Womanizer Duo stimulaator

199.00

Womanizer Duo on ülim naudinguvahend naistele.

Womanizer Duo on kahe osaline erutavate funktsioonidega ning kõrgekvaliteedilise disainiga lelu.

Womanizer Duo peidab endas enneolematuid naudinguid. Kliitorit stimuleeriv/imev huulik ja sisestatav vibreervi osa g-punktile viivad sind naudinguteni, mis on võimsamad kui kunagi varem. Asetades pehme otsik õigesse kohta ei pea sa seda enam sealt liigutama ennem, kui nauding käes. Air Technology® on eriline viis stimuleerida kliitorit õhulainetega, ilma seda puudutamata.  Otsiku august tulevad õhuimpulsid ja imevad impulsid, mis viivad su kõrgustesse. Nupuvajutusega saad kontrollida 12 intensiivsuse astet huulikul ja 10 erinevat funktsiooni dildo osal. Hingetuks tegevad orgasmid koos või ilma partnerita, voodis või duši all. Taaslaetav mõnuvahend on 100% veekindel.

Sisse lülitades alustab stimuleerija tööd automaatselt, kui paned vastu keha ja lõpetab, kui eemaldub kehast.

Naudingud on garanteeritud;)

Puhasta

Kirjeldus

Kasutamiseks leia mugav asend, lükka “huuled” eemale ja aseta Womanizer sulle sobivalt kliitorile ning lülita toode sisse.
Pikkius: 20,33cm; sisestatav osa 11cm
Diameeter: 2,2 – 3,5 cm
Materjal: ABS plastik/Silikoon (Ftalaadi vaba vastavalt EU nõuetele)

Laadides 2h, saad kasutada kesmisel võimsusel kuni 4h. Kui sa võtad oma uue toote pakist välja, siis on ta pooleldi laetud, kuid palun lae toode ennem esimest kasutamist täielikult täis. Tootel on LED tuled, mis näitavad laadimisstaatust, kui vajutad ON/OFF nuppu.
Pakis kaasas:
– laadija (USB juhe)
– kahes suuruses huulikud
– kotike, kus toodet hoida
2aastane garantii tootja poolt.

Womanizer lülitab ennast ise välja peale 30min töötamist, et vältida ülekuumenemist.

 

Lisainfo

Värv

,