LELO Ina Wave vibraator

219.00

Kaota ennast kontrollimatute naudingute lainetesse. Maailmas ainulaadse disainiga LELO Ina Wave vibraator on inspiratsiooni saanud kallima sõrmedest, mis oskavad nii hästi leida ja stimuleerida naise G-punkti ning samal ajal ka kliitorit. 100% kaetud kehasõbraliku silikooniga, mis käes tundub jumalikult siidine. Taaslaetav, veekindel ja 10 erineva vibreeriimise funktsiooniga. Lisaks vibratsioonile liigub lelu suurem osa kutsuvalt ette ja taha. Nupuvajutusega leiad endale sobiva vibreerimise kiiruse ja funktsiooni, mis viib naudingud taevasse. Ina Wave mäletab järgmisel korral sinu lemmikut kombinatsiooni.

Puhasta
Kategooriad: , , ,

Toote kirjeldus

Kaetud kehasõbraliku meditsiinilise silikooniga, mida on lihtne hooldada. Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO vee baasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

Vibraator on taaslaetav laadijaga, mis on pakis kaasas. Lisaks on kaasas kotike, kus lelu hoida, 1astane garantii ja 5ml LELO veebaasil libesti.

Lae toodet 2h, siis kasutusaeg 2h järjest.
5 nuppu: keskmisest saad vajutada toote tööle ja välja; + ja – märgist saad valida vibreerimis kiiruse ja ülesse ning alla nooled vahetavad 10 erinevat programmi.

Lisainfo

Värv

Lilla, Roosa, Sinine

Vaata videot