YESforLOV LOV’Space lõhna difuuser

95.00

YESforLOVi disainitud ruumi lõhna hajuti edastab ultraheli difusioonisüsteemi kaudu õrnalt lõhna. Difuuser on käepärane, autonoomne ja kergesti kasutatav, mis muudab teie armupesa vastupandamatuks. See on parim vahend sensuaalse atmosfääri loomiseks. Difuuseri jurde on loodud 2 iha tekitavat lõhna, mis koosnevad looduslikest afrodisiakumitest: Titillating ja Bewitching. Neid saad eraldi osta, tootega kaasas ei ole.
TOOTE EELISED
Ohutu ja tervislik ultraheli difusioonisüsteem.
YES for LOV-i ruumi lõhna hajuti töötab külma ultrahelilainete kiirgamisel. Selle difusioonirežiimi eelised on naha hingamisprotsessi edendamine, õhuruumi suurendamine meie elamisruumides, kuid ka difusiooniprotsessi ajal mitte kahjustada meie parfüümide algset lõhna. Ultraheli ei ohusta inimeste tervist.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Imeline disain ning voodielu ergutav

Atraktiivse ja täiusliku tehnilise kujundusega LOVi aroomi hajuti sobib koju või hotellituppa, magamistuppa, autosse, kontorisse.
Väike lisavarustus: sensuaalne ja romantiline öövalgus, mida saab hajutada, vajutades nuppe lihtsalt 3 sekundiks.

Laetav ja kaasaskantav

Oma liitiumakuga on parfüümide jaoturit YESforLOV lihtne kaasas kanda. Töötab 8 tundi ainult 4tunni laadimisajaga. Seade võib olla nii aku- kui ka toiteallikas. Kui unustate selle välja lülitada, ärge muretsege, lõhna hajuti lülitub pärast 3-tunnist kasutamist automaatselt välja.

6 intensiivsusklassi ja ainult 1 kontroll

LOV-i ruumi lõhna hajuti on hõlpsasti kasutatav: saad masina kohandada vastavalt enda konkreetsetele soovidele. Selleks onvaid üks nupp. (Kuni 6 intensiivsusklassi)

TARBIMINE JA INTENSIIVSUSE TASE
1. samm: parfüümi difusioon 1,5 s – peatus 60s – 0,6 ml / h.
2. samm: parfüümi difusioon 1,5 s – peatus 50 s.
3. samm: parfüümi difusioon 1,5 s – lõpetage 40 s.
Klass 4: parfüümi difusioon 1,5 s – peatus 30 s.
Klass 5: parfüümi difusioon 1,5 s – peatus 20 s.
6. klass: parfüümi difusioon 1,5 s – peatus 10 s – 3 ml / h.

Lisainfo

Bränd