Ulakas paaride väljakutse

327.00654.00

Kui olete värske paar ja soovite suure õhinaga katsetada erinevaid ulakusi ning üksteist paremini tundma õppida, on iga väljakutse teretulnud. Pikemas suhtes olnud inimesed võivad avastada, et särts on kadunud ja ei oska selles osas midagi ette võtta. Ulakas väljakutse paaridele saadab iga kuu inspireerivaid ideid koos põneva varustusega, mida kaaslasega katsetada. Saate jälle tunda elevust üksteise seltsis.

6 kuu jooksul saadab Ulakas Kaunitarist teile paki SmartPosti. See on põnev, erutav, midagi uut ja täis naudinguid pakkuvaid ideid ning lelusid. Igast kastist leiad juhised, ideed ja mõtted, mida hakkate teostama. Naisel ja mehel on eraldi oma missioon, mida täita, millest partner ei tea. Kas pole põnev? Nagu mainitud sisaldab iga kuine kastike ka mitmeid “tööriistu”, et saaksite katsetades leida uusi ja erutavaid naudinguid.

  • Kui võtate väljakutse vastu, siis sooritage esimene ost läbi meie e-poe, kus saate valida, kas tasute 3 kuud korraga või kohe 6 kuud korraga. Kui valite 3kuud, siis teise osa arvest saadame Teile 3 kuu pärast ise.
  • Esimene pakk saabub iga kuu esimesel nädalal (nt kui ost toimub 14ndal kuupäeval, siis pakk saabub järgmise kuu esimesel nädalal)
  • Ühe kuu hind eraldi on 109€, kolm kuud on 327€ ja 6 kuud on 654€
  • Võttes väljakutse vastu ning ostes toote “Ulakas väljakutse paaridele”, kinnitad et soovid osa võtta 6.kuulisest programmist.
Kategooria:

Lisainfo

Kogus

3 kuud, 6 kuud