LELO Ina Wave vibraator

219.00

Kaota ennast kontrollimatute naudingute lainetesse. Maailmas ainulaadse disainiga LELO Ina Wave vibraator on inspiratsiooni saanud kallima sõrmedest, mis oskavad nii hästi leida ja stimuleerida naise G-punkti ning samal ajal ka kliitorit. 100% kaetud kehasõbraliku silikooniga, mis käes tundub jumalikult siidine. Taaslaetav, veekindel ja 10 erineva vibreeriimise funktsiooniga. Lisaks vibratsioonile liigub lelu suurem osa kutsuvalt ette ja taha. Nupuvajutusega leiad endale sobiva vibreerimise kiiruse ja funktsiooni, mis viib naudingud taevasse. Mona Wave mäletab järgmisel korral sinu lemmik kombinatsiooni.

Puhasta
Kategooriad: , , ,

Toote kirjeldus

Toode on kaetud 100% meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.Vibraator on taaslaetav laadijaga, mis on pakis kaasas. Lisaks on kaasas kotike, kus lelu hoida, 1astane garantii ja 5ml LELO veebaasil libesti.
Soovitame niisutajana kasutada LELO veebaasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Lae toodet 2h, siis kasutusaeg 2h järjest.
5 nuppu: keskmisest saad vajutada toote tööle ja välja; + ja – märgist saad valida vibreerimis kiiruse ja ülesse ning alla nooled vahetavad 10 erinevat programmi.

Lisainfo

Värv

Lilla, Roosa, Sinine

Vaata videot