Ei leia oma G-punkti?
Mida tähendab naise ejakulatsioon?
Soovid, et partner tunneks Sinu keha paremini?

Kõigil naistel on olemas G-punkt. Kõik naised on võimelised ejakuleerima, kui nad ise selleks valmis on. Tule Ulaka Kaunitari vallatusse pesupoodi G-punkti koolitusele. Tule avasta yoni saladused!

Koolitusel õpime:

 

Miks tulla koolitusele?

 

Mida arvavad koolituse kohta osalejad?

Esiteks kui üldse küsida, kas osaleda sellisel koolitusel või mitte, siis kindlasti jah. Kui muul põhjusel mitte, siis kasvõi mässumeelsusest naiste seas endiselt kehtivate tabude vastu. Teine põhjus kindlasti see, et iseenda keha tundmine on lubatud, lausa kohustuslik. Muide kui ma oma viimase auto ostsin, siis lisade hulgas oli märgitud ka kohvitopsihoidja. Kolmas aasta saab täis, kohvitopsihoidjat pole ikka leidnud. Hea, et G-punktiga nii ei läinud :)  Loe veel kommentaare siit

daisivirma

Koolitaja

Loengu viib läbi Daisi Kuuse. Daisi on intiimsete küsimuste ja huvidega naisterahvaid nõustanud Ulaka Kaunitari vallatus pesupoes  juba 3 aastat. “Naise keha koos kõigi mõnupunktidega on looduse kingitus, hinnake seda ja lubage endale naudinguid,” ütleb ta.
Antud koolituse jaoks on aitas Daisil koostada Deborah Sundahl,  üks kuulsamaid ja vanemaid eksperte naiste ejakuleerimise ja G-punkti alal, kes on andnud välja harivaid DVD’sid ja raamatuid teemal “Naiste ejakulatsioon ja seks“ ning on autoriks bestsellerile “Female Ejaculation and the G-spot”.

Kestus, hind, koht

 

Registreeru

Algavad koolitused
Broneeri aeg grupile