Minust sai Ulakas Kaunitar rohkem kui aasta aega tagasi. Olen kogu elu olnud pigem vaikne ja tagasihoidlik, kuid kohtumine tulevase abikaasaga andis mulle uue hingamise ja äratas minus üles ürgnaise, kes oli uinunud kui Okasroosike ja ootas tärkamiseks vaid suudlust sellelt ainsalt ja õigelt: printsilt valgel hobusel 🙂 Saamine Ulakaks Kaunitariks oli väljakutse, mis tuli minu teele just õigel ajal ja õige inimese kõrval.

Ürgnaise äratamine võiks olla iga naise kingituseks endale. Seda võib teha üksi või koos printsiga, aga naised, kasutage oma potentsiaali. Olge need, kellena te siia ilma olete tulnud: naistena! Ärge keelake endale naudinguid ega kirele allumist, ärge suruge alla oma tundeid ega soove, ärge tundke valehäbi. Hellitage ennast, premeerige ennast! Ainult naine teab, mis tunne on tunda emaarmastust; ainult naine saab tunda teist elu arenemas enda sees; ainult naine saab nutta romantilise komöödia peale ilma, et teda nõrgaks peetakse; ainult naine suudab edukalt teha miljonit asja korraga; ainult naine võib kogeda 7 erinevat tüüpi orgasmi; ainult naine saab olla naine.

Naised on justkui lilled: kevadel oleme nagu pisikesed kinnised õienupud, mis avanevad tasapisi; meis on koos okaste tugevus ja kroonlehtede õrnus; me peame vastu vihmale, tuulele, päikesele; talveks peitume lume alla, kuid kevadel naaseme veel kaunimate ja tugevamatena. Suudame oma värvide ja aroomiga maailma naeratama panna. Just nii näen mina naisi, keda kohtan tänu oma tööle iga päev. Mõni neist on alles õide puhkemas, teine paneb oma elujõu ja värviküllusega särama kõik enda ümber. Ma olen kohanud imelisi naisi ja austust väärt mehi, kes lubavad oma naistel olla naised. Iga päev Ulaka Kaunitarina on seiklus, teekond ühe lille juurest teise lille juurde.

Minu seiklus Ulaka Kaunitarina kestab edasi, kuid nüüd juba kihlatud Ulaka Kaunitarina. Kirjutan teile blogisid, viin läbi tüdrukuteõhtuid (loe: Miks veeta tüdrukuteõhtu Ulakas Kaunitaris?)  ja ootan teid ikka endiselt Solarises. Lisaks aga tegelen oma pulmade planeerimisega ja alustasin pulmablogi kirjutamist. Kõik, kes on ise abiellumas või kes on saanud minult sama positiivse emotsiooni, kui mina teilt, on oodatud minu pulmakorraldusele kaasa elama ja aitama. Ütleme kõik koos JAH armastusele! Blogi, mida pidevalt täiendan, leiad siit: http://daisihenri.pulmaveeb.net/ (leiate siit ka blogi veidrustest Briti pulmas).

Jah, mina, Ulakas Kaunitar, tulen Sulle, kallis hiiu mees, naiseks!

syda