Naise seksuaalsus

G-punktist vaagnapõhjalihasteni

Koolitusel õpime:

Miks tulla koolitusele?

 

Mida arvavad koolituse kohta osalejad?

Esiteks kui üldse küsida, kas osaleda sellisel koolitusel või mitte, siis kindlasti jah. Kui muul põhjusel mitte, siis kasvõi mässumeelsusest naiste seas endiselt kehtivate tabude vastu. Teine põhjus kindlasti see, et iseenda keha tundmine on lubatud, lausa kohustuslik. Muide kui ma oma viimase auto ostsin, siis lisade hulgas oli märgitud ka kohvitopsihoidja. Kolmas aasta saab täis, kohvitopsihoidjat pole ikka leidnud. Hea, et G-punktiga nii ei läinud :)  Loe veel kommentaare siit

Koolitaja

Loengu viib läbi Daisi Kuuse. Daisi on Ulakas Kaunitaris naisi nõustanud ja koolitanud juba aastaid, samuti on ta üks esimesi Ulaka Kaunitari blogijaid. Oma ametilt on ta doula ehk pere- ja sünnitoetaja. Daisi peab oluliseks naiste enesekindluse ja teadlikkuse tõstmist, mille jaoks on oluline õppida tundma oma keha ning usaldama oma sisemist väge: “Naised, väärtustage ennast ja te puhkete õide!”

Antud koolituse aitas Daisil kokku panna Deborah Sundahl, üks kuulsamaid ja vanemaid eksperte naiste ejakuleerimise ja G-punkti alal, kes on andnud välja harivaid DVD’sid ja raamatuid teemal “Naiste ejakulatsioon ja seks“ ning on autoriks bestsellerile “Female Ejaculation and the G-spot”.

Kestus, hind, koht

Algavad koolitused SIIN.

Registreeru

Broneeri aeg grupile