LELO Tiani Duo puldiga paaridevibraator

199.00

Tiani Duo on paaridevibraator, mis on mõeldud kandmiseks naisele vahekorra ajal.  Vibratsioonid stimuleerivad samaaegselt naise kliitorit ja G-punkti ning mehe peenist. Erinevalt Tiani 2 ja Tiani 3-st on Tiani Duol 2 võimast mootorit mõlemas osas. Pult töötab kuni 12 meetri kauguselt toomaks imelist naudingut nii mehele kui naisele. Kuna ka pult vibreerib, siis on võimalik sellega hellitada mõnda muud kehapiirkonda, samas saad puldi vaigistada, et see ei vibreeriks , kuid siiski programme vahetaks. Lisaks on Tiani Duo täesti veekindel. Sense Motion tehnoloogia koos juhtmevaba puldiga ja 8 funktsiooni, mida saab muuta käeliigutustega ja otse puldilt või tootelt olevast nupust.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tiani Duo on juhitav puldiga ja lihtsa käeviibutusega. Puldi tööraadius on kuni 12 meetrit. Pult töötab 2 X AAA patareidega (pakis kaasas) ja toode ise on taaslaetav laadijaga (pakis kaasas). Pakis on ka kotike, kus toodet hoida ja 5 ml libesti ning tehase poolt 1-aastane garantii.
Tiani Duo on kaetud kehasõbraliku meditsiinilise silikooniga, mida on lihtne hooldada. Pese peale iga kasutuskorda toodet sooja vee ja intiimgeeliga ning kasuta spetsiaalset LELO puhastuspihustit, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada LELO vee baasil libestit, mis on ideaalne naise kehale ja ohutu tootele.
Ära kasuta õlisid ega silikooni baasil libestit, see lõhub toote ära.

2 h laadimist = min 1 h kasutust
Materjal: meditsiiniline silikoon, ABS plastik
Mõõdud lelul: 8.8 x 3 x 4.4 cm
Mõõdud puldil: 6.4 x 6.4 x 2.6 cm
Kaal lelul: 80 g
Kaal puldid: 30g

Lisainfo

Värv

,

Bränd