Wildy on ilmselgelt üks METSikumaid tooteid, mida me oleme üldse kunagi oma poes pakkunud. See disaindildo on loodud metsikutele naistele ja nagu nimigi ütleb: tuleb otse metsast!

Võibolla ei pea sa end üldse metsikuks, võibolla meeldib sulle mõelda endast kui tagasihoidlikust ja vagurast Eesti naisest, aga olgem ausad, ka sinu hinges pulbitseb metsik naiselik jõud. Võimalik, et sa oled seda tagasi hoidnud, kuigi see on sinu sees kisendanud ja nõudnud, et sa ometi laseks end vabaks ja kaotaksid oma piirangud, võibolla sa teed esimesi samme oma metsikuse vallandamiseks, võibolla oledki sa juba see naine, keda kirjeldatakse sõnadega “ürgne“, “naiselik“, “kirglik“, “sensuaalne“, “armastust kiirgav“. Ükskõik, millisesse etappi sa oma metsikuseskaalal jõudnud oled, üks on kindel: sina oledki metsik naine, sest sind on loodud selliseks, sa oled sündinud sellisena ja sinus on kõik olemas, et oma metsikust loomust igapäevaselt nautida.

Wildy on loodud metsikutele naistele ja põhjuseid selle soetamiseks endale on rohkem kui küll:

1) Wildy on eestimaine toode puhtast loodusest

Sa ei pea kartma tervistkahjustavate kõrvaltoimete pärast, mida tekitavad odavast kummist dildod, mida töödeldakse ftalaatidega ja müüakse pimedates keldripoodides, kuna Wildy on 100% ohutu! Wildy on saadaval neljas värvitoonis: naturaalne, roosa, sinine ja pruun.

2) Wildy tunneb naise anatoomiat

Selle loomisel on võetud aluseks naise anatoomia, selle kaarjas kuju aitab dildol jõuda kõikide imeliste mõnupunktikesteni.

3) Wildy on soe, sest puit on soe

Lisaks saad peotäie päikest, mida vahtrapuud aastatega on endasse ammutanud.

4) Wildy on ÖKO

Wildy aitab sul ühendusse astuda looduse ürgse väega ja see on ÖKO, väga ÖKO.

5) Wildy ei vibreeri, sest mõnikord pole vibratsioon üldse oluline

Kuigi vibratsioonil on lõdvestav toime, siis iseendaga tööd tehes on igaüks võimeline end täielikult lõdvestama – veidi aega ja kannatust vaid! Õnneks on palju naisi, kes juba elavad looduse ja südamega ühes rütmis ja kelle jaoks lõdvestunud olek ja elurõõm on igapäevase elu loomulikud osad. Wildy sobib ideaalselt ka tantrapaaridele, kes tekitavad oma käte ja elujõuga partnerites ise vibratsiooni ja kunstlikku vibratsiooni seetõttu ei vaja.

6) Wildy libiseb hästi

Aga et selle kasutamine veelgi nauditavam ja siidisem oleks, tulevad appi libestid. Wildyga sobib kasutada kõik libesteid, olgu siis vee, õlide või silikooni baasil.

7) Wildy muudab vanniskäigud lõbusamaks

See on veekindel. Lihtsalt ära unusta teda pärast vannikäiku kuivatada 😉

8) Kõik Wildyd on unikaalsed, täpselt nii nagu kõik inimesed

Kahte ühesugust Wildyt sa ei leia, kuna kõik tehakse käsitööna ürgset mehist energiat kandva ja pikaajalise kogemusega tisleri käe all.

9) Wildy on vaikne

Muidugi selles suhtes me garantiid anda ei saa, kui vaikseks naine seda kasutades jääda suudab 😉

10) Wildy võib olla sõber igaveseks

Aga seda ainult siis, kui sa oled tema vastu hell ja hea ja teda terveks suveks õue vihma kätte ei unusta. Wildyle meeldib olla toas kuivas kohas ning pärast vanniskäiku meeldib talle kuivatamine, nagu ilmselt sullegi 😉

Metsikut suve!