Sellest on mitmeid aastaid möödas, kui jalutasin lapsevankriga oma tavapärast ringi ja möödusin teelt pilku tõstmata mehest, kes parajasti oma autost väljus ning vastassuunas liikuma hakkas. Tegu oli suvalise hetke ja suvalise inimesega, aga kui õhuvooluga jõudis minuni tema parfüüm, käis mu kehast ehmatav erutusvärin läbi …

Ma vaatasin tagasi ja nägin hallipäist meest, kes sel hetkel mõjus mulle ootamatult kütkestavalt, kuigi ta oli minust 30-40 aastat vanem. Jätkasin liikumist, aga seesmiselt olin ma tardunud ja peas vasardas ainult üks küsimus: mis see veel oli?! Olen seda endalt veel palju kordi küsinud, sest see hetk kummitas mind pikalt ning on tänagi eredalt meeles ja ma arvan, et tänaseks olen ma oma küsimusele ka vastuse leidnud.

Minu viimane Ulaka Kaunitari pakk lõhnas nii vastupandamatult, et ma lihtsalt pidin teada saama, millega on tegu, kuigi ma juba aimasin vastust. Mul oligi õigus, pakkepaber oli lõhnastatud YESforLOV Rejouissance for Men iha tekitava parfüümiga ja just iha ma pakki avades tundsingi.

Mille põhjal ma vastust aimasin? Mul on YESforLOV Rejouissance for Women ning lõhn pakkepaberil meenutas veidi seda, aga oli veel parem, lausa hulluksajavalt hea, mistõttu ma päris kindlasti vaataksin tagasi, kui minust mööduks mees, kes kannab YESforLOV Rejouissance parfüümi. Too hallipäine mees sama siiski ei kasutanud, sest seda ei olnud siis veel olemas, kuid ma usun, et ta kasutas midagi, millel oli sama eesmärk – tekitada iha.

Kui ma Ulaka Kaunitari butiigis esimest korda erinevaid lõhnatooteid nuusutasin, tuli mulle momendiks silme ette see kauge hetk, kus võõra mehe parfüüm mind jalust veidi nõrgaks võttis, kuid ma ei pannud neid asju siis veel omavahel kokku. Olles nüüd viimase poole aasta jooksul korduvalt kogenud, et ma olen sellistele lõhnadele vastuvõtlik, usun aina enam, et tookord see hallipäine härrasmees mingit hispaania kärbest kandis.
Ma ei imesta, et iha tekitavad lõhnad mulle mõjuvad, sest olen pikalt arvanud, et minu abikaasa poole tõmbaski mind tema lõhn, teisiti ma lihtsalt ei oska seletada, kuidas muutus minu jaoks vastupandamatult atraktiivseks mees, keda ma esmapilgul ei pidanud isegi mitte tavaliseks, vaid päris inetuks. Seda teooriat kinnitab fakt, et ma ei ole 15 aasta jooksul kordagi oma kaaslase või tema riiete küljes higilõhna tundnud, ka siis mitte, kui ta pärast pikka tööpäeva või intensiivset trenni on üritanud tõestada, et see on olemas. Ma ei saa kunagi aru, millest ta räägib, sest mina tunnen ainult meeldivat või isegi meelierutavat loomulikku kehalõhna.

Lugesin kord artiklit, mis väitis, et uuringute järgi valibki naine – enese teadmata – partneri peamiselt lõhna järgi ja ma usun, et mingi tõetera on seal sees. Seal lihtsalt peab olema midagi silmale nähtamatut, mis muudab väliselt ebaatraktiivse mehe vastupandamatuks ja see miski peab puuduma, kui väliselt unistuste mehe kehastus päriselus mingeid emotsioone ei tekita. Ma ei usu, et iha tekitav parfüüm selle millegi puudumist kompenseerib, kuid see võib nii mõnegi vastassoo esindaja panna vähemalt tagasi vaatama.

Ma ei tea, kui palju kordi või kas üldse on keegi tagasi vaadanud, kui olen kandnud YESforLOV Rejouissance lõhna, aga mulle endale on see soodsates oludes ergutavalt mõjunud küll. Iha tekitamise eesmärgil ma seda siiski ei kasuta, vaid võtan toodet kui tavalist parfüümi, kuigi see pole üldse tavaline – tegu on hämmastavalt kaua püsiva parfüümiga, mis on lõhnanootidelt korraga magus, terav ja puine ning iseloomult sensuaalne ja elegantne.

Tegu pole kindlasti parfüümiga, mis kõigile meeldib, mistõttu ma ei soovita seda enda nahal testimata soetada, aga Ulaka Kaunitari butiigist möödudes soovitan sisse astuda küll, et ühe pihustusega teada saada, kas lõhn meeldib või mitte. Valentinipäeva eel võiks tegelikult seada sammud otse sinna või pidada kingijahti Ulaka Kaunitari veebipoes, et armunute päeva millegi uue ja huvitavaga tähistada. Hoiatan ette, et veebipoest tehtud ostude avamisel võite sattuda olukorda, kus te ei raatsi pakkepaberit ära visata, sest see lõhnab vastupandamatult hästi.