Emad on imelised rööprähklejad, kes jõuavad 24 tunniga ära teha kõik mis vaja ja rohkemgi veel. Aga tihtipeale ei jõua nad ära teha seda kõige olulisemat – olla endaga ja anda mõni magus musi oma kaaslasele. Oleme ausad, asi ei olegi nii väga selles, et aega ei oleks. Aja leiab alati. Pigem leiame end olukorras, kus meie väikesed särasilmad muutuvad esimeseks prioriteediks ning kõik muu ei ole lihtsalt enam nii oluline. Tuletame nüüd meelde tõsiasja, et happy wife = happy life ning võtame endale kolm imelist tundi, mil räägime naiseks, emaks ja armastavaks partneriks olemisest (jah, üheaegselt!).

Kellele on koolitus suunatud?

Kõigile naistele, kes tunnevad, et vajavad üht mõnusat motivatsioonikõne ja valiku huvitavaid ideid, kuidas endas see sära ja seksikus välja tuua, seda isegi nii olulise ja mahuka töö juures kui seda on väikelapse emaks olemine. Samuti leiab koolitusest kasu beebiootel emme või vanaema tiitlit kandev naine, sest õnneliku elu põhitõed on ajatud ning nippe ja ülesandeid jagub kõigile.

Koolitusel käsitleme järgnevaid teemasid:

Miks tulla koolitusele?

Koolitaja

Teie juhendajaks on Kadi Seling, kes on lõbusate ürituste ning harivate loengute raames koolitanud paljusid naisi ja mehi ning on nüüd suunanud oma tähelepanu fantastiliste emade maailma, olles ise väikese preili ema. Kadi soovib jagada oma kogemust lähisuhte toimimisest raseduse ajal ja pisikese beebi kõrvalt ning anda soovitusi erinevate võimaluste osas, mis emadel silmad rohkem särama ning puusad nõksuma panevad! “Põhjus, miks pooled abielud jõuavad lahutuseni ning väga paljud suhted lagunevad esimese 18 kuu jooksul peale lapse saamist on see, et naine ja mees ei pea enam oluliseks üksteisele aega pühendada ja suhte eest hoolitseda. See on aga suur viga, mis viib kahjuks perekonna lagunemiseni ning oleme ausad, seda ei soovi meist keegi. Veel vähem meie lapsed. Meil on väga hea meel naistele tutvustada lihtsaid mooduseid, mis loovad positiivseid emotsioone ja lähendavad suhet kaaslasega, et maailmas oleks rohkem õnnelikke vanemaid ja veel õnnelikemaid lapsi. Ärge unustage, et lapse esimeseks peegliks on tema ema silmade sära,” ütleb koolitaja.

Kestus, hind, koht

Loeng kestab ligikaudu 2,5 tundi ning saate mõnusalt veel poes ringi vaadata. Hind ühele inimesele on 49 eurot. Oma grupiga tulles mahutame mugavalt kuni 15 naist!

Koolitus toimub kaupluse Ulakas Kaunitar ruumides Roosikrantsi 16.

Ootame kõiki rasedaid või rasedust planeerivaid naisi, emasid ja miks mitte ka vanaemasid, kes soovivad enda silmaringi selles valdkonnas avardada.

Koolitust võib korraldada ka sünnipäevana, tüdrukuteõhtuna, beebipeona sõbrannale või üllatuskingina oma lapse emale, sest igas kuus on vähemalt üks päev, mil on loengut võimalik kuulama tulla avatud grupi raames.

 

Registreeru koolitusele oma seltskonnaga

Registreeru

 

Lisainfo ja broneerimine

Lisainfo ja broneerimine telefonil 661 0227 või e-posti aadressil info@naughty-beauty.com