Venicon iha stimuleerijad naistele

19.90 €5103/L

Naise iha ning vallatuste toetuseks.

  • Suurendab iha
  • Toetab seksuaalsust
  • vähendab väsimustunnet ning tõstab energiataset

Venicon for Women kapslid on spetsiaalselt väljatöötatud naiste seksuaalsete vajaduste toetamiseks sisaldades kõrgkvaliteetseid taimi, vitamiine ja mineraale, mis tõstavad energiat ning sisaldavad looduslikke afrodisiaakume.

Kuidas Venicon for Women töötab?

Maca juur on tuntud taimne afrodisiaakum ning toetab meie seksuaalsust. Maca sisaldab suurel hulgal aminohappeid türosiini ning fenüülalaniini, mille üks funktsioon ajus on tõsta seksuaaliha.

Niatsiinil on oluline roll närvisüsteemi tervislikus talituses ning toetab optimaalset energiaga varustatust kehas.

Mitmed koostisosad nagu Tribulus Terrestris, Sarsaparilla, kõrvitsaseemned, nõges, Catuaba Bark, siberi ženženn, tsink ning kaer toetavad hormoonide tootmist ning reguleerivad seksuaalhormoonide taset kehas (sh testosterooni). Seksuaalhormoonid on võtmetähtsusega seksuaaliha tekkimisel ning säilimisel nii meestel kui ka naistel.

Ameerika ženženn ning inver tõstavad libiidot ning parandavad kehalist võimekust.

Muira Puama, Cayenne’i pipar ja L-arginiin parandavad verevarustust kogu kehas, sh suguelundites.

Kola Nut ja kofeiin toetavad maksimaalse energia tootmist kehas ning aitavad väsimuse vastu. Kaltsium on kehale vajalik mineraalaine, mis toetab lihaste tööd ning närvi-lihasülekandeid.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pakis on 4 kapslit.

Koostis 2 kapsli kohta: bulking agent: E460, 268 mg Maca (Lepidium meyenii), 116 mg Calcium (as Calcium carbonate) (15 % RDA*), 84 mg Catuaba (Erytroxylum catuaba), 84 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides), Coating: (HPMC (hydroxypropylmethylcellulose); color: E172; (carrier: Triacetin); Carnuabawax; Talc), anti caking agents: E570, E572, E551, 68 mg L-Arginine, Thickening agent: E468, 50 mg Niacin (as Nicotinamide) (313 % RDA*), 50 mg Kola nut (Cola acuminata), 50 mg Oat (Avena sativa), 50 mg Stinging nettle (Urtica dioica), 50 mg Pumpkin seed, 40 mg Cayenne pepper (Capsicum annuum), 40 mg Tribulus terrestris extract, 40 mg Ginger (Zingiber officinale), 34 mg American ginseng (Panax quinquefolius), 34 mg Siberian ginseng (Eleutherococcus senticosus), 34 mg Korean ginseng (Panax ginseng), 34 mg Sarsaparilla (Smilax aristolochiifolia), 20 mg Caffeine, 20 mg Beef extract, 10 mg Zinc (as Zinc gluconate) (100% RDA*) *RDA = Recommended Daily Allowance.

Soovituslik võtta 1-2 tabletti piisava koguse veega u 30 min enne soovitud efekti avaldumist. Mitte tarvitada üle 2 tableti 24h jooksul.

Lisainfo: sisaldab gluteeni. Kapsel sisaldab vitamiine, taimi, mineraale ning aminohappeid. Toidulisandeid ei peaks tarvitama täisväärtusliku ning tasakaalustatud toidu asemel. Sisaldab kofeiini. Ei ole soovituslik lastele ning rasedatele. Hoida lastele kättesaamatus kohas, kuivas ning jahedas.

Sulle võib meeldida ka…