Bathmate Control viivitusgeel

25.00 €3571/L

Pikenda oma naudinguid!

Vastupidiselt paljudele teistele toodetele turul on Bathmate Control viivitusgeel valmistatud ainult looduslikest koostisosadest. Lisaks on selle plussiks, et selle võib peale määrida juba ammu enne kui asjad kuumaks lähevad, tänu millele saad olla enesekindel ja end täielikult kontrollida just siis, kui Sul seda kõige enam vaja on. Control on  arendatud pikendama Sinu naudinguid ning orgasmi edasilükkama, mis tähendab, et seksuaalelu ei valmista enam Sinu partnerile pettumust.

Lisaks naudingute pikendamisele aitab Control geel pikemat aega naudinguid ülesehitada, mille tulemuseks on hilisemad, aga ka selle võrra võimsamad orgasmid.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Koostis: Purified water, Hydroxypropyl starch phosphate, Jojoba oil, Dicaprylyl ether, Turnera diffusa (damiana) leaf extract, Ginkgo biloba leaf extract, Eleutherococcus senticosus (siberian ginseng) root extract, Panax pseudoginseng root extract, Trichilia catigua (catuaba) bark extract, Tribulus terrestris (tribulus) fruit extract, Mucuna pruriens (velvet bean) seed extract, Epimedium grandflorum (Horny goat weed) leaf extract, Uncaria gambir, Gluconodeldalactone, Xanthan gum, Sodium stearoyl glutamate, Sodium benzoate, Citric acid

Lisainfo

Bränd

Kellele

Meestele

Sulle võib meeldida ka…