HOT Moringa + Damina Libido Power naistele

39.90 €532/L

Hot Moringa + Damiana kapslites naistele on ühendatud parim Keenia päritolu biomoringa ning Lõuna-Ameerikast pärit afrodisiaakum – damiana. Kapslites sisaldub ka rohkesti A-, B-, E-, K-vitamiine, Omega-3, -6, -9 rasvhappeid ning aminohappeid.

Kõik need koostisosad ühes kapslis toetavad Sinu immuunsüsteemi, tõstavad Sinu libiidot ning juba lühiajalise kasutamise jooksul tunned taas oma tõelist naiselikku väge täis energiat ja kõikehaaravat iha oma partneri järele.

Kategooria:

Kirjeldus

Tegemist on toidulisandiga. Toidulisandid ei peaks olema asenduseks tasakaalustatud ning tervislikule eluviisile. Vegan.

Formuleeritud spetsiaalselt naistele tõstes energiat ning libiidot.

Soovituslik ööpäevane kogus on 1-2 kapslit. Tarbida koos rohke veega. Mitte ületada ööpäevast soovituslikku kogust. Ühes karbis on 60 kapslit. Hoiustada kuivas, jahedas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas

Tootjamaa: Saksamaa

Koostis:
MORINGA OLEIFERA POWDER, DAMIANA (TURNERA DIFFUSA) LEAF POWDER, CAPSULE CASING: (COATING AGENT: E 464, COLOURANTS: E171, E141), 11% L-ARGININE, L-CITRULLINE, SEPARATING AGENT: MAGNESIUM SALTS FROM EDIBLE FATTY ACIDS

 

 

Lisainfo

Omadus
Bränd