Lelo Soraya Beads anaalvibraator

229.00

SORAYA Beads™ on kohal, et avada uksi naudingute vallas neile, kes soovivad kogeda uusi naudinguid, kuid on ei ole veel tutvunud anaalmängudega. Sooneutraalne vibreeriv lelu on disainitud 4 erineva läbimõõduga pallikesest, alustada saad kõige väiksema sisestamisest ja liikuda edasi sulle sobivast tempos suurematega. 8 võimast vibreerimusmustrit, mille vahel valida ning kogeda stimulatsiooni aanuses ja selle ümbruses. Kõik see on võimalik tänu uue Bow-Motion™ tehnoloogiale, mis on inspireeritud viiulimängijate meisterlikest liigutustest, kus kõik pallikesed töötavad harmooniliselt, luues tõuketaolise tunde ilma tõukeliikumiset.

Bow-Motion™ tehnoloogia
Bow-Motion™ tehnoloogia võimaldab nautida anaalmänge tänu oma disainile. Vibratsioonid jaotuvad võrdselt üle kogu sisestatava saba ja kanduvad iga eraldiseisva helme kaudu kehasse. Nii ei kao intensiivsus, on vaid kõikehõlmav naudingu tunne. Anaalsest mängust saadav nauding tekib A-punkti või P-punkti stimuleerimise kaudu anaalkanali vahelise ühise seina kaudu. Üksinda või vahekorra ajal kasutamisel pakuvad pallikesed valdavat sensatsiooni, kui nad resoneerivad, liiguvad ja hõõruvad õrnalt vastu neid naudingutsoone.

  • KASKAADNE DISAIN NAUDINGUTEKS – uus disain, mis sisaldab 4 järk-järgult suurendatavat helmest, mis tagavad maksimaalse mugavuse anaalse naudingu uurimisel.
  • BOW-MOTION™ TEHNOLOOGIA – Innovaatiline tehnoloogia pakub võimsaid vibratsioone, mis võnguvad keha sees mööda helmeid
  • 8 VÕIMAST NAUDINGUPROGRAMMI
  • SOONEUTRAALNE (A & P PUNKTI STIMULEERIMISEKS)
Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kaetud kehasõbraliku meditsiinilise silikooniga, mida on lihtne hooldada. Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga või puhastusvahuga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada veidi paksemat vee baasil libestit või spetsiaalset anaallibesti, is on antibakteriaalne ja kergelt rahustava toimega.
NB! Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

Pakis kaasas:
– kotike, kus toodet hoida
– 5ml libesti tester
– laadimisjuhe
– 2 aastase grantii kaart. Hoidke kindlasti alles

Materjal: kehasõbralik silikoon, ABS plastik
Mõõdud: 243 x 59 x 46mm
Kaal: 145g
Sagedus: 130, 103 & 130 Hz
Patarei: Li-Ion 520 mAh 3.7V
Laadimisaeg: 2h
Kasutusaeg: kuni 2h
Müralevel: < 60 dB

  • Lukustussüsteem: hoides + ja – nuppu all 3 sekundit, saate toote lukku panna ja lukust avada
  • 8 programmi, mille vahel valida
  • 100% veekindel
  • Taaslaetav USB otsikuga
  • Kaetud meditsiinilise silikooniga

Lisainfo

Bränd

Värv

,

Kellele

Naistele, Meestele, Paaridele

Omadus

Anaal