Allahindlus!

Ami + treeningkuul

29.90 23.92

Ami+ on intiimselt siidise pealispinnaga treeningkuul tupelihastele Prantsuse sarjalt Je Joue. 136-grammine treeningvahend treenib vaagnapõhjalihaseid ja muudab teie armuelu veelgi nauditavamaks. Ami+ kuulikest on lihtne kasutada ja mõju naisele on mitmekülgselt kasulik. Ami+ sobib neile, kel on juba tugevad lihased ja kes soovivad täiendavat treeningut. Treenitud tupelihased suurendavad tundlikkust ja muudavad orgasmide saamise lihtsamaks. Ka partnerit on võimalik üllatada tugevate lihastega mängides. Soovitame eriti peale sünnitust, et viia lihased kiiremini tagasi vormi.

Alustage treeningut vaikselt, soovitatavalt kodus: esimesel päeval 5 minutit, igal järgneval päeval pikendage kandmise aega ja kui tunnete, et see raskus ei paku enam pinget, siis võike teha tavapäraseid kokkutõmbeid 10-20 minuti jooksul.

Puhasta

Toote kirjeldus

Toode on kaetud 100% meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja mida on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO veebaasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Kaal: 136 g
Pikkus: 143.13 mm
Pikkus nöörita: 68.75 mm
Maksimaalne diameeter: 27.11 mm

Treeningkuulide kasutusjuhendi leiad siit.

Lisainfo

Värv

Lilla, Roosa