Alustuseks pean ütlema, et Ulakas Kaunitar ei müü endiselt kumminaisi ja ka tänane postitus läheb sellest kaubast suure kaarega mööda, sest kumminaised on minevik!

Peame oluliseks, et meil müüdav kaup oleks kvaliteetne, luksuslik, ohutu tervisele ja ei jätaks mitte kedagi naudinguta. Kuigi toonitame alati, et Ulakas Kaunitar on ennekõike naistele ja paaridele loodud pood, leiab meilt ühtteist ka meestele nii koos partneriga kui üksi nautimiseks.

Armurõngad

Armurõngas, peeniserõngas, kõige võimsam meestesõrmus – heal lapsel mitu nime, nagu öeldakse – on üks tuntumaid meestelelusid, mida teatakse lisaks kumminaisele. Tõsi, armurõngas eeldab partneri olemasolu, et see täidaks oma eesmärki. Parim armurõngas on tehtud pehmest ja venivast silikoonist ning see asetatakse jäigastunud peenisele juure lähedale. Vastavalt soovile võib ka munandid rõngast läbi tõmmata. Lisaks silikoonile kasutatakse materjalina ka nahka, kummi ja isegi metalli. Armurõnga eesmärk on õrnalt takistada verevoolu, tänu millele saavutab mees tugevama ja kestvama erektsiooni.

Armurõngaid on vibratsiooniga ja ilma, mõnel on ühes servas eenduvad osad, mis on loodud stimuleerima naispartneri kliitorit vahekorra ajal. Vibratsioon pakub naudingut mõlemale osapoolele.

Ulaka kaunitari lemmikud:
Lelo Mio – vibreeriv peeniserõngas, mis hellitab naise kliitorit ja mida mees saab kanda kahte pidi.
Tenga Smart Vibe – naisele kasulikult pikliku osaga vibreeriv armurõngas.
Picobong Remoji Lifeguard – vibreeriv peeniserõngas, mida saab lisaks nupule tootel juhtida ka vallatust äpist.
Ring O armurõngas – vibratsioonita peeniserõngas, mille “mummud” pakuvad lisanaudingut nii mehele kui naisele.

BLOWHOLE blackPeenise stimulaatorid

Selles tootegrupis pakume me kahte toodet: Picobong Blowhole ja Tenga Egg mõnumuna.
Kuigi neid tooteid saab mees nautida ka üksi, on need ideaalsed eelmängu osana. Nagu aimata võite, saab nii blowhole´i kui mõnumunaga pakkuda mehele mõnu, senisest erutavamat eelmängu, lisastimulatsiooni ja lingam massaaži.

Picobong Remoji Blowhole on vibreeriv tops, mis imiteerib oraalseid naudinguid. Sobib eelmänguks ja kallima erutuse tõstmiseks, kuna stimuleerib eriliselt hästi peenisepead kui kõige tundlikumat osa. Erinevaid programme saab lisaks nupule valida ka Remoji äpist.

Tenga Egg mõnumunad on hästi pehmest ja venivast silikoonist lelud, mille sisemine pind on reljeefne (laineline, mummuline jne). Muna asetatakse peenise otsa ja käe abil liigutatakse seda üles alla. Seespool olevad reljeefid pakuvad mehele lisastimulatsiooni ja naudingut, mida ainult käega pole võimalik teha. Ideaalne ja pisike mänguasi, mille pakend näeb välja nagu Kinder Surprise.

 

Anaaltapid

Anaaltapp on unisex mänguasi, mis sobib nii mehele kui naisele olenemata seksuaalsest orientatsioonist. Anaallelusid on lihtne teistest leludest eristada, kuna neil on ühes otsast alati nn stopper (laiem osa, mis takistab lelul sooltesse plehku panna). Tõsi, pepu on selline koht, mis ei taha enam sinna pandud asju tagasi anda ja kui need edasi sooltesse liiguvad, tuleb võtta ette visiit EMOsse. Seega on oluline silmas pidada, et anaalsete naudingute jaoks kasutatakse spetsiaalseid lelusid.
Anaaltappe tehakse silikoonist, klaasist, metallist ja puidust. Anaaltapp asetatakse pepusse sooloseksi või vahekorra ajaks, kuid sekslelude tootjad soovitavad neid kanda ka jalutuskäigul või rattasõidul 🙂

Ulaka Kaunitari lemmikud:

Fifty Shades of Grey: sobib nii algajatele, kui esasijõudnutele.
Aneros Helix Syn: loodud meestele, jälgides anatoomilist ehitust, pakub parimat naudingut.
FT London Gpop: vibreeriv anaallelu sügavateks naudinguteks.

Hugo Ocean Blue22903c4e1ce5ac38eab31903b08ca9a0 copyEesnäärmemassaaži vibraatorid/pulsaatorid

Eesnäärmemassaaži saab teha sõrmedega ja olenevalt mehe anatoomiast ka mõnede anaaltappidega (olenevalt suurusest). Kuid turule on tulnud ka spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud anaallelud.

Lelo Hugo: tänu erilisele disainile saab Hugot kasutada hands-free, põnevuse lisamiseks saab programme muuta puldiga 12 m kauguselt. Miks mitte anda pult partneri kätte ja kasutada Hugot osana eelmängust!

Kui on huvi veelgi sügavamate naudingute järele, võiks valida vibreeriva Lelo Loki või veelgi võimsama pulseeriva Fun Factory Stronic Drei, mis liigub ise sisse-välja.

Eesnäärmemassaaži tegemisest ja selle vajalikkusest saab rohkem lugeda siit.

paddleAksessuaarid

Tõsi, roosad ja karvased käerauad ei pruugi olla see aksessuaar, millest kõik mehed unistavad, kuid sidumisvahendid, piitsad ja nibuklambrid on sama erutavad nii naistele kui ka meestele. Meie lemmik on Eesti kaubamärk XAOS, mille nahast aksessuaarid peavad vastu ka kõige metsikumatele voodiseiklustele. XAOSe tooted on kvaliteetsed, vastupidavad, stiilsed ja loodud koostöös oma ala asjatundjatega.

Lisaks leludele soovitame meestele teisigi erutavaid tooteid:

Ergutav tee meestele sidrunheina ja Krachaiga: suurendab verevarustust, toetab spermatogeneesi, tõstab libiidot, annab elujõudu, toetab mehisust ja pikendab erektsiooni. See on looduslik võlujook meestele, kes soovivad olla võitmatud!
Viamax Maximum Gel: stimuleerib peenise verevarustust nii, et erektsioon on tugevam ja kestvam, lisab erutust ja särtsu!
YesForLov iha tekitav parfüüm: võrgutava lõhnaga parfüüm, mis tekitab iha ja muudab mehe vastupandamatuks.
Organique massaažiküünal meestele: maskuliinse lõhnaga massaažiküünal erutavaks massaažiks.

Põnevat avastamist ja plahvatuslikke orgasme!