Ma olen märganud, et mõni naine lõhnab alati nagu kastepiiskadega niisutatud roosiõis ja mõnest mehest õhkub ürgset põlismetsade jõudu. Olenemata sellest, kas see inimene jääb minu lähedusse pikaks päevaks või põgusaks hetkeks, loob inimese lõhn minus emotsiooni. Muidugi mõjutavad meid lisaks lõhnadele visuaalne pool, feromoonid, energeetiline foon jpm, kuid ei tasu alahinnata lõhnade mõju sellele, kas inimene meile meeldib ja millist suhtlust me temaga soovime.

Võtsime appi raamatu “Seksuaalsete toimingute, kalduvuste ja elamuste entsüklopeedia” (Luhaäär, 1999) ja uurisime, millised lõhnad aitavad magamistoas atmosfääri kirglikuna hoida. Olgu see nimekiri abiks, kui valite erootiliseks massaažiks massaažiõli või eeterlikku õli magamistoa aroomilampi.

Kriss_Soonik_AW14_10Ambra – hall ambra on soojade merede and, mida lained uhuvad aegajalt kaldale. Must ambra on puuvaik, mida tuuakse Assamist. Mõlema lõhnal on tugevalt erootiline alatoon.

Jasmiin – on öeldud, et jasmiini lõhn teeb igast naisest nümfomaani.

Kannike – võrreldes jasmiiniga on kannike oluliselt diskreetsem, õrnem ja tagasihoidlikum, mistõttu sobib eriti just sügavama hingeeluga naistele.

Patchouli – saadakse Indias jm Idamaades kasvava põõsa Pogostemon Heyneanus pehmest säsist. Kasutatakse tantristlikes riitustes.

Mürr – puuvaik, mida saadakse Araabia poolsaarelt. Tugeva erotiseeriva toimega.

Muskus – muskust on saadaval erineva kvaliteediga. Õige muskus saadakse muskushirvelt, kuid seda on raske leida, kuna see on kallis. Odavam muskus on kas sünteetiline või valmistatud taimest nimega Mimulus moschatus. Muskusel on kergesti äratuntav ja väga spetsiifiline lõhn, mis mõjub äärmiselt erutavalt ja tekitab iha nii meestes kui naistes. Muskust kasutatakse laialdaselt iha tekitavates parfüümides.

Roos – oma kirge sütitavatelt omadustelt on roos kodumaistest taimedest teisel kohal jasmiini järel.

Sandlipuu – kasutatakse tantristlikes riitustes. India müüdi järgi lõhnavat taevaste neitsite rinnad nagu sandlipuu.

Sirel – erootiliste omaduste poolest kolmandal kohal kodumaistest taimedest jasmiini ja roosi järel.

Tantristlikus traditsioonis on tavaks lõhnastada naise erinevad kehaosad erinevate lõhnaõlidega: juuksed nardiõliga, põsed ja kael pachouliga, rinnad ambra ja muskusega, käed jasmiiniga, puusad sandlipuuõliga, kubemekarvad muskusega ja jalad safraniga. Meeste lõhnastamine on tunduvalt lihtsam: piisab, kui üleni sandlipuuõliga kokku määrida.

Ulakast Kaunitarist leiad nii massaažiõlisid kui ka parfüüme, millega kirg ei jää sinust sammugi maha:

*Orgaaniline käsitööna valminud massaaži-/kehaõli Mandarin & Jasmine – jasmiin lisab mandariini värskusele korraliku sõõmu kirge ja erootikat. Hea uni tuleb ka, aga alles pärast seda, kui kired saavad rahuldatud 😉
yesforlov*Iha tekitav parfüüm YesForLov – erutava toimega Prantsuse parfüüm, mille vastupandamatus kombinatsioonis tantsivad muskus, värsked liiliad, kütkestav ploom, safran ja erinevad vürtsid. Müügil on eraldi parfüümid mehele ja naisele, kuigi nende lummusesse sattumisel ei oma sugu mingisugust tähtsust.
*Iha tekitav massaažiõli YesForLov – erutav massaažiõli, mille salaretsept sisaldab iha tekitavast parfüümist tuttavaid komponente. Sooja massaažiõli armastajad saavad valida endale selle massaažiõli ka massaažiküünla kujul: lihtsalt süüta küünal, oota, kuni on sulanud massaažiks piisav kogus õli, kustuta leek, kalla õli kehale ja pane meeled valmis elu erootiliseimaks massaažiks.

Kirehõngulist päkapikuootust!