Aasta alguses käis Ulakal Kaunitaril külas prantsuse luksussarja YesForLov esindaja Valerie Palmieri, kes tutvustas uusi tooteid ja jagas meiega põnevaid teadmisi klientide lemmikutest üle kogu maailma. Meil on hea meel, et saame jagada teiega kõige värskemaid uudiseid sarja kohta, mis kutsub kõiki koos ütlema JAH armastusele!

 

Ulakas Kaunitar on müünud YesForLovi sarja kaupluse avamisest alates ja võime kindlalt väita, et eestlaste lemmikuteks on kujunenud iha tekitav massaažiõli ja saladusliku retseptiga iha tekitav parfüüm. Küsisime YesForLovi esindajalt, milliseid tooted lisaks nendele teistes riikides populaarsed on.

“Väga põnevad ja klientide poolt hästi vastu võetud tooted on erinevate maitsetega massaažiõlid. Tegelikult on see nimi natuke eksitav, kuna tegelikult on need loodud ennekõike oraalseteks naudinguteks. Maitsetega massaažiõlid on ideaalsed intiimpiirkonna massaažiks ja oraalseksiks. Väga tihti kurdetakse, et oraalseks ei ole just maitsev tegevus, nüüd on see aeg läbi! Vali, kas soovid maiustada suhkruvati, maasikate, puuviljade või vaniljega ja lase minna. Lisaks ootab kõiki toote ostjad karbis nostalgiline üllatus. Kas mäletate lapsepõlvest seda kommipulbrit, mis keele peal põrkama ja hüppama hakkas? Nüüd aga mõelge, mis tunne võiks olla, kui kallim tuleb sind hellitama samal ajal, kui need kommid tema suus ilutulestikku teevad? Ainuüksi mõte sellest on erutav!”, jutustab Valerie suure elevusega.

Meile endale meeldib lisaks nostalgilisele kommitrikile ka fakt, et kui maitsega massaažiõli intiimpiirkonda määrida ning sinna peale puhuda, muutub ala kuumaks. Muidugi tahtsime teada, kas poleks kõigile arusaadavam, kui kirjutada pakendile märksõna “oraalseks”, “intiimpiirkonna massaaž” vms. Valerie selgitas, et YesForLovi bränd on osa kosmeetikatööstusest ja lisaks sekspoodidele müüavad nad oma tooteid ka suurte kaubamajade kosmeetikaosakondades ja kosmeetikapoodides ning kosmeetikatoodete pakenditel on sellised intiimsed vihjed keelatud.

Uutest toodetest on YesForLovil sel aastal pakkuda kolme uut libestit: jahutav, soojendav ja anaallibesti.

Kõik libestid on väga kehasõbralikud ja pakuvad kauakestvat libestust. Jahutav libesti sisaldab mentooli ja selle hoolikalt valitud koostisosad vähendavad allergiliste reaktsioonide teket. Soojendav libesti pakub erutavat ja nauditavat kogemust mõlemale partnerile. Anaallibesti eripära seisneb selles, et tegu on vee baasil libestiga, millele on lisatud natuke silikooni. Juba käe peal testides on märgata olulist erinevust teiste vee baasil libestitega: see tõepoolest muudab nahapinna väga libedaks ja siidiseks . “Anaalseksi puhul on väga oluline pikk eelmäng, piisav libestus ja lõdvestus. YesForLov anaallibestisse on lisatud jojobalehe ekstrakti, mis rahustab anaalpiirkonda ja muudab sisenemise nauditavamaks”, selgitab Valerie, miks anaalmängudeks võiks valida eraldi libesti.

“Kuigi YesForLovi libestid sisaldavad glütseriini, ei pea kliendid sellepärast muretsema”, ütleb naine, kui märkab, et loeme hoolikalt koostisosade nimekirja ja jätkab: “Glütseriini on kahte tüüpi: üks neist tuleb naftatööstusest ja teine on taimse päritoluga. YesForLov kasutab ainult taimse päritoluga glütseriini, mis on 100% naturaalne ning omab positiivset toimet nahale”Oluline on ka see, kui palju glütseriini libesti sisaldab. Kui glütseriini on liiga vähe või liiga palju, siis libesti hakkab kleepuma ning võimalikud on ka ebameeldivad kõrvalnähud. YesForLovi libestitesse on lisatud glütseriini just sellisel määral, et see hooldab õrnalt intiimpiirkonna tundlikku nahka.

Lisaks on YesForLovi libestitesse lisatud hüaluroonhapet, mille käsnja struktuuriga molekulid tagavad kauakestva libestuse neile, kel seda vaja ja kui naine lisalibestust ei vaja, siis libesti imendub nahka kui tõhus niisutaja. Kuna libesti pakub meeldivalt siidist elamust kogu vahekorra ajal, ei pea seda ka ühe vahekorra ajal kogu aeg juurde panema ning sellest jätkub kauemaks. Libestitesse lisatud aloe vera aitab võidelda seksuaalvahekorra ajal hõõrdumisest tekkinud ärritusnähtudega.

Kõiki YesForLovi libesteid võib kasutada nii kondoomide kui ka mänguasjadega ja need on günekoloogliselt testitud.

Suur aitäh Valeriele külaskäigu eest ja vallatut avastamisrõõmu YesForLovi fännidele!