Oleme veendunud, et parim koht jõulukingituste soetamiseks on Ulakas Kaunitar. Isegi kui sa oled 5 aastat järjest ostnud oma lähedastele kingitused meie juurest, ei pea sa kartma, et enam pole midagi valida. Ka siis, kui Ulakas Kaunitar on kingitustega varustanud sind kõikidel sünnipäevadel, valentinipäevadel jt tähtpäevadel, oleme kindlad, et meil on veel palju asju, millest kingisaaja pole isegi osanud unistada.

Siin need on, 2017. aasta uudistooted, mida sa eelmiste jõulude ajal kindlasti veel kinkida ei saanud:

1) Lelo Sona

See imepärane lelu naistele on 2017. aasta tipptoode. Stimuleerides helilainetega naise kliitorit, jõuavad naised seitsmendasse taevasse kiiremini kui kunagi varem. Kuna Sona mõjutab ka kliitori seda osa, mida silmaga ei näe, on ka orgasmid tavapärasest raputavamad ja seda kõike ilma vibratsioonita ja kliitorit otseselt puudutamata. Liiga hea, et olla tõsi?

Aga kuidas kõlab siia juurde veel see, et kuni aasta lõpuni on Sona võimalik soetada üllatushinnaga 69 EUR (tavahind 149 EUR)?! Meile kõlab see orgasmimeloodiana!

2) Crave Vesper

Kui selle aasta presidendi vastuvõtul krabas endale kõigi tähelepanu üks kummalise kujuga kaelaehe, mis väidevalt oligi ainult kaelas kandmiseks, siis meie pakume üldse mitte nii iseenesestmõistetava välimusega kaelakeed, mis aga ei ole vaid kaelas kandmiseks.

Moekale, trenditeadlikule ja enesest hoolivale naisele: Crave Vesper – väike, aga tubli kaelakeevibraator.

3) Feelz Toys Lea vibraator

Vibraator, mille me tõime endaga kaasa otse EroFame erootikamessilt. Lea võlus meid oma pehmuse ja paindlikkusega, ainuüksi selle käes hoidmine ja mudimine tekitab tunde ülipehmesse voodisse naudingute rüppe kukkumisega.

Seda suurimat paindlikkust pakkuvat lelu on võimalik saada kolmes värvitoonis ja kolmes väga pidulikus sädelevas karbis. Loodud jõulumeeleolu tekitamiseks täiskasvanutel!

4) Sensuva Crazy Sexy Cool & Icebergs Orgasms mõnukomplekt

Kaunis metallkarbis peidab end kaks mõnutoodet: maasika- ja piparmündimaitseline jäise efektiga Nip Zip nibupalsam ja On Ice Cooling Arousal Oil, mis lisab kliitorile tundlikkust ja viib sügavamate naudinguteni. Jah, see viimane on seesama toode, millest kõik praegu räägivad!

Kui sa pole linnauudistega kursis, vaata siia.

5) Sensuva Hello Sexy. Let´s Get Our Flirt on mõnukomplekt

Selles ulakas komplektis pakuvad naudinguid X On the Lips piparmündimaitseline huulepalsam, mis paneb huuled vibreerima ja Big Flirt lõhnaõli seksikuse lisamiseks.

Mõlemad tooted sisaldavad feromoone nõidusliku kiresööstu vallapäästmiseks, kuid on seejuures täitsa naturaalsed ja ohutud (kui sa suudad oma ihasid talitseda 😉 ).

6) Provocatife kanepiõliga massaažiõli ja massaažikreem

Massaažitooted, mis töötavad kahel rindel: feromoonid annavad massaažile seksika alatooni ja valmistavad ette naudinguterohkeks õhtu jätkuks ning kanepiseemneõli hooldab hellalt nahka.

7) Kriss Sooniku pitsist pluus Pille

Kauni naisenime tagant vaatab vastu sügavlillas toonis pitspluus, mida sobib kanda magamistoas, töökoha jõulupeol või pidulikul uusaastaballil. Pluusile lisavad pidulikkust ja elegantsi kaunid sametdetailid.

8) Obsessive Heartina korsett

Võrgutavas punases värvitoonis korsett kire vallapäästmiseks ja särtsakaks aastalõpu tähistamiseks.

9) Siidist hommikumantel

Siidi hellitav paitus ei ole võrreldav ühegi tundega. Luba seda endale ja oma kallimale. Ideaalne nii külma kui kuuma ilmaga kandmiseks. Saadaval nii meestele kui naistele.

10) Fifty Shades of Grey 10 päeva naudingukalender

Siis kui jõulukalendrist šokolaadiruudud söödud, on aeg üllatada kallimat millegi palju erutavamaga. 10 päeva järjest ootab teid iga aknekese taga uus ja põnev aksessuaar, millega naudingud magamistoas uutesse kõrgustesse viia. Kui soovid, saad osasid tooteid ka üksikuna osta või jõulukalendri kollektsiooni täiendavate toodetega täiustada. Vaata kogu Fifty Shades of Grey sarja siit.

Kui sa soovid sel aastal teha kingituse hoopis oma kätega ja kinkida emotsioone, on parimaks valikuks Ulakas Tšekiraamat. Vallatus raamatus on 20 erinevat üllatust, mida kinkida oma kallimale. Siiani on kõik meie kliendid kinnitanud, et see on unistuste kingitus igaks sündmuseks. Saadaval eesti ja inglise keeles.

Ulakaid jõulukinke!