Ei, see siin ei ole jaanipäevablogi ja sõnajalaõite koordinaate me täna ei jaga. Kui arvestada fakti, et jaanid on üks neist populaarsetest pühadest, mil kõige rohkem uusi elusid luuakse, siis ilmselgelt mingeid soovitusi te meilt enam ei vaja.

Räägime hoopis nendest teistest pühadest, mis naisi kord kuus kimbutavad ja mis pole üldsegi seksikad. Paraku ei tähenda punaste pühade saabumine naisele alati seda, et nüüd on seksiisul puhkepäevad. Nii mõnigi naine võib olla avastanud, et menstruatsiooni saabudes seksisoov kasvab. Muidugi kui sa kuulud nende naiste hulka, kes vaevlevad peavalude, krampide ja hormoonide tasakaalutuse käes, pole seks ilmselt see, mis sul esmajärjekorras pähe tuleb, aga võibolla tasuks sellele mõnel helgemal hetkel ikkagi mõelda, sest orgasmid võivad su enesetunnet oluliselt parandada.

Seks päevade ajal on nagu takistusraja läbimine

Muidugi võid sa kõik takistused rõõmsalt pikali joosta ja endast korraliku kaose maha jätta, et aga iga hinnaga finišisse jõuda, aga hiljem seda segadust vaadates võid tehtud otsust veidi kahetsema hakata. Seksiks punastel pühadel tasuks natuke ettevalmistusi teha, nii nagu enne takitusrajale minekut tasub takistustega tutvuda ja õppida, kuidas need kõige väiksema vaevaga ületada.

Tegelikult on igas kodus olemas üks ulakas ruum, mis on justkui loodud seksiks päevade ajal. Jah, arvasite õigesti: vannituba!

Põhjust pole samuti raske ära arvata: vannituba on hiljem kõige lihtsam puhastada. Ilmselgetel põhjustel võiks heleda sametise diivani ja köögilaua kuupuhastuse ajal valikust välja jätta. Vannitoas on mänguruumi palju: kui naine püsti seistes kätega kraanikausile nõjatub, saab mees selja tagant lähenedes vahekorra ajal suunata põhitähelepanu naise G-punktile; kui naine aga pesumasinale istub ja mees tema ette seisab, on jällegi tagatud õige kõrgus just G-punkti stimuleerimiseks. Omakorda põneva asendi saab, kui naine tõstab ühe jala tualetipoti servale ja toetub kätega seina vastu.

Võimalusi ahvatlevateks asenditeks vannitoas on lõputult, kui sa vaid muudad natuke oma vaatenurka ja hakkad vannitoa sisustusest otsima viiteid seksmööblile.

Kui sa arvad, et sinu vannituba ei kannata kogu seda metsikut tegevust välja, siis üks koht igas vannitoas on peaaegu et loodud seksiks, no ja pesemiseks ka. Kusjuures duši all armatsemine on populaarsetest seksimiskohtadest voodi järel lausa auhinnalisel teisel kohal.

Kuigi seks voolava vee all võib tunduda piisavalt märg, siis tegelikult uhub vesi ära naise loomuliku libestuse, mis erutusseisundis tekib ja seetõttu tasuks vannitoas hoida pudelit silikooni baasil libestit. Überlube silikooni baasil libesti on purunematust klaasist pudelis ja niisutab vahekorra ajal seni, kuni tegevus kestab. See ei imendu nahka ning vesi ei suuda seda ka hetkega minema uhtuda, nagu vee ja õlide baasil tehtud libesteid. Pärast vahekorda soovitame kasutada eestimaist Domina Elegants intiimpesugeeli, mille pH on viidud vastavusse intiimpiirkonna pH-ga. Selles sisalduv piimhape aitab ära hoida halbade bakterite levikut ja geel sobib kogu keha pesemiseks mõlemale sugupoolele. Kui silikooni baasil libestit voodis kasutada, siis ei pea pärast vahekorda kohe pesema tormama, sest see on libe täpselt niikaua, kuni kestab hõõrdumine. Kui tegevus lõpeb, haihtub Überlube nahalt mõne aja pärast ise – “Call it magic!”

Enamik Ulakas Kaunitaris müüdavatest leludest on veekindlad, mis tähendab, et lisaks dušiotsikule saab kliitori stimuleerimiseks vannituppa kaasa võtta ka oma lemmiklelud.

Eelmängu jaoks või vahekorra lisana kliitorile soovitame Satisfyer stimulaatorit, mille saladuseks on vaakumefekti tekitamine naise kõige tundlikumas piirkonnas ja meestele vibreerivat peeniserõngast, mis lisaks erektsiooni tugevdamisele ja pikendamisele pakub ka lisanaudinguid vahekorra ajal.

Juhuks, kui kirg vallutab pea ja keha nii kiiresti, et vannituppa enam ei jõua, tasub magamituppa varuda punasteks pühadeks mõned tumedad rätikud ja paki kondoome. Isegi kui te muidu kondoome ei kasuta, siis päevade ajal on neist suur abi puhtuse hoidmisel. Kondoomide kasutamine ei pea sugugi olema igav, kuna tänapäeval tehakse erinevate maitsete ja tekstuuriga kondoome lisanaudingu pakkumiseks. Kui on hirm, et kondoomi kasutamisega kaasneb tundlikkuse vähenemine, siis tasub proovida super-õhukesi lateksivabu Sagami kondoome ja lisasärtsu andmiseks võib kondoomiga koos kasutada ka vibreerivat peeniserõngast. Kondoomist loobumiseks ei ole enam vabandusi!!!

Selleks, et naine orgasmi saaks, pole ilmtingimata vaja üldse vaginaalset sisenemist, sest on olemas ka veel rinnanibuorgasm, kliitoriorgasm, anaalorgasm jne. Miks mitte proovida ühte neist variantidest ja meest omakorda oraalseksiga rõõmustada?

Ulakaid pühi!