Oleme kokku pannud põneva ja tarkusi täis koolituse “Ulakad emad”, kuhu ootame kõiki praeguseid ning tulevasi emasid!

Ulakas Kaunitar on oma 8 tegutsemisaastaga pugenud paljude inimeste südamesse nii personaalse teeninduse, huvitavate loengute kui harivate koolitustega. Meie juures on võimalik korraldada tüdrukuteõhtut, paarideõhtut ja G-punkti koolitust. Nüüd oleme valmis saanud midagi emadele.

Kellele on koolitus suunatud?

Oled Sa tulevane ema, värskelt emaks saanud või juba aastaid seda tähtsat rolli kandnud, see ei oma vähimatki tähtsust, sest informatiivne ja kasulik on see kõigile.

Mida saad koolitusel teada?

Koolitusel käsitleme teemasid nagu intiimsuse hoidmine või taastamine lähisuhtes, treeningkuulide vajalikkus enne ja pärast sünnitust ning keha tundlikuse muutumine ja sellega toimetulek. Samuti räägime libestite ja stimuleerivate geelide erinevusest ja olulisusest ning anname kasulikke näpunäiteid, mida saab koheselt kodus katsetada.

Miks tulla koolitusele?

Koolitaja

Teie juhendajaks on Kadi Seling, kes on lõbusate ürituste ning harivate loengute raames koolitanud paljusid naisi ja mehi. Kadi on hetkel ise vaikese lapse ema ning soovib jagada oma kogemust lähisuhte toimimisest raseduse ajal ja anda soovitusi erinevate võimaluste osas, mis emadel silmad rohkem särama ning puusad nõksuma panevad! “Põhjus, miks pooled abielud jõuavad lahutuseni ning väga paljud suhted lagunevad esimese 18 kuu jooksul peale lapse saamist on see, et naine ja mees unustavad üksteisele aega pühendada ja suhte eest hoolitseda. See on aga suur viga, mis viib perekonna lagunemiseni ning oleme ausad, seda ei soovi meist keegi. Veel vähem meie lapsed. Meil on väga hea meel naistele tutvustada lihtsaid mooduseid, mis loovad positiivseid emotsioone ja lähendavad suhet kaaslasega,” ütleb koolitaja.

Kestus, hind, koht

Loeng kestab ligikaudu 3 tundi ning avatud grupi puhul on maksimaalne osalejate arv 6-10 inimest. Hind ühele inimesele on 49 eurot. Oma grupiga tulles mahutame mugavalt kuni 15 naist!

Koolitus toimub kaupluse Ulakas Kaunitar ruumides Roosikrantsi 16.

Ootame kõiki rasedaid või rasedust planeerivaid naisi, emasid ja miks mitte ka vanaemasid, kes soovivad enda silmaringi selles valdkonnas avardada.

Koolitust võib korraldada ka sünnipäevana, tüdrukuteõhtuna, beebipeona sõbrannale või üllatuskingina oma lapse emale, sest igas kuus on vähemalt üks päev, mil on loengut võimalik kuulama tulla avatud grupi raames.

Avatud grupi koolitus

Järgmiseid avatud grupi koolitused leiad siit:

https://www.ulakas-kaunitar.ee/toote-grupp/nb/loengud/

 

Registreeru koolitusele oma seltskonnaga

Registreeru

 

Lisainfo ja broneerimine

Lisainfo ja broneerimine telefonil 661 0227 või e-posti aadressil info@naughty-beauty.com