Allahindlus!

Bloom Tulip kliitoristimulaator

49.00

Bloom Tulip kliitoristimulaator on stiilne ning vallatu. Kaks otsa hakkavad mõnusalt värisema, kui stimulaator sisse lülitada, et pakkuda sinu kliitorile eriutavat stimulatsiooni. Tulip omab unikaalselt swipe tehnoloogiat, mis teeb lihtsaks valida vibratsiooni. Töötab nii: lülita vibraator sisse ja vali oma lemmik muster vajutades nuppu käepidemel. Siis libista oma põialt paremale või vasakule, et valida vibreerimiskiirust kas tugevamaks või nõrgemaks. Valida saad 5 programmi ja 5 kiiruse vahel.
Tulip on valmistatud sametisest silikoonist, seega on su naha vastas imeline. Vibraator on ka pritsmekindel, seega võid kasutada duši all. Lelu on taaslaetav, mida saad kergesti teha USB laadijaga.
Ilus disain on nii tootel kui ka pakendil, mis teeb selle vibraatori kingitavaks. Kirsiks tordil on pakis kaasas ilus silmaside ja kotike, kus hoida oma lelu.

Laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Puhasta toodet peale iga kasutuskorda sooja veega ning LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest. Soovitame kasutada vibraatoriga libestit.
Kasuta tootega ainult vee baasil või hübriidlibestit.
Ära kasuta õli ega silikoon baasil libesteid, see lõhub toote ära.

Laadimisaeg: 57 minutit
Materjal: silikoon ja ABS plastik
Kaal: 322g
Pikkus: 14cm
Läbimõõt: max 4cm

Lisainfo

Bränd

Bloom

Värv

Video