Ulakas Kaunitar http://www.ulakas-kaunitar.ee Vallatu pesupood Tue, 21 Jun 2016 13:38:33 +0000 et hourly 1 Intiimhügieeni 10 reeglit http://www.ulakas-kaunitar.ee/intiimhygieeni-10-reeglit/ Sat, 11 Jun 2016 13:15:05 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6987 Enamik naisi on kokku puutunud intiimpiirkonna probleemidega ja tihti nad ei teagi, mida nad valesti teevad. Kas sina tead, milliseid reegleid tuleb järgida, et sinu kiisuke nurruks?

The post Intiimhügieeni 10 reeglit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Naisteajakirjad on täis soovitusi, millist päikesekaitsevahendit ja näokreemi kasutada, kui palju ja millal sööma peaks ning millised on need toidulisandid, milleta enam päevagi elada ei saa, aga intiimtoodetest naljalt ei kirjutata. Kuigi Ulaka Kaunitari blogi on keskendunud suhetele ja sellele, mis jääb magamistoa seinte vahele, oleme alati pidanud vajalikuks rääkida ka naiste tervisest. Oleme samm-sammu haaval täiendanud oma intiimtoodete riiulit ja täna tahaksime tuletada meelde, millist õrna ja hella hooldust naise intiimpiirkond vajab. Enamik naisi on kokku puutunud intiimpiirkonna probleemidega ning tihti nad ei teagi, mida ja millal nad valesti tegid. Tõsi, valesti ja puudulikult hooldatud intiimpiirkond pole mitte ainult ebameeldiv, vaid võib põhjustada ka tõsiseid terviseprobleeme.

Kas sina tead, milliseid reegleid tuleb järgida, et sinu kiisuke nurruks?

Reegel nr 1: Ära kasuta intiimpiirkonnas tavalist dušigeeli ega seepi!

Tavalised pesuvahendid on loodud sinu kehale ja nahale, mille pH on 5,5. Terve intiimpiirkonna pH on vahemikus 4-4,5. Tavaliste pesuvahendite kasutamine intiimpiirkonnas häirib tupe mikrofloorat ja muudab selle looduse poolt happeliseks loodud keskkonna aluseliseks. Aluseline keskkond loob eeldused ohtlike bakterite paljunemiseks, millega kaasnevad tihti sügelus, ärritus, punetus, valu, ebatavaline voolus, halb lõhn ja infektsioonid. Kui paar planeerib last, on hea teada, et aluseline keskkond on ebasõbralik ka spermatosoidide vastu.

Reegel nr 2: eelista piimhapet sisaldavat intiimpesugeeli!DE NB Intimate Gel 300ml

Normaalne tupe mikrofloora on happeline ja seda tänu piimhappebakteritele, kes elavad tupes ja toodavad piimhapet. Happeline keskkond on hea, kuna see ei lase bakteritel ja seentel tupes paljuneda. Kuna aluseline keskkond mõjub headele bakteritele hävitavalt ja võib tekkida nende puudujääk, oleks tark kasutada piimhappega intiimpesugeeli, mis loob soodsa keskkonna piimhappebakterite paljunemiseks. Lisaks sellele, et piimhappebakteritel on oluline roll tupe pH tasakaalu säilitamisel, toodavad nad ka kahjulike bakterite vastu toksiine. Hea uudis on see, et Eesti kaubamärk Domina Elegants toodab just sellist intiimpesugeeli, millest vagiina unistab. See intiimpesugeel sisaldab rahustavaid, niisutavaid ja taastavaid komponente ning selles sisalduv piimhape tagab tupe normaalse happelise keskkonna ja mikrofloora ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.

Reegel nr 3: pese oma intiimpiirkonda välispidiselt vähemalt 1 kord päevas!

Kuna tupp on isepuhastuv, siis kunagi ei tohiks tuppe seestpoolt pesta, kui günekoloog ei ole leidnud selleks meditsiinilist näidustust. Seespidine pesu toob pigem kahju kui kasu. Ideaalis võiks pesta end iga kord pärast tualetis käimist, et bakterid ei satuks vagiinasse. Kui pesemiseks iga kord võimalust ei ole, tasub käekotis hoida pakikest niiskeid intiimsalvrätikuid enda värskendamiseks.

Reegel nr 4: ära kasuta pesemisel pesukäsna!

Intiimpiirkond on kõige õnnelikum, kui kasutad intiimpesugeeli laiali kandmiseks oma puhast kätt.

Ladyshape süda 1Reegel nr 5: intiimpiirkonna raseerimiseks kasuta ainult spetsiaalseid tooteid!

Nii nagu intiimpesugeeli puhul, soovitame ka raseerimiskreemi valides usaldada vaid toodet, mis on loodud spetsiaalselt sellele õrnale piirkonnale. Oleme juba aastaid pakkunud naistele Kamasutra raseerimiskreemi, mis niisutab nii tõhusalt, et pärast karvaeemaldust on tunne, justkui oleks nahka just kreemitatud. Selle kreemiga on lihtne unustada, et varem vajas nahk pärast raseerimist ka niisutavat kreemi, sest enam seda vaja ei lähe. Kuigi see on loodud intiimpiirkonnale, sobib sellega hävitada kõik üleliigsed kehakarvad. Sel suvel lisandusid tootevalikusse Ladyshape tarvikud vallatu nabaaluse soengu tegemiseks, millega on lihtne raseerida endale intiimpiirkonda südameke, kolmnurk või teha seksikas Brasiilia lõikus. Üllata oma kallimat vallatu soenguga!

Reegel nr 6: Pese oma suguelundeid enne ja pärast vahekorda!Vol6-6

Enne vahekorda duši alla? Jah, loomulikult! Pärast vahekorda duši alla? Oleme ausad, tihti ei viitsi küll. Kui oled just seitsmendas taevas ära käinud, siis naisena mõtled tõenäoliselt ainult kaisutamisele, mitte aga vannituppa minekule. Seetõttu oleks tark varuda oma öökapile niisked intiimsalvrätikud, millega end kiiresti ja ilma vaevata puhastada. Hea uudis on see, et meie lemmikbränd Domina Elegants pakub intiimsalvrätikuid, mille koostisosad on loodusliku päritoluga ja ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõlisid, PEG ühendeid ega värvaineid. Need on ideaalsed ka puhkusereisil olles! Ärge unustage, et hügieen on võrdselt oluline mõlema partneri puhul! Õnneks sobivad Domina Elegants intiimsalvrätikud ja intiimpesugeel ka pere meespoolele.

Reegel nr 7: võimalusel ära seksi menstruatsiooni ajal…

… või kui tõesti muudmoodi ei saa, siis kasuta kondoomi. Menstruatsiooni ajal on keha vastuvõtlikum infektsioonidele, mistõttu tasuks päevade ajal vallatlemisega eriti ettevaatlik olla.

Reegel nr 8: vaheta pesukaitsmeid/hügieenisidemeid iga 4 h ja tampoone iga 2-3 h tagant!

Kuigi mõnikord võib tunduda, et neid saaks kasutada oluliselt kauem, siis pea meeles, et pärast soovituslikku kasutusaega on nende töö juba tehtud ja edaspidi toovad nad kasu asemel hoopis kahju. Pesukaitsmete kasutamine tervetel naistel pole igapäevaselt üldse vajalik. Kui vaevled tihti allergiate käes, eelista kindlasti lõhnastamata tooteid.

Reegel nr 9: väldi glütseriini sisaldavaid libesteid!

Kuigi libestiga seostatakse alati seksi, siis libestit võib kasutada ka intiimpiirkonna niisutamiseks, kui see on ärritunud või seal on pisikesed haavakesed (nt raseerimisest või liiga kitsast aluspesust). Ärritunud intiimpiirkonna niisutamiseks sobivad Ulaka Kaunitari valikust orgaaniliste õlidega Viamax Organic Glide ja aaloega vee baasil Viamax Water Glide. Libesti valimisest loe lähemalt siit. kristelknickers

Reegel nr 10: eelista klassikalisi püksikuid stringidele ja tangadele!

Kurb, aga tõsi, stringe kandes riskid sellega, et nöörike pepu vahel juhib bakterid pärakust otse tuppe ja seda sa ju ometi ei taha. Sellepärast pööra pilk järgmisel korral Kriss Sooniku Maike püksikute või pitspepuga Kristel püksikute poole.

Sinu keha on tänulik, kui hoolitsed ta eest hoole ja armastusega.
Pane oma kiisuke nurruma!

The post Intiimhügieeni 10 reeglit appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Ulakate festivalide top 7 http://www.ulakas-kaunitar.ee/ulakate-festivalide-top-7/ Mon, 30 May 2016 15:09:52 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6840 Suvi on parim aeg ulakusteks ja reisimiseks. Kuidas sulle meeldiks aga reis, mille üheks osaks oleks seksifestivalil osalemine või fetišitest nõretava gala külastus?

The post Ulakate festivalide top 7 appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Nüüd võime vist küll juba öelda, et suvi on käes. Kõik vallatud naised teavad, et suvi on parim aeg ulakuste tegemiseks: puldiga mänguasjade avalikuks katsetamiseks, veekogudes vallatlemiseks ja pärlistringide ning alt avatud püksikute kandmiseks. Nagu suvel kombeks, käiakse rohkem reisimas ja uusi kohti avastamas.

Kuidas sulle meeldiks aga reis, mille üheks osaks oleks seksifestivalil osalemine või fetišitest nõretava gala külastus?

Täname Katy Thorni Lelost, kes aitas kokku panna nimekirja kõige seksikamatest üritustest üle kogu maailma.

Kutemajärvi seksifestival
Kangasniemi, Soome

Kutemajärvi on küla Soomes, mis tähendab tõlkes kudemisjärve. Iga aasta juulis kogunevad huvilised, et koos osa võtta seksiteemalistest loengutest, nautida erootilisi etteasteid ja seksida seal, kus vähegi soovi on. Ürituse naelaks on “Aphrodite konkurss”, mis ei ole kindlasti üks neist tüüpilistest missivõistlustest, millest me kõik tüdinenud oleme.

New Orleansi burleskifestivalnipples-sequins-coeurs-image-113867-grande
New Orleans, USA

Kes veel ei tea, mis on burlesk, siis püüame sellesse veidi selgust tuua. Burlesk on teatraalne meelelahutus, mida iseloomustavad seksikus, siivutus ja kelmikus. Burleski juures on oluline võrgutuskunst ja loomuliku naiseilu ülistamine. Kuigi burlesk on samuti erootiline etteaste nagu striptiis, on burlesk oluliselt läbimõeldum, võrgutavam, teatraalsem ja kunstipärasem. Burleskitarid kannavad tihti uhkeid soenguid ja kostüüme ning nende nibud on alati kaetud (nt nibukaunistustega), samuti on kaetud kõige intiimsem piirkond. Igal sügisel toimub USAs NoLo nimeline festival, mille käigus viiakse läbi burleski treeninguid, antakse etendusi ja võisteldakse omavahel ihaldatuima tiitli, burleskikuninganna, nimel. Toimumisaeg: 15-18.09.2016.

Folsomi tänavalaat
San Fransisco, USA

25.09.2016 toimub San Franciscos Folsomi tänaval suur laat, mille keskmes on nahk, fetišid ja seksmänguasjad. Tänavatele on oodata üle 400 000 entusiasti, kes kannavad lateksit ja nahka, pakkudes huvilistele etteasteid piitsutamisest ja sidumismängudest. Kui sul on mõni ulakas fetiš, siis see laat viib sind otse paradiisi! Ühelt õigelt laadalt ei puudu muidugi ka DJ, tantsijad ja toidukioskid.

Sydney “Eriti hea seksi festival”
Sydney, Austraalia

Selleks, et üks milline üritus hästi müüks, vajab see tabavat pealkirja. “Eriti hea seksi festival” kõlab tõepoolest huvipakkuvalt, kas pole? Kes meist ei tahaks nautida eriti head seksi?! Ütleme kohe ära, et üritusel seksi ei pakuta, ei väga head ega ka täiesti keskpärast. Korraldajad kutsuvad inimesi vastama küsimustele: “Milline on minu unistuste seks? Mida ma selleks peaksin tegema ja millest loobuma? Kuidas mõjutab seks mind ennast ja kogu mu elu?”. Üritusel toimuvad loengud erinevatel teemadel, räägitakse, kuidas panna toimima mittetraditsioonilist suhet, milles seisneb kallistuse võlujõud, õpetatakse tegema erootilisi fotosid jpm. Kui võtta ette reis nii kaugele kui Austraaliasse, võiks võtta ette veel ühe reisi: oma keha sügavustesse eriti hea seksi maale. Toimumisaeg: 26-29.01.2017.The boss roosa

Shinto Kanamara Matsuri (terasest fallose festival)
Kawasaki, Jaapan

Kes on mu blogi varem lugenud, teab, et ma armastan Jaapanit. Jaapan ei ole mu südames ainult seetõttu, et veetsin seal oma unistuste mesinädalad, vaid sellepärast, et Jaapan on Jaapan. Ma armastan Jaapani mitmekesisust, seda, kuidas püha ja traditsiooniline Jaapan elab kõrvuti uue ja kohati isegi hullumeelse Jaapaniga. Traditsioone, kultuuri, pühadust, austust looduse ja elusolendite vastu täiendavad kohati lausa uskumatud leiutised seksi vallas, täiesti ainulaadne kohalik meelelahutus ja silmapaistev teismeliste tänavakultuur. Minu eelmised postitused Jaapani kohta leiad siit ja siit. Fallosefestival, mis toimus esimest korda 1977. aasta kevadel, põhineb ühel 17. sajandist pärist legendil. Legend räägib noorest naisest, kelle vagiinas elas äärmiselt armukade teravate hammastega deemon. Ühel hetkel deemon armus naisesse ja muidugi ei oli ta pahane, kui naine abiellus. Armukadedusest hammustas ta pulmaööl naise abikaasa peenisest tüki välja. Naine abiellus uuesti ja sama kordus uue mehega. Lõpuks otsis naine abi sepalt, kes meisterdas rauast fallose ja kui naine selle enda sisse pani, murdis deemon hambad ja fallos kuulutati pühaks. Alates 1977. aastast käivad inimesed fallosele Kanayama pühakojas austust avaldamas. Nimetatud pühakoda on populaarne prostituutide hulgas, kes paluvad kaitset suguhaiguste eest, kuid samuti on see hea koht palumaks jumalikku kaitset, kerget sünnitust ja harmoonilist ning igavest abielu. Nagu nimigi ütleb, on ürituse staariks fallos. Kes armastab magusat, saab endale osta fallosekujulise pulgakommi, kes eelistab tervislikke näkse, leiab endale fallosekujuliseks lõigatud köögivilju. Fallosefestivali olulisteks teemadeks on veel seksuaaltervis ja seksuaalvähemuste õigused. Festival leiab aset igal aastal aprilli esimesel pühapäeval. 2017. aastal toimub festival 2. aprillil ja 2018. aastal 1. aprillil.

Saksamaa BDSM gala
Berlin, Saksamaachokerscarf

Iga aasta aprillis või mais toimub Berliinis Euroopa suurim BDSM gala ja nädalavahetus. Nädalavahetuse jooksul saab näha kõiki piire ületavat moeshowd, nautida BDSM etteasteid, tantsida ja veeta erutavalt aega oma kõige meeletumate fantaasiate keskel. Samuti toimuvad peod, kus tasuks kanda nahka, pitsi või juhinduda ütlusest “Vähem on rohkem”. Hea valiku festivalile sobivaid aksessuaare ja kehakatteid leiad Eesti brändilt XAOS (vt kõrvalolevalt pildilt). Järgmine gala toimub 2017. aastal, kuupäev on täpsustamisel.

Seattle erootilise kunsti festival
Seattle, USA

See kolmepäevane kevadfestival toimus esmakordselt 2002. aastal Seattles erootilist kunsti viljelevate kunstike eestvedamisel. Lisaks provokatiivsetele kunstiteostele saab nautida burleski, vaadata erootilisi filme, osaleda töötubades ja pidutseda hommikuni. Need on peod, mille kohta korraldajad on öelnud: “Inimesed avastavad seal, et seks on vertikaalne väljendus horisontaalsetest ihadest”. Sel aastal toimus festival 22-24. aprillini, järgmist festivali tasub oodata 2017. aasta aprillis.

Kuigi osa neist festivalidest on sel aastal juba toimunud, pole kunagi liiga vara järgmise aasta reisiplaani koostamiseks!

Ulakaid reisielamusi!

The post Ulakate festivalide top 7 appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Pruudid hoos! http://www.ulakas-kaunitar.ee/pruudid-hoos/ Wed, 25 May 2016 14:01:08 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6813 Maikuu tähistab Ulakas Kaunitaris igal aastal pruutide hooaja algust. Siit leiate nimekirja toodetest, mida Ulakas Kaunitar pakub pruutidele sel aastal nii pulmapäevaks kui magusateks mesinädalateks.

The post Pruudid hoos! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Maikuu tähistab Ulakas Kaunitaris igal aastal pruutide hooaja algust.

Ärge siis ehmatage, kui kenal suvepäeval poodi tulles seltskonna kauneid naisi eest leiate. Kuna suvi on meie jaoks väga kiire aeg, siis kõik tüdrukuteõhtud ei mahu aega, mil pood juba suletud on, aga pole vaja muretseda, alati on üks meie ulakatest leti taga ja teine tegeleb pruudi ja tema seltskonnaga, seega olete endiselt iga kell meie juurde oodatud.

Kuna olin eelmisel aastal ise kätest-jalgadest pulmade korraldamisega seotud ja ühe äärmiselt armsa grupi liige, kus pruudid üksteisele nõu andsid, siis tean, kui raske on pruudina olla kõigega kursis: kust leida sukapaela ja miks seda üldse vaja on; mida kanda pulmapäeva hommikul juuksuritoolis; millega ehtida oma keha pulmaööl ja kuidas üllatada abikaasat mesinädalatel. Seetõttu panin kokku nimekirja toodetest, mida Ulakas Kaunitar pakub pruutidele sel aastal nii pulmapäevaks kui magusateks mesinädalateks.

1) Sukapael pulmapäevaksvalge sinise lipsuga copy

Iga pruut on kindlasti kuulnud, et pulmapäeval kantakse kleidi all sukapaela, aga tihti ei teata, millised traditsioonid sellega seostuvad. Lastetud naised võiksid osta kaks sukapaela, ühe sinise lipsuga ja teise roosa lipsuga või ühe sinist värvi ja teise roosa. Pulmas võib lasta peigmehel kinnisilmi ühe oma abikaasa jalalt ära võtta ja ennustada niiviisi esimese lapse sugu: kui sukapaelal on roosa lipsuke, sünnib esimesena perre tüdruk, kui sinine, siis poiss. Sukapaela, mille mees jala peale jättis, võib samuti eemaldada ja visata vallaliste meeste sekka, et ennustada järgmine abielluja. Kui peres juba lapsed kasvavad, võibki osta vaid ühe sukapaela ja kanda seda ainult sel eesmärgil, et see vallaliste meeste hulka visata. Sukapaela viskamine vallalistele meestele toimub samamoodi nagu pruudikimbu viskamine vallalistele naistele. Lisaks on sinise lipsukesega või üleni Obsessive gartersinisest sukapaelast abi ka siis, kui pruut on soovinud järgida inglise traditsiooni ja soovib pulmapäeval kanda midagi sinist. Sinist värvi peetakse truuduse värviks, mistõttu ütleb ka salm: Marry in blue, lover be true.” Ulakas Kaunitaris on musta, valget ja sinist värvi sukapaelu, samuti valgeid sukapaelu siniste ja roosade lipsukeste ja kristallidega.Obsessive_garter_stockings_s206_white

Sukapaela võib pruut kanda pulmapäeval olenemata sellest, kas tal on sukad või mitte. Kes sukapaela kasuks ei otsusta, saab efektse välimuse ka tripivöö ja valgete sukkade abil. Siin tuleb appi bränd Obsessive pakkudes Charms ja Diamond tripivöid ning valgeid silikoonribata sukki sinna juurde. Kes tahab veelgi lihtsamalt hakkama saada, siis valikus on ka pilkupüüdvad 2in1 tooted, mis jätavad mulje tripivööst koos sukkadega.

2) Tiibadega wrap Kriss Soonikult pulmapäeva hommikuksDiana wings wrap

Tunnustatud Eesti disaineri Kriss Sooniku loomingut kannavad säravad staarid üle kogu maailma alustades Bondi-tüdruk Berenice Marlohest ja lõpetades Mischa Bartoni ja Miley Cyrusega. Pulmapäev on iga naise elus üks tähtsamaid päevi, mil pruudil on õigus käituda staarina ja tunda end staarina. Helebeež Kriss Sooniku inglitiibadega wrap on pulmapäeva hommikuks justkui loodud, kuid pruudile sobivad ka õnnetoov sinine ja naiselik roosa. Edaspidi saab wrappi kanda nii hommikumantlina magamistoas kui ka mantlikesena teiste riiete peal õhtusel aiapeol, rannas või suvefestivalil. Seda, kas naine ka pärast pulmi inglikeseks jääks, näitab ainult aeg.

delicious pearly powder w3) YesForLov sära andev kehapuuder ja iha tekitav parfüüm pulmapäevaks

Luksus ja pulmapäev käivad ikka käsikäes ja YesForLov ehk kaubamärk, mis ütleb “jah” armastusele, pakub pulmapäevaks eriti glamuurset kehapuudrit, mis annab nahale õrna sädeluse, meela lõhna ja magusa maitse. Julgemad naised saavad viimase lihvi andmiseks piserdada kehale iha tekitavat parfüümi, mille saladuslik koostis ei luba peigmehel tseremoonia ajal kõige tähtsamale küsimusele valesti vastata.Silvia_Lace_Bra_White-510x600

4) Kriss Sooniku pesukomplekt pulmapäevaks

Pruutkleidi alla pakub Kriss Soonik prantsuse pitsist Silvia pitsrinnahoidjat ja Maike pitspüksikuid ning 2016. aasta kollektsioonist Spiderweb püksikuid ja rinnahoidjat, mis on varustatud vallatute tripidetailidega. Tule kindlasti poodi pesu oma silmaga vaatama, sest poes on suurem valik kui meie e-poes.

Obsessive_electra_chemise_white_back5) Electra kleidike pulmaööks

Kuigi pulmaöö on kaotanud oma võlu võrreldes ajaga, mil pruudilt eeldati abielludes süütust, ei tohiks pulmaööks ka päris valmistumata jätta. See on siiski üks erilisemaid öid, mil vastabiellunud jagavad esimest korda voodit abikaasadena. Pruudi keha kaunistamiseks pakume kaunist satsidega kleidikest magamistoabrändilt Obsessive.

Midagi mesinädalateks:

6) Susan pitsbodi Kriss Soonikult vaatamisväärsustega tutvumise ajaks ja seiklusteks magamistoas6 Susan Motion White Front

Susan pitsbodi on kindlasti üks paremaid valikuid, kui sa ei soovi reisile kogu oma garderoobi kaasa pakkida, kuid soovid igaks päevaks uut välimust. Esiteks saab Susan bodi kanda keha kaunistamiseks magamistoas, kuna see käib alt lahti, ei pea seda isegi seljast võtma, kui kirg ootamatult üle pea lahvatab. Teiseks saab Susan bodi kergesti kombineerida iga riideesemega sinu garderoobis: kui alumine osa pükste või seeliku alla peitu jätta, saab ülemise osa alla panna kas rinnahoidja, särgi, topi, polo või isegi vanaema poolt hoole ja armastusega kootud kampsuni. Tänu sellele, et bodi saab kanda kahte pidi, on sinu võimalused erinevate kombinatsioonide loomisel veelgi suuremad. Eriti seksikaks teeb bodi kandmise asjaolu, et keegi peale teie kahe ei aimagi, millise kire tunnistajaks see “pitspluusike” on eelmistel öödel olnud. Julget katsetamist!

7) Naughty Beauty pärlistringid vallatule kohtingulePärlistringid

Pärlistringid on just nii vallatud, kui vallatult need kõlavad. Nende kandmine ei ole valus, nagu tihti arvatakse, vaid väga mõnus ja nauditav – leia vaid pärlikee jaoks sobiv kõrgus ja lase sel hellitada oma mõnupunktikest.

8) Obsessive kehasukk mehele silmailu pakkumiseks kohtingul ja magamistoasObsessive_bodystocking_f204_white

Obsessive kehasukad on seksikad ja nutikad üheaegselt: need on alt avatud, mis tagab mehele ligipääsu igal ajal ja igal pool. Naine saab kanda seda kohtingul teiste riiete all või magamistoas.

9) YesForLov Love Box õrnuste jagamise ajaks

Armastusega täidetud karbike pole sugugi sobilik ainult mesinädalateks, vaid peaks kuuluma iga paarikese öökapile. Love box sisaldab kõige hädavajalikumat voodielu vürtsitamiseks: iha tekitava lõhnaga massaažiõli, hellitavat sulekest, kirsimaitselist kehapliiatsit seksikate sõnumite kirjutamiseks ja kliitorigeeli naise naudingute suurendamiseks. Komplektile sobib ideaalseks täienduseks YesForLov satiinpael silmade või käte sidumiseks.

10) Lelo Tiani3 paaridelelu või Lelo Pino armurõngas voodielu vürtsitamiseks

Lelo Tiani3 on meie kõige populaarsem paaridelelu ja seda põhjusega: Tianit saab nautida koos partneriga vahekorra ajal, seda saab puldist juhtida, kui on soovi vallatleda teineteisega distantsilt, pluss seda võib kasutada ka vannis ja veekogus. Lelo kohta loe rohkem siit.

Lelo Pinot kutsutakse mitme nimega, paljud teavad seda kui kõige võimsamat meestesõrmust. Kuna sõrmus on igavese armastuse, truuduse ja abielu sümbol, on Lelo Pino juba nime poolest ideaalne kaaslane mesinädalatele. Pino võlub paarid ära juba oma karbiga, mis näeb välja nagu sõrmusekarp, kuid lisaks võimsale meestesõrmusele sisaldab see ka mansetinööpe ja rahaklambrit. Pino on samuti nagu Tiani3 loodud kasutamiseks vahekorra ajal, kuid läheb mehe peenise ümber. Pino pikendab erektsiooni ja muudab selle tugevamaks, selle väljaulatuv osa aga stimuleerib vahekorra ajal naise kliitorit, lisaks tekitab võimas vibratsioon lisasensatsioone mõlemale partnerile. Kumb erutab sind rohkem: kas puldiga juhitav Tiani3 või maailma võimsaim meestesõrmus?

FotorCreated

Vallatut suveootust ja igavesti kestvaid mesinädalaid!

The post Pruudid hoos! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! http://www.ulakas-kaunitar.ee/personaaltreeneriga-tupelihased-trimmi/ Wed, 11 May 2016 09:21:56 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6714 Oled unistanud kiirest ja tõhusast vaagnapõhjalihaste treeningust, mis ei võtaks rohkem kui 5 minutit päevas? Lelo Luna Smart Bead on nutikas personaaltreener ja mõnulelu 2in1.

The post Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Oled unistanud kiirest ja tõhusast vaagnapõhjalihaste treeningust, mis ei võtaks rohkem kui 5 minutit päevas?

Pakume sulle personaaltreenerit, millele võid panna just sellise nime nagu ise soovid: Carlos, Justin, Jüri või Priit. Lisaks treenimisele aitab personaaltreener muuta õnnelikumaks ka üksikuid öid ja tuua särtsu magamistuppa, kuna seda saab kasutada ka kliitori hellitamiseks.

LELO_LUNA-Smart-Bead_PackshotTargal seadmel tark nimi!

Oma personaaltreeneri tunned poes ära targa nime järgi: Lelo Luna Smart Bead. See on intelligentne toode, mis aitab tugevdada vaagnapõhjalihaseid ja muudab orgasmid pikemaks ja tugevamaks. Luna Smart Bead on samuti kasutatav vibreeriva mänguasjana keha lõdvestamiseks ja tuju tõstmiseks.

Kuidas Lelo Luna Smart Bead töötab?

Lelo Luna Smart Bead asetatakse treeningu ajaks tuppe ja treening seisneb tupelihaste pingutamises lelu poolt etteantud vibratsiooni rütmis. 5 minuti jooksul annab lelu vibratsiooni näol ülesandeid ja naisel pole vaja teha muud, kui lihaseid pingutada, kui toode vibreerib ja lihased lõdvaks lasta, kui vibratsioon lakkab. Kuna toode on varustatud sensoritega, mõõdab see iga treeningkorra ajal, kui tugevalt treeningseadet lihaste poolt pigistati. Esimesel kasutuskorral hakkab seade automaatselt tööle 3. treeningastmel, kuid juba esimese treeningu ajal teeb lelu mõõtmised ja alates teisest kasutuskorrast saab naine treenida sellise programmi järgi, millele tema vaagnapõhjalihaste toonus hetkel vastab. Mõõtmine viiakse läbi automaatselt igal treeningul, seega lihaste toonuse paranedes pakub lelu juba järgmisi ja intensiivsemaid treeningprogramme. Lelo Luna Smart Beadi abiga on lihtne õppida oma lihaseid õigesti pingutama ja ühtlasi puudub oht lihaste üle- või alatreeninguks. Kasutades Luna Smart Beadsi nädala ja kuude vältel jälgib see automaatselt sinu saavutusi ning korrigeerib vibratsiooni sagedust vastavalt lihaste arengule.

Lelo Luna Smart Bead kasutusjuhendLELO_LUNA-Smart-Bead_Packaging_Deep-Rose

Sisse- ja väljalülitamine
– Sisselülitamiseks vajuta nuppu O.
– Toode lülitab ennast ise välja, kui treeningprogramm on lõppenud. Kui soovid toodet välja lülitada treeningu ajal, vajuta nuppu O 2 sekundi vältel.
– Et kasutada toote katkematut vibratsiooniprogrammi naudingu ja mängu eesmärgil, vajuta väljalülitatud tootel nuppu O 3 sekundi vältel.

Patareid
Luna Smart Bead töötab 1xAAA-patareiga (tootega kaasas). Ühest patareist piisab umbes 200 treeninguks. Kui toode ei lähe tööle, on aeg vahetada patareid. Selleks tuleb keerata toote alumist osa. Kui patarei on vahetatud, tuleb ots tagasi keerata ja veenduda, et ots on ilusti omal kohal. Kui ots on korrektselt paigaldatud, on toode 100% veekindel kuni 1m sügavusel vees.

Puhastamine
Pese toodet enne ja pärast kasutamist sooja (mitte keeva!) veega. Keev vesi võib kahjustada toote pinda! Soovitame puhastamiseks kasutada spetsiaalselt intiimleludele loodud antibakteriaalset puhastusvahendit Lelolt. Ära kasuta alkoholi baasil puhastusvahendeid!

Kasutamine
Vajuta nuppu O. Teisena vilkuv tuluke annab märku, millisel tasemel sa oled. Esimesel korral hakkab seade tööle 3. tasemel. Treening algab 30 sek pärast, mis jätab piisavalt aega toote sisestamiseks. Kasuta vee baasil libestit toote mugavamaks sisestamiseks. Sisesta toode justkui tampoon, nii et O-nupp jääks vasaku käe poole ja nöör kehast välja. Kui toode on sisestatud, oota 3 kiiret vibratsiooni, mis tähistavad treeningu algust. Nüüd pinguta oma lihaseid vibratsiooni ajal ja vibratsiooniga samas rütmis ja kui vibratsioon katkeb, lõdvesta oma lihased ning puhka. Pärast esimest kasutust kohandatakse automaatselt sulle sobilik treeningkava vastavalt sinu treenituse astmele. 3 kiiret vibratsiooni tähistavad treeningu lõppu. Seejärel lülitab toode end välja. Eemalda Luna Smart Bead lõdvestades oma lihased ja tõmmates õrnalt nöörist.

Ainus, mis sul tuleb treenimiseks teha, on järgida vibratsiooni. Pinguta oma vaagnapõhjalihaseid, kui toode vibreerib, hoia lihaseid pingul kogu vibratsiooni vältel ja lase need lõdvaks, kui vibratsioon lakkab ning ole valmis uueks pingutuseks. Jätka lihaste pingutamist ja lõdvestamist kogu treeningu vältel. NB! Toode ei sobi anaalseks kasutamiseks.

Luna Smart Bead pakub täiustatud kujul Kegeli harjutusi vastavalt sinu vaagnapõhjalihaste tugevusele. Et teada saada, mitmendale tasemele sa oled jõudnud, jälgi, mitu korda tuluke vilgub toote sisselülitamisel:

1 kord – 1. tase – algaja – kasutaja, kes pole varem Kegeli harjutusi teinud
2 korda – 2. tase – amatöör – kasutaja nõrkade vaagnapõhjalihastega
3 korda – 3. tase – kesktase – mõõdukalt kogenud kasutaja keskmise tugevusega lihastega
4 korda – 4. tase – edasijõudnud – kogemustega Kegeli harjutuste praktiseerija, kel on tugevad lihased ja kontroll nende üle
5 korda – 5. tase – meister – Kegeli harjutuste meister, kel on suurepärased lihased ja suurepärane kontroll nende üle.

NB! Kasuta leluga vaid vee baasil libestit. Massaažiõlid, kätekreemid ja silikooni baasil libestid võivad kahjustada sinu mänguasja!
Hoia toodet eemal otsesest päikesevalgusest! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele! Soovitame enne kasutamist nõu pidada oma arstiga, kui oled rase, sul on raseduse kahtlus, diabeet, tromboos või südamestimulaator.

Nauditavat treeningut!

The post Personaaltreeneriga tupelihased trimmi! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Treeningkuulide kasutamise juhend http://www.ulakas-kaunitar.ee/treeningkuulide-kasutamise-juhend/ Tue, 03 May 2016 09:16:36 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6681 Sul on kodus vaagnapõhjalihaste treeningkuulid, aga oled unustanud, kuidas nendega treenida? Siit leiad LELO Luna Beads, LELO Luna Beads Mini, LELO Luna Beads Noir, Je Joue Ami ja Ami+ kasutusjuhendi.

The post Treeningkuulide kasutamise juhend appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sul on kodus vaagnapõhjalihaste treeningkuulid, aga oled unustanud, kuidas nendega treenida? Pole hullu,  tuletame sulle meelde!

Antud kasutusjuhend sobib treenimiseks LELO Luna Beads, LELO Luna Beads Mini, LELO Luna Beads Noir, Je Joue Ami ja Ami+ kuulidega.

Vaagnapõhjalihaste treenimise kasutegurid:
– treeningkuulid aitavad vaagnapõhjalihaseid ette valmistada sünnituseks, treenitud lihased pakuvad suuremat tuge kasvavale lapsele, vähendavad raseduse viimases faasis võimalikke seljavalusid ja vaagnapõhjalihaste lõtvumist ning sellega kaasnevat uriinipidamatust.
– pärast sünnitust aitavad tupekuulid kiiresti taastada lihaste elastsuse ja tundlikkuse.
– tugevamad vaagnapõhjalihased tagavad parema kuseteede kontrolli ning aitavad parandada tupe loomulikku libestust, mis võib muutuda eriti aktuaalseks probleemiks menopausi ajal.
– treenitud vaagnapõhjalihased muudavad Sinu seksuaalelu: tugevamad vaagnapõhjalihased tagavad võimsamad ning kiireminisaavutatavad orgasmid! Ka Sinu partner on Sulle tänulik – uued stimulatsioonid ning lihaste kokkutõmbed aitavad temal jõuda uskumatute orgasmideni.
– kuna vaagnapõhjalihastele toetuvad kõik vaagnapõhjaorganid, aitavad treenitud lihased vähendada ka emaka väljalangemise riski.

Vaagnapõhjalihaste treeningkuulide komplektid lubavad treenida vaagnapõhjalihaseid Sulle sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist.

Lelo Luna Beads
Lelo Luna Beads

Neid on lihtne ja mugav kasutada. Neid võib algselt kanda kodus igapäevaseid toimetusi tehes, hiljem, kui lihased on treeninguga harjunud, võib nendega minna ka jalutama, ujuma, kohtingule või tantsima. Kuulid on ehitatud nii, et nende sees olevad raskused valmistavad liikudes õrna stimulatsiooni, mis pakub naisele mõnu ja ühtlasi ergutab lihaseid vaheldumisi kokku tõmbuma ja puhkama.

Kasuta tootega alati kvaliteetset vee baasil libestit, mis ei sisalda glütseriini (Lelo libesti, Viamax Water Glide). Pärast iga kasutamist pese kuulid sooja vee ja seebiga ning kasuta Lelo puhastusvahendit bakterite hävitamiseks.

Ükskõik, milline komplekt sul on, alusta treeningut alati kõige kergemast ja/või kõige suurema läbimõõduga kuulist, mida on lihastel kõige kergem kinni hoida.

Lelo kuulid on erineva raskusega, treeningu esimene aste seisneb kergeima kuuli kandmises, teisel tasemel kasuta raskuse poolest järgmist kuuli, edaspidi võid kaks kuuli ühendada silikoonribaga ja kanda neid korraga. Oluline on, et raskus kasvaks iga tasemega.

Ami_Purple_4
Je Joue Ami

Je Joue Ami+ treeningkuul on mõeldud neile, kel on juba tugevad lihased ja kes soovivad täiendavat treeningut, treenimise alustamiseks sobivad LELO kuulid või Ami 3-osaline komplekt.

Esimesel nädalal kanna kuule kodustes tingimustes. Tee treeningkuul libestiga kokku ja aseta tuppe (jäta kuul tupeavausest umbes nii kaugele, kui jätad tampooni). Esimesel päeval kanna treeningkuuli 10-15 minutit, pikendades igal järgneval päeval kandmisaega 10 minuti kaupa. Kui oled veendunud, et kuulid püsivad sees ja lihased on treeninguga harjunud, võid kuule kanda igal pool ja igal ajal, jättes need endale sisse tundideks. Tavaliselt läheb aega 8-12 nädalat, et lihased taas toonusesse saada. Mingit imenippi nende kasutamiseks ei ole, lihtsalt kanna ja naudi kas igapäevaselt või vähemalt 3-4 korda nädalas. Selleks, et treeningut intensiivsemaks muuta, soovitame kuule kandes teha lisaks Kegeli harjutusi.

Treening 1: alg- ja kesktase

Lõdvestu selili. Sisesta treeningkuul. Pigista oma vaagnapõhjalihaseid 5 sekundit ümber treeningvahendi ning seejärel lõdvestu viieks sekundiks. Korda tegevust 10 korda. Tee minutine paus. Korda eelmist tsüklit. Tee 2-minutiline paus. Kui tundub, et harjutused on muutunud liiga lihtsaks, tee 10 asemel 15.

Treening 2: edasijõudnutele

Istu voodi või tooli äärele ja libista kuulike sisse. Pingulda oma vaagnapõhjalihaseid ning ürita nöörist õrnalt treeningvahendit välja tõmmata viie sekundi vältel. Lõdvestu viieks sekundiks ning korda tsüklit 10 korda. Anna iseendale üks üheminutline paus enne, kui uuesti tsüklit kordad. Järgmiseks võta kaheminutiline paus. Ning siis tee viimane tsükkel. Kui teed seda igapäevaselt ning tunned, et treening on liiga lihtne, tõsta 10 korra asemel tsükkel 15 peale.

Nauditavat treeningut!

The post Treeningkuulide kasutamise juhend appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Polüamooria – midagi sinu jaoks? http://www.ulakas-kaunitar.ee/poluamooria-midagi-sinu-jaoks/ Sun, 17 Apr 2016 08:52:50 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6611 Polüamooria on kiindumussuhe, mille puhul tunnistatakse rohkem kui ühte samaaegset intiimsuhet, ollakse teadlik kõigi teiste olemasolust ja nõustutakse selle olukorraga. Kas see võiks olla sinu jaoks?

The post Polüamooria – midagi sinu jaoks? appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Polüamooria – kreeka sõnast poly  (tõlkes: palju, mitu) ja ladinakeelsest amor  (tõlkes: armastus) on praktika ja kiindumussuhe, mille puhul tunnistatakse rohkem kui ühte samaaegset intiimsuhet, ollakse teadlik kõigi teiste olemasolust ja nõustutakse selle olukorraga.

(Allikas: Wikipedia)

Sõna “polüamooria” (inglise keeles polyamory); ilmus esmakordselt Oxfordi inglise keele sõnaraamatus 2006. aastal. “The Sunday Times Magazin” kirjeldab polüamooriat moodsale inimesele tarvilikke valikuvõimalusi pakkuva moodsa suhtega, mis hõlmab nii hetero- kui homoseksuaalsuse. Sagedasemaks vormiks on kolmikliit: mees, naine ja nende tüdruksõber, aga leidub ka tüdruksõpra jagavaid mehi ja suuremaid kommuunilaadseid kooslusi. Erinevalt polügaamiast (mitmikabielust), põhineb polüamooria puhtal armastusel, mitte abielusidemetel. (Allikas: Eesti Ekspress)

Põhimõtteliselt on tegu eetilise polügaamiaga, suhtega, kus täiskasvanud inimene armastab rohkem kui ühte täiskasvanut.

Kuna polüamooria ja teised avatud suhte variatsioonid muutuvad järjest populaarsemaks, lisandub aina inimesi, kes otsivad internetist selleteemalist infot. Polüamooria ei sobi kindlasti kõigile: see on sotsiaalselt hukka mõistetud ning emotsionaalselt ja logistiliselt oluliselt keerulisem kui monogaamne suhe.

Ma arvan, et monogaamsus on võimalik. Ma lihtsalt arvan, et see ei ole inimeste loomupärane omadus. Monogaamsuse põhimõte ei ole ammu enam reaalne.
Hugh Hefner

Tahaksid teada, kas polüamooria võiks olla midagi sinu jaoks? Kas sa oled see, kelle jaoks polüamooria plussid võiksid üles kaaluda väikesed emotsionaalsed ja logistilised takistused? Lelo pani kokku järgneva küsimustiku, küsi, vasta ja tee järeldused:

1. Kas sa tegelikult tahad avatud suhet?

Kuigi see küsimus paistab iseenesestmõistetav, siis tihti nõustutakse avatud suhtega, kuigi seda ei taheta. Kuigi Hugh Hefner väidab, et monogaamsus ei ole inimestele omane, siis suur osa naistest siiski otsib elus seda üht ja ainsat: oma printsi valgel hobusel. On uuritud, et tihti kipuvad avatud suhtes olevad inimesed olema ekstraverdid. Kas tegu on siis teatud tüüpi iseloomuomadusega, mis kaasneb ekstravertsusega? Ühest vastust sellele ei ole. Igatahes tasub endalt küsida, kas üheaegselt mitme erineva inimesega armu- ja intiimsuhtes olemine tundub natukenegi põnev? Kui vastuseks on kindel “ei”, pole ka erilist lootust, et avatud suhted sinu ellu midagi head tooksid. Avatud suhtes olemine on sinu valik, mitte kellegi teise, seega ole enda vastu aus!

2. Kas sinu suhe on stabiilne ja õnnelik?spanking-17

Kui sa oled hetkel monogaamses suhtes ja soovid seda avada uutele tulijatele, küsi endalt, kas tegu on kindla suhtega? Kas sina ja su partner armastate ja hindate teineteist, kas teie suhtes on olulisel kohal lähedus, kas te olete oma eluga rahul ja teil pole mõtteski lahku minna? Need küsimused on olulised selleks, et mõista, kas tahate polüamoorset/polügaamset suhet õigetel põhjustel. Ärge võtke oma suhtesse uusi inimesi lootuses parandada katkist suhet või lootuses pääseda halvast suhtest – suure tõenäosusega lõpeb see suure katastroofi, tüli ja pisaratega.

3. Kas sa suhtled meelsasti seksi ja suhete teemal?

Avatud suhtes on kommunikatsioonil väga oluline roll. Sa pead olema valmis täielikuks avameelsuseks: esiteks pead tunnistama, et soovid suhtesse veel kedagi. Kuid see on alles algus, sest rääkida tuleb ka teineteise vajadustest, ihadest ja piiridest, millest ei soovita üle astuda; samuti tuleb kokku leppida reeglid ja sõlmida kokkulepped; omaette väljakutseks on toimetulek konfliktolukordade, armukadeduse ja vihaga. On inimesi, kes sulguvad endasse iga probleemi korral ja ka neid, kes ei oska teist poolt kuulata. Kui sinu suhtlusoskus pole kiita ja meelsamini jätad probleemid teise inimese kanda, võib avatud suhe kaasa tuua palju valu kõigile osapooltele.

4. Kui armukade sa oled?

Tihti arvatakse, et avatud suhe õnnestub vaid siis, kui suhtes on inimesed, kelle jaoks armukadedus on võõras nähtus. See pole päris tõsi, sest ka toimivates avatud suhetes esineb armukadedust. Polüamooria ei eelda armukadeduse puudmist, aga kindlasti on avatud suhtel suuremad šansid õnnestuda, kui selles osalevad inimesed on pigem mõõdukalt kui väga armukadedad. Kui sa aga juba tead ette, et ei suudaks oma kallimat näha teisega koos, siis polüamooria ei ole kindlasti sinu jaoks.CyberViewX v5.11.10Model Code=48F/W Version=1.07

5. Kui klammerduv sa oled?

Mõtle oma eelmiste romantiliste suhete peale ja vasta ausalt, mil määral järgmised väited peavad paika sinu puhul: “Ma olen mures, et minu kallim ei hooli minust nii palju, kui mina temast”; “Ma vajan pidevat tõestust selle kohta, et mu kallim armastab mind”; “Ma muretsen pidevalt, et mind hüljatakse”. Kui need tunded on sulle tuttavad, võid sa kippuda klammerduma, sest kardad hülgamist. Hirm hülgamise ees ei sobi kokku avatud suhtega. Hiljutised uuringud näitasid, et avatud suhetes olevad klammerdujad olid vähem rahul oma suhtega, kui monogaamses suhtes olevad sama iseloomuomadusega inimesed. Sama uuring mitteklammerduvate inimeste hulgas näitas, et nende jaoks polnud vahet, kas suhe oli monogaamne või polüamoorne.

6. Kui paindlik sa oled muutuste suhtes?

Avatud suhtes on oluline kehtestada reeglid: kes, kellega, millal, kus ja kuidas suhtleb. Aga ka paberile kirjapandud reeglites võib tulla vajadus muudatusi sisse viia, sest võib juhtuda, et üks osapooltest tõlgendab reegleid teisiti kui teine osapool. Samuti võivad soovid, vajadused ja piirid ajapikku muutuda. On äärmiselt oluline, et mõlemad partnerid oleksid paindlikud ja vastutulelikud vajalike muudatuste suhtes. Mõnede jaoks on see lihtne, teised aga näevad muutunud soovides ohtu oma suhtele. Mida paindlikum sa muutuste suhtes oled, seda lihtsam on sul hakkama saada avatud suhtes esilekerkivate küsimustega.

7. Kui hästi sa tuled toime oma emotsioonidega?

Ükskõik kui palju sa planeerid, suhtled ja reegleid kehtestad, on avatud suhtes soodsat pinnast negatiivsete emotsioonide tekkele rohkem kui monogaamses suhtes. Armukadedus, viha, hirm, ebakindlus ja pettumus on vaid osa neist. Mõned meist on selliste emotsioonide üle kontrolli saavutamises osavamad kui teised. Kogenumad tunnevad juba kaugelt ära probleeme tekitava situatsiooni ja püüavad seda vältida. Kui raske emotsioon on juba tekkinud, on võimalik sellest üle saada hea huumoriga või kui hetkeks aeg maha võtta ja tekkinud situatsiooni kõrvalt vaadata. Mõni hoiab end tegevuses muude asjadega, kuni on rahunenud ja valmis probleemist kõnelema. Kuid on ka teine grupp inimesi, kes negatiivsete emotsioonide tekkides kaotavad igasuguse kontrolli oma käitumise ja sõnade üle. Selline emotsionaalne plahvatus võib halvimal juhul kaasa tuua vägivalla, paanilise muretsemise, ennasthävitava käitumise või madala enesehinnangu väga pikaks ajaks. Kui sa ei suuda tulla toime oma emotsioonidega, tasuks sul järele mõelda, kas polüamoorne suhe on väärt seda, et sa enesevalituse kaotad ja endale või teistele liiga teed.

8. Kas sul on inimesi, kes sind toetavad?

Kuigi järjest rohkem inimesi julgeb avalikult rääkida oma alternatiivsest elustiilist ja suhetest, pole meie ühiskond veel valmis avatud suhteid mõistma. Avatud suhetes olevaid inimesi peetakse haigeteks, ebanormaalseteks, amoraalseteks ja isekateks. Kuigi kohati võib olla nauditav ühiskonnanormidele vastuastumine, siis uuringud näitavad, et inimestel, kes peavad varjama oma suhteid või tunnevad hukkamõistu oma valikute pärast, on nõrgem tervis, madalam enesehinnang, nad ei suuda suhteid hoida, tarbivad mõnuaineid ja on kaitsmata vahekordades. Kui sa usud, et polüamooria on õige eluviis sinu jaoks, leia inimesed, kes sind selle valiku juures mõistavad ja toetavad.erika8

The post Polüamooria – midagi sinu jaoks? appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ http://www.ulakas-kaunitar.ee/koige-ostetavam-paaridelelu-lelo-tiani/ Fri, 08 Apr 2016 11:12:45 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6562 Päris tihti küsitakse meilt, milline on meie kõige populaarsem toode. Tõepoolest on üks toode, mida meie kliendid armastavad: see on Lelo Tiani.

The post Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Päris tihti küsitakse meilt, milline on meie kõige populaarsem toode.

Loomulikult on raske välja tuua ühte konkreetset toodet, sest mõni asi on meil müügil olnud kaupluse avamisest alates ja mõni lisandunud valikusse alles paar nädalat tagasi, aga tõepoolest on üks toode, mida meie kliendid armastavad: see on Lelo Tiani. See paaridele loodud mänguasi on kindlasti meie kõige populaarsem lelu, mida ostetakse nii esimeseks leluks kui ka magamistoas rutiini peletamiseks, samuti armastavad Tianit naised, kelle jaoks on oluline kliitori ja G-punkti üheaegne stimuleerimine.

Tiani3_product_DeepRose
Lelo Tiani3

Mis on Tiani?

Tiani on mänguasi paaridele, mida naine saab kanda vahekorra ajal. Lelu üks ots pakub vibratsiooni kliitorile ja teine läheb tuppe, puudutades G-punkti. Tupes olev osa on piisavalt peenike selleks, et peenis sinna kõrvale mahuks. Nii saavad lelu vibratsioonist osa mõlemad partnerid. Lisaks tuleb leluga kaasa pult, millega saab muuta programme ja vibratsioonitugevust 12m kauguselt. Seega saab mees pakkuda naisele naudinguid ka teisest toa otsast. Tegelikult saab Tianit nautida ka avalikus kohas, aga naine peab kindlasti kandma püksikuid, mis lelu õigel kohal hoiavad. Kelle jaoks avalikus kohas salajaste naudingute jagamine on olulisem, kui võimalus toodet vahekorra ajal kasutada, soovitame kaaluda Lelo Lyla2 või Lelo Hula Beadsi ostmist.

Kui me räägime Tiani müügistatistikast, siis Tiani, mis oli meil müügil poe avamisaaastal, ei ole päris samasugune, nagu Tiani, mis on meil poes nüüd. Lelo kui maailma juhtiv sekslelude tootja on aastate jooksul muutnud Tianit aina paremaks, arvestades nii seksuoloogide, günekoloogide kui ka klientide arvamusega. Selline arendustöö ei toimu mitte ainult Tiani ümber, vaid iga toote ümber, mille Lelo on loonud. Enamik tooteid kannab nime järel numbrit 2, mis märgib seda, et tegu on uuendatud variandiga. Uuenduseks võib olla toote muutmine 100% veekindlaks, mootorite ja võimsuse lisamine kui ka suuruse ja kuju parandamine.

Hetkel pakub Ulakas Kaunitar kahte Tiani mudelit: Tiani3 ja Tiani24k.

Tiani 24K Black7c8b9019551b6f689b5e084f1cdedd7d copy
Lelo Tiani24K

 

Mõlemad tooted on täiesti veekindlad, tänu millele võib neid nautida nii vannis kui duši all. Mõlemad on puldist juhitavad ja mõlemat saab nautida vahekorra ajal. Toodete põhiline erinevus seisneb selles, et Tiani24K üks detailidest on tehtud 24-karaadisest kullast! Lisaks on Tiani24K varustatud kahe mootoriga, mis teeb selle natuke võimsamaks kui Tiani3 ja väike erinevus on ka kliitori vastu käiva otsa suuruses ja kujus. Siiski ei maksa karta, et Tiani3 mõnu pakkumisel nõrgaks jääb, sest meditsiiniline silikoon on väga hea vibratsioonijuht ja ühest mootorist piisab, et pakkuda sügavaid naudinguid ka kõige nõudlikumale naisele. Vaieldamatult on Tiani24k kõige luksuslikum paaridelelu maailmas, see on väga eriline kingitus väga erilisele naisele. Kuna kullast detail on rõngakujuline ja meenutab sõrmust, sobib see ka igavese liidu sümbolina kingituseks kõige kallimale.

Lelo on bränd, mis on pühendunud suhetele ja nende parandamisele ja hiljuti läbiviidud küsitluse järgi tuleb see neil hästi välja:
83% paaridest, kes on kasutanud sekslelu, tunnistab, et sel oli positiivne mõju nende suhtele
71% paaridest märkas pärast paaridelelu kasutamist voodielu paranemist
57% kinnitas, et paaridelelu kasutamine on muutnud seksi senisest 3 korda paremaks

Tunnustatud koolitaja seksi ja suhete valdkonnas, Tristan Taormino, ütleb: “Paaridelelu (nt Tiani24K) kasutamine aitab paaridel avaneda teineteisele. Kui paar on võtnud voodis kasutusele sekslelud, avaneb neile uute võimaluste maailm. Tiani, mis on loodud kasutamiseks vahekorra ajal, annab võimaluse luua üheaegseid naudinguid. See aitab kaasa usalduse ja intiimsuse tekkele.”

Dr Ian Kerner, suhtenõustaja ja “She Comes First” raamatu autor, ütleb: “Kui ma soovitan oma klientidel hakata kasutama Lelo paaridelelu, siis enamasti tähendab see inimestele uut seksiseiklust, kuid nad ei mõista, kuidas saab lelu muuta nende suhet tugevamaks. Aga nad kõik tulevad tagasi ja räägivad mulle, et uus lelu ühendas neid hoopis uuel tasandil, nad avanesid teineteisele ja suhtlevad nüüd rohkem ka neil teemadel, mis enne tundusid ebamugavad.”

Kui sul tekkis küsimusi Tiani või teiste paaridelelude kohta, tule julgelt poest läbi ja saa oma vastused.

Kevad on parim aeg armumiseks! Võta Lelo Tiani appi, et äratada oma kallim talveunest ja armuda temasse üha uuesti ja uuesti!

The post Kõige ostetavam paaridelelu: Lelo Tiani™ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Tõuse ja sära: parimad sekspoosid hommikuks! http://www.ulakas-kaunitar.ee/touse-ja-sara-parimad-sekspoosid-hommikuks/ Wed, 06 Apr 2016 13:03:42 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6546 Lelo abiga panime kokku nimekirja parimatest hommikustest sekspoosidest, mis ei nõua suurt pingutust ja sobivad väga hästi rahulikuks alustuseks erksale päevale.

The post Tõuse ja sära: parimad sekspoosid hommikuks! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Ükskõik, kui meeldiva helina me hommikuseks äratuseks valime, on äkiline lahkumine magusalt unemaalt alati ärritav. Aga kui hommikuseks äratuseks oleks kallima kirglikud suudlused, mis viiksid välja hellitava armatsemiseni?

Lelo abiga panime kokku nimekirja parimatest hommikustest sekspoosidest, mis ei nõua suurt pingutust ja sobivad väga hästi rahulikuks alustuseks erksale päevale.

Lusikas

Lusikapoos on ideaalne neile, kes armastavad magada teineteise kaisus, sest ärkamise hetkel olete juba õiges poosis. Alusta kallima äratamist õrnade suudlustega kaelale, paita ta juukseid ja hellita keha, tõmba ta tugevalt enda vastu. Kui kallim vastab samaga, ongi aeg küps meeldivaks äratusseksiks. Soovitus: magage alasti, et saavutada suurem lähedus!

Naine pealcalor-44

See asend sobib neile paaridele, kus naine kipub ärkama enne meest ja mees armastab magada selili. Alustuseks võiks naine võtta seljast öösärgi ja ronida kaksiratsa mehe peale. Selleks, et teha mehele erutav üllatus, võib jalga panna ka alt avatud kehasuka, avatud püksikud või pärlistringid. Alusta mehe rinna ja kaela suudlemist liikudes järjest allapoole kuni suudlused lähevad üle ergastavaks oraalseksiks. Kui sa eelistad hommikust äratust vaginaalse seksiga, võta mehe käed ja hakka nendega oma rindu masseerima, samal ajal liigutades oma puusi. Jätka hellitustega seni, kuni mees unemaalt täielikult naaseb ja jätkake vallatlemist.

Misjonäripoos

Sobilik neile paaridele, kus mees ärkab varem ja armastab ohjad enda kätte võtta. Misjonäripoosi harrastamiseks hommikul ei ole vaja õhtul alasti magama minna, kuna misjonäripoos võimaldab edukalt teineteist lahti riietada ka teki all. Misjonäripoos on ideaalne ka oraalsete naudingute pakkumiseks naisele.

Seks duši allLELO Isla vibraator

Kui hommikuti kipub väga kiire olema või toas on teisi uudishimulikke silmapaare, tasub minna koos duši alla ja nautida teineteist sealsamas voolava vee all. Duši all annab kõige kauakestvama libestuse silikooni baasil libesti, aga kui soovid kaasata oma lemmiklelu, siis vali õlide baasil Viamax Organic Glide, mis on ohutu ka su mänguasjale.

Muidugi tasub hommikuseksi puhul pöörata tähelepanu sellele, kas sinu kallim on õhtu- või hommikuinimene ja mis kellaks kiirustab ta tähtsale koosolekule. Kui mees ikka ilma kohvita hommikul käima ei lähe, siis tasub enne äratust ka kohvitass öökapile tuua! Kui aga ka see ei aita, siis lepi sellega, et elad koos öökulliga, kellega võiks üllatava seksimaratoni ette võtta pärast südaööd.

The post Tõuse ja sära: parimad sekspoosid hommikuks! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Intervjuu erootiliste filmide autori Erika Lustiga‏ http://www.ulakas-kaunitar.ee/intervjuu-erika-lustiga/ Tue, 05 Apr 2016 15:11:20 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6527 Juba mõnda aega saab Ulakast Kaunitarist osta Erika Lusti täiskasvanutele mõeldud filme. Erikat peetakse feministliku porno liikumapanevaks jõuks. Mida see täpsemalt tähendab?

The post Intervjuu erootiliste filmide autori Erika Lustiga‏ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Juba mõnda aega saab Ulakast Kaunitarist osta Erika Lusti pornofilme.

Iga kord, kui ma pean välja ütlema sõna “porno”, tunnen, et ma olen valetanud, sest Erika filmid on midagi palju enamat kui porno. Kui ma aga ütleksin, et tegu on erootiliste filmidega, võiks mind taas valesti mõista, sest erootilistes filmides on seksistseenid osavalt varjatud. Erika Lusti filmides näeb alastust ja seksi ning kõike seda täiesti varjamatult, kuid neis on sisu, kuhjaga erootikat ja kirge, mida üks tüüpiline pornofilm ei paku.

Kuigi Erika on sündinud Rootsis, ei õnnestunud meil teda isiklikult intervjueerida. Küll aga sai sellise fantastilise võimaluse maailma juhtiv sekslelude bränd Lelo, nimetades Erikat feministliku porno liikumapanevaks jõuks.

Pärast rahvusvahelise tunnustuse saavutamist oma esimese filmiga “The Good Girl” (2004) lõi Erika Barcelonas ettevõtte Lust Films. Hetkel loovad nad täiskasvanutele mõeldud lühifilme, mille aluseks on filmisõprade poolt anonüümselt edastatud erootilised ülestunnistused oma seksuaalfantaasiate ja seksiseikluste kohta. LELO uuris Erikalt, mis on valesti internetis laialdaselt leviva pornograafiaga ja miks on oluline luua midagi erinevat.

Lelo: “Kas midagi on valesti kõikjal laialt levinud nn mainstream pornoga ja mis täpsemalt?”
Erika Lust: “”Ma küsiksin vastu: “Kas nn mainstream pornos on ka midagi positiivset ja mis täpsemalt?” Kõikjal kergesti kättesaadav porno on igav, inetu, täis korduseid ja šovinistlik. Me vajame alternatiive ja julgust rääkida pornost avameelselt”.

Lust-XCVOL5DVD-COVERLelo: “Sind peetakse feministliku porno loojaks. Kuidas see erineb ülejäänud pornost?”
Erika Lust: “Isiklikult eelistan ma ennast nimetada erootiliste filmide loojaks. See päästab mind 15-minutilisest selgitustööst teemal “Millega ma endale elatist teenin”. “Feministlik porno” on keeruline mõiste, millest tihti saadakse valesti aru. Paljud inimesed arvavad, et see on porno, kus vihased naised ahistavad ja alandavad mehi või et need filmid on lesbidest või loodud eranditult ainult naistele või et autor tahab näidata, et tegu on “paremat” tüüpi pornograafiaga. Miski sellest ei ole tegelikult tõde. Feministliku porno loojad on erineva käekirjaga ja loomulikult on osad filmid paremad ja teised halvemad, kuid neid on vaja vastukaaluks ja alternatiiviks internetis levivale šovinismiga immutatud pornole. Naised vajavad aega ja ruumi, et avastada ennast ja hakata kaasa rääkima selles žanris. Ma ei saa öelda, kuidas feministlik porno erineb laialtlevinud pornost, kuid ma saan rääkida, mille poolest minu filmid erinevad odavast ja koledast pornost. Nad on erinevad, kuna minu pornofilmid on vabad klišeedest, me ei varja midagi, meile on oluline eetika, me maksame oma näitlejatele korralikku tasu, me filmime kino tasemel, mitte tobedat seksi odaval diivanil. Minu jaoks on oluline, et näitlejaid kehastavad seksuaalseid inimesi, kuid kaasavad filmi oma tundeid ja ideid, mitte ei oleks ainult seksobjektid.”

Lelo: “Kuidas erootilise sisuga teoste tarbimine ja loomine aitab naistel õppida vastutama oma seksuaalsuse eest?”
Erika Lust: “On oluline, et naised suhtuksid oma naudingutesse täie tõsidusega, kuid samas näeksid, et seksuaalsust saab kujutada ka lõbusa, vahva, positiivse ja tervislikuna. Seksuaalsus on suurepärane asi, mis kaasneb inimeseks olemisega. Me oleme nii harjunud, et seksi kujutatakse vägivaldse, julma, traumaatilise ja vulgaarse asjana. On oluline näha seksi õnnelikku poolt ka! Naistele on alati öeldud, millised peaksid nende kehad olema ja kellega neid jagada tohib. Tarbides sellist erootikat, millest tahaksime ka ise osa võtta, võtame vastutuse enda seksuaalsuse eest. On oluline, et naised räägiksid oma ideedest ja mõtetest, mis puudutavad seksi… oleks juba aeg”.

vol4 4Erika Lusti lühifilmid sobivad vaatamiseks nii kaaslasega kui ka üksi. Ulakas Kaunitar armastab Erika filme mitmel põhjusel:
1) neis on erootikat ja kirge ning ka kõige lühemas loos on sisu, mis annab ka naisele piisavalt aega erutuse tekkeks
2) filmid sobivad ka neile, kelle jaoks on oluline näha seksuaalakti toimumist, sest midagi ei jää kaadri taha peitu
3) näitlejad näevad välja nagu tavalised inimesed poest, töö juurest, bussist – mõni on kõhnem, mõni kurvikam, mõni lühem, mõni pikem, mõni suuremate rindadega, mõni väiksematega. Tänu sellele ei pea naised tundma alaväärsuskompleksi, sest me kõik oleme ilusad oma unikaalsuses!
4) igal X Confessions sarja DVD-l on 10 erinevat lühifilmi, seega lemmiku leiab igaüks olenemata oma eelistustest
5) igaüks võib õppida enda kohta midagi uut, avastades uusi erutavaid teemasid, mida hiljem magamistoas katsetada
6) Erika Lusti filmide keskmes on inimene ja tema ihad, kirg ja erootika, mitte tunneteta suguakt, kus inimesi koheldakse kui seksobjekte ja kõik naised teevad orgasmi hetkel ühesuguseid häälitsusi.

Ulakas Kaunitar armastab Erika Lusti ja oleme väga elevil, et saame seda armastust oma klientidega jagada. Erika filmidega saad tutvuda siin.

Vallatuid filmiõhtuid!

vol5 10

 

The post Intervjuu erootiliste filmide autori Erika Lustiga‏ appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sünnipäevapidu Ulakas Kaunitaris http://www.ulakas-kaunitar.ee/sunnipaevapidu-ulakas-kaunitaris/ Wed, 30 Mar 2016 12:58:37 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6479 Armas naine, kui sa oled tüdinenud pika laua taga peetavatest sünnipäevadest, siis Ulakal Kaunitaril on sulle kaks vallatut ideed oma uue eluaasta alguse tähistamiseks.

The post Sünnipäevapidu Ulakas Kaunitaris appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Armas naine, kui sa oled tüdinenud pika laua taga peetavatest sünnipäevadest, siis Ulakal Kaunitaril on sulle kaks vallatut ideed oma uue eluaasta alguse tähistamiseks.

Muidugi sisaldavad need ideed nii ulakust, põnevust, uusi teadmisi, seksikaid lugusid kui ka nalja ja naeru. Seda kõike on vaja selleks, et veeta üks tõeliselt meeldejääv sünnipäev oma kõige kallimate keskel. Kas mäletad, millest te rääkisite Anu sünnipäeval 3 aastat tagasi või milliseid hõrgutisi pakkus Merilin oma 30. juubelil? Aga seda laulu, mille järgi te Kristiina juures hommikuni tantsisite? Ei mäleta? Siis on viimane aeg korraldada sünnipäevapidu, mida kõik mäletavad veel ka 50 aasta pärast!

Ulakas Kaunitar pakub sünnipäeva pidamiseks naistele kahte võimalust, vali endale sobiv:

1) Seksikas tuur ulakate mänguasjade ja kirglike naudingute maailma

See variant sobib sulle ja su sõbrannadele, kui tahate teada:Ulakas Kaunitar pildid 004
*Kuidas valida oma esimest/teist/kolmandat lelu?
*Milline lelu valida, kui su kallim on vibraatorifoob?
*Kuidas vallatleda avalikult, kuid samas täiesti salaja?
*Miks naised armastavad jänkusid?
*Millised treeningvahendid valida ööklubisse?
*Kuidas hoida särtsu magamistoas ja murda rutiinist välja?
*Millisele parfüümile võib kindel olla romantilisel kohtingul?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse meie seksikal tuuril, mis on tuntud ka tüdrukuteõhtu nime all. Ootame igas vanuses sünnipäevalapsi, töökollektiive, sõbrannade gruppe kui ka tulevasi pruute. Õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara! Tuurile lisavad magusust klaasike kihisevat tervitusjooki ja maiustused.

Seksika koosviibimise raames tutvustame pesu, millega oma keha magamistoas kaunistada ja jagame nõuandeid, kuidas Kriss Sooniku loomingut kombineerides kokku panna seksikalt pidulik kostüüm õhtusöögile, randa, klubisse või jalutuskäigule. Tuuri lõpus on kõik oodatud ka pesu, bodisid, wrappe ja kostüüme selga proovima! Lelude tutvustuse eesmärgiks on anda põhjalik ülevaade erinevatest stimulaatoritest ja vibraatoritest. Olgem ausad, need esmaklassilise disainiga tooted ei näe mitte ainult ilusad välja, vaid pakuvad piirituid kasutusvõimalusi, millele vaid teie enda fantaasia piirid seab. Meie aitame neid piire veelgi avardada. Samuti tutvustame geele, kreeme, õlisid ja iha tekitavat parfüümi, mis viivad teie naudingud tasemele, millest enne unistada ei osanudki.

Soovitame aeg ürituseks broneerida pärast kaupluse sulgemist, et pood võiks olla ainult ühe seltskonna päralt (loomulikult saab kokku leppida ka mõne teise kellaaja kaupluse lahtioleku ajal, mil proovime samuti pakkuda nii palju privaatsust, kui vähegi võimalik). Tuuri kestvus on ca 2h.

Hind: 12 EUR/in, minimaalne grupi suurus on 8 naist.
Loe lisainfot ja broneeri sobiv aeg SIIN.

2) Loeng yoni saladustest ehk G-punkti koolitus

Koolitusruum 005See variant sobib sulle ja su sõbrannadele, kui teid huvitab, milliseid saladusi peidab endas imeline yoni:
*Soovid teada saada, milline vägi on tegelikult ühes ürgses naises ja milleks on sinu keha võimeline?
*Tahad kuulda, millisel aadressil ja millises keha-linnaosas su G-punkt elab?
*Tahad teada saada, mis nägu on sinu G-punkt, et teda edaspidi eksimatult ära tunda?
*Tahad kuulda, kuidas naised saavad taaselustada oma ejakuleerimisvõime? (Mehed, ejakuleerimine ei ole enam ainult teie mängumaa!)
*Tahad saada jumalannaks, kes valitseb oma keha ja naudinguid?
*Oled üks neist, keda ei rahulda hea voodielu, vaid kes tahab täiuslikku voodielu?
*Tahad magamistoas oma kallimale korraldada tutvumisõhtu G-punktiga: “Kallis, ma tahan tutvustada sulle kedagi, saa tuttavaks, see on minu G-punkt!”? (Jah, keeletargad, G-punkt on Ulaka Kaunitari sõnaraamatus “kes”, mitte “mis” 😉 )
*Sooviksid oma mehe koolitada jumalikuks armastajaks?

Koolituse käigus tutvustame ka parimaid G-punkti dildosid, vibraatoreid ja paaridele mõeldud mänguasju. Koolituse lõpus on kõigil soovijatel võimalik tutvust teha Kriss Sooniku loominguga.

Mida arvavad koolituse kohta osalejad?
Esiteks kui üldse küsida, kas osaleda sellisel koolitusel või mitte, siis kindlasti jah. Kui muul põhjusel mitte, siis kasvõi mässumeelsusest naiste seas endiselt kehtivate tabude vastu. Teine põhjus kindlasti see, et iseenda keha tundmine on lubatud, lausa kohustuslik. Muide kui ma oma viimase auto ostsin, siis lisade hulgas oli märgitud ka kohvitopsihoidja. Kolmas aasta saab täis, kohvitopsihoidjat pole ikka leidnud. Hea, et G-punktiga nii ei läinud :)” Loe veel kommentaare siit.

Hind: 25 EUR/in, minimaalne grupi suurus on 6 naist. Hind sisaldab tervitusjooki ja maiustusi.
Loe lisainfot ja broneeri sobiv aeg SIIN.

Boonusena on kõik tavahinnaga kaubad tervele seltskonnale mõlema ürituse ajal -10% soodsamad!

“… ja kui nad veel elus on, ei möödu ühtegi koosviibimist, kui nad ei meenutaks sünnipäevapidu Ulakas Kaunitaris.”

DSC_0998 (1)

 

The post Sünnipäevapidu Ulakas Kaunitaris appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Eesnäärmemassaaž http://www.ulakas-kaunitar.ee/eesnaarmemassaaz/ Thu, 17 Mar 2016 13:25:54 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6406 Kus asub meeste eesnääre? Miks seda masseerida? On see üldse vajalik? Kuidas seda teha?

The post Eesnäärmemassaaž appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kus asub meeste eesnääre? Miks seda masseerida? On see üldse vajalik? Kuidas seda teha?

Vastame LELO ja veebilehe www.eesnaare.ee abiga neile ja kõikidele teistele küsimustele, mis selle salajase organi ümber keerlevad.

Meeste eesnääre paikneb põie all häbemeluu taga ja pärasoole ees. Normaalselt on eesnääre väike organ, mis kaalub keskmiselt 20 grammi ning on oma suuruselt ja kujult võrreldav kastanimunaga. Oma paiknemise ja anatoomia tõttu mõjutab eesnääre ja selles organis kujunevad haigused mitte ainult urineerimist, vaid lisaks mehe viljakust, seksuaalsust ja seeläbi ka tervist üldisemalt (allikas: www.eesnaare.ee)

Kas teadsid, et …

Eesnäärme leiame sõrmega otsides 5-7 cm kaugusel pärakuavast.
80% LELO poolt küsitletud naistest ütles, et oleks valmis tegema oma mehele eesnäärmemassaaži, kui neilt seda palutaks.

Müüdid vs faktid

Müüt: Eesnäärmemassaažiga tegelevad ainult homoseksuaalsed mehed.
Fakt: 71% suhtes olevatest heteroseksuaalsetest meestest on proovinud või sooviksid proovida eesnäärmemassaažiks loodud lelu.

Müüt: Eesnäärmemassaaž on vajalik ainult meditsiiinilistel põhjustel.
Fakt: Eesnäärmemassaaž on tervisele kasulik, kuid ühtlasi on see ka väga nauditav.

Müüt: Meeste orgasmid on kõik ühesugused.
Fakt: Uuringud paljastavad, et eesnäärmeorgasmid on kõige intensiivsemad.

Millist kasu saab eesnäärmemassaažist?

33% intensiivsemad orgasmid!
Tugevamad erektsioonid – mehed, kes on eesnäärmemassaaži nautinud pikema aja vältel, on täheldanud võimsamaid erektsioone.
Kaitseb spermat – regulaarne massaaž on soovitatav paaridele, kes planeerivad last.
Leevendab erektsioonihäireid.
Aitab vähendada valu, mis tuleneb eesnäärmest.
Vabastab suguorganid toksiinidest.

Kas teadsid, et …

Vaid 2/3 peenisest ulatub väljapoole ja on silmaga nähtav, ülejäänud 1/3 asub seespool. Eesnäärme masseerimine aitab stimuleerida ka seda osa peenisest, pakkudes täiesti erinevaid naudinguid. Sama on naise kliitoriga, see õienupuke, mida me silmaga näeme, on vaid pisike osa kliitorist, ülejäänud osa on peidus pealispinna all.

Kuidas masseerida eesnääret?eesnaare

1) Pese käed ja puhasta mänguasjad ning otsi välja libesti – mida rohkem, seda uhkem!
2) Lama või istu jalad harkis, soovi korral võid puusade alla asetada padja – nüüd on sissepääs avatud!
3) Kasuta hulgaliselt libestit, ükskõik kas masseerid eesnääret sõrme või anaalleluga. Soovitame Viamax Organic Glide libestit, mis annab kauakestva libestuse ja on ka õrnalt valuvaigistava toimega ning sobib kokku kõigi sinu lemmikmänguasjadega.
4) Lõdvestu ja libista tagauksest sisse sõrm(ed) või mänguasi, harju uue tundega.
5) Ära kiirusta, ära tõuka, lähene õrnalt. Kui kasutad nimetissõrme, kõverda seda pisut ja silita eesnääret nii pealt kui külgedelt. Kahte sõrme kasutades libista neid mööda eesnäärme külgi.

NB! Eesnäärme masseerimiseks sobivad ainult anaallelud, mis tunneb ära selle järgi, et neil on nn stopper ühes otsas. Kindlasti ei tohi kasutada muid lelusid, sest need kipuvad kaotsi minema ja üles leiab need hiljem vaid erakorralise meditsiini osakonnas koos arstiga (võite ette kujutada, et see ei ole just kõige meeldivam olukord, kuhu sattuda).

Ulakas Kaunitar soovitab eesnäärme masseerimiseks alljärgnevaid anaallelusid:

Lelo Lokiloki

Lelo Hugo

PicoBong Tano

Fun Factory Tiger

Fun Factory Bootie

Kõiki anaallelusid näed siit.

The post Eesnäärmemassaaž appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Imelist naistepäeva! http://www.ulakas-kaunitar.ee/imelist-naistepaeva/ Tue, 08 Mar 2016 12:29:14 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6266 Delfi Naistekas küsis meestelt, kas nad tähistavad naistepäeva. Vaatame tulemusi ja räägime, miks meile, naistele, need tähtpäevad nii olulised on.

The post Imelist naistepäeva! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Delfi Naistekas küsis meestelt, kas nad tähistavad naistepäeva. Hetkel on mehed vastanud nii:
36,3% Jah, viin naistele lilli ja/või kingitusi
25,6% Ei, ma ei leia, et see päev oleks tähistamist väärt
20,1% Jah, kuid pööran tähelepanu ainult oma naisele
18% Jah, soovin “head naistepäeva”

Meie omalt poolt soovime kõigile naistele imelist naistepäeva, sest IGA naine on täna meelespidamist väärt.

Kurb on lugeda kommentaare, kus mehed vabandavad end välja sellega, et naistepäev on nõukogudeaegne püha, mistõttu nemad seda ei tähista. Kui natuke minevikus ja Vikipeedias tuhnida, selgub, et rahvusvahelise naistepäeva tähistamise algust seostatakse USA 1848. aasta reformidega, kui naised said mitmeid õigusi ja vabadusi. Veel on tähtpäeva seostatud 1908. aastaga, kui New Yorgi tekstiilivabriku streikijad nõudsid endale paremaid töötingimusi ja juhuslikult puhkenud tulekahjus hukkus 129 naist.1909. aastal tegi Rosa Luxemburg ettepaneku nende juhtumite meenutamiseks tähistada 8. märtsi rahvusvahelise naiste solidaarsuse päevana. Naistepäev on ÜRO tähtpäevade nimistus ja ta on tuntud mitmel pool maailmas. See on päev, kui räägitakse naiste muredest ja probleemidest.

Sellest 25,6% meestest, kes leiavad, et naistepäev pole tähistamist väärt, on mul lihtsalt kahju. Samuti kõigist neist meestest, kes poevad peitu valentinipäeva jt tähtpäevade ajal, mis pakuvad võimaluse enda lähedasi tunnustada ja tänada. Kui me saaksime elada maailmas, kus inimesed leiavad pidevalt aega üksteist tunnustada, hinnata, üllatada, tänada, armastada ja kallistada, ei oleks tähtpäevade pidamisel erilist mõtet. Kahjuks me ei ela sellises maailmas. Elu meie ümber on kiire ja stressirikas, inimesed unustavad selle, mis on tegelikult väärtuslik. See pole uus diivan, auto ega prestiižne töökoht, need on inimesed, kes on valinud sinu oma ellu. Kahjuks on vähe neid, kes oma lähedasi igapäevaselt tunnustavad. Sellises ebatäiuslikus maailmas ongi vaja tähtpäevi, mis tuletavad meile meelde, et peaksime rohkem tähelepanu pöörama neile, kes on meie kõrval. Ma ei räägi ainult naistepäevast, vaid ka meestepäevast, emade-/ja isadepäevast, valentinipäevast jne. Tähtpäev on justkui äratuskell, mis tuletab meelde, et oleme midagi olulist unustamas.

Me ei ela ideaalses maailmas, kuid me saame muuta selle maailma palju kaunimaks, kui me anname endast killukese, et teisi õnnelikuks teha. Vaata enda ümber ringi ja märka neid imelisi naisi, kellega elutee sind kokku on viinud, ükskõik kas tegu on pereliikme, kallima, töökaaslase või poemüüjaga. Soovi oma Facebooki seinal “Head naistepäeva” või kingi naeratus, aga ära ole see mõttetu mees, kes on uhke selle üle, et ta naisi ei hinda. Enamik naisi ei huvitu sellest, kas korjad neile metsast pajuoksa või matad kingituse alla oma mitme kuu palga, tähtis on see, et kingituse tegemise hetkel sa mõtlesid kingituse saajale, kandsid teda oma südames ja tegid midagi selle nimel, et teda õnnelikuks teha.

naistepäev

Parim kingitus naistepäevaks on pilet loengule, mis aitab naistel avastada oma supervõimeid. Naistepäeva puhul kingime märtsikuus pileti ostjatele Ulaka Tšekiraamatu väärtusega 19.90 EUR.

Osta pilet ja loe lisainfot siit.

Naised, väärtustage ja armastage ennast!

The post Imelist naistepäeva! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Jäiselt külm vs kõrvetavalt kuum http://www.ulakas-kaunitar.ee/jaiselt-kulm-vs-korvetavalt-kuum/ Sat, 20 Feb 2016 13:54:27 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=6223 Täna jagan ideid, kuidas vähese vaevaga oma magamistoas kuumust tõsta ja langetada. Üks kõige lihtsamaid, kuid erutavamaid mänge magamistoas on mäng erinevate temperatuuridega. Milliseid abivahendeid selleks kasutada?

The post Jäiselt külm vs kõrvetavalt kuum appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Täna jagan ideid, kuidas vähese vaevaga oma magamistoas kuumust tõsta ja langetada.

Kuna sa oled taas jõudnud minu blogini, siis ma eeldan, et sulle meeldib seks. Samuti julgen ma oletada, et sa kuulud ühte kahest grupist: 1) sa tead täpselt, mida sa voodis tahad ja sinu magamistoa sahtlis peidab end vähemalt üks vallatu lelu 2) sa unistad salamahti oma esimesest mänguasjast, mis täidaks kõik sinu soovid. Pean siinkohal tegema märkuse, et kuigi sekslelude tootjad loovad iga päev aina tõetruumaid mänguasju, siis kallistavat ja inimlikku lähedust pakkuvat toodet nad veel leiutanud ei ole, mistõttu see “täidaks kõik sinu soovid” osa võib siiski teatud pettumuse valmistada. Pannkooke need lelud ka muide pühapäeva hommikul voodisse ei too, lihtsalt teadmiseks. Muidugi on võimalik, et sa kuulud ka kolmandasse gruppi, kes tuli blogi lugema ainult seetõttu, et näha, kui kaua on veel võimalik avaldada artikleid teemal “seksinipid”, aga näed, tõepoolest, see on täitsa võimalik ja see ongi minu töö.

Kuigi ma ei nimetaks alljärgnevaid ideid üldse nippideks, siis olen märganud, et inimesed ei oska kasutada asju, mis neil käepärast on ja tihti piisab vaid väikesest suunamisest, et nende fantaasia tuule tiibadesse saaks. Üks kõige lihtsamaid, kuid erutavamaid mänge magamistoas on mäng erinevate temperatuuridega. Selleks sobib kõik käepärane, mida majapidamises leidub, kuid samuti saab temperatuuriga mängides anda vunki juurde oma leludele.

Milliseid abivahendeid kasutada mängus temperatuuridega?

Olga_silver_moodJää

See on ilmselt ka esimene asi, mille peale sa ise tulid. Hoia jääkuubikut sõrmede vahel ja libista seda üle kallima palja ihu, et suurendada naudingut, puhu õrnalt nahale, mida jääkuubik just puudutanud on. Pööra erilist tähelepanu kallima kaelale, randmetele ja põlveõndlatele. Alternatiiviks jääkuubikutele võid külmutada marju, puuvilju või köögivilju. Ideaalsed selleks puhuks on suure veesisaldusega viljad nagu melon ja arbuus. Muidugi tasub maitsvat suutäit hoida hellitamise ajal oma huulte vahel.

Lusikad

Selle vallatu idee andis mulle üks klient. Lusikas on tõepoolest üks imeline abimees temperatuuride mängus, kuna seda saab jahutada külmkapis või soojendada kuumas vees, olenevalt sellest, kas soovitakse jäist või kõrvetavat naudingut. Kui soovitud temperatuur on käes, tuleb vaid voodisse (või köögilauale) pikali heita ja libistada lusikat mööda kallima paljast ihu. Köögis vallatledes võib külmkapist vahepeal jäätist juurde ampsata. Kui peres on rohkem liikmeid, tasuks sekslusikad teistest eraldi hoida, nt oma vibraatorite juures.

Kuum vaha

Kuna kuuma küünlavaha kallamine partneri ihule tekitab inimestes erinevaid emotsioone alates valust kuni naudinguni, soovitan algajatel ja asjaarmastajatel kasutada seksmängude ajal küünlaid, mis on spetsiaalselt loodud massaaži tegemiseks. Massaažiküünlad sulavad madalal temperatuuril, mis tähendab, et sulamisel tekib soe õli, mis ei kõrveta nahka. Mida kõrgemalt sa õli kallad, seda enam jõuab see jahtuda enne nahale jõudmist. Head massaažiküünlad ei tahene nahal ega jäta nahka kleepuvaks. Meie klientide lemmik läbi aegade on olnud YesForLov iha tekitav massaažiküünal.

Kuum massaažiõli

Tegelikult saab kuuma massaaži pakkuda iga massaažiõliga, selleks asetage massaažiõli pudel mõneks ajaks kuuma vette ja ongi valmis! See on nii lihtne, et enamus ei tule selle peale.

SeksleludLELO Isla vibraator

Hea uudis on see, et kui sul on kodus mõni meditsiinilisest silikoonist või metallist lelu, siis võid neid julgelt kasutada ka mängus külmade ja soojade aistingutega. Silikoon soojeneb väga kiiresti, seega soovi korral võid oma lelusid soojendada soojas vees või jahutada külmas. NB! Lelude soojendamiseks ei tohi kasutada keeva vett ja samuti on keelatud vibraatori asetamine külmkappi, nii tervislikel kaalutlustel, kui ka seetõttu, et külm võib rikkuda selle mootori. Kindlasti veendu enne lelu vette asetamist, et lelu on 100% veekindel!

Kuum ja külm suudlus

Mis aga oleks, kui su huuled õhkaksid külma või oleksid hoopis surisevalt soojad? Jah, ka see on võimalik, vajad vaid YesForLov huulepulkade komplekti, millest üks kannab nime tule suudlus ja teine jää suudlus. Kuhu ja keda sa nende huultega suudled, jääb juba sinu valida. Värvitud huulepulgad sobivad kasutamiseks nii naisele kui mehele.

Stimuleerivad kreemid

Kuigi mäng temperatuuridega on tõeliselt nauditav just kogu keha ulatuses, on loodud ka spetsiaalselt intiimpiirkonda soojendavad ja jahutavad tooted. Rootsi sari Viamax pakub erinevaid stimuleerivaid tooteid, mis suurendavad tundlikkust ja lisavad erutust. Viamax Warm Cream on hellitav kliitorikreem, mis loob erutavalt sooja tunde ja Viamax Sensitive Gel on erutav kliitorigeel, mis pakub meeldivat jahutust. Maksimaalse toime saavutamiseks tuleks kreem masseerida kliitorile ringjate liigutustega, et aktiveerida kliitori verevarustust.

See nimekiri ei ole muidugi täielik, kuid annab ehk väikese tõuke vaatamaks kodus ringi nüüdsest veidi avatuma ja ulakama pilguga.

Naudinguterohket katsetamist!

The post Jäiselt külm vs kõrvetavalt kuum appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Vallatut valentinipäeva! http://www.ulakas-kaunitar.ee/vallatut-valentinipaeva/ Thu, 28 Jan 2016 12:17:52 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5918 LELO küsitlus näitas, et 62% naistest polnud õnnelikud eelmisel aastal saadud valentinipäeva kingituse üle. Mängukarud ja südamega kruusid on minevik. Investeeri vallatusse valentinipäeva, erootikasse, kirge ja naudingutesse!

The post Vallatut valentinipäeva! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Valentinipäev tuleb igal aastal, ootame me seda või mitte: ootuste, lootuste, kurbuse, õnne ja punaste südamekestega poeakendel. Kuigi päeva eesmärk on pühitseda armastust, näitab 2013. aastal LELO poolt läbi viidud küsitlus, et paljude jaoks seostub päev hoopis pettumusega armastatud inimeses ja talle pandud ootustes.

Küsitluse tulemused naiste hulgas rääkisid nii mõndagi:
62% naistest tunnistas, et neile ei meeldinud kingitus, mille nad said eelmisel valentinipäeval
80% tundis, et nende kallim ei näinud piisavalt vaeva
25% pidas valentinipäeva aasta kõige pettumusterohkemaks tähtpäevaks

Meeste kohta saime teada järgmist:
76% meeste poolt tehtud valentinipäeva postitustest sotsiaalmeedias on negatiivsed
45% tahaks, et naised hellitaksid valentinipäeval hoopis neid, mitte vastupidi
70% teeb valentinipäeval pingutusi ainult seetõttu, et loodab vastutasuks seksi

Selleks, et valentinipäev ei tooks kaasa pettumust, soovitan armsamat üllatada millegagi, mis liidab teid ühte kires ja armastuses. Ma tõesti ei kujuta ette, kuidas üks südamega kruus või mängukaru seda teha suudaks. Olete valmis vallatuks valentinipäevaks? Ihaks, mänguks, erootikaks, õrritamiseks ja naudinguteks? Siin need on, Ulaka Kaunitari 2016. aasta valentinipäeva vallatud kingiideed:

1) Tšekk Ulakast tšekiraamatustslider_tshekiraamat

Kingi oma kallimale enda poolt üks nauding või kaks, kui ta väga hea poiss on olnud. Tšekiraamatus on 20 erineva lubadusega tšekki, millega tšeki väljastaja lubab tšeki saajale osutada erinevaid erootilisi teenuseid. Miks saata mees massaažisalongi, kui võid ise kodus erootilist massaaži pakkuda? Selleks, et tšekil lubatu saaks kohe ellu viia, soovitame tšekile lisada mõne väikese üllatuse, nt:
“Massaaž õnneliku lõpuga” + YesForLov massaažiõli ja libesti 2in1
“Suuline ülesanne hindele 5” + šokolaadimaitseline kondoom
“XXX filmi nautimine” + Erika Lusti DVD

2) Vallatud lauamängud

kamasutra1Erootikaga vürtsitatud Kamasutra lauamäng

Kamasutra pooside õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara. Kamasutra mängus on 4 täringut, millest kahel on kujutatud poosid, kolmandal tegevused ja neljandal kehaosad. Naine veeretab poosi oma mehele, mees oma naisele ja järelejäänud täringud otsustavad, millist kehaosa ja kuidas hellitama hakatakse. Soovitan mänguks varuda 2 tundi, alustada õhtut šampuse ja meelierutava muusikaga (soovitus: selleks tarbeks on YesForLovil elektro-seks muusikaga CD), kõik muu tuleb juba mängu käigus: suudlused, paitused, keelemäng, seks jpm. Kel suhtes Kamasutrat juba piisavalt või suhe veel Kamasutrani jõudnud ei ole, saab valida mängude Tarzan & Jane ja Femme Fatale vahel.

Tarzan1Erutava rollimänguga lõppev Tarzan & Jane

Tarzan & Jane pakub põnevat inspiratsiooni paaridele, kes soovivad rikastada oma armuelu ja saavutada veel suuremat lähedust. Vastates intiimsetele küsimustele ja sooritades seksikaid ülesandeid jõuab paar lõppmängu, kus etteantud kriteeriumite alusel tuleb luua üks erutav stsenaarium rollimängu jaoks ja see kohe ka läbi mängida.

FemmeÕrritavate ülesannetega Femme Fatale

Femme Fatale on peen armumäng, mis sisaldab suurel hulgal mõnu pakkuvaid ülesandeid, mille puhul naisel on mõnikord väike eelis. Mäng koosneb erutavast eelmängust ja lõppmängust, kus etteantud armuülesanne pakub inspiratsiooni kirgliku armusessiooni kavandamiseks.

On palju põnevam armatseda ühe kallimaga 300 erineval viisil, kui 300 erineva partneriga ühel ja samal viisil.
Itaalia vanasõna

tiani

3) Lelo Tiani Gold 24K

Kõikide paaride lemmiklelu, puldiga juhitav ja vahekorra ajal kasutatav Tiani, on nüüd luksuslikum ja võimsam kui kunagi varem. Osa Tianist on nüüd puhtast kullast, mis teeb selle kõige luksuslikumaks ja populaarsemaks paarideleluks kogu maailmas. Tiani 24K on pakitud kuldsesse kinkekarpi ja vahetult enne valentinipäeva teeme sellele taas -50% soodustuse (jälgi meie kodulehte!)

 4) Lelo Lyla2Lyla2 roosa

Mis oleks põnevam, kui jagada valentinipäeva õhtul oma teise poolega üht kõige suuremat ja seksikamat saladust kogu maailmas?! Saladust, mille abil mees pakub oma naisele orgasmi 12m kauguselt ilma teda puudutamata. Saladus peitub siin: Lelo Lyla2! Proovige järele ja saate teada, miks osad naised pidevalt nii õnneliku näoga ringi käivad. Loe ka meie kliendi tagasisidet Lylale siit.

 5) Lelo Pino meestesõrmusPINO_Packshot

Teadagi on valentinipäev üks populaarsemaid päevi abieluettepaneku tegemiseks. Ükskõik, kas siis naljaga pooleks või mitte, aga miks mitte oma mees sel päeval ära rõngastada? Pino on kaunis kinkekarbis (nagu sõrmused ikka) koos hõbedaste mansetinööpide ja rahaklambriga. See on stiilne kingitus, mis teeb komplimendi tema mehelikkusele ja pakub mõnu mõlemale osapoolele, muutes erektsiooni võimsamaks, kestvamaks ja stimuleerides samal ajal ka naise kliitorit. Kes aga “teemanti” endale lubada ei saa, saab valida ilma vibratsioonita sõrmuse – ega siis mees sellepärast rõngastamata ei jää!

love box w

6) YesForLov armastuse kast

Kingi oma kallimale karbitäis armastust! Karbist leiad midagi nii masseerimiseks, stimuleerimiseks, hellitamiseks kui ka limpsimiseks – kas pole mitte unistuste komplekt valentinipäevaks?

7) Naughty Beauty pärlistringid

Kuigi romantiline õhtusöök valentinipäeval on muutunud lausa klišeeks, peab tunnistama, et see siiski on armas ettevõtmine ja kui soovite, siis ka väga erutav. Erutuse lisamiseks piisab vaid õigest pesust ja kõige erutavama pesu tiitel kuulub muidugi Naughty Beauty pärlistringidele. Särav pärlikee pakub naudingut igal sammul, emmates õrnalt naise kliitorit. Õhtul magamistoas täienda oma välimust pitsist silmamaskiga, mis on kauniks lisandiks keha kaunistavatele pitsäärega pärlistringidele, rindadele aga aseta Obsessive nibukatted. Kui soovid aga hetkeks veel oma ilu varjata, heida kõige peale Kriss Sooniku tiibadega wrap.

valentinipaev

8) YesForLov peitusemäng nähtamatu tindiga pliiatsi ja UV-lambigaIntimate hide and seek kit w

Nähtamatu tindiga pliiats võimaldab sul keha peale kirjutada ja joonistada kõige ulakamad salasoovid või märkida punktid, mis eriti õrna või karmi kohtlemist ootavad. Kui teine pool on seiklushimuline, joonista oma kehale liikumistrajektoor või kontrollpunktidega kaart. Nähtamatu tint ei anna aimu, milliseid saladusi su ihu peidab, kuid UV-lambi valguses tuleb kõik päevavalgele. Anna oma kallimale võimalus enda fantaasite avastamiseks selle salapärase komplektiga.

nibbleplus-web9) Nutikas jänkuvibraator Nibble+

Kuigi paljud usuvad, et vibraator on sobiv kingitus pigem vallalisele naisele, toob see palju elevust ja uudsust ka paaride voodiellu. Pealegi ei saa me kingisoovituste nimekirjast välja jätta jänkut, mis on nii tark, et reageerib häälele ja kehatemperatuurile ning saab aru, millal naine finišisse hakkab jõudma.

yesforlov

10) YesForLov iha tekitav parfüüm naistele/meestele

Kuigi parfüümi kinkimine läheb natuke sinna halva maiguga kingituste kategooriasse, siis iha tekitav parfüüm ei ole lihtsalt parfüüm, vaid pudelisse peidetud iha, mis ootab, et saaks sind ja su lähedasi võrgutada. See kütkestav segu vürtsidest ja ploomist on meie klientide ammune lemmik.

Muudame üheskoos statistikat! Teeme valentinipäeva meeldejäävaks, oodatuks, seksikaks ja kirglikuks!

Soovid veel põnevaid kingiideid? Vaata lisa siit.

The post Vallatut valentinipäeva! appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Armastatud jõuluklassikud http://www.ulakas-kaunitar.ee/armastatud-jouluklassikud/ Thu, 17 Dec 2015 19:58:27 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5825 Nagu lubatud, jätkame täna jõulukingituste teemal. On aeg paljastada tooted, mis on eelmiste aastate jooksul kõige tihedamini jõuluvana kingikotti jõudnud.

The post Armastatud jõuluklassikud appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Nagu lubatud, jätkame täna jõulukingituste teemal. Kui mõne päeva eest rääkisime 2015. aasta uudistoodetest, siis nüüd on aeg paljastada tooted, mis on eelmiste aastate jooksul kõige tihedamini jõuluvana kingikotti jõudnud. Räägime teemal, millest muidu vaikime ehk avaldame meie klientide ostueelistused enne jõule. Kui jõulukink on veel ostmata, siis tasub kindlasti nimekiri üle vaadata. Veel jõuab meie ulakatest sõpradest eeskuju võtta.

Diana_Wings_Black_back_11) Kriss Sooniku tiibadega wrapid

Kõik naised tahavad olla inglid, see on fakt. Krissi tiibadega wrapid, mida saab kanda nii hommikumantlina toas kui ka jahedal suveõhtul õues, kaunistavad iga naist. Luksuslike pitsist inglitiibadega wrappide peale käib alati võidujooks, eriti populaarsed on need aga jõulude ajal, kuna üks isiklik jõuluingel kulub ära igale mehele.

2) Kriss Sooniku Susan pitsbodiSusan Motion

See klassikaline prantsuse pitsist bodi on kohustuslik iga naise garderoobis. Kriss on oma kollektsioone luues pühendunud sellele, et tema pluuse, bodisid, pükse ja wrappe saaks kanda kõikjal, mitte ainult magamistoas. Susan pitsbodi on selle kontseptsiooni parim näide. Esiteks on see ilusaim pesu, mida kanda magamistoas, teiseks on seda võimalik kombineerida teiste riideesemetega nii, et saab ideaalse pitspluusi kinno, teatrisse, tööle või isegi uusaastaballile minekuks. Susan pitsbodi muudab iga riietuseseme unikaalseks ja kes on julgem, võib selle all ka ainult rinnahoidjat kanda. Üks bodi = mustmiljon erinevat riietust.

3) Kriss Sooniku pesukomplektid

Kaunist pesu hindab iga naine, mistõttu ostetakse enne jõule palju ka Krissi pesukomplekte. Tublimad päkapikud piiluvad öösel naiste pesusahtlisse ja panevad suurused kirja, et poes lihtsam oleks 🙂Kriss_Soonik_Silvia_Maike_blue_set_1-510x600

burning desire w4) YesForLov komplekt “Põlev iha”

See komplekt sütitab kirgi ja sobib väga hästi just külmade ja pimedate talveõhtute nautimiseks. “Põlev iha” koosneb iha tekitava lõhnaga küünlast, mis sulab soojaks massaažiõliks; tikkudest ja kahest seksika sõnumiga kaardist, mis on pakitud silmapaistvasse kinkekarpi.

Pärlistringid

5) Naughty Beauty pärlistringid

Ulakas pärlikeega pesu, mis pakub naisele erutavaid elamusi. Sel aastal pakume pärlistringe spetsiaalselt jõuludeks loodud kinkekarbis, kust leiab lisaks ka kauni stringidega kokkusobiva pärlitest käevõru.

Tiani 24K Black7c8b9019551b6f689b5e084f1cdedd7d copy6) LELO Tiani

Lelo Tiani on läbi aegade olnud meie kõige müüdum lelu paaridele. Fakt, et seda saab kasutada vahekorra ajal ja naudinguid jätkub mõlemale osapoolele, on piisav, et enamus just selle lelu oma ühiseks mänguasjaks valivad. Kuid ärge unustage ka seda, et lelu saab puldist juhtida 12m kauguselt, mis annab mehele täieliku võimu oma naise naudingute üle. Kui mees puldiga mängimisest sõltuvusse satub (jah, seda juhtub), võib puldi mõneks ajaks ära peita ja valida funktsioone Tiani põhiosalt. Sel aastal tuli välja eksklusiivne 24 karaadise kullast detailiga Tiani 24K luksust hindavale paarile, mida saab aasta lõpuni soetada -50% allahidlusega.

Untitled

7) Lelo Soraya

Soraya on jänkuvibraator, mille luksuslik välimus ei jäta kedagi külmaks. Kui Tiani võidutseb paaridele mõeldud mänguasjade kategoorias, siis Soraya oli eelmisel aastal müüduim vibraator, mis mõeldud naistele vaginaalseks kasutamiseks. Soraya kohta saab ühe meie kliendi tagasisidet lugeda siit.

  8) Lelo Luna Beads Noir / Lelo Luna Smart Bead treeningkuulid

Vaagnapõhjalihaste treeningkuulide kinkimine on väga hooliv tegu, kuna tugevad vaagnapõhjalihased on olulised terviseriskide ennetamiseks ja ühtlasi hoolitsevad selle eest, et naise orgasmid oleksid võimsamad. Muidugi märkab treenitud ja treenimata lihaste erinevust ka mees, mistõttu on see igati nutikas valik mõlema seisukohast. Lelo Luna Beads Noir stiilsed mustad kuulikesed on loodud pikemateks ja passiivsemateks treeningsessioonideks, samas kui Lelo Luna Smart Bead nõuab iga päev 5 minutilist aktiivset pühendumist. Luna Smart Beadil on mitmeid plusse teiste treeningvahendite ees: 1) treening on lühike, kuid intensiivne 2) seade tunnetab sinu lihaste praegust treenituse taset ja määrab just sulle sobiva treeningprogrammi 3) seade õpetab sind oma lihaseid õigesti pinguldama.luna

9) Ulaka Kaunitari tšekiraamatslider_tshekiraamat

Alates hetkest, mil Ulaka Kaunitari kollektiiv tšekiraamatu kokku pani, on seda ostetud väga palju. Tšekiraamatut ostetakse jõulude ajal enamasti mõnele teisele kingitusele lisaks. Tark mees teab, et kasu tšekiraamatust saab ta lõpuks ka ise ja mis oleks mõnusam, kui kinkida midagi, mis ühise naudingu näol peatselt tagasi tuleb.

10) Kamasutra lauamängkamasutra

Täringumäng paaridele, kus erinevates Kama Sutra poosides saab teineteisele hellitavaid elamusi pakkuda. Mäng ei nõua eelnevaid teadmisi Kama Sutrast ega painduvust, sest sünnib kohapeal kahe inimese fantaasia tulemusena. Sel aastal on meil mängude valik palju suurem, kui eelmistel, seega, kes kohe voodis võimlema ei taha hakata, võib valida ka sellise mängu, mis keskendub intiimset laadi küsimustele vastamises (eeldab inglise, prantsuse, itaalia või saksa keele oskust) või lõpeb hoopiski rollimänguga.

Meil on saadaval ka kinkekaardid, mille summa saab kohapeal ise valida.

Ulakas Kaunitar on pühade ajal avatud alljärgnevalt:
23. detsembril 11.00-20.00
24. detsembril 11.00-18.00
25. detsembril 11.00-20.00
26. detsembril 11.00-18.00
31. detsembril 11.00-16.00
1-3. jaanuaril oleme suletud ja teeme ulakate lubaduste nimekirja 2016. aastaks.

The post Armastatud jõuluklassikud appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Uued jõululemmikud http://www.ulakas-kaunitar.ee/uued-joululemmikud/ Sun, 13 Dec 2015 11:49:08 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5786 Meil on hea meel, et meie sortimenti on lisandunud uusi kaubamärke ja juba armastatud brändid pakuvad järjest põnevamaid tooteid. Siin on 2015. aasta uued ulakad jõululemmikud.

The post Uued jõululemmikud appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sel aastal tähistab Ulakas Kaunitar viiendat korda jõule. Kuna ahvatlevaid tooteid tuleb igal aastal juurde, jagame sel aastal kingisoovituste blogi kaheks: esimeses osas räägime uutest avastustest. Kui soovid valida kingitust selle järgi, millist rolli kingisaaja sinu elus mängib, piilu meie eelmise aasta kingispikrit siit.

Meil on hea meel tõdeda, et meie sortimenti on lisandunud uusi kaubamärke ja juba armastatud brändid pakuvad järjest uuenduslikumaid ja põnevamaid tooteid. Siin on 2015. aasta uued ulakad jõululemmikud:

_M7A28511) Kriss Sooniku Disco kollektsioon

Jõulukollektsioon, mille lööklause on “Be a dazzling disco ball in a lounge full of lightbulbs” (eesti k: “Sära nagu diskopall tavaliste lampide hulgas”). Kollektsioonis on sädelevad trippidega pluusid ja pesukomplektid, mis toovad pühademeeleolu kõikide südametesse.

2) Kriss Sooniku Silk Velvet pesukomplektid

Sametised rinnahoidjad, särgid ja püksikud on loodud naistele, kes armastavad luksust ja aegumatut klassikalist ilu. Loomulikult on kõik tooted vürtsitatud Krissile omaste kelmikate detailidega.

chokerscarf
3) XAOS

Eesti bränd, mis ühendab fetišid ja moe ning loob nahast aksessuaare, käeraudasid, piitsasid ja silmasidemeid. XAOSe tooted sobivad ka kõige ulakamate kingisaajate karistamiseks.

4) Organique massaažiküünlad

Meie uued lemmikud argaaniaõliga, mille abil saad pakkuda lõõgastavat massaaži sooja massaažiõliga. Valikus on kaks lõhna: meestele mehisem ja naistele naiselikum.

Tiani 24K Blackd3d9368f6f28adae34d414b65bef48b85) Lelo Tiani 24K

Kõikide paaride lemmiklelu, puldiga juhitav ja vahekorra ajal kasutatav Tiani, on nüüd luksuslikum ja võimsam kui kunagi varem. Osa Tianist on nüüd puhtast kullast, mis teeb selle kõige luksuslikumaks paarideleluks kogu maailmas. Tiani 24K on pakitud kuldsesse kinkekarpi ja aasta lõpuni saab seda soetada täiesti uskumatu hinnaga: 225 EUR (tavahind: 450 EUR).

6) Maitsvad massaažiõlid

Kui vahukoorega mässamisest tekkinud segaduse koristamine ei tundu väga erutav, kuid kallim on nii ahvatlev, et tahaks ta nahka pista, tulevad appi YesForLov erinevate maitsetega massaažiõlid. Luba endale üks magus suutäis!

Obsessive_bodystocking_f206_black

7) Obsessive kehasukad

Kuigi kehasukad on populaarsed kingitused olnud juba aastaid, on meie valikusse lisandunud uusi seksikaid mudeleid, millest meie lemmikud on G307 ja F206.

8) Nibble/Nibble+ nutivibraator

Meie kõige targem lelu, mis reageerib häälele, magamistoas mängivale muusikale ja kehasoojusele. Kuna erutudes naise kehatemperatuur tõuseb, oskab Nibble lisada õigel ajal kiirust ja õigel ajal peatuda. Nibble on disainitud Soomes ja harjunud üles kütma Põhjamaade naisi ka kargete miinuskraadide juures.

9) Fun Factory pulsaator

Uuenduslik lelu, mis ei vibreeri, vaid pulseerib ja lausa otsib võimalust su sisse pugeda. Lisaks pakub Fun Factory Drei pulsaator naudingud ka hands-free. Kui sa ei tea, mis vahe on pulseerimisel ja vibreerimisel, tule poodi ja saa teada!

Obsessive_roseberry_chemise10) Obsessive babydollid ja öösärgid

Oleme varunud jõuluvana kingikotti suure valiku kleidikesi, millega jõuluööl magamistoas oma kallimat ahvatleda. Meie lemmikud on Roseberry öösärk ja Flores kleidike.

Selleks, et kõik eelnev poest koju viia, saab meilt osta ulakaid poekotte vallatute kirjadega nt “See ei ole su vanaema kott”, “See ei ole mingi Selveri kott”, “Naughty Beauty”.

Põnevat jõuluootust ja vallatuid päkapikke!

The post Uued jõululemmikud appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Filmiarvustus: “Love” http://www.ulakas-kaunitar.ee/love-filmiarvustus/ Thu, 10 Dec 2015 22:11:10 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5742 1. detsembril esilinastus kinodes Sõprus ja Coca Cola Plaza täiskasvanutele mõeldud film "Love", mille vanusepiirang on 18 eluaastat. Ulakas Kaunitar käis kinos ja annab hinnangu.

The post Filmiarvustus: “Love” appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Armastus ilmneb sealpool head ja kurja. Armastus on geneetiline vajadus. Armastus on teadvuse muudetud seisund. Armastus on kange narkootikum. Armastus on vaimuhaigus. Armastus on võimumäng. Armastus on selleks, et end ületada. Armastus on pimestav valgus. Armastus on sperma, higi ja pisarad.
Gaspar Noé

love1. detsembril esilinastus kinodes Sõprus ja Coca Cola Plaza täiskasvanutele mõeldud film “Love”, mille vanusepiirang on 18 eluaastat. “Love” on tänavuse Cannesi Filmifestivali kõige kõmulisem film, mille režissööriks on Gaspar Noé. Ka Ulakad Kaunitarid käisid kinos filmi nautimas ja kuigi linateosele on üht-teist ette heita, anname sellele üksmeelselt omapoolse heakskiidu.

Kui esimest korda kuulsin, et kinno tuleb pornofilm (kuigi sõna “porno” pidavat olema midagi sellist, mida avalikult reklaamida ei tohi, mistõttu kutsutakse filmi Eestis täiskasvanute filmiks), tekitas see minus parajalt põnevust. Kuid elevusega filmist teistele rääkides jõudis mulle kohale, et võõraste inimestega sellise filmi vaatamine võib olla väga kummaline, kuna me ei räägi erootiliste sugemetega filmist, vaid filmist, kus põhiteemaks on seks. Kõige esimene stseen, kus terve ekraan oli täis alastust ja seksuaalsete ihade rahuldamist, tõi saali haudvaikuse. Tundsin end veidi kohmetuna nagu meie rahvusele ikka kombeks on, kui ekraanilt vaatavad vastu vagiina ja peenis. Kuid juba mõned seksistseenid edasi kadus igasugune häbelikkus, mis asendus kõditava erutustundega.

Kuigi olin filmi suhtes väga skeptiline pärast “50 halli varjundit”, mis põhjustas suure pettumuse, pean ütlema, et see, mida filmilt “Love” ootasin, selle ma kinost ka sain: mitmekordse doosi erutust. Filmi sisu osas võiks väikeseid etteheiteid teha, aga tegelikult polnud sel häda midagi, kui mõelda, milline “sisu” enamasti pornofilmidel on. Tegelikult ei olegi “Love” pornofilm, vaid traagilisest ja sentimentaalsest armastusest jutustav kirglik melodraama pornograafiliste vahepaladega. Vahemärkusena peaks mainima, et kui porno filmist ära jätta, jääb film ja selle sisu endiseks: õnnetuks armulooks, kus peategelane nutab taga oma kaotatud armastust.

Kuigi olen kuulnud arvamust, et seksi oli filmis liiga palju, siis sellega ma ei nõustu. Enamik seksistseenidest olid kunstiliselt väga ilusad ja läbi viidud sümpaatsete näitlejate poolt. Kõik tundus ehe ja päris, kõik oligi selline, nagu seks kahe või kolme inimese vahel reaalselt välja näeb: ilus. Ei mingeid täiuslikke kehasid, hiigelpeeniseid ega teeseldud orgasme, mis kogu maja rappuma panevad. Muide, peaosatäitja, noort tudengit Murphyt kehastanud näitleja Karl Glusman, rääkis ühes intervjuus, kuidas ta muretses, milline näeb välja tema peenis külmas ruumis filmides. Selles osas ei saa midagi ette heita. Ette heita võib vaid uinutavalt aeglast teema arendust ja tõsiasja, et kui sisu jätkub maksimaalselt 90 minutiks, ei ole mingit põhjust sinna juurde panna 40 minutit jalutuskäike ja mõttepause. Positiivse küljena tooksin välja, et Gaspar Noé toob vaatajani armusuhte sellisel kujul, nagu see tavaliselt on, koos tülide ja kirgliku leppimisseksiga. Nii nagu ikka, läbivad suhted erinevaid etappe ja usun, et paljud vaatajad said tõmmata paralleele ka enda meeletute armumistega, kus armastusest vihkamiseni on mõnikord vaid tibatilluke samm.

Ma ei ole filmikriitik ja ma ei oska hinnata filme nagu professionaal, küll aga võin öelda, et minu jaoks on hea film see, mis tuleb minuga mõttes koju kaasa. “Love” jäi mind kummitama pikkadeks päevadeks ja pakkus erutust pikkadeks öödeks. “Love” on hea film.

Kui sul on “Love” juba vaadatud või soovid enne kinosaali astumist kodus erutavaid filme vaadata, soovitame Erika Lusti lühifilme, mis on saadaval Ulakas Kaunitaris (Pärnu mnt 36, Tallinn) ja meie e-poes. Erika Lusti lühifilmid sobivad vaatamiseks nii kaaslasega kui ka üksi, puudutades põnevaid fantaasiaid ja pakkudes ilusat seksi. Sisu on ka ja teeseldud multiorgasme ei ole. Kuna vaatamist jagub enamasti tervelt 2 tunniks, soovitame tungivalt vahepeal pausinuppu vajutada ja oma erutusele vaba voli anda. Nii saab mitu õhtut sisustatud.  Aga “Love” tasub ka kinos ära vaadata 😉

The post Filmiarvustus: “Love” appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Ulakas Kaunitar otsib müüjat http://www.ulakas-kaunitar.ee/ulakas-kaunitar-otsib-muujat/ Mon, 07 Dec 2015 11:25:36 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=4981 Sinu võimalus töötada linna kõige popimas poes, kõige erutavams valdkonnas, kõige huvitavamate toodetega. Tule tööle Ulaka Kaunitari vallatusse pesupoodi.

The post Ulakas Kaunitar otsib müüjat appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Sinu võimalus töötada linna kõige popimas poes, kõige erutavamas valdkonnas, kõige huvitavamate toodetega. Tule tööle Ulaka Kaunitari vallatusse pesupoodi.

KSC-32

Tööülesanded

  • Klientide nõustamine
  • Tooteesitluste läbiviimine
  • Osalemine moeshowde korraldamises

 

Nõudmised kandidaadile

  • Avatud ja usaldusväärne inimene
  • Superhea suhtlemisoskus
  • Teotahe, positiivsus, töökus, korrektsus

 

Omalt poolt pakume

  • Võimalust töötada linna kõige popimas poes, kõige huvitavamate toodetega
  • Karjäärivõimalust
  • Motiveerivat töötasu

 

Nõutud keeled: Eesti, inglise, (vene)
Tööaeg: Osaline tööaeg, vahetustega
Asukoht: Pärnu mnt. 36, Tallinn

Kandideerimiseks saada oma pildiga CV ja sooviavaldus enne 31.01.2016 aadressile info@naughty-beauty.com.

 

Ulakas Kaunitar

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood ulakale naisele ja tema partnerile. Oleme toonud naiste seksuaalsuse kapist välja ning avanud erootilise pesu ja aksessuaaride kaupluse „peatänavale“.

Ulakas Kaunitar asub Pärnu mnt. 36, kus on armas väike kauplus ja koolitusruum, koos superhea teenindajaga. Poest leiavad naised ja paarid palju põnevaid tooteid, et vürtsitada oma õhtuid. Pesu, sukad, korsetid, aksessuaarid, erootilised kostüümid ja stiilsed mänguasjad ning lisaks temaatilised üritused ja koolitused, millest on abi enesekindluse ja -teadlikkuse tõstmisel.

Ulakas Kaunitar esindab järgiseid kaubamärke ja disainereid:  Naughty Beauty, Kriss Soonik, LELO, Pico Bong, Je Joue, Fun Factory, YESforLOV, Viamax, Obsessive.

galerii galerii2 galerii3

The post Ulakas Kaunitar otsib müüjat appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Tootearvustus: Lelo Soraya http://www.ulakas-kaunitar.ee/tootearvustus-lelo-soraya/ Sun, 29 Nov 2015 15:24:35 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5688 Kui vaadata Ulaka Kaunitari mänguasjade riiulit, jääb Lelo Soraya kindlasti esimesena silma. Soraya sobib hästi kingituseks naisele, kes armastab sära, luksust ja elegantsi, kuid ei tee järeleandmisi kvaliteedis.

The post Tootearvustus: Lelo Soraya appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Kui vaadata Ulaka Kaunitari mänguasjade riiulit, jääb Lelo Soraya kindlasti esimesena silma. See on vaieldamatult kõige ilusama ja luksuslikuma välimusega toode. Soraya voolujooneline keha on tehtud meditsiinilisest silikoonist, mida osaliselt täiendab kuldselt läikiv pealispind. Soraya sobib hästi kingituseks naisele, kes armastab sära, luksust ja elegantsi, kuid ei tee järeleandmisi kvaliteedis.

Kohe kindlasti ei piirdu Soraya plussid ainult välimusega. Soraya on täiesti veekindel, mistõttu on seda väga mugav kasutada nt õhtul vannis, kui lapsed on juba magama läinud ja ühtlasi on see ka väga vaikne, kui on soov salaja magamistoas tegutseda. Veekindlusele ja vaiksetele mootoritele lisaks tooksin välja ka selle, et Sorayaga tuleb kaasa laadija ja ei pea kogu aeg muretsema, et patareid kõige otsustavamal hetkel tühjaks saavad.

Tegelikult on Soraya nii mõnus, et kes ei taha, võib seda kasutada ka ilma vibratsioonita. Kõige esimesel korral ma nii tegingi, kuna minu tutvusringkonnas on naisi, kes kasutavad mõnu valmistamiseks dildosid, mis ei vibreeri. Dildod on väga head nt G-punkti masseerimiseks ja tundlikkuse taastamiseks. Tõepoolest, ilma vibratsioonita Soraya ajab asja ära. Aga mina siiski eelistan vibreerivaid lelusid, sest ilma vibratsioonita toodete kasutamine meenutab mulle värskelt ahjust tulnud saiakeste nuusutamist ilma neid maitsmata.

Tõsi on, et kõiki 8 erinevat vibratsiooni ma pidevalt ei kasuta. Aga olenemata sellest, kas naisele meeldib tugev vibratsioon või nõrk, kas ta tahab rohkem vibratsiooni kliitorile või seespidiselt ning kas ta tahab ühtlast vibratsiooni või nt tukslevat – Soraya pakub seda kõike, lihtsalt vali oma lemmik. Mulle isiklikult meeldib selline keskmine vibratsioonitugevus, kuid programmidest on minu lemmik see, mis justkui tasapisi kogub tuure üles, nagu auto stardiks valgusfoori tagant. Soraya suureks plussiks on, et tegu on nn Rabbit-tüüpi vibraatoriga. Rabbititel on enamasti 2 mootorit, millest üks asub pikas kehaosas ja teine kõrvas/kõrvades. Samal ajal kui vibraatori pikem osa pakub mõnu seespidiselt, hellitab kõrv kliitorit. Kuna liigne tähelepanu kliitorile võib liiga kiiresti haripunkti viia, on Soraya plussiks võimalus kõrvakesest vibratsioon päris välja lülitada. Õnneks on Soraya sissepoole käiv osa nii pikk, et need, kes kardavad liiga kiiresti lõpetada, võivad kasutada Sorayat täpselt sellises pikkuses, et selle kõrv kliitorini ei ulatugi.

UntitledSoraya kasutamine on äärmiselt mugav tänu selle täiesti geniaalsele käepidemele. Pannes pöidla käepidemest läbi, jääb vibraator mõnusalt peopessa toetuma. Ei teki mingit muret, et käsi väsiks ära või vibraator ära libiseks. Täiesti geniaalne lahendus! Pärast mõningast katsetamist avastasin, et Sorayat saab tänu pikkusele, kujule ja erinevatele programmidele kasutada põhimõtteliselt ka hands-free. Kas saab veel midagi ägedamat olla?

Kuna ma reisin päris palju, siis minu jaoks on oluline, et mu mänguasi kohvris ellu ei ärkaks. Selle tarbeks on LELO toodetel lukustusfunktsioon (tuleb vajutada – ja + nuppu korraga 5 sekundi vältel).

Mis mulle Soraya juures kõige enam aga meeldib, ongi see, et seda saan kasutada nii sel puhul, kui aega on vähe, aga tahtmine suur, kui ka siis, kui soovin veeta lihtsalt ühe mõnusa õhtu iseenda seltsis. Mõnikord ei panegi ma Sorayat täispikkuses endale sisse, vaid libistan kõrvakest kliitori ja tupe vahelisel alal. Nii äratab see ellu punkte, millest ma varem isegi teadlik ei olnud. Kuigi Sorayat võib kasutada ka koos partneriga, eelistan seda teha üksi. Minu mänguasi, minu nauding, minu kvaliteetaeg iseendaga.

Ainukese miinusena toovad vibraatorite testijad välja, et Soraya puhastamine nõuab natuke rohkem tähelepanu, sest tuleb jälgida, et libesti jäägid silikooni ja kuldse osa vahelt eemaldatud saaks, aga isiklikult ei ole ma küll erilist vaeva näinud ja pärast aastast kasutamist näeb mu Soraya ikka välja nagu uus. Et Soraya mõnusamalt libiseks, kasutan Lelo vee baasil libestit ja bakterite hävitamiseks Lelo puhastusspreid.

Kui senini meeldis mulle enim Lelo Gigi2, siis Soraya tõukas Gigi2 troonilt. Kusjuures olen märganud, et need õhtud, kui olen Sorayat kasutanud, magan ma oluliselt paremini. Soraya on kõrgklassi jänku, millest paremat turul on raske leida (mul pole veel õnnestunud). 5 punkti 5-st.

Kui ka sulle Soraya meeldis, vajuta siia.

The post Tootearvustus: Lelo Soraya appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
Rahvusvaheline meestepäev – ütle talle “aitäh!” http://www.ulakas-kaunitar.ee/rahvusvaheline-meestepaev/ Tue, 17 Nov 2015 13:37:48 +0000 http://www.ulakas-kaunitar.ee/?p=5570 19. novembril tähistatakse rahvusvahelist meestepäeva. Kuigi meestepäeva põhieesmärgiks on juhtida tähelepanu meeste tervisele, võiks iga naine sel päeval endalt küsida, millal viimati tundis ta tõelist tänulikkust, et tema elus on see üks ja eriline mees.

The post Rahvusvaheline meestepäev – ütle talle “aitäh!” appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>
19. novembril tähistatakse rahvusvahelist meestepäeva. Kuigi meestepäeva põhieesmärgiks on juhtida tähelepanu meeste tervisele, võiks iga naine sel päeval endalt küsida, millal viimati tundis ta tõelist tänulikkust, et tema elus on see üks ja eriline mees. Millal viimati tänasid sa meest selle eest, et ta tegi sulle teed või suudles sind hommikul kell 6 enne tööle ruttamist? Millal viimati hindasid sa seda pilku, millega ta sind vaatab või neid tugevaid käsi, mis hoiavad su ümbert kinni? Millal ja miks muutus iseenesestmõistetavaks, et su mees on tugev kui kalju ja ta ei väsi, ei tunne, ei saa haiget ega vaja teadmist, et teda hinnatakse?

Kui sa pole ammu öelnud oma mehele “aitäh” nii, et sa ütlesid seda südamepõhjast tuleva tänutundega, siis meestepäev tuletab sulle meelde, et on viimane aeg seda teha. Valmista oma mehele õhtusöök, mis on vürtsitatud armastuse, mitte kohusetundest tekkinud tülpimusega ja paku talle hellust ja kirge, mida oskab ja saab pakkuda vaid naine. Selleks, et su mees võiks magamistoas olla sel õhtul esikohal, valisime välja tooted, mis on loodud ennekõike tema naudingute suurendamiseks. Et mees ei arvaks, et meestepäeva õhtu on nagu iga teine, pane vihjeks tema taldriku kõrvale satiinpael, millega seo tema silmad eine lõpus. Seejärel juhata ta suletud silmadega magamistuppa ning näita, kui väga sa teda hindad. Kui sa juba tead, mida su mees üle kõige armastab, tead sa, mida edasi teha, kui sa aga pole kindel, siis pakume mõned ideed:

CABARET PACK EXTERIOR1) Erootiliste filmide õhtu Erika Lusti filmidega – üllata oma meest filmidega, kus on põnevust, kirge, alastust, fantaasiat ja palju seksi. Loomulikult eeldab selline õhtu kaunist pesukomplekti sinu seljas 😉

2) Massaažiõhtu – süüta Organique massaažiküünal, mille maskuliinne aroom teeb komplimendi tema mehelikkusele ning vala sulanud soe õli tema kehale, et pakkuda lõõgastavat ja erootilist massaažielamust. Veelgi suuremaks naudinguks määri massaažiõli kõigepealt enda alasti kehale ja seejärel jaga seda temaga teineteise vastu liibudes.

3) Lauamängude õhtu – kas eelistad teada saada oma mehe salajased fantaasiad, tahad proovida Kama Sutra poose või hoopiski mängida erootilist rollimängu, aga ei tea, kuidas seda läbi viia? Lauamängud Tarzan & Jane, KamaSutra, Romeo & Juliet ja Femme Fatale tulevad appi ja muudavad fantaasiad reaalsuseks.

Muidugi võib oma mehele öelda ka lihtsalt “aitäh” ja lisada sellele väike kompliment:

PINO_Packshot* Tšekk Ulaka Kaunitari tšekiraamatust, millega saad kallimale enda poolt naudingu kinkida. Kas mehele võiks meeldida “Striptiis ja sületants” või hoopis “Massaaž õnneliku lõpuga”? Sina valid, millise naudingu oma mehele kingid ja mees otsustab, millal ta seda nautida soovib.
* Lelo Pino kinkekarbis, mis sisaldab kõike, mida üks stiilne mees vajab: rahaklambrit, mansetinööpe ja maailma võimsaimat meestesõrmust. Pino pakub mõnu mõlemale osapoolele ja kindlustab, et nauding kestaks kauem. Vt ka ilma vibratsioonita Fun Factory armurõngaid.
* YesForLov iha tekitav parfüüm meestele, mis muudab mehe vastupandamatuks, ainus mida ta veel vajab, on sinu käed ehteks tema kaelas.
* Viamax Maximum geel, mis tagab voodis maksimaalse naudingu.
* Pokkerimünt, mille ühel poolel on kirjas “Mida sina tahad” ja teisel poolel “Mida mina tahan”, et vältida kodusõda magamistoas.

19. novembril on kõik meestele sobivad kingitused meie Pärnu mnt 36 poes -20% soodsamad! Ulakas Kaunitar tänab sellega kõiki mehi, kes kohtlevad oma naisi austuse ja armastusega!

Isegi kui mõnikord tundub keeruline Marsilt pärit meestest aru saada, siis kindlasti on midagi, mille eest tänulik olla (kui mitte ühtegi põhjust ei meenu, on viimane aeg mees välja vahetada).

Honeymoon 214“Aitäh, kallis mees, et sa loobud öösiti võitluseta tekist ja käisid minuga “50 halli varjundit” vaatamas. Aitäh, et sa lubad mul aegajalt kodus karvaseid pidžaamasid kanda ning tõstad mu tuju “Kollide kompanii” vaatamisega, kui ma haige olen. Aitäh, et sa paned mind tundma end ilusana ja süstid minusse enesekindlust. Aitäh, et sa ikka veel reageerid, kui ma tänaval tutvustan sulle vaimustunult koeratõuge. Aitäh, et sa sööd mu toite, kuhu ma jõudu andvaid kuuseokkaid lisanud olen. Aitäh, et sa viisid mu Jaapanisse ja tegid koos minuga läbi selle meeletu ja peaaegu eluohtliku seikluse. Aitäh, et sa ei lubanud mul 2 meetri laiust voodit magamistuppa tellida, sest see poleks sinna mahtunud. Aitäh, et sa käid koeraga trollipeatuses vastas, kui ma töölt tulen. Aitäh, et sa kuulad autos kannatlikult mu lemmikmuusikat. Aitäh, et sa kinkisid mulle unistuste pulmapäeva. Aitäh, et sa tood mu ellu nii palju head. Aitäh, et sa hoolid ja armastad. Aitäh, et sa valisid just minu enda kõrvale.  Aitäh!”

The post Rahvusvaheline meestepäev – ütle talle “aitäh!” appeared first on Ulakas Kaunitar.

]]>