paarideleUlakal Kaunitaril on tänaseks juba 10-aastane kogemus tüdrukuteõhtute korraldamisel. Kogu see elevus, rõõm ja naer, mis neid koosviibimisi saadab ning kasvav huvi Ulaka Kaunitari ürituste vastu andis meile tõuke oma piiride laiendamiseks. Pärast tüdrukuteõhtuid on naised tulnud meile ütlema, et nad ei jõua kojuminekut ära oodata, kuna kodus ootab kallim, kellega tahaks juba saadud teadmisi ja põnevaid avastusi jagada. Tõsi, sõbrannadega on alati lõbus vallatutel teemadel vestelda, aga seda, milliseid ulakusi meie fantaasiamaailm ja magamistuba tegelikult peidavad, teab enamasti vaid see üks ja ainus.

Kuna meilt on viimasel ajal palju küsitud, kas meie juurde saaks kallimaga tulla aastapäeva tähistama, siis panime kokku kava paaridele ja pakume nüüdsest võimalust tulla kallimaga Ulakasse Kaunitari privaatselt aega veetma.

Üritus toimub teile sobival kuupäeval ja õhtusel ajal, mil pood on teistele külastajatele suletud. Kahekesi kallimaga võib tulla tähistama pulma-aastapäeva, esimese kohtumise aastapäeva, aga miks mitte ka naistepäeva, sünnipäeva või aasta möödumist esimesest suudlusest. Ausalt öeldes pole kallimaga vallatu õhtu veetmiseks ju üldse põhjust vaja või kui tahate põhjust, siis olgu selleks armastus, mis teid ühte liidab. Armukunsti loomiseks sobivate toodetega tutvumiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara, sest armastus ei tunne piire.

Vallatul õhtul kallimaga saate kihisevat jooki ja maiustusi nautides tuttavaks särtsakaks voodieluks vajalike aksessuaaride, lelude ja stimuleerivate kreemidega. Pärast vallatut koolitust oskate kinnisilmi ja seotud kätega kasutada kõiki sekslelusid, tunnete iha tekitavaid tooteid ja salarelvi, mis kire ja naudingud uuele tasandile viivad ning kindlasti saate ka vallatuid kingiideid tulevikuks. Lisaks võib teil vaja minna töövabastust järgmiseks päevaks või vähemalt patja tööle kaasa, sest kõikide nende uute ulakuste praktiseerimiseks jääb öö kindlasti lühikeseks.

1 tund põnevust paarile maksab 125€, mille sisse kuulub 19.90€ väärtuses kingitus.

Vallatu õhtu kallimaga võid kinkida üllatusena oma armsamale või hoopis sõbrannale/sõbrale ja tema kaaslasele nende tähtsa päeva puhul. Olete oodatud meie butiiki Roosikrantsi 16, Tallinn. Vajalik eelnev broneerimine! Loe lähemalt ja broneeri sobiv aeg siit

Vallatute kohtumisteni!