Liberator Black Label Esse Lounger

899.00

Võrgutamine algab Esse Loungeriga

Esse Black Lapel Loungeri võimalustel ei ole piire. Avasta oma elu parim seks mugavalt igas asendis, pääsedes teineteisele ligi lugematul arvul viisidel. Võta misiganes poos ning hellita oma partnerit ja lase tal Sulle pakkuda sügavaimaid võimalikke naudinguid.

Loungeriga tuleb kaasa kaks lisapatj, mida saad paigutada pea, selja, partneri puusade alla või miks mitte ka nt põlvede alla.  Patju saab ka kasutada eraldisesivalt näiteks voodis hullates pooside võtmiseks. Loungeri külgedel on üle 20 kinnituse, kuhu saab kiirelt kinnitada käe- ja jalaraudu ning timmida nende pikkust. Käe- ja jalarauad ning silmamask on komplektis kaasas, lisaks suur hulk kinnitusi ja pikendusi, et mugavalt sidumismänge proovida.

Esse Lounger on igapäevaselt väga ilus lisaelement Sinu kodu interjööri, pakkudes ka lemmikkohta näiteks lugemiseks või Netflixi vaatamiseks. Esse Loungeri pealmine kate on eemaldatav, lihtsasti puhastatav ning bränd pakub tellimiseks katteid ka erinevates värvitoonides, et alati Sinu koduse interjööriga sammu pidada.

Esse Lounger transporditakse vaakumpakendatult.

TOODET SAAB E-POEST TELLIDA AINULT OMNIVA PAKIAUTOMAATI!
Palun lisa tellides märkustesse enda koduaadress ja sobilik tarnimise aeg, kuna selle toimetame kohale kulleriga.

Kategooria:

Kirjeldus

Värv: must

Mõõdud: 163 cm x 61 cm x 61 cm

Materjal: Micro Velvet 100% polüester, mis on pehme, antimikroobneja lihtsasti puhastatav.

Lisainfo

Bränd

Värv