Kamasutra pokker erootiline mäng

32.00

Kamasutra Poker on mäng, kus põimuvad KamaSutra ja pokker.
Eesmärgiks on, et kaks või enam mängijat või paarikest kogeksid koos põnevat erootilist seiklust. Sa ei pea kohe kindlasti olema kogenud pokkerimängija ja sa ei võida palju raha vaid põnevaid ja erootilisi hetki täis kirge.
Mäng kruvib üles seksuaalset pinget mitu vooru, mil mängijad võtavad riideid vähemaks, puudutavad ja silitavad, kuni jõuavad seksuaalsesse ekstaasi vooru.
Veel kunagi varem ei ole pokkeri mäng olnud nii erutav.

PS keskmine naine võidab tihedamini kui mees…

Kategooria:

Kirjeldus

Mängijal on võimalik panuseid tõstes ja bluffides mõjutada erootilise mängu tulemusi ja kulgu. Mida rohkem sa võidad, seda rohkem sa domineerid mängus. Kama Poker on ideaalne kahele mängijale, aga rohkem mängijaid teeb selle veel erutavamaks ja lisab vürtsi sinu õhtutesse.

By folding, raising or bluffing at the right moments, players can influence the erotic outcome of the game and its pace. The more you win, the more you will dominate the game. Kama Poker is a perfect game for 2, but additional players could provide some more excitement and fireworks, we will leave the challenge up to you. Never before has a poker game been so exciting!

Mäng on Inglise keeles ja veel Prantsuse keeles, Saksa keeles.

Lisainfo

Kellele

Paaridele

Sulle võib meeldida ka…