Lora Dicarlo Osé 2

319.00

Lora Dicarlo Osé 2 Premium on loodud, et imiteerida parimat puudutust, mida inimene saab pakkuda. Osé 2 on kombineeritud G-punkti ja kliitori stimuleerijast.

Kliitorit stimuleeriv osa on mikrorobootika tehnoloogial loodud kliitoristimulator, mis loob tunde justkui huuled ja keel stimuleerivad ja imevad sinu kliitorit. Samal ajal kui unikaalne täiskattega disainitud osa ja siledad harjad trummeldavad rütmiliselt kõikjal. Valida saad 10 intensiivsusleveli vahel.

Õhendusosa on painduv nii, et saad painutada vastavalt oma kehale huuliku kliitorile ja G-punkti stimuleerija G-punktile.

Sisestatav osa kasutab mikrorobootikat, et imiteerida sõrmede torkeid ja liigutusi naise G-punktil, mille kiirust saad reguleerida eraldi nupust. Sammuti saad valida silikooni all peidus olevate sõrmede liikumismustrit eraldi nupust.

– Veekindel
– Taaslaetav
– Kehasõbralikust silikoonist

SINU KEHA, SINU ORGASMID.
Sinu keha on unikaalne ja Osé 2 sammuti.
Lora Dicarlo Osé 2 keha on disainitud paindlikuks, mis võimaldab seda painutada väga paljudesse positsioonidesse, et just Sinu kehaga ja mõnupunktidega kohanduda.

Kogu nauding on Sinu!

Kirjeldus

Lora Dicarlo Osé 2 tootega on kaasas laadija, kotike, kus toodet hoida, 1aastane garantiikaart.
Pese peale iga kasutuskorda sooja vee ja intiimpesugeeliga ning soovitame veel üle pihustada Lelo puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Kasuta alati vee baasil või hübriidlibestit. Õlid ja silikoon baasil libesti ei sobi.

Materjal: kehasõbralik silikoon ja ABS plastik
Üldised mõõdud: 160mm x 130mm x 73mm
Sisestatava osa pikkus: kuni 118mm
Sisestatava osa läbimõõt: 34mm
Kliitoristimulaatori mõõdud: 40mm x 33mm
Kliitoristimulaatori huuliku läbimõõdud: 15mm x 20mm

Kaal: 330g
Laadimisaeg: 2h
Kasutusaeg: 1h
Nuppudearv: 4

CES Innovation Awards 20219