KUUM!

Liberator Esse Chaise II Lounger

999.00

Võrgutamine algab Esse Chaise II Loungeriga

Esse Chaise II Loungeri võimalustel ei ole piire. Avasta oma elu parim seks mugavalt igas asendis, pääsedes teineteisele ligi lugematul arvul viisidel. Võta misiganes poos ning hellita oma partnerit ja lase tal Sulle pakkuda sügavaimaid võimalikke naudinguid.

Loungeriga tuleb kaasa üks lisapadi, mida saad paigutada pea, selja, partneri puusade alla või miks mitte ka nt põlvede alla.  Patja saab ka kasutada eraldisesivalt näiteks voodis hullates pooside võtmiseks. Loungeril on puidust jalad, mille külge kinnituvad kinnitid, kuhu saab käe- ja jalaraudu panna. Käe- ja jalarauad ning silmamask on komplektis kaasas, lisaks suur hulk kinnitusi ja pikendusi, et mugavalt sidumismänge proovida.

Esse Chaise II Lounger on igapäevaselt väga ilus lisaelement Sinu kodu interjööri, pakkudes ka lemmikkohta näiteks lugemiseks või Netflixi vaatamiseks. Esse Chaise II Loungeri pealmine kate on eemaldatav, lihtsasti puhastatav ning bränd pakub tellimiseks katteid ka erinevates värvitoonides, et alati Sinu koduse interjööriga sammu pidada.

Esse Lounger transporditakse vaakumpakendatult ning komplekteerimisjuhistega.

TOODET SAAB E-POEST TELLIDA AINULT OMNIVA PAKIAUTOMAATI!
Palun lisa tellides märkustesse enda koduaadress ja sobilik tarnimise aeg, kuna selle toimetame kohale kulleriga.

Kirjeldus

Värv: must

Mõõdud: 163cm x 61cm x 61cm

Materjal: Vegan nahast, mis on pehme, hingab, antimikroobneja lihtsasti puhastatav.

Lisainfo

Bränd

Omadus
Värv