Ulakas Kaunitar esitleb Coco de Mer Playboy eksklusiivset pesukollektsiooni

Vallatu pesupood Ulakas Kaunitar toob ainsana Eestis valentinipäeva eel müügile Briti brändi Coco de Mer Playboyga koostöös valminud eksklusiivse pesukollektsiooni. Inspireerituna vintage glamuurist ja sensuaalsusest, teeb kollektsioon kummarduse Playboy ajakirja kuldajastule.

Kollektsioon põhineb glamuursetel vintage mõjutustel ning iga liin on inspireeritud ikoonilisest Playboy numbrist.

Õrnade tüllidega mänguliselt provokatiivne kollektsioon kombineerib lõbusad ja naiselikud kaunistused eksklusiivsete tikanditega. Tulemuseks flirtiv naudinguteks loodud pesu, kus ikooniline Coco de Mer’i stiil kohtub kaasaegsete vormidega. Esindades samal ajal kõike, mis on Playboy brändi juures seksikas.

Playboy kollektsioon Coco de Mer’ilt sisaldab nelja kütkestavat sarja:

Kiss Me

Punase pitsi ja pehme satiiniga õrritav sari on inspireeritud 1979. aasta maikuu Playboy kaanel olnud punastest huultest.

Kiss Me Slip on ahvatlev ning õrritav – perfektne Valentinipäeva kingitus!

Vaata poodi

Temt Me

Klassikat armastavale naisele loodud provokatiivne sari on kooslus mustast pitsist ja kuldsetest detailidest.

Vaata poodi

Catch Me

Playboy  Catch Me on inspiratsiooni saanud Playboy Jänkult endalt.

Olles loodud meis kõigis peituvale ulakale Playboy jänkule, laseb naiselik ja flirtiv sari kandja fantaasial lennata.

Vaata poodi

Tease Me

Sametise musta satiiniga kaasaegne ja võrgutav sari moodsale naisele paistab silma hämmastava hõbedase sädeluse ja eritellimusel valminud tikanditega.

Vaata poodi

See kollektsioon esindab kõike, mis on mänguline ja seksikas meie brändi juures. Playboy fännid armuvad sellesse kollektsiooni, me ei jõua ära oodata, et näha nende reaktsiooni.
Reena Patel, Playboy kollektsiooni juht

 

Koostöö ikoonilise Playboy brändiga on olnud põnev seiklus. Me oleme koos loonud nii mängulise ja naiseliku kollektsiooni, mis hõlmab ja toob esile suurepäraselt pilte ning siluette Playboy kuldsetest aegadest koos Coco de Mer’ile omapärase erootilise stiiliga. Me oleme loonud must-have pesu, mis on flirtiv kuid väärikas ning luksuslik. See on kollektsioon, et inspireerida.
Lucy Litwack, Coco de Mer CEO

 

 

Coco de Mer on võitnud Independent Retailer of the Year auhinna UK-s 4 aastat järjest; ja 2018 võitis Best Marketing Campaign at Drapers Independent auhinna.

FOTOD: Rankin | Coco de Mer

VAATA E-POODI