Dame Sex Oil libesti õlide baasil 60ml

29.99 €500/L

Kogu keha lõõgastamiseks ja hellitamiseks mõeldud Sex Oil loob meeleolu, et massaažist edasiste naudinguteni liikumine oleks loomulik ning pingevaba.

Arstide poolt heaks kiidetud Sex Oil on sobilik ka vahekorra ajal parema libeduse ning naudingute pakkumiseks. Sealjuures rikkumata naise tupe mikrobioomi või mõjutamata tupe pHd. Sex Oil võib jääda nahale, ei ummista poore.

Sandlipuu- ja kardemonilõhnaline, et muuta tuba mõnusalt vürtsikaks. Sex oil on ka suudeldav ja limpsitav, mis muudab mängud veelgi erilisemaks. Piire pole!

Pumpa soovitud piirkonda ning lase naudingutel alata!

Mitte kasutamiseks kondoomide või silikoonkattega leludega.

Ärrituse korral lõpetada kasutamine.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Säilivus: pakendi avamisest 12 kuud, kui pakend avamata, siis säilib 24 kuud

Koostis: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil*, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil*, C13-15 Alkane*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rosa Canina (Rosehip) Oil*, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*, Mixed Tocopherol*, Santalum Album (Sandalwood) Oil*, Elettaria Cardamomum (Cardamom) Oil*, Piper Methysticum (Kava Kava) Root Extract*, Melatonin*, Panax Ginseng Root Extract*, Turnera Diffusa (Damiana) Leaf Extract*

Lisainfo

Bränd

Koostis

Õli baasil