Zalo Aya puldi ja äpiga vibraator

145.00

Aya kantavas vibraatoris saavad kokku elegants, ajatu stiil ning ultra-mugav ergonoomiline disain, mis sobitub ideaalselt Sinu keha vastu.

Aya on unikaalselt mitmekesine ning sobib väga erinevateks mängudeks. Naudi välispidist kliitori ning vulva hellitamist Aya kehaga või lisa Ayale lisasarveke ning luba sügaval seespidisel stimulatsioonil end G-punkti hellitades uutesse kõrgustesse tõsta.   Imekaunis, säravkuldne kilbikujuline magnet aitab  Aya mugavalt püksikutesse kinnitada, tänu millele saate eelmänguga alustada juba kinos või kohvikus istudes.

Ayaga on kaasas silikoonkattega kaugjuhitav pult, millega saad lasta partneril (või miks mitte ise) juhtida oma naudinguid samas ruumis viibides. Lisaks töötab Aya ka Zalo Remote Pro äpiga, mis Sinu naudingutele distantsilisi piire ei sea ning millega saab partner Sind vaid sõrme viibutusega hellitada. Olenemata sellest, kus ta parajasti asub.

Seega – mida Sa veel ootad? Lase oma naudigutefantaasiad valla!

 

Kirjeldus

Kasuta mänguasjaga alati vee baasil või hübriidlibestit. Õlid ja silikooni baasil libestid ei sobi, kuna lõhuvad toodete ära.
Pese peale iga kasutuskorda sooja vee ja intiimpesugeeliga. Kasuta antibakteriaalset spreid, et eemaldada 99,9% bakteritest.

Lisainfo

Värv

, ,

Omadus

G-punktile, Puldiga/Äpiga