Naistepäev on tulekul ja teadagi on see üks neist “kohustuslikest” pühadest, millal mehed “peavad” naisi meeles pidama. Kuigi naistepäeva ja valentinipäeva tähistamine peaks meile kõigile rõõmu valmistama, siis mitte kõiki ei puistata sel päeval üle õnnesoovide, lillede ja kingitustega. Tõsi, miks peaks oma kallimat meeles pidama ainult neil kuupäevadel? Ma leian, et pigem on naistepäev ja valentinipäev pühad, mida vajavad need, kes muidu oma lähedasi meeles ei pea. Me võiksimegi neid tähtpäevi võtta kui meeldetuletust küsida endalt, millal me viimati oma kallimat üllatasime ja talle lilli viisime, millal me viimati tänasime teda selle eest, kui fantastiline ta on. Kui see juhtus aasta tagasi “kohustuslikul meelespidamise päeval”, siis on tõesti viimane aeg seda uuesti teha! Kui tundub, et kallima eest on piisavalt hoolitsetud, mõelge sellele, mida need tähtpäevad sümboliseerivad. Naistepäeval tähistage naiseks olemist ja valentinipäeval tantsige armastuse energias, mida on küllaga meie kõigi jaoks. Kui kallimat kõrval pole, saab panna mängima armastuslaulud ja armastada iseennast või lugeda õnneliku lõpuga muinasjuttu, kus armastus võidab kurjuse ja kadeduse.

Maailm liigub selles suunas, et naised muutuvad järjest iseseisvamaks ja saavadki juba ise kõigega hakkama. Kuigi paljude jaoks on ehk isegi uhkuse asi öelda, et naised polegi varsti enam nõrgem sugupool, siis kes selle tiitli enda kanda peaks võtma, kui naised sellest loobuvad? Las ma selgitan: selleks, et asjad maailmas toimiks, on vaja tasakaalu. Yin ja yang, suvi ja talv, öö ja päev, tõus ja mõõn, naiselik ja mehelik energia, nõrgem ja tugevam sugupool. Samamoodi toimivad suhted: kui naised muutuvad järjest mehelikumaks, peavad tasakaaluks mehed muutuma järjest naiselikumaks. Kuhu me niiviisi jõuame? Naised on kaotamas oma naiselikkust, oma pehmust ja õrnust, see-eest mehed veedavad järjest rohkem aega peegli ees ja ei saa enam hakkama ei autode parandamise ega remondiga. Vabandage mind, aga ma olen naine ja soovin selleks ka jääda!

Sel põhjusel, kuulutab Ulakas Kaunitar naistepäeva sel aastal naiselikkuse pühitsemise päevaks.

Küsi endalt, mida tähendab sinu jaoks naiselikkus, millal oli viimane kord, kui tundsid end tõeliselt naiselikuna?

Kas naiselikkuse väljendumiseks on ilmtingimata vaja sületäite roosidega austajaid akna alla serenaadi laulma või on naiselikkus looduse kingitus, mis pulbitseb iga naise sees kõigest välisest hoolimata? Kindlasti on sinu elus mõni naine, kes on unustanud oma ürgse naiselikkuse ja pole lasknud oma naiselikul veetlusel vabalt voolata? Võibolla oled see naine sina?

Tähista sel naistepäeval oma naiselikkust. Armasta oma naiselikkust, armasta enda ümber olevaid naisi ja haara kinni võimalust öelda mõni kompliment iseendale, sõbrannale, õele, emale ja võhivõõrale. Toeta oma naiselikkust: pane selga kaunis pesu ja rõivad, milles tunned end naiselikult veetlevana, kanna oma lemmikparfüümi. Naerata rohkem, flirdi rohkem, pane tööle oma naiselik kavalus. Kui sinu naiselik pool ei ole valmis toast välja astuma, luba endale üks imeline kohting koduseinte vahel üksi või kallimaga. Tee just seda, mida sinu hing ihkab! Poe roosiõitega täidetud vanni, hellita oma keha luksusliku ihupiimaga, tantsi, laula, kirjuta luuletus oma naiselikkuse ülistamiseks! Ole tänulik, et sul on olnud võimalus sündida naisena: nõrgema sugupoolena, kellele on antud ülim vastupidavus tuua ilmale uus elu. Ole tänulik oma maheda hääle ja kurvikate puusade eest, oma rindade eest, oma loomuliku ilu eest, oma heliseva naeru eest, oskuse eest tingimusteta armastada, oskuse eest harmooniat luua. Ole tänulik ka oma tugevuse ja iseseisvuse eest, oma meheliku energia eest, kuid ära unusta, et sinu tegelik tugevus seisneb just sinu naiselikus väes. Kui sinu kõrval on mõni eriline mees, täna ka teda, et ta laseb sul olla tõeline naine. Nautige oma erinevaid energiaid ja imetlege seda külgetõmbejõudu vastandite vahel.

Tee endale või kallimale sel naistepäeval kingitus, millega pühitsete naiselikku väge:

Kirglikult punastes toonides Lelo Open Secret komplekt

vannirooside, huulepulgakujulise minivibraatori ja seksikate aksessuaaridega sobib kohtinguks nii iseenda kui ka partneriga.

Sensuva ON libiido geel

aitab naistel ühendust saada oma kirgliku poolega, kütab üles kustunud tunded ja taastab huvi seksi vastu.

Sensuva X maagiline huulepalsam feromoonidega

lisab ellu särtsu huulte kaudu.

Lelo Isla

sensatsiooniline disain pakub silmailu ja luksuslikku naudingut nii vannis kui ka magamistoas, nii üksi kui ka partneriga.

Mõnusa massaažielamuse kogu kehale saad kinkida endale või kallimale Je Joue Mimi Softiga.

Lemongrass orgaanilised kehaõlid

taastavad naha niiskustasakaalu pärast vanniskäiku ja eeterlikud õlid toidavad meeli armastusega.

YesForLov kehapuuder

lisab naistele müstikat ja salapära ning maitseb magusalt – tõeline ahvatlus maiasmokkadele ja naiselikku sära hindavatele meestele!

YesForLov iha tekitav parfüüm

ei muuda mitte ainult naiste olemust seksuaalsemaks, vaid paneb ka mehi päid pöörama.

Kui mõelda naiselikule pesule, siis Kriss Sooniku Susan pitsbodile ei ole vastast, sest sellest lausa õhkub õrnust.

Lisaks sobivad naistepäeva õhtuks Obsessive kleidikesed

…. ja muidugi täielik alastus.

Maagilist naistepäeva!