18.03 Praktiline töötuba “Sensuaalne BDSM magamistoas”

99.00189.00

Oled vahel mõelnud, kuidas oleks osata siduda ilusaid hallide varjunditega sõlmesid nagu tegi seda Christian Grey? Või kuidas lisada oma intiimelule sügavust ja sensuaalsust, tuues partneriga mängude sekka abivahendiks nöörid? Või kas tead, mis on flogger või hoopis snake? Või kui su kätte satub mõni piits, siis kuidas temaga ringi käia?
Partneri kinnisidumine nõuab oskusi ja ettevalmistust, ka hingelist valmisolekut ning sügavamaid teadmisi, et sidumine oleks nauditav ja turvaline. Seda kõike on võimalik õppida. Piitsad ja sidumismängud on hea võimalus omavaheliste intiimmängude mitmekesistamiseks, need avardavad pilti naudinguvormidest ja tekitavad teistsuguse usalduse – kui seda kõike aga õigesti teha.

Ulakas Kaunitar korraldab klientide tungival soovil suure töötoa, mis seob endas shibari sidumiskunsti saladused ja piitsade võluva maailma. Kuhu ootame kõiki, kes esimest korda tulemas ja kõiki  kes juba mõnel koolitustest osalenud, sest sellel korral saab tänu ruumile proovida ka riputamist ja võimalused on laiemad. Juba sidumisega tegelenud inimesed saavad juhendaja abil end edasi arendada ja algajad saavad juurde suurepärasid oskuseid.

Ideaalne on tulla koos kaaslasega, et saaksid tuttava inimesega kõike praktiseerida. Kui päris partnerit pole, siis küsi mõnelt sõbralt/sõbrannalt. Kuid kui tuled üksi, siis leiame praktiseerimiseks partneri sulle.

Kohti on piiratud koguses!

Kirjeldus

Koolitus toimub 18.03 kell 12-18, Müstika Stuudios, aadressil Tatari 64. Koolitajaks Mikk Sepp, abilised Kirki ja Liisa.

Millest tuleb töötoas juttu (ja praktilisi harjutusi):

 • tutvustame Shibari põhimõtteid
 • õpime selgeks, kuidas ennast ja partnerit sidumismängudeks ette valmistada
 • räägime ohutustehnikast, et kõik oleks turvaline
 • õpime ja teeme erinevaid sõlmesid
 • räägime ka esemetest, mille külge saab siduda
 • edasijõudnud saavad Miku abiga rohkem praktiseerida ja õppida uut

Koolituse teises osas:

 • tutvustame erinevaid piitsasid ja piitsa kasutamise tehnikaid
 • õpime selgeks, kuidas ennast ja partnerit piitsamängudeks ette valmistada
 • õpime, kuidas nahka ette valmistada ja pärast hooldada
 • räägime ohutustehnikast, et kõik oleks turvaline
 • õpime, millistesse keha piirkondadesse tohib lüüa ja kuhu ei tohi
 • praktiseerime piitsutamist

Koolituspäeva vahele on planeeritud lõunapaus.

Selleks et teemade kohta rohkem lugeda, loe põhjalikke kokkuvõtteid meie varasematest koolituste kokkuvõtetest:

Loe koolitusest “Shibari – sidumiskunst magamistoas” pikemalt SIIT

Loe koolitusest “Piitsade võluv maailm” pikemalt SIIT

Selga sobiks panna mugavad riided, naistel spordirinnahoidja, et ei sooniks. Sportlikud riided on hea valik. Kellel oma piitsad või sidumisvahendid kodus, võite kaasa võtta, siis saate harjutada just nende vahenditega, mis varutud. Kui endale ei ole vahendeid, siis need on kasutamiseks meie poolt. Kohapeal saab ka osta vastavaid vahendeid, sellek palume kaasa võtta sularaha.

 

Lisainfo

Omadus

pilet kahele, pilet ühele