Fleshlight Stamina treeningvahend

85.00

Fleshlight on #1 müüduim meeste sekslelu maailmas!

Esimene Fleshlight Ulaka Kaunitari valikus on Fleshlight Stamina Training Unit Pink Lady!

Selleks, et voodis kauem kesta ning olla partner, kellest iga naine unistab, ei ole vaja kreeme, tablette ega võlurohtu.. selleks on vaja TREENIDA!

Fleshlight Stamina treeningvahendid on masturbeerimisvahendid, mis on spetsiaalselt disainitud olema võimalikult sarnane seksuaalvahekorra vastupandamatu tunnetusega. Seda selleks, et võimaldada Sul leida enda rütm ning saavutada üha kõrgemat ning võimsamat seksuaalset sooritust.

Fleshlighti sisu materjaliks on patenteeritud Real Feel Super Skin® ja sisu muster on disainitud pakkuma kõige intensiivsemat ning nauditavamat kogemust, mis üldse võimalik. Fleshlight Stamina treeningvahendi kasutamine ei paranda ainult vastupidavust või tehnikaid – See võimaldab Sul kogeda ka üha intensiivsemaid orgasme, millesuguseid ainult Fleshlight lelud suudavad pakkuda.

Kui Sa pead Fleshlight Staminaga vastu 10 minutit, suudad voodis partnerit rahuldada vähemalt 20 minutit. Väljakutse vastuvõetud?

Iga Fleshlight Stamina treeningvahendi karbis on väike kuldkaart, millega saab registreerida end salajase Fleshlight VIP-klubi liikmeks. Liikmelisusega saad ligipääsu tasuta premium sisule, pakkumistele ning paljule muule põnevale.

Kirjeldus

Kasuta alati vaid vee baasil libestit. Silikooni ja õlide baasil libestid lõhuvad toote ära!

Fleshlighti hooldamiseks käib pehme sisu kuldsest ümbrisest välja. Pese sooja veega ja lisaks pihusta üle spetsiaalse puhastuspihustiga. Lase sellel kuivada õhu käes ja seejärel hoiusta kuldses ümbrises järgmise kasutuskorrani.

Soovitame kasutada toote eluea pikendamiseks ning värskendamiseks spetsiaalseid puudreid või maisitärklist.

Lisainfo

Bränd

Kellele

Meestele

Sulle võib meeldida ka…