Biird Namii stimulaator

119.00129.00

Biird Namii on auhindu võitnud stimulaator, mis on kombineeritud vibreeriva ja imeva funktsiooniga. Väga pehme silikooniga kaetud üleni veekindel ja vaikne lelu, millega saab stimuleerida nii naise, kui mehe keha.

Namii on lelu, mida on mugav hoida käes, kuid revolutsiooniline kuju võimaldab mõnuvahendit kasutada ka käed-vabalt ütleb Briid kaasasutaja Andrea Rey. “Sa võid asetada selle oma reite vahele ja lasta Namiil teha oma tööd. Võimlus kasutada Namiid käed-vabalt, annab nii palju juurde. Me oleme lisanud vibreeriva osa peale lained, mis annavad lisastimulatsiooni.”
Namii pakub 5 erinevat imemis mustrit ja 5 sügavalt trummeldavat vibratsiooni mustrit, mida saab kasutada koos või eraldi.

Võta lelu ka vanni kaasa, sest Namii on 100% veekindel.

Erilise lisana, on Biird Namii laadimisalus valgustatud, mida saad kasutada meeleolulambina.

Namii on saadaval 3 värvi, roheline mindi värvi toode on limiteeritud ja sellega on kaasas kingituseks 24K kullaga kaetud kaelaehe.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Soovitame mänguasjaga kasutada Dame’i aaloebaasil libestit või mõnda vee baasil libestit. Silikooni ning õlide baasil libesteid mitte kasutada – need võivad toodet lõhkuda! Soovitame toodet puhastada pärast iga kasutuskorda sooja vee ning intiimpesugeeliga. Kasutada võib ka antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest.
Materjal: silikoon (BPA ja ftalaadi vaba) ja ABS plastik
Namii mõõdud: 89,2mm x 54,6mm x 80,9mm
Laadimisaluse mõõdud: 80mm x 69mm x 91mm
Lae 2h ja saad kasutada imevat funktsiooni 2h ja vibreerivat funktsiooni 3h
Maksimaalne müra: 50dB
100% veekindel
Tootega kaasas laadimisalus, USB laadimisjuhe, kleebis ja väike riidest kotike, kus toodet hoida.

Lisainfo

Värv

, ,

Bränd

Omadus

Õhu-ja helilainetel, Stimulaatorid