On ilus päikesest rammestunud puhkepäeva pärastlõuna, kui mees küsib äkki: “Kuule, sul on need ägedad vidinad – testime need ära!” Vannitoakapis ootavad tõepoolest värskelt hangitud lelud, millele ma eestikeelset nimetust anda ei oskagi. Parema puudumisel nimetagem neid väikesteks salavibraatoriteks. Et koos on sekslelusid alati äge testida, olen otse loomulikult nõus, pealegi ma juba aiman, miks ta neid tahab proovida – antud juhul oleks pult tema käes.

Salavibraatorite põhimõte on lihtne. Need pannakse tuppe nagu tupekuulid või püksikutesse ning pult ulatatakse partneri kätte, kes hakkab vibraatorit omasoodu juhtima. Nende mänguasjade kasutamiseks peab olema veidi rohkem julgust, kui linade vahel tavavibraatoriga või stimulaatoriga hullata, sest sisuliselt annad sa ära kontrolli iseenda üle ning pead usaldama partnerit. Neid saab kasutada muidugi ka nii, et jätad puldi omale, see pole aga pooltki nii lõbus – ma proovisin.

Kõigepealt lähenesime asjale insenerlikult. Pult on ju mehe käes. Paigutasin Jivy puldiga vibraatori omale tuppe – see tundus tõepoolest nagu tavaline e-tupekuul, ainsa vahega, et temaga pole mul vaja linnukest hüppama saada ehk ma ei pea tupelihaste harjutusi tegema, vaid pean lihtsalt tunnetama, kas see on minule sobiv mänguasi või mitte. Eks ta veidi imelik tundus, kui tupes on midagi, mis peab kellegi teise tahtmise peale midagi tegema hakkama. Ent mees tahtis kõigepealt näha, kaugele pult ka levib … Jalutasin aias ringi, salavibraator tupes, ja sõna otseses mõttes järgisin käsklusi “mine kaugemale, vee-eel kaugemale, veel-veel”. Saime maksimumraadiuse kätte ja siis läks lahti. (Võin öelda, et manuaalis öeldud meetrid olid siiski palju väiksemad, aga sellest pole lugu, sest mehega välja minnes ei kõnnigi me üksteisest sadade meetrite kaugusele.)

“Aga kui ma vajutan nii-ii, kuidas sii-iis?”, „Kas nüüd on mõnus? Aga nii?“ Mulle tundus, et uue mänguasja sai hoopis mees, kes pidevalt programme muutis ning mind kasvava elevusega jälgis. Otsustasin, et viskan end aeda pikali ja lasen mehel ukse vahelt toimetada. Kuni ühel hetkel hakkas mul igav, sest ma ei saanud aru enam programmide erinevusest, kõik oli üks ühtlane surin. Ja minu jaoks tundus see konkreetne vibraator võibolla pisut tilluke. Jäta see nüüd meelde – tilluke…

Väike, aga ülimalt tubli

Vahetasin Jivy vibraatori teise Screaming O vibraatori vastu, mis käib spetsiaalsetesse püksikutesse. See on iseenesest hullult lahe idee. Paned stringid jalga – need on komplektis kaasas – ja asetad vibraatorikese pükste taskusse, nii et vibraator vibreerib vastu häbememokkasid. Tegu on umbes pöidlasuuruse ja -paksuse vidinaga. Puldiks on sõrmusekujuline ese, ja programmide vajutamiseks tuleb vajutada sõrmuse „kivi“. Jällegi väga kihvt disain. Alguses vaatasin ma seda kerge umbusuga, et mida see väike vidin mu pükstes ka teha suudab, kuna see oli mitu korda väiksem kui Jivy vibraator. Tilluke ju! Kuid siinkohal tasub tõesti korrigeerida oma arvamust, mille järgi kõik peab tingimata olema suur ja jäme…

See väike vibraator on tõeline ime. Mul on nii, et häbememokad ja tupe „ukseava“ on väga erogeensed tsoonid ja ma võin jõuda orgasmini ainuüksi nende tsoonide stimuleerimise kaudu. Ja seda see pisike riistapuu suudab! Programme on tal samuti mitu, usutavasti leiab igaüks omale sobiva.

Kui mees mind niimoodi „töötles“, tekkis mul mõte, et oota vaid, SEE pisike mänguasi on sullegi uus võimalus. Meie mäng võttis uue pöörde ja ma pakkusin, et vahetame osad. Sain puldi omale (ei pidanud üldse pikalt veenma) ja selle väikse vibraatoriga sain hellitada teda. Oi, kuidas see teda erutas! Muide, see vibraatorike sobib rindade hellitamiseks, ja üleüldse terve keha läbi jalutamiseks on ta äärmiselt sensuaalne võimalus.

Muidugi, inimesed on erinevad, ja kuigi need lelud on mõeldud partneritele intiimseteks vallatusteks, isegi nii, et lähed näiteks välja ja samal ajal saate omavahel mängida, tuleb arvestada sellega, et mehed üldjoontes tahavad, et põhiline „mänguasi“ tema naisele oleks ikkagi tema enda meheau. Mõnes mehes võivad sekslelud tekitada mehes kadedust. Kuid ei pruugi, sest aeg-ajalt soovivad nemadki seksmängudesse lisavürtsi.

Meie testitud salavibraatorid on suvesse ideaalsed mänguasjad, sest nad on nähtamatud ja kergelt eemaldatavad. Kui aga tahta inimeste sekka minna ja proovida nendega mängida, tuleb arvestada, et nad teevad veidi häält, kuid klubis tantsides on ideaalsed.

Veel analoogsed puldiga tooted on näiteks Anna ja LELO Lyla2.