Töö võtab palju aega ja energiat, lapsed vajavad tegelemist ja kodu koristamist. Õhtu jõuab alati nii kiiresti kätte ning avastad taas, et partner on jäänud tähelepanuta. Leiad end tagasi mõtlemast ajale, mil lõid end lille, läksid kaaslasega õhtusöögile ning peale seda oli teil aega üksteist nautida. Kohtingukutset pole sa aga ammu enam saanud? On aeg ohjad enda kätte haarata ja mehele ise üks kuum kohting korraldada!

(Leia lapsele selleks üheks õhtuks hoidja).

Mõtle milline kohting su mehele võiks kõige rohkem meeldida. Kas kutsud ta restorani, valmistad ise kodus tema lemmikrooga või meeldib talle hoopis tantsida?
Muidugi ei ole asja mõte ainult talle meele järele olla, see peab ka sinu enda jaoks nauditav tegevus olema. Kui plaan on paigas ja kaaslasele koht, kellaaeg ning miks mitte ka väike vihje öeldud, on aeg hakata tegelema iseendaga. Lase vann vett täis. Soovi korral lisa sinna vannivahtu, mille aroom su meeli paitab ja mis sind õhtusteks vallatusteks ette valmistab. Lõõgastu. Pärast vanniskäiku kreemita end ja vali välja kõige kuumem pesu. Kui kapis olev pesu paistab kuidagi igav, siis Ulaka Kaunitari poest on sul võimalus leida sobiv täiendus. Pane selga lemmik kleit ja värvi oma huuled. Viimaks lõhnasta end näiteks YesForLov iha tekitava parfüümiga ja tunned end kui jumalanna. Kui oled ulakas, pista sõrme ka öösõrmus, millega püüda pilke ja hellitada oma meest.

Kohting võib alata:)

Söögid söödud ja tantsud tantsitud – on aeg magamistuppa suunduda. Paku kaaslasele meelierutav massaaž. Kasuta selleks massaažiõli või massaažiküünalt – need muudavad selle elamuse veelgi meeldejäävamaks. Eriti õrnaks silitamiseks kasuta eelnevalt mainitud öösõrmust.

Masseeritavad kehaosad otsa saanud? Ei, kindlasti mitte! Hakka hellitama õrnade liigutustega partneri peenist ja munandeid. Kui tunned, et sa ei ole just eriti kogenud lingam-massaaži tegija, siis aitab sind välja Tenga Egg mõnumuna. Selle imelise muna sees peituvad mustrid ja need mustrid pakuvad mehele naudinguid, millest ta varem poleks unistadagi osanud.

Kired juba lõõmavad, kuid tahad seda õhtut veelgi põnevamaks muuta? Käed on juba üsna väsinud? Pole probleemi, leidub veel imelisi kehaosi millega partnerile naudinguid pakkuda. Võta appi oma pehmed huuled ja keel ning hakka meest tema erogeensetest piirkondadest aeglaselt suudlema. Liigu suudlustega peenisele aina lähemale. Kui oled jõudnud sihtpunkti, siis muuda see mõnusaks magustoiduks Délice Deluxe massaažiõli kasutades. Valida saad viie uskumatult hea maitse vahel. Nende õlidega tuleb kaasa üks üllatus, mis lapsepõlvest ilmselt tuttav. Vihjeks nii palju – see tuleb endale suhu raputada ja kallimat suuga hellitades tunneb ta, kuidas tema meheau ümber väga lõbus pidu käib!

Kui magustoidu aeg läbi on saanud ja soovite pidu ka enda sees tunda, siis haarake Couples Elixiri järele. Kandke see mehe peenisele ja laske tal sellega enda kliitorit silitada. Seejärel lubage tal siseneda ning ka teie sees läheb peoks. Milline õhtu!

Hoolitsege üksteise eest ja pakkuge selliseid naudinguid millest jääte veel pikaks ajaks rääkima. Uskuge meid, peale nii kuuma kohtingut võtab mees vaevaks selliseid õhtuid ka ise rohkem korraldada.