Oleme kokku pannud põneva ning tarkusi täis koolituse “Ulakad emad”, kuhu ootame kõiki praeguseid ning tulevasi emasid!

Ulakas Kaunitar on pea 8 tegutsemisaasta jooksul pugenud paljude inimeste südameisse oma isikliku teeninduse, huvitavate loengute ja harivate koolitustega. Oleme selle aja jooksul korraldanud palju erinevaid üritusi ja toimunud on nii õhtuid tüdrukutele, paarikestele kui ka G-punkti koolitusi. Nüüd on kord emade käes.

Kellele on koolitus suunatud?

Ei ole vahet, kas oled tulevane ema, äsja emaks saanud või juba aastaid seda rolli pidanud – teadmisi ning kasu on koolitusest kõigile.

Mida saad koolitusel teada?

Koolitusel käsitleme teemasid nagu intiimsuse hoidmine või taastamine lähisuhtes, treeningkuulide vajalikkus enne ja pärast sünnitust ning keha tundlikuse muutumine ja sellega toimetulek. Samuti räägime libestite ja stimuleerivate geelide erinevusest ja olulisusest ning anname kasulikke näpunäiteid, mida saab koheselt kodus katsetada.

Miks tulla koolitusele?

Koolitaja

Teie juhendajaks on Kadi Tootsman, kes on lõbusate ürituste ning harivate loengute raames koolitanud paljusid naisi ja mehi. Kadi on ise lapseootel ning oskab rääkida nii sellest ootusest kui ka muutustest, mis sel perioodil kehas ja suhtes tomiuvad. Naistel on oluline roll järglaste kasvatamisel ja lähisuhte käimas hoidmiisel, mistõttu ei tohi ükski naine unustada enda eest hoolitsemist ning vajadusi. Kadi, nagu meiegi, on veendunud, et õnnelik naine on õnneliku elu võti!

Kestus, hind, koht

Loeng kestab ligikaudu 3 tundi ning maksimaalne osalejate arv on 6-8 inimest. Hind ühele inimesele 49 eurot.

Ootame kõiki rasedaid või rasedust planeerivaid naisi, emasid ja miks mitte ka vanaemasid, kes soovivad enda silmaringi selles valdkonnas avardada.

Koolitust võib korraldada ka sünnipäevana, tüdrukuteõhtuna, beebiootusest teada saades sõbrannadega või üllatuskingina oma lapse emale, sest igas kuus on üks laupäev, mil on loengut võimalik kuulama tulla avatud grupi raames.

Avatud grupi koolitus

Järgmine avatud grupi koolitus 14.september kell 14.30.

Osta pilet siit

 

Registreeru koolitusele oma seltskonnaga

Registreeru

 

Lisainfo ja broneerimine

Lisainfo ja broneerimine telefonil 661 0227 või e-posti aadressil info@naughty-beauty.com