Je Joue Dua vibraator puldiga ja APPiga

159.00

DUO on Je Joue sarjast esimene kaugjuhitav vibraator stimuleerimaks naise G-punkti.
Lelu on loodud sobima iga naise unikaalsete kurvide ja keha õõnsuse kujuga suurepäraselt. Duale on pakendis kaasas diskreetne pastakakujuline pult, millega on võimalik vibratsioonitaset ning pulseerimismustreid juhtida 15 meetri raadiuses. Kontrolli oma naudingut puldiga või lase oma partneril kontroll haarata. Lisaks on I Phone omanikel võimalik laadida alla Je Joue APP, millega saab vibraatorit juhtida ja isegi teisest riigist. Komplekt sobib nii partneritele, kui ka üksi mängimiseks.
DUA kaks eraldi vibreerivat mõnupunkti tekitavad rikkalikke, isikupäraseid sensatsioone. Lelu saab ka kasutada kegeli harjutusteks, et tugevdada vaagnalihaseid ja võimendada sinu orgasme.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Toode on taaslaetav laadijaga, mis on karbis kaasas, pult töötab 1 AAA patareiga, mis on karbis kaasas.
Puldiga on võimalik reguleerida vibreerimise tugevust ja valida 7 erineva vibratsioonimustri vahel.
100% veekindel
100% kehasõbralikust meditsiinilisest silikoonist
2 tundi laadimist tagab 2 tundi naudinguid
Lae alla Apple seadmele APP nimega: Je Joue
Kasuta tootega veebaasil libestit. Puhasta sooja vee ja seebiga, lisaks sobib hästi LELO puhastuspihusti, mis tapab 99,9% kõigist pisikutest. Tootel on 1aastane garantii.

Kuidas kasutada Je Joue DUOt?
Et DUOt sisse lülitada, alusta seadme sisselülitamisest. Hoia lelul asetsevat nuppu kuni Je Joue logo sees hakkab vilkuma punane-sinine tuluke. Seejärel lülitage sisse pult. Vajutage puldi peal olev nupp alla, kuniks puldi siseküljel asuv tuluke vilgub 3 korda. Teie lelu ning pult hakkavad vibreerima. Puldi peal asetsevat nuppu keerates on teil võimalik reguleerida vibreerimise tugevust. Kui keerate päripäeva, muutub vibratsioon tugevamaks, kui keerate vastupäeva, nõrgemaks. Vajutades nupp alla, vahetate vibreerimise mustrit.
Seadme saate välja lülitada, kui hoiate all lelu peal asetsevat nuppu kolm sekundit, vastav Indikaatortuli kustub.
Puldi saate välja lülitada hoides pealmist nuppu all viis sekundit, mille järel kustub sinine tuluke.

Lisainfo

Värv

,