteid loomade peal. Nii kreeme, küünelakke kui ka hügieenisidemeid, mähkmeid ja pesupulbreid testitakse loomade peal. Siinkohal ei räägi ma ainult hiirtest ega küülikutest, vaid ka koertest ja kassidest.

Mina isiklikult ei soovi kasutada tooteid, mille suhtes on tootjal kahtlus, et see võib söövitada nahka või tekitada põletikke, veel vähem soovin ma, et süütud loomad peaksid kannatama selle nimel, et ma saaksin end kokku määrida mõne keemiast kubiseva kreemiga.

Lemongrass usub, et kehasõbralike toodete loomiseks ei ole vaja loomi piinata ning kõik vajalikud koostisosad imeliste toodete valmistamiseks saab otse loodusest.

Lemongrass ei kasuta toodete valmistamisel kemikaale ja tänu eeterlikele õlidele säilivad need lausa 2 aastat alates esmakordsest avamisest. Lisaks erinevatele baasõlidele kasutab Lemongrass toodete valmistamisel eeterlikke õlisid, millest igaühel on oma head omadused. Nt sidrunhein on ergutav ja valuvaigistav, lavendel soodustab uinumist ja aitab peavalude korral, mandariin ennetab venitusarme ja rahustab ning metsik münt rahustab sügelevat nahka ja jahutab. Tänu Lemongrassi sõbralikule perele sain välja valida oma lemmikud ja neid 2 nädala jooksul katsetada ning ma võin öelda, et Lemongrassi on kerge armuda. Kuulutan välja oma lemmikud auväärsest esimesest kohast kuni kolmandani:

Lemongrass slimming oilI koht: Salendav massaažiõli

Nagu sõltuvustega ikka, ma isegi ei märganud, kuidas see tekkis. Sõltuvus massaažist? Ei, sõltuvus salendavast õlist. Kuigi sellega on imehea massaaži teha, on sellest saanud minu igahommikuse ja -õhtuse rutiini lahutamatu osa. Lemongrass salendav massaažiõli on valmistatud kookos-, jojoba- ja mandliõli baasil, mida on rikastatud greibi, musta pipra ja ingveri eeterliku õliga. Õli stimuleerub vereringet, aitab kudedest väljutada toksiine ning võidelda tselluliidiga. Sel on sel meeldiv magusapoolne aroom, milles võib aimata õrnasid tsitruse noote. Igal õhtul seda probleemsetele kohtadele masseerides saab mu keha märgi, et nüüd on aeg magama minna. Eeterlike õlide lõhn on õhtuti uinutav ja rahustav, samas hommikuti annab see päevale sõõmu positiivsust. Lisaks meeldivale lõhnale on sel ka väga meeldiv konsistents, seda on lihtne nahale kanda ja see ei jää kleepuma. Enne kui jõuad hommikuse rohelise tee ära juua, on see juba mõnusalt imendunud, jättes kehale õrna mälestuse meela aroomi näol. Kuna ingver ja must pipar on ka soojendava efektiga, on see ideaalne abivahend seljavalude leevendamiseks.

II koht: Lemongrass niisutav kehakreembodycream

Minu hommikurutiini teiseks tooteks on saanud niisutav kehakreem sidrunheinaga. Kui salendav õli on ideaalne reitele määrimiseks, siis jojobaõli, sheavõid, aloe verat, rohelist teed ja sidrunheina eeterlikku õli sisaldavat kehakreemi kasutan ma ülejäänud keha “toitmiseks”. Kehakreemi nahale kandes levib üle kogu ruumi tsitruseline sidrunheina aroom, kuid nahal tema intensiivsus kahaneb ja sidrunheina värskus jääb vaid õrnalt aimatavaks. Mulle meeldib, et kehakreem imendub väga kiiresti, mis annab märku sellest, et mu keha lausa januneb selle järele. Lemongrassi kehakreem niisutab, kaitseb nahka liigse kuivamise eest ja sidrunheina eeterlik õli suudab isegi stressile tuule alla teha. Kuigi seda soovitatakse kasutada nii hommikuti kui õhtuti, siis minu keha nõuab seda just hommikuti, et uuele päevale värske ja rõõmsa meelega vastu minna.

lemongrassIII koht: Külmpressi kookosõli

Kookosõli kasutusaladest ja headest omadustest võiks kirjutada lausa raamatu, mistõttu peatun sellel imetootel pikemalt ühes järgmistest postitustest ja sel korral astun kookosõli aaretekambrisse vaid põgusalt sisse. Nagu ma teada sain, on külmpressitud kookosõli see, mida võib nii leiva peale määrida, lusikaga süüa kui ka nahale ja juustesse panna. Mingil kummalisel põhjusel ütles mulle sisehääl, et peaksin selle oma puhkusereisile kaasa võtma ja seda ma ka tegin. Tõsi, kookosõliga saab kõike teha. Reisi vältel õnnestus mul külmetada ja olin hädas nii katkiste huulte kui ka valusa kurguga. Puhkus missugune! Aga tänu sellele pisikesele imeõlile kotis said kõik mu hädad leevendust. Kookosõlil on nimelt ka antibakteriaalne toime. Ma ei saa öelda, et pärast esimest lusikatäit kookosõli olin terve, aga vaatamata valusale kurgule suutsin ma magama jääda ja ka katkised huuled said hella hoolitsuse osaliseks. Kookosõli on tuntud ka selle poolest, et seda saab libestina kasutada, kuid palume siiski meeles hoida, et see ei sobi kasutamiseks kondoomide ega vibraatoritega. Samas saab kookosõli kasutada edukalt massaaži tegemiseks ning naha toitmiseks, samuti kahuste ja kuivade juuste taltsutamiseks. Ma olin küll väga skeptiline kookosõli suukaudse manustamise osas, sest ma ei kujuta ette, et keegi tahaks vabatahtlikult õli juua, aga üllataval kombel ei olnudki sel muud maitset kui õrn kookose mekk.

Mis on see üks asi, mida saab teha nii massaažiõli, kehakreemi kui ka kookosõliga? Õige vastus: puudutada. Ärge alahinnake puudutuse jõudu: sellega saab kinkida soojust ja armastust ning luua lähedust. Mõnikord võib puudutus öelda rohkem kui pilk või sõnad, kui me vaid anname aega puudutusel kõneleda. Mõnikord on raske leida aega teiste jaoks, tihtipeale veel raskem enda jaoks. Seetõttu on oluline oma hommiku-ja õhturutiini lisada paar minutit üheks armastavaks ja pikaks paiks, mille ajal saab nahk kätte oma niisutuse, lõhnameeled erutuse ja hing armastuse.

The post Love in Lemongrass appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
15 stsenaariumit rollimängudeks http://www.ulakas-kaunitar.ee/15-stsenaariumit-rollimangudeks/ Mon, 27 Jun 2016 11:38:55 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=7064 Pakume välja 15 rollimängude stsenaariumit, et sisustada päikeselisi puhkusereise, vihmaseid pärastlõunaid ja pikki suveöid, mil taevas vaid hetkeks hämardub.

The post 15 stsenaariumit rollimängudeks appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Säragu taevas päike või sadagu vihma, rollimängudeks pole muud vaja kui ideed, natuke aega ja vastupandamatut soovi vallatleda. Pakume välja 15 rollimängude stsenaariumit, et sisustada päikeselisi puhkusereise, vihmaseid pärastlõunaid ja pikki suveöid, mil taevas vaid hetkeks hämardub.

1. Seksiterapeut ja patsientfeet-27

Murelik patsient pöördub terapeudi poole, kuna ta pole võimeline saama oma partneriga orgasmi. Patsient räägib, et ta on hakanud juba uskuma, et viga on temas endas. Terapeudi töö on patsient maha rahustada ja tõestada, et viga ei ole temas. Selleks palub terapeut patsiendil pikali visata ja lõdvestuda, rahustaval toonil seksikaid komplimente öeldes tõstab terapeut patsiendi enesekindlust. Kui patsient on maha rahunenud, võtab seksiterapeut kasutusele kõik oma oskused, et pakkuda patsiendile üks võimas orgasm, tõestamaks, et viga on partneris, mitte aga patsiendis endas. Seksiterapeudi töö on viia teine pool tippu ükskõik millisel viisil, kasutades selleks soovi korral abivahendeid (lelud, suled/piitsad, massaažiõlid) ning pakkudes kõike alates hellitamisest kuni seksini välja.

2. Vangivalvur ja vang

Vangivalvuril on ülesanne läbi otsida nii vang kui vangikong. Vangivalvur paneb vangi istuma toolile ja paneb käerauad ümber käte. Seejärel riietab ta vangi lahti ja kontrollib ega vang pole midagi “keelatut” enda külge ega endasse peitnud. Läbiotsimise käigus kasutab vangivalvur silitavaid, hellitavaid ja soovi korral ka tugevamaid puudutusi. Vangil on keelatud kommenteerida ja häält teha, muidu järgneb karistus. Kui vang on läbi otsitud, otsib vangivalvur läbi vangikongi. Leides midagi “keelatut”, võibolla isegi ulakat, järgneb karistus. Karistuse kohaldamisel kasutab vangivalvur konfiskeeritud esemeid.

3. Strippar ja klient

Strippar paneb kliendi toolile istuma ja pakub talle võrgutava etteaste. Etteaste käigus eemaldab strippar kliendi riided, kuni klient istub toolil aluspesu väel. Nüüd saab strippar keskenduda kõige erootilisematele piirkondadele, hellitades nii reite sisekülgi kui ka aluspesu alla jäävaid piirkondi. Soovi korral võib strippar lasta ka ennast puudutada, aga alles siis, kui klient on makstud teenusega täielikult rahule jäänud.TUX INTIMATE APPARELcdd69ac62a79c9f656bee2f919999bd2 copy

4. Pulmakülaline ja ettekandja/baarmen

Pärast pikka töövahetust pulmapeol märkab teenindaja pulmakülalist, kes nukralt ja üksi oma jooki joob, samal ajal kui kõik teised tantsivad. Teenindaja läheneb külalisele, võttes eest põlle või heites kõrvale lipsu ja sosistab külalisele: “Tule, ma muudan su peo lõbusaks!”. Ta võtab külalise käest kinni ja viib ta kööki. Sealsamas köögis pakub teenindaja külalisele taevalikku oraalseksi. Selleks, et oma asukohta ja tegevust saladuses hoida, ei tohi külaline teha ühtegi ohet ega häälitsust.

5. Sissetungija ja majaomanik

Sissetungija siseneb pimedasse majja ja leiab eest majaomaniku, kes polegi veel magama läinud. Vaikselt hiilib ta majaomaniku selja taha ja võtab kontrolli enda kätte. Esmalt seob ta kinni majaomaniku käed ja lubab, et ei tee haiget, kui teine järgib täpselt tema juhiseid. Seejärel viib sissetungija majaomaniku magamistuppa ja riietab mõlemad lahti. Sissetungija tahab, et majaomanik rahuldaks teda igal võimalikul viisil, kuid seda ainult seotud kätega (kasutades suud ja teisi kehaosi).Obsessive_emergency_dress

6. Arst ja patsient

Patsient läheb arsti juurde, et teada saada, mis tal viga on. Arst palub patsiendil pikali heita ja täpse diagnoosi saamiseks peab patsient lahti riietuma. Nüüd on arstil vaba voli uurida patsienti pealaest jalatallani. Uskudes, et arst teab, mida ta teeb, laseb patsient endaga teha kõike, mis arst vajalikuks peab, isegi kui patsient tunneb, et erutus kasvab ja orgasm on lähedal. Vajadusel võib arst kujutada ette, et üks tema kehaosadest on elav termomeeter ja mõõta sellega seespidiselt patsiendi kehatemperatuuri.

7. Kunstnik ja tema muusaChoclat paint

Kunstnik palub oma muusal võtta riided seljast ära, et luua kaunis aktimaal. Ta sätib muusa just sellisesse asendisse, nagu soovib ja annab muusa kätte purgi sulanud šokolaadiga. Selleasemel, et hakata maalima, katab ta enda silmad silmasidemega. Kasutades pintslina oma sõrmi, värvina šokolaadi ja paberina muusa alasti keha, loob ta kunstiteose otse muusa kehale. Kui mõni joon valesti läheb, saab selle keelega ära limpsida.

8. Mustkunstnik ja tema assistent

Mustkunstnik tunneb etenduse proovide käigus tugevat tõmmet oma assistendi vastu. Ta otsustab järgmisel korral proovi hoopis teisele tasandile viia, paludes assistendil toolile istuda ja kattes tema silmad silmasidemega. Ta lubab assistendile, et kui see jälle vaadata tohib, ootab teda üllatus ja assistent näeb midagi, mida ta kunagi varem näinud pole. Assistent jääb põnevusega ootama saladuseloori langemist. Seejärel hakkab mustkunstnik lahti riietuma. Assistent võib vaid aimata, mis teda ees ootab, kuid ta ei tea täpselt, sest tema silmad on kaetud ja ta saab oletada vaid helide järgi. Lõpuks eemaldab mustkunstnik silmasideme ja assistendi ees on imeline vaatepilt ahvatlevast alasti kehast. Kuna sõnad on üleliigsed, nagu mustkunstitrikkide puhul ikka, kasutab mustkunstik võimalust assistent üle külvata kuumade suudlustega.

9. Massöör ja klientmasaje-19

Massöör süütab mõned küünlad ja paneb mängima sensuaalse muusika, et luua erootiline atmosfäär. Ta palub kliendil lahti riietuda ja heita kõhuli, kattes tema tagumiku rätikuga. Teenindaja pakub kliendile jalamassaaži ja seejärel liigub edasi reite poole, pöörates erilist tähelepanu reite ülaosale. Nüüd, kui klient on lõdvestunud, vahetab massöör massaažiõli silikooni või õli baasil libesti vastu, lükkab eemale rätiku ja liigub massaažiga tuharateni. Kombineerides intensiivseid silitusi õrnematega, on patsient peagi valmis veelgi erootilisemaks kogemuseks. Olenemata sellest, kas tegu on mees- või naiskliendiga, jõuab kätte aeg seespidiseks massaažiks. Kui naiskliendi puhul on kaks ilmselget valikut seespidise massaaži läbiviimiseks, siis ärge allahinnake naudinguid, mida pakub eesnäärmemassaaž meestele (loe lähemalt meie blogist).

10. Vampiir ja tema saak

Te istute kahekesi diivanil ja vaatate telekat nagu iga teine paar. Aga te ei ole tavaline paar, sest üks teist on vampiir, kes unistab oma kallima vere maitsest. Vampiir paneb käe oma kallima kaela ümber ja tõmbab ta enda vastu intiimseks kaisutuseks, samal ajal tundes pöörast iha partneri kaela vastu. Enam ei suuda ta isudele vastu astuda ja ta lükkab oma kallima pikali kui saaklooma, ronides ise tema peale. Vampiir kisub ihast hulludes lõhki partneri riided, et paljastada üha enam verest pulbitsevat ihu. Kui saakloom on allunud, sööstab vampiir tema kaela kallale, imedes, hammustades ja näksides seda. Oma isude taltsutamiseks imeb ta verd kogu kehast.

11. Elektrik ja kontorijuhataja

Kontoris on elektrikatkestus ja juhataja on saatnud kõik töötajad koju ning jäänud üksi elektrikut ootama. Kui elektrik on saabunud ja elektrisüsteemi kontrollima asub, hakkab juhataja tegema flirtivaid märkusi ja viib vestluse erootilisele lainele. Samal ajal, kui elektrik kontrollib ühendusi juhataja laua all ja tooli juures, võtab juhataja välja juhtme, mille eelnevalt on elektriku tööriistakastist “laenanud”. Juhataja näitab juhet elektrikule ja ütleb, et see on ideaalne kellegi kinnisidumiseks, ise samal ajal mänguliselt elektriku käsi toolijala külge köites. Istudes ise toolil ja hoides elektrikut tooli külge seotuna laua all, on juhatajal loodud ideaalsed tingimused oraalseksi nautimiseks. Vaevalt, et elektrikulgi selle vastu midagi on.

12. Seksikas majaomanik ja teenijanna / teenerObsessive_maidme_chemise

Teenijanna läheb koristama magamistuba, mis varem alati tühi on olnud ja märkab, et majaomanik on oma voodis ja magab. Teenijanna püüab sulekesega pühkida tolmu nii vaikselt kui võimalik, et mitte majaomanikku äratada, kuid see ei õnnestu. Majaomanik ärkab ja palub, et teenijanna kohendaks tema patja. Kui viimane seda tegema hakkab ja üle voodi kummardub, tõmbab majaomanik ta enda juurde voodisse, võtab sulekese ja hakkab sellega teenijannat hellitama ja silitama. Kuna riided takistavad tema tegevust, tuleb need muidugi ära võtta.

13. Käskija ja ori

Sinu armsam on täna sinu seksiori ja peab täitma kõik sinu soovid. Kas on midagi, millest sa oled alati unistanud? Sea ennast mugavalt sisse ja nõua, et sinu seksiori täidaks sinu soovid. Kui ta ei tee seda piisava kirega ja piisavalt kiiresti, karista teda laksuga paljale tagumikule, kasutades joonlauda või piitsa.

14. Politseinik ja varasObsessive_police_set

Politseinik on kätte saanud põgeneva varga ning peab teda kinni hoidma niikaua, kuni abivägi saabub. Politseinik paneb varga selili maha ja tema käed raudu. Raudus käed tõstab ta üle varga pea ning hoiab neid paigal oma käega. Selleks, et varas põgeneda ei saaks, heidab politseinik varga peale ja oma põlvedega lükkab varga jalad laiali. Kui üks käsi hoiab varga käsi paigal, jääb politseinikul vabaks teine käsi ja suu, et viia läbi läbiotsimine varastatud esemete leidmiseks. Vaba kätt saab kasutada ka riiete eemaldamiseks, samal ajal kui keel otsib läbi kehaõõnsusi.

15. Gigolo / eskorttüdruk

Eskordil on täna esimene tööpäev, mistõttu ta on veidi mures ja närviline. Ta suundub oma esimese kliendi juurde, kes märkab eskordi ebakindlust ning otsustab võtta juhtrolli enda kätte. Klient võtab jalast püksid, istub toolile ja käsib eskordil pakkuda endale massaaži, seejärel kirjeldab ta detailselt, kuidas eskort peaks teda suuga hellitama. Limpsimine, imemine, suudlemine – klient on kuningas ja eskort teeb kõike, mida kästakse. Kui kliendi soovid on täidetud, maksab klient teenuse eest ja eskort lahkub.

NB! Rollimängus on oluline vastastikune austus, usaldus ja piiride kokkuleppimine!

Mängulist suve!

The post 15 stsenaariumit rollimängudeks appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Erootiline massaaž – oma kätega tehtud kingitus http://www.ulakas-kaunitar.ee/oma-katega-tehtud-kingitus/ http://www.ulakas-kaunitar.ee/oma-katega-tehtud-kingitus/#comments Mon, 27 Jun 2016 09:00:41 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=1944 Mõtled, kuidas üllatada oma kallimat või mida kinkida talle järgmiseks tähtpäevaks? Anname sulle kuldaväärt idee, mida naudite mõlemad: tee talle erootilist keha-keha massaaži. Selleks vajad head massaažiõli; soovi korral sulepintslit, lilleõisi, siidrätte, satiinpaela silmade sidumiseks ja mõnusat meeleolu.

The post Erootiline massaaž – oma kätega tehtud kingitus appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Mõtled, kuidas üllatada oma kallimat või mida kinkida talle järgmiseks tähtpäevaks?

Anname sulle kuldaväärt idee, mida naudite mõlemad: tee talle erootilist keha-keha massaaži.

Mis selles nii erilist on? Keha-keha massaažis pole saajat ja andjat, massaaži saavad üheaegselt nautida mõlemad partnerid, üks on vaid veidi aktiivsem ja teine passiivsem osapool. Kui soovid oma kallimat üllatada, võta ta koju tulles pesuväel vastu ja juhata otse magamistuppa, soovi korral seo tema silmade ette satiinpael. Kui tahad oma kallimale kinkida erootilist massaaži mõne tähtpäeva puhul, saad selle vormistada Ulaka tšekiraamatu abil (lihtsalt pane oma allkiri tšekile, millega lubad kallimale “Õnneliku lõpuga massaaži” enda poolt ja pista see ümbrikusse). 

Intiimse õhkkonna loomiseks kasuta küünlaid ja sensuaalset muusikat. Massaaži teostamiseks vajad:Shunga Aphrodisia

meelierutavat massaažiõli: meie lemmikud on YesForLov iha tekitav massaažiõli Prantsusmaalt (nagu teame, tunnevad prantslased armukunsti paremini kui ükski teine rahvus) ja Shunga massaažiõlid Jaapanist (ei vaja vist mainimist, et Jaapanist tulevad tänapäeval ka kõige pöörasemad ja uuenduslikumad sekslelud)

– soojalembesed võivad massaažiõli asendada massaažiküünlaga, mis paiskab põledes õhku lõhnameeli hellitavaid aroome ja sulab massaažiõliks. Ulaka Kaunitari valikus on nii iha tekitav massaažiküünal kui ka argaaniaõliga Sibel ja Organique massaažiküünlad (Organique pakub kahe lõhnaga massaažiküünlaid: apelsin/tšilli naistele ja ookeanivärskus meestele).

– soovi korral: sulepintslit hellitamiseks, satiinpaela /magamismaski silmade katmiseks, siidrätte, lilleõisi, jääkuubikuid, jahutatud või soojendatud lusikat

Lihtne juhend massaažiks:IMG_0383 copia

1) Pane partner kõhuli lamama ja soovi korral seo tema silmad kinni. Kui kallim ei näe sind, on ülejäänud meeled oluliselt erksamad ja sinul on ühtlasi lihtsam üle saada võimalikust esimese korra kohmetusest.

2) Määri oma rind, kõht, reied ja pepu kokku rohke massaažiõliga. Õli peab olema nii palju, et sellest jätkuks teile mõlemale.

3) Alusta massaaži, heites oma ülakehaga kallima reitele ja samal ajal toetudes oma käsivartele. Libistades oma kõhtu ja rindu mööda partneri keha, liigu üle tema jalgade, tagumiku ja alaselja. Liigutused olgu aeglased, sensuaalsed ja täis armastust. Korda tegevust mitu korda. Liigu kõrgemale, et sinu keha oleks kohakuti kallima kehaga: sinu rind tema selja vastas. Nõjatu käsivartele ja põlvedele ning libista taas oma keha üles-alla mööda kallimat.

5) Istu kaksiratsi partneri tuharatele ja tee vaagnaga mitu ringi ühes ja teises suunas, võid istuda ka tema reitele.

6) Luba partneril keerata selili. Kui tema silmad on siiani seotud olnud, võid valida, kas lubad partneril nüüd enda tegemisi pealt vaadata või jätkad salapäraselt. Õlita end vajadusel uuesti ja heida end veidi harkis jalgadega kõhuli kallima peale.

7) Libista oma keha mööda partneri keha: paku talle rind-rinna, kõht-kõhu ja puus-puusa massaaži. Tee massaaži erineva intensiivsusega.

8) Erootliseks lõpuks istu kallima peale ja tee oma vaagnaga ringe tema alakõhul. Sellest vaatepildist ta ilmselt ilma jääda ei taha.

tantrafeatherlelo9) Kui soovid partnerile enamat pakkuda, võid masseerida ka tema suguelundeid, mille kohta häid õpetusi leiab tantramassaaži õpikust  “Tantramassaaž. Erootilise puudutuse kunst”, Kalashatra Govinda. Sellest, kuidas naise G-punkti stimuleerida, räägime Ulaka Kaunitari G-punkti loengul, meestele pakume lingam massaaži tegemiseks mõnumunasid. Kuna paljud massaažiõlid ei sobi intiimpiirkonna libestamiseks, siis suguelundite massaaži jaoks on ideaalne silikooni baasil libesti Viamax Silicone Glide või YesForLov massaažiõli/libesti 2in1, mis sobib kogu kehale, k.a intiimpiirkonda ja seksi ajal kasutamiseks. NB! Mõnumunaga koos sobib kasutada ainult vee baasil libestit.

Igal ajal massaaži vältel võid vahelduseks hellitada partnerit sulekesega või õrnalt puhuda ta ihule. Samuti võid teda masseerida kätega, kujutades kord ette, nagu sinu sõrmed oleksid liblikatiivad, mis õrnalt mängivad tema ihul, seejärel aga voolides tema keha, kui metsikult möllav ookeanivesi, mis ründab rannas olevaid kaljusid.

Massaažiseansi lõppedes olete täiesti kindlasti mõlemad väga erutunud, seega võite üle minna vahekorrale, aga see ei tohiks olla eesmärk omaette.

Kui soovid massaaži pakkuda kingitusena, kuid sul pole veel Ulakat tšekiraamatut, kujunda ise seksikas kinkekaart sõnumiga: “Kallis…, selle kinkekaardiga saad nautida erootilist massaaži meie armastuse pesas. Kinkekaart on hindamatu väärtusega. Palun broneeri aeg.”

Tee armastatule oma keha ja kätega kingitus!

IMG_9098 copia

 

 

 

 

 

The post Erootiline massaaž – oma kätega tehtud kingitus appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
http://www.ulakas-kaunitar.ee/oma-katega-tehtud-kingitus/feed/ 1
Intiimhügieeni 10 reeglit http://www.ulakas-kaunitar.ee/intiimhygieeni-10-reeglit/ Sat, 11 Jun 2016 13:15:05 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6987 Enamik naisi on kokku puutunud intiimpiirkonna probleemidega ja tihti nad ei teagi, mida nad valesti teevad. Kas sina tead, milliseid reegleid tuleb järgida, et sinu kiisuke nurruks?

The post Intiimhügieeni 10 reeglit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Naisteajakirjad on täis soovitusi, millist päikesekaitsevahendit ja näokreemi kasutada, kui palju ja millal sööma peaks ning millised on need toidulisandid, milleta enam päevagi elada ei saa, aga intiimtoodetest naljalt ei kirjutata. Kuigi Ulaka Kaunitari blogi on keskendunud suhetele ja sellele, mis jääb magamistoa seinte vahele, oleme alati pidanud vajalikuks rääkida ka naiste tervisest. Oleme samm-sammu haaval täiendanud oma intiimtoodete riiulit ja täna tahaksime tuletada meelde, millist õrna ja hella hooldust naise intiimpiirkond vajab. Enamik naisi on kokku puutunud intiimpiirkonna probleemidega ning tihti nad ei teagi, mida ja millal nad valesti tegid. Tõsi, valesti ja puudulikult hooldatud intiimpiirkond pole mitte ainult ebameeldiv, vaid võib põhjustada ka tõsiseid terviseprobleeme.

Kas sina tead, milliseid reegleid tuleb järgida, et sinu kiisuke nurruks?

Reegel nr 1: Ära kasuta intiimpiirkonnas tavalist dušigeeli ega seepi!

Tavalised pesuvahendid on loodud sinu kehale ja nahale, mille pH on 5,5. Terve intiimpiirkonna pH on vahemikus 4-4,5. Tavaliste pesuvahendite kasutamine intiimpiirkonnas häirib tupe mikrofloorat ja muudab selle looduse poolt happeliseks loodud keskkonna aluseliseks. Aluseline keskkond loob eeldused ohtlike bakterite paljunemiseks, millega kaasnevad tihti sügelus, ärritus, punetus, valu, ebatavaline voolus, halb lõhn ja infektsioonid. Kui paar planeerib last, on hea teada, et aluseline keskkond on ebasõbralik ka spermatosoidide vastu.

Reegel nr 2: eelista piimhapet sisaldavat intiimpesugeeli!DE NB Intimate Gel 300ml

Normaalne tupe mikrofloora on happeline ja seda tänu piimhappebakteritele, kes elavad tupes ja toodavad piimhapet. Happeline keskkond on hea, kuna see ei lase bakteritel ja seentel tupes paljuneda. Kuna aluseline keskkond mõjub headele bakteritele hävitavalt ja võib tekkida nende puudujääk, oleks tark kasutada piimhappega intiimpesugeeli, mis loob soodsa keskkonna piimhappebakterite paljunemiseks. Lisaks sellele, et piimhappebakteritel on oluline roll tupe pH tasakaalu säilitamisel, toodavad nad ka kahjulike bakterite vastu toksiine. Hea uudis on see, et Eesti kaubamärk Domina Elegants toodab just sellist intiimpesugeeli, millest vagiina unistab. See intiimpesugeel sisaldab rahustavaid, niisutavaid ja taastavaid komponente ning selles sisalduv piimhape tagab tupe normaalse happelise keskkonna ja mikrofloora ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.

Reegel nr 3: pese oma intiimpiirkonda välispidiselt vähemalt 1 kord päevas!

Kuna tupp on isepuhastuv, siis kunagi ei tohiks tuppe seestpoolt pesta, kui günekoloog ei ole leidnud selleks meditsiinilist näidustust. Seespidine pesu toob pigem kahju kui kasu. Ideaalis võiks pesta end iga kord pärast tualetis käimist, et bakterid ei satuks vagiinasse. Kui pesemiseks iga kord võimalust ei ole, tasub käekotis hoida pakikest niiskeid intiimsalvrätikuid enda värskendamiseks.

Reegel nr 4: ära kasuta pesemisel pesukäsna!

Intiimpiirkond on kõige õnnelikum, kui kasutad intiimpesugeeli laiali kandmiseks oma puhast kätt.

Ladyshape süda 1Reegel nr 5: intiimpiirkonna raseerimiseks kasuta ainult spetsiaalseid tooteid!

Nii nagu intiimpesugeeli puhul, soovitame ka raseerimiskreemi valides usaldada vaid toodet, mis on loodud spetsiaalselt sellele õrnale piirkonnale. Oleme juba aastaid pakkunud naistele Kamasutra raseerimiskreemi, mis niisutab nii tõhusalt, et pärast karvaeemaldust on tunne, justkui oleks nahka just kreemitatud. Selle kreemiga on lihtne unustada, et varem vajas nahk pärast raseerimist ka niisutavat kreemi, sest enam seda vaja ei lähe. Kuigi see on loodud intiimpiirkonnale, sobib sellega hävitada kõik üleliigsed kehakarvad. Sel suvel lisandusid tootevalikusse Ladyshape tarvikud vallatu nabaaluse soengu tegemiseks, millega on lihtne raseerida endale intiimpiirkonda südameke, kolmnurk või teha seksikas Brasiilia lõikus. Üllata oma kallimat vallatu soenguga!

Reegel nr 6: Pese oma suguelundeid enne ja pärast vahekorda!Vol6-6

Enne vahekorda duši alla? Jah, loomulikult! Pärast vahekorda duši alla? Oleme ausad, tihti ei viitsi küll. Kui oled just seitsmendas taevas ära käinud, siis naisena mõtled tõenäoliselt ainult kaisutamisele, mitte aga vannituppa minekule. Seetõttu oleks tark varuda oma öökapile niisked intiimsalvrätikud, millega end kiiresti ja ilma vaevata puhastada. Hea uudis on see, et meie lemmikbränd Domina Elegants pakub intiimsalvrätikuid, mille koostisosad on loodusliku päritoluga ja ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõlisid, PEG ühendeid ega värvaineid. Need on ideaalsed ka puhkusereisil olles! Ärge unustage, et hügieen on võrdselt oluline mõlema partneri puhul! Õnneks sobivad Domina Elegants intiimsalvrätikud ja intiimpesugeel ka pere meespoolele.

Reegel nr 7: võimalusel ära seksi menstruatsiooni ajal…

… või kui tõesti muudmoodi ei saa, siis kasuta kondoomi. Menstruatsiooni ajal on keha vastuvõtlikum infektsioonidele, mistõttu tasuks päevade ajal vallatlemisega eriti ettevaatlik olla.

Reegel nr 8: vaheta pesukaitsmeid/hügieenisidemeid iga 4 h ja tampoone iga 2-3 h tagant!

Kuigi mõnikord võib tunduda, et neid saaks kasutada oluliselt kauem, siis pea meeles, et pärast soovituslikku kasutusaega on nende töö juba tehtud ja edaspidi toovad nad kasu asemel hoopis kahju. Pesukaitsmete kasutamine tervetel naistel pole igapäevaselt üldse vajalik. Kui vaevled tihti allergiate käes, eelista kindlasti lõhnastamata tooteid.

Reegel nr 9: väldi glütseriini sisaldavaid libesteid!

Kuigi libestiga seostatakse alati seksi, siis libestit võib kasutada ka intiimpiirkonna niisutamiseks, kui see on ärritunud või seal on pisikesed haavakesed (nt raseerimisest või liiga kitsast aluspesust). Ärritunud intiimpiirkonna niisutamiseks sobivad Ulaka Kaunitari valikust orgaaniliste õlidega Viamax Organic Glide ja aaloega vee baasil Viamax Water Glide. Libesti valimisest loe lähemalt siit. kristelknickers

Reegel nr 10: eelista klassikalisi püksikuid stringidele ja tangadele!

Kurb, aga tõsi, stringe kandes riskid sellega, et nöörike pepu vahel juhib bakterid pärakust otse tuppe ja seda sa ju ometi ei taha. Sellepärast pööra pilk järgmisel korral Kriss Sooniku Maike püksikute või pitspepuga Kristel püksikute poole.

Sinu keha on tänulik, kui hoolitsed ta eest hoole ja armastusega.
Pane oma kiisuke nurruma!

The post Intiimhügieeni 10 reeglit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Ulakate festivalide top 7 http://www.ulakas-kaunitar.ee/ulakate-festivalide-top-7/ Mon, 30 May 2016 15:09:52 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6840 Suvi on parim aeg ulakusteks ja reisimiseks. Kuidas sulle meeldiks aga reis, mille üheks osaks oleks seksifestivalil osalemine või fetišitest nõretava gala külastus?

The post Ulakate festivalide top 7 appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Nüüd võime vist küll juba öelda, et suvi on käes. Kõik vallatud naised teavad, et suvi on parim aeg ulakuste tegemiseks: puldiga mänguasjade avalikuks katsetamiseks, veekogudes vallatlemiseks ja pärlistringide ning alt avatud püksikute kandmiseks. Nagu suvel kombeks, käiakse rohkem reisimas ja uusi kohti avastamas.

Kuidas sulle meeldiks aga reis, mille üheks osaks oleks seksifestivalil osalemine või fetišitest nõretava gala külastus?

Täname Katy Thorni Lelost, kes aitas kokku panna nimekirja kõige seksikamatest üritustest üle kogu maailma.

Kutemajärvi seksifestival
Kangasniemi, Soome

Kutemajärvi on küla Soomes, mis tähendab tõlkes kudemisjärve. Iga aasta juulis kogunevad huvilised, et koos osa võtta seksiteemalistest loengutest, nautida erootilisi etteasteid ja seksida seal, kus vähegi soovi on. Ürituse naelaks on “Aphrodite konkurss”, mis ei ole kindlasti üks neist tüüpilistest missivõistlustest, millest me kõik tüdinenud oleme.

New Orleansi burleskifestivalnipples-sequins-coeurs-image-113867-grande
New Orleans, USA

Kes veel ei tea, mis on burlesk, siis püüame sellesse veidi selgust tuua. Burlesk on teatraalne meelelahutus, mida iseloomustavad seksikus, siivutus ja kelmikus. Burleski juures on oluline võrgutuskunst ja loomuliku naiseilu ülistamine. Kuigi burlesk on samuti erootiline etteaste nagu striptiis, on burlesk oluliselt läbimõeldum, võrgutavam, teatraalsem ja kunstipärasem. Burleskitarid kannavad tihti uhkeid soenguid ja kostüüme ning nende nibud on alati kaetud (nt nibukaunistustega), samuti on kaetud kõige intiimsem piirkond. Igal sügisel toimub USAs NoLo nimeline festival, mille käigus viiakse läbi burleski treeninguid, antakse etendusi ja võisteldakse omavahel ihaldatuima tiitli, burleskikuninganna, nimel. Toimumisaeg: 15-18.09.2016.

Folsomi tänavalaat
San Fransisco, USA

25.09.2016 toimub San Franciscos Folsomi tänaval suur laat, mille keskmes on nahk, fetišid ja seksmänguasjad. Tänavatele on oodata üle 400 000 entusiasti, kes kannavad lateksit ja nahka, pakkudes huvilistele etteasteid piitsutamisest ja sidumismängudest. Kui sul on mõni ulakas fetiš, siis see laat viib sind otse paradiisi! Ühelt õigelt laadalt ei puudu muidugi ka DJ, tantsijad ja toidukioskid.

Sydney “Eriti hea seksi festival”
Sydney, Austraalia

Selleks, et üks milline üritus hästi müüks, vajab see tabavat pealkirja. “Eriti hea seksi festival” kõlab tõepoolest huvipakkuvalt, kas pole? Kes meist ei tahaks nautida eriti head seksi?! Ütleme kohe ära, et üritusel seksi ei pakuta, ei väga head ega ka täiesti keskpärast. Korraldajad kutsuvad inimesi vastama küsimustele: “Milline on minu unistuste seks? Mida ma selleks peaksin tegema ja millest loobuma? Kuidas mõjutab seks mind ennast ja kogu mu elu?”. Üritusel toimuvad loengud erinevatel teemadel, räägitakse, kuidas panna toimima mittetraditsioonilist suhet, milles seisneb kallistuse võlujõud, õpetatakse tegema erootilisi fotosid jpm. Kui võtta ette reis nii kaugele kui Austraaliasse, võiks võtta ette veel ühe reisi: oma keha sügavustesse eriti hea seksi maale. Toimumisaeg: 26-29.01.2017.The boss roosa

Shinto Kanamara Matsuri (terasest fallose festival)
Kawasaki, Jaapan

Kes on mu blogi varem lugenud, teab, et ma armastan Jaapanit. Jaapan ei ole mu südames ainult seetõttu, et veetsin seal oma unistuste mesinädalad, vaid sellepärast, et Jaapan on Jaapan. Ma armastan Jaapani mitmekesisust, seda, kuidas püha ja traditsiooniline Jaapan elab kõrvuti uue ja kohati isegi hullumeelse Jaapaniga. Traditsioone, kultuuri, pühadust, austust looduse ja elusolendite vastu täiendavad kohati lausa uskumatud leiutised seksi vallas, täiesti ainulaadne kohalik meelelahutus ja silmapaistev teismeliste tänavakultuur. Minu eelmised postitused Jaapani kohta leiad siit ja siit. Fallosefestival, mis toimus esimest korda 1977. aasta kevadel, põhineb ühel 17. sajandist pärist legendil. Legend räägib noorest naisest, kelle vagiinas elas äärmiselt armukade teravate hammastega deemon. Ühel hetkel deemon armus naisesse ja muidugi ei oli ta pahane, kui naine abiellus. Armukadedusest hammustas ta pulmaööl naise abikaasa peenisest tüki välja. Naine abiellus uuesti ja sama kordus uue mehega. Lõpuks otsis naine abi sepalt, kes meisterdas rauast fallose ja kui naine selle enda sisse pani, murdis deemon hambad ja fallos kuulutati pühaks. Alates 1977. aastast käivad inimesed fallosele Kanayama pühakojas austust avaldamas. Nimetatud pühakoda on populaarne prostituutide hulgas, kes paluvad kaitset suguhaiguste eest, kuid samuti on see hea koht palumaks jumalikku kaitset, kerget sünnitust ja harmoonilist ning igavest abielu. Nagu nimigi ütleb, on ürituse staariks fallos. Kes armastab magusat, saab endale osta fallosekujulise pulgakommi, kes eelistab tervislikke näkse, leiab endale fallosekujuliseks lõigatud köögivilju. Fallosefestivali olulisteks teemadeks on veel seksuaaltervis ja seksuaalvähemuste õigused. Festival leiab aset igal aastal aprilli esimesel pühapäeval. 2017. aastal toimub festival 2. aprillil ja 2018. aastal 1. aprillil.

Saksamaa BDSM gala
Berlin, Saksamaachokerscarf

Iga aasta aprillis või mais toimub Berliinis Euroopa suurim BDSM gala ja nädalavahetus. Nädalavahetuse jooksul saab näha kõiki piire ületavat moeshowd, nautida BDSM etteasteid, tantsida ja veeta erutavalt aega oma kõige meeletumate fantaasiate keskel. Samuti toimuvad peod, kus tasuks kanda nahka, pitsi või juhinduda ütlusest “Vähem on rohkem”. Hea valiku festivalile sobivaid aksessuaare ja kehakatteid leiad Eesti brändilt XAOS (vt kõrvalolevalt pildilt). Järgmine gala toimub 2017. aastal, kuupäev on täpsustamisel.

Seattle erootilise kunsti festival
Seattle, USA

See kolmepäevane kevadfestival toimus esmakordselt 2002. aastal Seattles erootilist kunsti viljelevate kunstike eestvedamisel. Lisaks provokatiivsetele kunstiteostele saab nautida burleski, vaadata erootilisi filme, osaleda töötubades ja pidutseda hommikuni. Need on peod, mille kohta korraldajad on öelnud: “Inimesed avastavad seal, et seks on vertikaalne väljendus horisontaalsetest ihadest”. Sel aastal toimus festival 22-24. aprillini, järgmist festivali tasub oodata 2017. aasta aprillis.

Kuigi osa neist festivalidest on sel aastal juba toimunud, pole kunagi liiga vara järgmise aasta reisiplaani koostamiseks!

Ulakaid reisielamusi!

The post Ulakate festivalide top 7 appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Pruudid hoos! http://www.ulakas-kaunitar.ee/pruudid-hoos/ Wed, 25 May 2016 14:01:08 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6813 Maikuu tähistab Ulakas Kaunitaris igal aastal pruutide hooaja algust. Siit leiate nimekirja toodetest, mida Ulakas Kaunitar pakub pruutidele sel aastal nii pulmapäevaks kui magusateks mesinädalateks.

The post Pruudid hoos! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Maikuu tähistab Ulakas Kaunitaris igal aastal pruutide hooaja algust.

Ärge siis ehmatage, kui kenal suvepäeval poodi tulles seltskonna kauneid naisi eest leiate. Kuna suvi on meie jaoks väga kiire aeg, siis kõik tüdrukuteõhtud ei mahu aega, mil pood juba suletud on, aga pole vaja muretseda, alati on üks meie ulakatest leti taga ja teine tegeleb pruudi ja tema seltskonnaga, seega olete endiselt iga kell meie juurde oodatud.

Kuna olin eelmisel aastal ise kätest-jalgadest pulmade korraldamisega seotud ja ühe äärmiselt armsa grupi liige, kus pruudid üksteisele nõu andsid, siis tean, kui raske on pruudina olla kõigega kursis: kust leida sukapaela ja miks seda üldse vaja on; mida kanda pulmapäeva hommikul juuksuritoolis; millega ehtida oma keha pulmaööl ja kuidas üllatada abikaasat mesinädalatel. Seetõttu panin kokku nimekirja toodetest, mida Ulakas Kaunitar pakub pruutidele sel aastal nii pulmapäevaks kui magusateks mesinädalateks.

1) Sukapael pulmapäevaksvalge sinise lipsuga copy

Iga pruut on kindlasti kuulnud, et pulmapäeval kantakse kleidi all sukapaela, aga tihti ei teata, millised traditsioonid sellega seostuvad. Lastetud naised võiksid osta kaks sukapaela, ühe sinise lipsuga ja teise roosa lipsuga või ühe sinist värvi ja teise roosa. Pulmas võib lasta peigmehel kinnisilmi ühe oma abikaasa jalalt ära võtta ja ennustada niiviisi esimese lapse sugu: kui sukapaelal on roosa lipsuke, sünnib esimesena perre tüdruk, kui sinine, siis poiss. Sukapaela, mille mees jala peale jättis, võib samuti eemaldada ja visata vallaliste meeste sekka, et ennustada järgmine abielluja. Kui peres juba lapsed kasvavad, võibki osta vaid ühe sukapaela ja kanda seda ainult sel eesmärgil, et see vallaliste meeste hulka visata. Sukapaela viskamine vallalistele meestele toimub samamoodi nagu pruudikimbu viskamine vallalistele naistele. Lisaks on sinise lipsukesega või üleni Obsessive gartersinisest sukapaelast abi ka siis, kui pruut on soovinud järgida inglise traditsiooni ja soovib pulmapäeval kanda midagi sinist. Sinist värvi peetakse truuduse värviks, mistõttu ütleb ka salm: Marry in blue, lover be true.” Ulakas Kaunitaris on musta, valget ja sinist värvi sukapaelu, samuti valgeid sukapaelu siniste ja roosade lipsukeste ja kristallidega.Obsessive_garter_stockings_s206_white

Sukapaela võib pruut kanda pulmapäeval olenemata sellest, kas tal on sukad või mitte. Kes sukapaela kasuks ei otsusta, saab efektse välimuse ka tripivöö ja valgete sukkade abil. Siin tuleb appi bränd Obsessive pakkudes Charms ja Diamond tripivöid ning valgeid silikoonribata sukki sinna juurde. Kes tahab veelgi lihtsamalt hakkama saada, siis valikus on ka pilkupüüdvad 2in1 tooted, mis jätavad mulje tripivööst koos sukkadega.

2) Tiibadega wrap Kriss Soonikult pulmapäeva hommikuksDiana wings wrap

Tunnustatud Eesti disaineri Kriss Sooniku loomingut kannavad säravad staarid üle kogu maailma alustades Bondi-tüdruk Berenice Marlohest ja lõpetades Mischa Bartoni ja Miley Cyrusega. Pulmapäev on iga naise elus üks tähtsamaid päevi, mil pruudil on õigus käituda staarina ja tunda end staarina. Helebeež Kriss Sooniku inglitiibadega wrap on pulmapäeva hommikuks justkui loodud, kuid pruudile sobivad ka õnnetoov sinine ja naiselik roosa. Edaspidi saab wrappi kanda nii hommikumantlina magamistoas kui ka mantlikesena teiste riiete peal õhtusel aiapeol, rannas või suvefestivalil. Seda, kas naine ka pärast pulmi inglikeseks jääks, näitab ainult aeg.

delicious pearly powder w3) YesForLov sära andev kehapuuder ja iha tekitav parfüüm pulmapäevaks

Luksus ja pulmapäev käivad ikka käsikäes ja YesForLov ehk kaubamärk, mis ütleb “jah” armastusele, pakub pulmapäevaks eriti glamuurset kehapuudrit, mis annab nahale õrna sädeluse, meela lõhna ja magusa maitse. Julgemad naised saavad viimase lihvi andmiseks piserdada kehale iha tekitavat parfüümi, mille saladuslik koostis ei luba peigmehel tseremoonia ajal kõige tähtsamale küsimusele valesti vastata.Silvia_Lace_Bra_White-510x600

4) Kriss Sooniku pesukomplekt pulmapäevaks

Pruutkleidi alla pakub Kriss Soonik prantsuse pitsist Silvia pitsrinnahoidjat ja Maike pitspüksikuid ning 2016. aasta kollektsioonist Spiderweb püksikuid ja rinnahoidjat, mis on varustatud vallatute tripidetailidega. Tule kindlasti poodi pesu oma silmaga vaatama, sest poes on suurem valik kui meie e-poes.

Obsessive_electra_chemise_white_back5) Electra kleidike pulmaööks

Kuigi pulmaöö on kaotanud oma võlu võrreldes ajaga, mil pruudilt eeldati abielludes süütust, ei tohiks pulmaööks ka päris valmistumata jätta. See on siiski üks erilisemaid öid, mil vastabiellunud jagavad esimest korda voodit abikaasadena. Pruudi keha kaunistamiseks pakume kaunist satsidega kleidikest magamistoabrändilt Obsessive.

Midagi mesinädalateks:

6) Susan pitsbodi Kriss Soonikult vaatamisväärsustega tutvumise ajaks ja seiklusteks magamistoas6 Susan Motion White Front

Susan pitsbodi on kindlasti üks paremaid valikuid, kui sa ei soovi reisile kogu oma garderoobi kaasa pakkida, kuid soovid igaks päevaks uut välimust. Esiteks saab Susan bodi kanda keha kaunistamiseks magamistoas, kuna see käib alt lahti, ei pea seda isegi seljast võtma, kui kirg ootamatult üle pea lahvatab. Teiseks saab Susan bodi kergesti kombineerida iga riideesemega sinu garderoobis: kui alumine osa pükste või seeliku alla peitu jätta, saab ülemise osa alla panna kas rinnahoidja, särgi, topi, polo või isegi vanaema poolt hoole ja armastusega kootud kampsuni. Tänu sellele, et bodi saab kanda kahte pidi, on sinu võimalused erinevate kombinatsioonide loomisel veelgi suuremad. Eriti seksikaks teeb bodi kandmise asjaolu, et keegi peale teie kahe ei aimagi, millise kire tunnistajaks see “pitspluusike” on eelmistel öödel olnud. Julget katsetamist!

7) Naughty Beauty pärlistringid vallatule kohtingulePärlistringid

Pärlistringid on just nii vallatud, kui vallatult need kõlavad. Nende kandmine ei ole valus, nagu tihti arvatakse, vaid väga mõnus ja nauditav – leia vaid pärlikee jaoks sobiv kõrgus ja lase sel hellitada oma mõnupunktikest.

8) Obsessive kehasukk mehele silmailu pakkumiseks kohtingul ja magamistoasObsessive_bodystocking_f204_white

Obsessive kehasukad on seksikad ja nutikad üheaegselt: need on alt avatud, mis tagab mehele ligipääsu igal ajal ja igal pool. Naine saab kanda seda kohtingul teiste riiete all või magamistoas.

9) YesForLov Love Box õrnuste jagamise ajaks

Armastusega täidetud karbike pole sugugi sobilik ainult mesinädalateks, vaid peaks kuuluma iga paarikese öökapile. Love box sisaldab kõige hädavajalikumat voodielu vürtsitamiseks: iha tekitava lõhnaga massaažiõli, hellitavat sulekest, kirsimaitselist kehapliiatsit seksikate sõnumite kirjutamiseks ja kliitorigeeli naise naudingute suurendamiseks. Komplektile sobib ideaalseks täienduseks YesForLov satiinpael silmade või käte sidumiseks.

10) Lelo Tiani3 paaridelelu või Lelo Pino armurõngas voodielu vürtsitamiseks

Lelo Tiani3 on meie kõige populaarsem paaridelelu ja seda põhjusega: Tianit saab nautida koos partneriga vahekorra ajal, seda saab puldist juhtida, kui on soovi vallatleda teineteisega distantsilt, pluss seda võib kasutada ka vannis ja veekogus. Lelo kohta loe rohkem siit.

Lelo Pinot kutsutakse mitme nimega, paljud teavad seda kui kõige võimsamat meestesõrmust. Kuna sõrmus on igavese armastuse, truuduse ja abielu sümbol, on Lelo Pino juba nime poolest ideaalne kaaslane mesinädalatele. Pino võlub paarid ära juba oma karbiga, mis näeb välja nagu sõrmusekarp, kuid lisaks võimsale meestesõrmusele sisaldab see ka mansetinööpe ja rahaklambrit. Pino on samuti nagu Tiani3 loodud kasutamiseks vahekorra ajal, kuid läheb mehe peenise ümber. Pino pikendab erektsiooni ja muudab selle tugevamaks, selle väljaulatuv osa aga stimuleerib vahekorra ajal naise kliitorit, lisaks tekitab võimas vibratsioon lisasensatsioone mõlemale partnerile. Kumb erutab sind rohkem: kas puldiga juhitav Tiani3 või maailma võimsaim meestesõrmus?

FotorCreated

Vallatut suveootust ja igavesti kestvaid mesinädalaid!

The post Pruudid hoos! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! http://www.ulakas-kaunitar.ee/personaaltreeneriga-tupelihased-trimmi/ Wed, 11 May 2016 09:21:56 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6714 Oled unistanud kiirest ja tõhusast vaagnapõhjalihaste treeningust, mis ei võtaks rohkem kui 5 minutit päevas? Lelo Luna Smart Bead on nutikas personaaltreener ja mõnulelu 2in1.

The post Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Oled unistanud kiirest ja tõhusast vaagnapõhjalihaste treeningust, mis ei võtaks rohkem kui 5 minutit päevas?

Pakume sulle personaaltreenerit, millele võid panna just sellise nime nagu ise soovid: Carlos, Justin, Jüri või Priit. Lisaks treenimisele aitab personaaltreener muuta õnnelikumaks ka üksikuid öid ja tuua särtsu magamistuppa, kuna seda saab kasutada ka kliitori hellitamiseks.

LELO_LUNA-Smart-Bead_PackshotTargal seadmel tark nimi!

Oma personaaltreeneri tunned poes ära targa nime järgi: Lelo Luna Smart Bead. See on intelligentne toode, mis aitab tugevdada vaagnapõhjalihaseid ja muudab orgasmid pikemaks ja tugevamaks. Luna Smart Bead on samuti kasutatav vibreeriva mänguasjana keha lõdvestamiseks ja tuju tõstmiseks.

Kuidas Lelo Luna Smart Bead töötab?

Lelo Luna Smart Bead asetatakse treeningu ajaks tuppe ja treening seisneb tupelihaste pingutamises lelu poolt etteantud vibratsiooni rütmis. 5 minuti jooksul annab lelu vibratsiooni näol ülesandeid ja naisel pole vaja teha muud, kui lihaseid pingutada, kui toode vibreerib ja lihased lõdvaks lasta, kui vibratsioon lakkab. Kuna toode on varustatud sensoritega, mõõdab see iga treeningkorra ajal, kui tugevalt treeningseadet lihaste poolt pigistati. Esimesel kasutuskorral hakkab seade automaatselt tööle 3. treeningastmel, kuid juba esimese treeningu ajal teeb lelu mõõtmised ja alates teisest kasutuskorrast saab naine treenida sellise programmi järgi, millele tema vaagnapõhjalihaste toonus hetkel vastab. Mõõtmine viiakse läbi automaatselt igal treeningul, seega lihaste toonuse paranedes pakub lelu juba järgmisi ja intensiivsemaid treeningprogramme. Lelo Luna Smart Beadi abiga on lihtne õppida oma lihaseid õigesti pingutama ja ühtlasi puudub oht lihaste üle- või alatreeninguks. Kasutades Luna Smart Beadsi nädala ja kuude vältel jälgib see automaatselt sinu saavutusi ning korrigeerib vibratsiooni sagedust vastavalt lihaste arengule.

Lelo Luna Smart Bead kasutusjuhendLELO_LUNA-Smart-Bead_Packaging_Deep-Rose

Sisse- ja väljalülitamine
– Sisselülitamiseks vajuta nuppu O.
– Toode lülitab ennast ise välja, kui treeningprogramm on lõppenud. Kui soovid toodet välja lülitada treeningu ajal, vajuta nuppu O 2 sekundi vältel.
– Et kasutada toote katkematut vibratsiooniprogrammi naudingu ja mängu eesmärgil, vajuta väljalülitatud tootel nuppu O 3 sekundi vältel.

Patareid
Luna Smart Bead töötab 1xAAA-patareiga (tootega kaasas). Ühest patareist piisab umbes 200 treeninguks. Kui toode ei lähe tööle, on aeg vahetada patareid. Selleks tuleb keerata toote alumist osa. Kui patarei on vahetatud, tuleb ots tagasi keerata ja veenduda, et ots on ilusti omal kohal. Kui ots on korrektselt paigaldatud, on toode 100% veekindel kuni 1m sügavusel vees.

Puhastamine
Pese toodet enne ja pärast kasutamist sooja (mitte keeva!) veega. Keev vesi võib kahjustada toote pinda! Soovitame puhastamiseks kasutada spetsiaalselt intiimleludele loodud antibakteriaalset puhastusvahendit Lelolt. Ära kasuta alkoholi baasil puhastusvahendeid!

Kasutamine
Vajuta nuppu O. Teisena vilkuv tuluke annab märku, millisel tasemel sa oled. Esimesel korral hakkab seade tööle 3. tasemel. Treening algab 30 sek pärast, mis jätab piisavalt aega toote sisestamiseks. Kasuta vee baasil libestit toote mugavamaks sisestamiseks. Sisesta toode justkui tampoon, nii et O-nupp jääks vasaku käe poole ja nöör kehast välja. Kui toode on sisestatud, oota 3 kiiret vibratsiooni, mis tähistavad treeningu algust. Nüüd pinguta oma lihaseid vibratsiooni ajal ja vibratsiooniga samas rütmis ja kui vibratsioon katkeb, lõdvesta oma lihased ning puhka. Pärast esimest kasutust kohandatakse automaatselt sulle sobilik treeningkava vastavalt sinu treenituse astmele. 3 kiiret vibratsiooni tähistavad treeningu lõppu. Seejärel lülitab toode end välja. Eemalda Luna Smart Bead lõdvestades oma lihased ja tõmmates õrnalt nöörist.

Ainus, mis sul tuleb treenimiseks teha, on järgida vibratsiooni. Pinguta oma vaagnapõhjalihaseid, kui toode vibreerib, hoia lihaseid pingul kogu vibratsiooni vältel ja lase need lõdvaks, kui vibratsioon lakkab ning ole valmis uueks pingutuseks. Jätka lihaste pingutamist ja lõdvestamist kogu treeningu vältel. NB! Toode ei sobi anaalseks kasutamiseks.

Luna Smart Bead pakub täiustatud kujul Kegeli harjutusi vastavalt sinu vaagnapõhjalihaste tugevusele. Et teada saada, mitmendale tasemele sa oled jõudnud, jälgi, mitu korda tuluke vilgub toote sisselülitamisel:

1 kord – 1. tase – algaja – kasutaja, kes pole varem Kegeli harjutusi teinud
2 korda – 2. tase – amatöör – kasutaja nõrkade vaagnapõhjalihastega
3 korda – 3. tase – kesktase – mõõdukalt kogenud kasutaja keskmise tugevusega lihastega
4 korda – 4. tase – edasijõudnud – kogemustega Kegeli harjutuste praktiseerija, kel on tugevad lihased ja kontroll nende üle
5 korda – 5. tase – meister – Kegeli harjutuste meister, kel on suurepärased lihased ja suurepärane kontroll nende üle.

NB! Kasuta leluga vaid vee baasil libestit. Massaažiõlid, kätekreemid ja silikooni baasil libestid võivad kahjustada sinu mänguasja!
Hoia toodet eemal otsesest päikesevalgusest! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele! Soovitame enne kasutamist nõu pidada oma arstiga, kui oled rase, sul on raseduse kahtlus, diabeet, tromboos või südamestimulaator.

Nauditavat treeningut!

The post Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Treeningkuulide kasutamise juhend http://www.ulakas-kaunitar.ee/treeningkuulide-kasutamise-juhend/ Tue, 03 May 2016 09:16:36 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6681 Sul on kodus vaagnapõhjalihaste treeningkuulid, aga oled unustanud, kuidas nendega treenida? Siit leiad LELO Luna Beads, LELO Luna Beads Mini, LELO Luna Beads Noir, Je Joue Ami ja Ami+ kasutusjuhendi.

The post Treeningkuulide kasutamise juhend appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sul on kodus vaagnapõhjalihaste treeningkuulid, aga oled unustanud, kuidas nendega treenida? Pole hullu,  tuletame sulle meelde!

Antud kasutusjuhend sobib treenimiseks LELO Luna Beads, LELO Luna Beads Mini, LELO Luna Beads Noir, Je Joue Ami ja Ami+ kuulidega.

Vaagnapõhjalihaste treenimise kasutegurid:
– treeningkuulid aitavad vaagnapõhjalihaseid ette valmistada sünnituseks, treenitud lihased pakuvad suuremat tuge kasvavale lapsele, vähendavad raseduse viimases faasis võimalikke seljavalusid ja vaagnapõhjalihaste lõtvumist ning sellega kaasnevat uriinipidamatust.
– pärast sünnitust aitavad tupekuulid kiiresti taastada lihaste elastsuse ja tundlikkuse.
– tugevamad vaagnapõhjalihased tagavad parema kuseteede kontrolli ning aitavad parandada tupe loomulikku libestust, mis võib muutuda eriti aktuaalseks probleemiks menopausi ajal.
– treenitud vaagnapõhjalihased muudavad Sinu seksuaalelu: tugevamad vaagnapõhjalihased tagavad võimsamad ning kiireminisaavutatavad orgasmid! Ka Sinu partner on Sulle tänulik – uued stimulatsioonid ning lihaste kokkutõmbed aitavad temal jõuda uskumatute orgasmideni.
– kuna vaagnapõhjalihastele toetuvad kõik vaagnapõhjaorganid, aitavad treenitud lihased vähendada ka emaka väljalangemise riski.

Vaagnapõhjalihaste treeningkuulide komplektid lubavad treenida vaagnapõhjalihaseid Sulle sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist.

Lelo Luna Beads
Lelo Luna Beads

Neid on lihtne ja mugav kasutada. Neid võib algselt kanda kodus igapäevaseid toimetusi tehes, hiljem, kui lihased on treeninguga harjunud, võib nendega minna ka jalutama, ujuma, kohtingule või tantsima. Kuulid on ehitatud nii, et nende sees olevad raskused valmistavad liikudes õrna stimulatsiooni, mis pakub naisele mõnu ja ühtlasi ergutab lihaseid vaheldumisi kokku tõmbuma ja puhkama.

Kasuta tootega alati kvaliteetset vee baasil libestit, mis ei sisalda glütseriini (Lelo libesti, Viamax Water Glide). Pärast iga kasutamist pese kuulid sooja vee ja seebiga ning kasuta Lelo puhastusvahendit bakterite hävitamiseks.

Ükskõik, milline komplekt sul on, alusta treeningut alati kõige kergemast ja/või kõige suurema läbimõõduga kuulist, mida on lihastel kõige kergem kinni hoida.

Lelo kuulid on erineva raskusega, treeningu esimene aste seisneb kergeima kuuli kandmises, teisel tasemel kasuta raskuse poolest järgmist kuuli, edaspidi võid kaks kuuli ühendada silikoonribaga ja kanda neid korraga. Oluline on, et raskus kasvaks iga tasemega.

Ami_Purple_4
Je Joue Ami

Je Joue Ami+ treeningkuul on mõeldud neile, kel on juba tugevad lihased ja kes soovivad täiendavat treeningut, treenimise alustamiseks sobivad LELO kuulid või Ami 3-osaline komplekt.

Esimesel nädalal kanna kuule kodustes tingimustes. Tee treeningkuul libestiga kokku ja aseta tuppe (jäta kuul tupeavausest umbes nii kaugele, kui jätad tampooni). Esimesel päeval kanna treeningkuuli 10-15 minutit, pikendades igal järgneval päeval kandmisaega 10 minuti kaupa. Kui oled veendunud, et kuulid püsivad sees ja lihased on treeninguga harjunud, võid kuule kanda igal pool ja igal ajal, jättes need endale sisse tundideks. Tavaliselt läheb aega 8-12 nädalat, et lihased taas toonusesse saada. Mingit imenippi nende kasutamiseks ei ole, lihtsalt kanna ja naudi kas igapäevaselt või vähemalt 3-4 korda nädalas. Selleks, et treeningut intensiivsemaks muuta, soovitame kuule kandes teha lisaks Kegeli harjutusi.

Treening 1: alg- ja kesktase

Lõdvestu selili. Sisesta treeningkuul. Pigista oma vaagnapõhjalihaseid 5 sekundit ümber treeningvahendi ning seejärel lõdvestu viieks sekundiks. Korda tegevust 10 korda. Tee minutine paus. Korda eelmist tsüklit. Tee 2-minutiline paus. Kui tundub, et harjutused on muutunud liiga lihtsaks, tee 10 asemel 15.

Treening 2: edasijõudnutele

Istu voodi või tooli äärele ja libista kuulike sisse. Pingulda oma vaagnapõhjalihaseid ning ürita nöörist õrnalt treeningvahendit välja tõmmata viie sekundi vältel. Lõdvestu viieks sekundiks ning korda tsüklit 10 korda. Anna iseendale üks üheminutline paus enne, kui uuesti tsüklit kordad. Järgmiseks võta kaheminutiline paus. Ning siis tee viimane tsükkel. Kui teed seda igapäevaselt ning tunned, et treening on liiga lihtne, tõsta 10 korra asemel tsükkel 15 peale.

Nauditavat treeningut!

The post Treeningkuulide kasutamise juhend appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Polüamooria – midagi sinu jaoks? http://www.ulakas-kaunitar.ee/poluamooria-midagi-sinu-jaoks/ Sun, 17 Apr 2016 08:52:50 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6611 Polüamooria on kiindumussuhe, mille puhul tunnistatakse rohkem kui ühte samaaegset intiimsuhet, ollakse teadlik kõigi teiste olemasolust ja nõustutakse selle olukorraga. Kas see võiks olla sinu jaoks?

The post Polüamooria – midagi sinu jaoks? appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Polüamooria – kreeka sõnast poly  (tõlkes: palju, mitu) ja ladinakeelsest amor  (tõlkes: armastus) on praktika ja kiindumussuhe, mille puhul tunnistatakse rohkem kui ühte samaaegset intiimsuhet, ollakse teadlik kõigi teiste olemasolust ja nõustutakse selle olukorraga.

(Allikas: Wikipedia)

Sõna “polüamooria” (inglise keeles polyamory); ilmus esmakordselt Oxfordi inglise keele sõnaraamatus 2006. aastal. “The Sunday Times Magazin” kirjeldab polüamooriat moodsale inimesele tarvilikke valikuvõimalusi pakkuva moodsa suhtega, mis hõlmab nii hetero- kui homoseksuaalsuse. Sagedasemaks vormiks on kolmikliit: mees, naine ja nende tüdruksõber, aga leidub ka tüdruksõpra jagavaid mehi ja suuremaid kommuunilaadseid kooslusi. Erinevalt polügaamiast (mitmikabielust), põhineb polüamooria puhtal armastusel, mitte abielusidemetel. (Allikas: Eesti Ekspress)

Põhimõtteliselt on tegu eetilise polügaamiaga, suhtega, kus täiskasvanud inimene armastab rohkem kui ühte täiskasvanut.

Kuna polüamooria ja teised avatud suhte variatsioonid muutuvad järjest populaarsemaks, lisandub aina inimesi, kes otsivad internetist selleteemalist infot. Polüamooria ei sobi kindlasti kõigile: see on sotsiaalselt hukka mõistetud ning emotsionaalselt ja logistiliselt oluliselt keerulisem kui monogaamne suhe.

Ma arvan, et monogaamsus on võimalik. Ma lihtsalt arvan, et see ei ole inimeste loomupärane omadus. Monogaamsuse põhimõte ei ole ammu enam reaalne.
Hugh Hefner

Tahaksid teada, kas polüamooria võiks olla midagi sinu jaoks? Kas sa oled see, kelle jaoks polüamooria plussid võiksid üles kaaluda väikesed emotsionaalsed ja logistilised takistused? Lelo pani kokku järgneva küsimustiku, küsi, vasta ja tee järeldused:

1. Kas sa tegelikult tahad avatud suhet?

Kuigi see küsimus paistab iseenesestmõistetav, siis tihti nõustutakse avatud suhtega, kuigi seda ei taheta. Kuigi Hugh Hefner väidab, et monogaamsus ei ole inimestele omane, siis suur osa naistest siiski otsib elus seda üht ja ainsat: oma printsi valgel hobusel. On uuritud, et tihti kipuvad avatud suhtes olevad inimesed olema ekstraverdid. Kas tegu on siis teatud tüüpi iseloomuomadusega, mis kaasneb ekstravertsusega? Ühest vastust sellele ei ole. Igatahes tasub endalt küsida, kas üheaegselt mitme erineva inimesega armu- ja intiimsuhtes olemine tundub natukenegi põnev? Kui vastuseks on kindel “ei”, pole ka erilist lootust, et avatud suhted sinu ellu midagi head tooksid. Avatud suhtes olemine on sinu valik, mitte kellegi teise, seega ole enda vastu aus!

2. Kas sinu suhe on stabiilne ja õnnelik?spanking-17

Kui sa oled hetkel monogaamses suhtes ja soovid seda avada uutele tulijatele, küsi endalt, kas tegu on kindla suhtega? Kas sina ja su partner armastate ja hindate teineteist, kas teie suhtes on olulisel kohal lähedus, kas te olete oma eluga rahul ja teil pole mõtteski lahku minna? Need küsimused on olulised selleks, et mõista, kas tahate polüamoorset/polügaamset suhet õigetel põhjustel. Ärge võtke oma suhtesse uusi inimesi lootuses parandada katkist suhet või lootuses pääseda halvast suhtest – suure tõenäosusega lõpeb see suure katastroofi, tüli ja pisaratega.

3. Kas sa suhtled meelsasti seksi ja suhete teemal?

Avatud suhtes on kommunikatsioonil väga oluline roll. Sa pead olema valmis täielikuks avameelsuseks: esiteks pead tunnistama, et soovid suhtesse veel kedagi. Kuid see on alles algus, sest rääkida tuleb ka teineteise vajadustest, ihadest ja piiridest, millest ei soovita üle astuda; samuti tuleb kokku leppida reeglid ja sõlmida kokkulepped; omaette väljakutseks on toimetulek konfliktolukordade, armukadeduse ja vihaga. On inimesi, kes sulguvad endasse iga probleemi korral ja ka neid, kes ei oska teist poolt kuulata. Kui sinu suhtlusoskus pole kiita ja meelsamini jätad probleemid teise inimese kanda, võib avatud suhe kaasa tuua palju valu kõigile osapooltele.

4. Kui armukade sa oled?

Tihti arvatakse, et avatud suhe õnnestub vaid siis, kui suhtes on inimesed, kelle jaoks armukadedus on võõras nähtus. See pole päris tõsi, sest ka toimivates avatud suhetes esineb armukadedust. Polüamooria ei eelda armukadeduse puudmist, aga kindlasti on avatud suhtel suuremad šansid õnnestuda, kui selles osalevad inimesed on pigem mõõdukalt kui väga armukadedad. Kui sa aga juba tead ette, et ei suudaks oma kallimat näha teisega koos, siis polüamooria ei ole kindlasti sinu jaoks.CyberViewX v5.11.10Model Code=48F/W Version=1.07

5. Kui klammerduv sa oled?

Mõtle oma eelmiste romantiliste suhete peale ja vasta ausalt, mil määral järgmised väited peavad paika sinu puhul: “Ma olen mures, et minu kallim ei hooli minust nii palju, kui mina temast”; “Ma vajan pidevat tõestust selle kohta, et mu kallim armastab mind”; “Ma muretsen pidevalt, et mind hüljatakse”. Kui need tunded on sulle tuttavad, võid sa kippuda klammerduma, sest kardad hülgamist. Hirm hülgamise ees ei sobi kokku avatud suhtega. Hiljutised uuringud näitasid, et avatud suhetes olevad klammerdujad olid vähem rahul oma suhtega, kui monogaamses suhtes olevad sama iseloomuomadusega inimesed. Sama uuring mitteklammerduvate inimeste hulgas näitas, et nende jaoks polnud vahet, kas suhe oli monogaamne või polüamoorne.

6. Kui paindlik sa oled muutuste suhtes?

Avatud suhtes on oluline kehtestada reeglid: kes, kellega, millal, kus ja kuidas suhtleb. Aga ka paberile kirjapandud reeglites võib tulla vajadus muudatusi sisse viia, sest võib juhtuda, et üks osapooltest tõlgendab reegleid teisiti kui teine osapool. Samuti võivad soovid, vajadused ja piirid ajapikku muutuda. On äärmiselt oluline, et mõlemad partnerid oleksid paindlikud ja vastutulelikud vajalike muudatuste suhtes. Mõnede jaoks on see lihtne, teised aga näevad muutunud soovides ohtu oma suhtele. Mida paindlikum sa muutuste suhtes oled, seda lihtsam on sul hakkama saada avatud suhtes esilekerkivate küsimustega.

7. Kui hästi sa tuled toime oma emotsioonidega?

Ükskõik kui palju sa planeerid, suhtled ja reegleid kehtestad, on avatud suhtes soodsat pinnast negatiivsete emotsioonide tekkele rohkem kui monogaamses suhtes. Armukadedus, viha, hirm, ebakindlus ja pettumus on vaid osa neist. Mõned meist on selliste emotsioonide üle kontrolli saavutamises osavamad kui teised. Kogenumad tunnevad juba kaugelt ära probleeme tekitava situatsiooni ja püüavad seda vältida. Kui raske emotsioon on juba tekkinud, on võimalik sellest üle saada hea huumoriga või kui hetkeks aeg maha võtta ja tekkinud situatsiooni kõrvalt vaadata. Mõni hoiab end tegevuses muude asjadega, kuni on rahunenud ja valmis probleemist kõnelema. Kuid on ka teine grupp inimesi, kes negatiivsete emotsioonide tekkides kaotavad igasuguse kontrolli oma käitumise ja sõnade üle. Selline emotsionaalne plahvatus võib halvimal juhul kaasa tuua vägivalla, paanilise muretsemise, ennasthävitava käitumise või madala enesehinnangu väga pikaks ajaks. Kui sa ei suuda tulla toime oma emotsioonidega, tasuks sul järele mõelda, kas polüamoorne suhe on väärt seda, et sa enesevalituse kaotad ja endale või teistele liiga teed.

8. Kas sul on inimesi, kes sind toetavad?

Kuigi järjest rohkem inimesi julgeb avalikult rääkida oma alternatiivsest elustiilist ja suhetest, pole meie ühiskond veel valmis avatud suhteid mõistma. Avatud suhetes olevaid inimesi peetakse haigeteks, ebanormaalseteks, amoraalseteks ja isekateks. Kuigi kohati võib olla nauditav ühiskonnanormidele vastuastumine, siis uuringud näitavad, et inimestel, kes peavad varjama oma suhteid või tunnevad hukkamõistu oma valikute pärast, on nõrgem tervis, madalam enesehinnang, nad ei suuda suhteid hoida, tarbivad mõnuaineid ja on kaitsmata vahekordades. Kui sa usud, et polüamooria on õige eluviis sinu jaoks, leia inimesed, kes sind selle valiku juures mõistavad ja toetavad.

erika8

The post Polüamooria – midagi sinu jaoks? appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ http://www.ulakas-kaunitar.ee/koige-ostetavam-paaridelelu-lelo-tiani/ Fri, 08 Apr 2016 11:12:45 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6562 Päris tihti küsitakse meilt, milline on meie kõige populaarsem toode. Tõepoolest on üks toode, mida meie kliendid armastavad: see on Lelo Tiani.

The post Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Päris tihti küsitakse meilt, milline on meie kõige populaarsem toode.

Loomulikult on raske välja tuua ühte konkreetset toodet, sest mõni asi on meil müügil olnud kaupluse avamisest alates ja mõni lisandunud valikusse alles paar nädalat tagasi, aga tõepoolest on üks toode, mida meie kliendid armastavad: see on Lelo Tiani. See paaridele loodud mänguasi on kindlasti meie kõige populaarsem lelu, mida ostetakse nii esimeseks leluks kui ka magamistoas rutiini peletamiseks, samuti armastavad Tianit naised, kelle jaoks on oluline kliitori ja G-punkti üheaegne stimuleerimine.

Tiani3_product_DeepRose
Lelo Tiani3

Mis on Tiani?

Tiani on mänguasi paaridele, mida naine saab kanda vahekorra ajal. Lelu üks ots pakub vibratsiooni kliitorile ja teine läheb tuppe, puudutades G-punkti. Tupes olev osa on piisavalt peenike selleks, et peenis sinna kõrvale mahuks. Nii saavad lelu vibratsioonist osa mõlemad partnerid. Lisaks tuleb leluga kaasa pult, millega saab muuta programme ja vibratsioonitugevust 12m kauguselt. Seega saab mees pakkuda naisele naudinguid ka teisest toa otsast. Tegelikult saab Tianit nautida ka avalikus kohas, aga naine peab kindlasti kandma püksikuid, mis lelu õigel kohal hoiavad. Kelle jaoks avalikus kohas salajaste naudingute jagamine on olulisem, kui võimalus toodet vahekorra ajal kasutada, soovitame kaaluda Lelo Lyla2 või Lelo Hula Beadsi ostmist.

Kui me räägime Tiani müügistatistikast, siis Tiani, mis oli meil müügil poe avamisaaastal, ei ole päris samasugune, nagu Tiani, mis on meil poes nüüd. Lelo kui maailma juhtiv sekslelude tootja on aastate jooksul muutnud Tianit aina paremaks, arvestades nii seksuoloogide, günekoloogide kui ka klientide arvamusega. Selline arendustöö ei toimu mitte ainult Tiani ümber, vaid iga toote ümber, mille Lelo on loonud. Enamik tooteid kannab nime järel numbrit 2, mis märgib seda, et tegu on uuendatud variandiga. Uuenduseks võib olla toote muutmine 100% veekindlaks, mootorite ja võimsuse lisamine kui ka suuruse ja kuju parandamine.

Hetkel pakub Ulakas Kaunitar kahte Tiani mudelit: Tiani3 ja Tiani24k.

Tiani 24K Black7c8b9019551b6f689b5e084f1cdedd7d copy
Lelo Tiani24K

 

Mõlemad tooted on täiesti veekindlad, tänu millele võib neid nautida nii vannis kui duši all. Mõlemad on puldist juhitavad ja mõlemat saab nautida vahekorra ajal. Toodete põhiline erinevus seisneb selles, et Tiani24K üks detailidest on tehtud 24-karaadisest kullast! Lisaks on Tiani24K varustatud kahe mootoriga, mis teeb selle natuke võimsamaks kui Tiani3 ja väike erinevus on ka kliitori vastu käiva otsa suuruses ja kujus. Siiski ei maksa karta, et Tiani3 mõnu pakkumisel nõrgaks jääb, sest meditsiiniline silikoon on väga hea vibratsioonijuht ja ühest mootorist piisab, et pakkuda sügavaid naudinguid ka kõige nõudlikumale naisele. Vaieldamatult on Tiani24k kõige luksuslikum paaridelelu maailmas, see on väga eriline kingitus väga erilisele naisele. Kuna kullast detail on rõngakujuline ja meenutab sõrmust, sobib see ka igavese liidu sümbolina kingituseks kõige kallimale.

Lelo on bränd, mis on pühendunud suhetele ja nende parandamisele ja hiljuti läbiviidud küsitluse järgi tuleb see neil hästi välja:
83% paaridest, kes on kasutanud sekslelu, tunnistab, et sel oli positiivne mõju nende suhtele
71% paaridest märkas pärast paaridelelu kasutamist voodielu paranemist
57% kinnitas, et paaridelelu kasutamine on muutnud seksi senisest 3 korda paremaks

Tunnustatud koolitaja seksi ja suhete valdkonnas, Tristan Taormino, ütleb: “Paaridelelu (nt Tiani24K) kasutamine aitab paaridel avaneda teineteisele. Kui paar on võtnud voodis kasutusele sekslelud, avaneb neile uute võimaluste maailm. Tiani, mis on loodud kasutamiseks vahekorra ajal, annab võimaluse luua üheaegseid naudinguid. See aitab kaasa usalduse ja intiimsuse tekkele.”

Dr Ian Kerner, suhtenõustaja ja “She Comes First” raamatu autor, ütleb: “Kui ma soovitan oma klientidel hakata kasutama Lelo paaridelelu, siis enamasti tähendab see inimestele uut seksiseiklust, kuid nad ei mõista, kuidas saab lelu muuta nende suhet tugevamaks. Aga nad kõik tulevad tagasi ja räägivad mulle, et uus lelu ühendas neid hoopis uuel tasandil, nad avanesid teineteisele ja suhtlevad nüüd rohkem ka neil teemadel, mis enne tundusid ebamugavad.”

Kui sul tekkis küsimusi Tiani või teiste paaridelelude kohta, tule julgelt poest läbi ja saa oma vastused.

Kevad on parim aeg armumiseks! Võta Lelo Tiani appi, et äratada oma kallim talveunest ja armuda temasse üha uuesti ja uuesti!

The post Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>