Suvi on nii kuum, et riided ei püsi seljas ja feromoonivabrikud töötavad täisvõimsusel. Ometigi on põhjamaiselt jahedad eestlased sulanud ning valmis suveöös ulakusi tegema.

#1 Märg on hea

Loodus pole ammu vihma saanud, põõsad on sellel põuaperioodil ära kuivanud. Hoolitse enda ja kaaslase niiskustaseme eest 😉 Jooge palju vett ning kasutage imelisi niisutavaid, jahutavaid ja stimuleerivaid libesteid.

#2 Armatsege kuuvalgel mõnes veekogus!

Romantilised filmid toovad meieni igasugu erutavaid stseene, kus veekogus armatsemine tundub nii ahvatlev. Nüüd on see aeg, kus tasub proovida koos alasti ujumist, mille teeb väga erutavaks oht, et keegi näeb teid. Ja seks veekogus võib kuuluda uute ulakuste hulka. Kuid pea meeles, et ilma silikooni baasil libestita ei tule see trikk kuidagi välja. Seega võta näiteks Überlube libesti alati endaga kaasa.

#3 Juhi puldist või äpiga oma partneri naudinguid!

Tänapäeval tuleb tehnika meile igas valdkonnas appi, ka naudingute osas. Naised saavad valida vibreeriva muna näiteks puldiga Feelz Toys Anna ja äpiga Svakom Ella Neo või vibreerivad püksikud näiteks puldi ning äpiga Zalo Aya ja anda juhtpult kaaslasele. Minge mõnele kontsertile või festivalile ja mängige võõraste pilkude all nii, et keegi ei saa teada. Kontrolli ära andmine, avalikus kohas vallatuste tegemine ning vibratsioon sinu intiimses piirkonnas on kõik nii erutavad.

Ka meestele mõeldud vahendid omavad äppi. LELO brändil on F1S V2, mis on helilainetel töötav masturbaator ning esimese mudeli täiustatud versioon. Miks mitte anda kontroll äpist hoopis oma partnerile ja vaadata, kui hästi oskab tema sind eemalt rahuldada. Sarnane suurepärane vahend on ka Svakom Sam Neo.

4# Tihkemaks, suuremaks, säravamaks!

Aasia naised on tuhandeid aastaid osanud kasutada erinevaid taimi, et hoolitseda oma intiimsete piirkondade eest ja teha trikke, mis pakuvad lisanaudinguid.
Tihkeks tegev geel Like A Virgin naistele sarjalt Intt. See imeline geel käib tupe sisse ning paneb vere käima ja paisutab kudesid nii, et kõik on tundlikum ja kitsam. Nii tunned sa oma partneri igat kurvi ja tema sind. Hõõrdumine on intensiivsem ja need naudingud…
Intt XXL geel parandab meeste verevarustust peenises ja meheau paisub suuremaks.
YESforLOV Intimate V seerum niisutab, trimmib ja lõhnastab naise intiimse piirkonna.

#5 Helilained on paremad kui merelained!

LELO on loonud tänaseks juba päris mitu helilainetel töötavat stimulaatorit, mis peaks olema iga naise kotis alati kaasas. “Kohal 60 sekundiga” ei ole ainult film Nicolas Cage’ga peaosas vaid garanteeritud naudingud peaosas Sona, Sila või taevalik unicorn Enigma.

#6 Vedel vibraator….. oota mida?

Jah, see on päriselt olemas ning kindlalt üks intensiivseimaid stimuleerijaid. Intt vibreeriv geel 6 erineva maitsega ja Intt Greek Kiss vibreeriv geel teie mõlema anaalpiirkonnale. Aga kui sa tahad kogeda maavärinat, siis Secret Play Liqued vibreeriv geel tuleb koos hoiatusega – nõrganärvilistele ja tundlikele inimestele keelatud. Kasuta üksi või koos partneriga eest või tagant uksest, aga ole valmis plahvatuseks.

#7 Pesu olgu avatud!

Avatud püksikud ja rinnahoidjad on erutavad ning neid ei pea seljast võtma, kui tahate limpsida siit-sealt.
Kinky Diva rinnahoidjad, mida kanda palja ihu või riiete peal aksessuaarina. Noir Handmade lukkudega avatavad püksikud lisavad särtsu.
Vallatult avatud komplekte leiad veel siit.

#8 Ole turvaliselt lähikontaktne

Ka kondoomid on ajas muutunud, proovi parimaid ja sa võid üllatuda. Lelo Hex kondoomid on hoopis midagi muud. Ceylor ja Sagami on kõige õhemad lateksivabad kondoomid, mille paksus vaid 0,02mm. Kui tahad maitsvaid oraalseid naudinguid, siis Glyde maasika, vanilje, metsamarja ja mustika valikust leiad kindlasti midagi sobivat. Kui printsi varustus muudab su simad suureks kui tõllarattad, siis talle mahuvad peale LELO Hex XL või Glyde Supermax.

#9 Omad käivad tagantuksest!

Oleme ausad – seda inimest pead sa ikka usaldama, kes võib siseneda tagant 😉 Anaalsed vahendid pakuvad samuti uusi huvitavaid naudinguid. Lisaks metallist, silikoonist ning klaasist vahenditele on vibreerivad ning rimmivad.

#10 “Suuga teeb suure linna käega ei kärbsepesagi.”

Ära löö käega! Oraalsed oskused on väga nauditavad. Et veidi maitset lisada ja kurgu tundlikust vähendada on Sensuva Deeply Love You kurgu rahustaja imeline vahend.

Palju imelisi naudinguid!