La Gemmes treeningkuulid

75.00

La Gemmes roosast kvartsis treeningkuulide komplekt on ideaalne igale naisele, et tugevdada vaagnapõhjalihaseid ning seeläbi olla terve ja kogeda intensiivsemaid orgasme.
Komplektis on 3 erineva suurusega kivi, mis võimaldab valida endale sobiv kuul alustuseks ja liikuda siis edasi.
Suurus L muna 5 x 3.5 cm
Suurus M muna 4 x 3 cm
Suurus S muna 3 x 2.5 cm
Roosa kvarts on looduslik poolvääriskivi, mis on tuntud kui armastuse kivi. Kuna roosa kvarts on looduslik ja need on käsitsi valmistatud, siis iga kivi on unikaalne ja neis esineb kividele omast ebaühtlust. Kivide värvis ja kujus esineb samuti erinevust.

Roosa kvarts on värvilt roosakas. See on armastuse ja südame kivi. Roosa kvarts aitab sul avada end armastusele, romantikale ja õnnele. Kivi toetab end rohkem armastama ja ka endale andestama. Roosa kvarts pehmendab südamevalu ja kurbust ning hoiab eemal negatiivse energia ja stressi. Kivi toetab südant, kopse, genitaale ja viljakust. Märksõnadeks on tingimusteta armastus, andestamine, enese armastamine, soodustab tervet suhet.

Et kividele tuleb aja jooksul mõrasid või see lausa läheb katki on normaalne. Hoolitse oma kivide eest hästi ja veendu alati ennem kasutamist, et kivi seisukord on hea enne igat kasutamist. Kivid on õrnad, seega tugeva löögi või maha kukkumise tagajärjel võivad katki minna.

Kategooria:

Kirjeldus

Pakis on kaasas kotike kus kuule hoida ja väike harjake, millega kuulide auke saab puhastada.