LELO Tiani24K Gold – puldiga paaridevibraator

450.00

Tiani24K Gold on paaridevibraator, mis on kullatud 24-karaadise kullaga, see teeb sellest kõige luksuslikuma puldiga vibraatori maailmas. Mõeldud kandmiseks naisele vahekorra ajal. Võimsad vibratsioonid stimuleerivad samaaegselt naise kliitorit ja G-punkti ning mehe peenist. 2 võimsa mootoriga, pult töötab kuni 12 meetri kauguselt toomaks imelist naudingut nii mehele kui naisele. Lisaks on Tiani24K Gold täesti veekindel. Sense Motion tehnoloogia koos juhtmevaba puldiga ja 8 funktsiooni, mida saab muuta käeliigutustega ja otse puldilt või tootelt olevast nupust.

Puhasta

Kirjeldus

Tiani24K Gold on juhitav puldiga ja lihtsa käeviibutusega. Puldi tööraadius on kuni 12 meetrit. Pult töötab 2 X AAA patareidega (pakis kaasas) ja toode ise on taaslaetav laadijaga (pakis kaasas). Pakis on ka kotike, kus toodet hoida ja 5 ml libesti ning tehase poolt 1-aastane garantii.
Tiani24K Gold on kaetud kehasõbraliku meditsiinilise silikooniga, mida on lihtne hooldada. Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO vee baasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

2 h laadimist = min 1 h kasutust
Materjal: meditsiiniline silikoon/ABS/24-karaadine kuld
Mõõdud: 8.8 x 3 x 4.4 cm
Kaal: 50 g

Lisainfo

Värv

, ,