LELO Ora3 limpsiv lelu naistele

179.00

LELO on loonud naistele limpsiva vibraatori Ora3, mis pakub tõeliseid oraalnaudinguid, masseerides ja pulseerides kliitori ümber ning peal. Ora3 tekitab võnkeid, mis viivad iga naise ekstaasi, ringi liikuv otsik tekitab tunde justkui oleks sinu kallim seal maiustamas. Ora3 on uuenenud versioon, mis on kaetud veelgi pehmema silikooniga, limpsiv keeleke on suurem, rohkem erinevaid vibratsioone, 25% kiirem ja imiteerib paremini keelt. Lisaks uudne tehnoloogia IntelliSense, mis kasutades sensoreid ja unikaalseid algoritme tuvastab, kuidas sulle meeldib seda kasutada ja õpib sind rahuldama.
Vali 12 erineva funktsiooni vahel, mängi üksi või kaaslasega. 100% veekindel lelu võib sinuga ka vanni tulla. Ora3 jätab su keha värisema ning tekitab soovi kanda teda kotis kaasas.

Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Kaetud kehasõbraliku meditsiinilise silikooniga, mida on lihtne hooldada. Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO vee baasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

Toode on taaslaetav laadijaga, mis on pakis kaasas (USB). Lisaks on pakis kotike kus lelu hoida ja 5ml LELO veebaasil libestit ning 1 aasta garantii tehase poolt.
Lae toodet 2h ja kasuta 1h järjest.

Materjalid: silikoon, PC, ABS
Mõõtmed: 83.5 x 88 x 43.5mm
Kaal: 130g

Soovitame kasutada Orat kliitori tundlikust tõstva Viamaxi orgasmigeeliga.

Lisainfo

Värv

, ,

Bränd

Omadus

Stimulaatorid

Kellele

Naistele

Vaata videot

Sulle võib meeldida ka…