Coco De Mer on disaininud luksusliku pehmest nahast BDSM kollektsiooni. Paaridele kes armastavad vürtsitada oma voodielu ning teha seda kõige elegantsemal moel.

Šokolaadivärvi pruunist nahast kuldsete pannaldega aksessuaarid näevad välja imelised ning on nahale pehmed. Coco de Mer BDSM kollektsioon on nüüd leidnud oma koha ka Ulaka Kaunitari pesusahtlis!

Coco de Mer nahast käerauad

Coco de Mer kaunid ja pehmed käerauad paitavad nii su silmi kui ka nahka aga vabaks nad sind ei lase. Enne pead lõplikult naudingutele alluma!

Vaata poodi

Coco de Mer nahast piits

Võid oma alluvat pehme nahast piitsaga silitades mängu alguses kiusata. Kui olete mõlemad üles soojenenud, saad teda õnnistada tugevate hoopidega. Randmepaelaga jäik käepide tagab iga löögi kindluse ja täpsuse optimaalse naudingu jaoks.

Vaata poodi

Coco de Mer nahast väike piits

Väiksem nahast piits sobib suurepäraselt BDSM universumi avastajatele või neile, kes soovivad reisi-sõbralikku võluvat tööriista, mis pakub rõõmu üle kogu maailma.

Vaata poodi

Coco de Mer nahast ratsapiits

Ratsuta uhkelt oma täku sadulas. Coco de Meri sensuaalse piitsaga tuletad talle meelde, kelle käes on ohjad. Sametiselt pehme ja šokolaadikarva ratsapiits on õrn, kuid äärmiselt konkreetne.

Vaata poodi

Coco de Mer nahast kaelavõru

Alistu naudingutele ja kanna Coco de Meri nahkset kaelavõru uhkusega.

Vaata poodi

Coco de Mer nahast rihm ketiga

Kinnita kett kaelavõru külge ja testi ülemvõimu piire. Ahelate kõlin lisab mängule erutava noodi.

Vaata poodi