Kas teil meestele ka midagi on?

See on üks küsimus, mida meile tihti esitatakse. Seda muidugi seoses voodis nahistamisega. Ärevus ja stress on peamised meeste erektsioonihäirete ning madala seksiisu põhjustajad. Liigne töökoormus, probleemid tervisega, rahaline madalseis – tuleb tuttav ette? Sellal, kui mõni mees muretseb stressist tingitud olematu erektsiooni pärast, peitub teise härra mure hoopis liialt kiires lõpetamises. Isu kadumisest ei hakka me isegi rääkima. Häired seksuaalelus mõjutavad aga nii naiste kui ka meeste igapäevaelu ning võivad tekitada pingeid suhetes lähedaste ja töökaaslastega.

Ma ei ütle, et vähenda stressi ning asi loksub automaatselt paika. Ilmselgelt ei ole see paljudel juhtudel teostatav ning elu on juba selline, et tuleb hakkama saada nii pingete kui kiire eluviisiga. Ometigi on võimalusi, kuidas enda sooritust ning isu parandada ja õigusega välja teenitud naudingud tagasi saada.

ON Sex Drive for HIM

See kreem suurendab testosterooni taset kehas looduslikul teel, läbi botaaniliste ekstraktide ning bioaktiivsete ainete. Maailmas eksisteerib hulgaliselt erinevaid tablette ja jooke, mis suurendavad meeste võimekust, ent nad ei pane meest seksist rohkem mõtlema, ega seda rohkem nautima. ON Sex Drive kasutab bioaktiivseid aineid, mis panevad keha rohkem testosterooni tootma ning seda ohutul ja loomulikul teel. Nii tunnedki end noore täkuna, kes saab vahekorrast kindlasti palju suuremat mõnu – see on üks kindlamaid viise, kuidas seksiisu tagasi saada.

Toodet tuleb määrida puusadele, reitele või näiteks küünarnuki- ja põlve sisekülgedele ning soovitatavalt iga päev (või vähemalt üle päeva) pärast duši all või vannis käimist – nii imendub see kiiremini vereringesse. Olenevalt ainevahetusest ning kehakeemiast võtab selle toimima hakkamine aega kuni nädala ning kasutada tuleb seda vähemalt kuu aega järjest. Toime jätkub ka peale toote kasutamise lõpetamist.

PS: Suurem testosteroonitase kehas tähendab lisaks ka paremat energiataset ning suuremat lihasmassi. Tänage meid hiljem.

ON Bold Delay geel.

Naised jäävad hiljaks. Jah, jäävad tõesti. Naistele võib ka meeldida, kui mees mõnikord hilineb. Või täpne olla – hilineb mõnes kindlas situatsioonis. On Bold Delay geel on viivitusgeel, mis tõepoolest toimib. Oma tüdrukuteõhtutel oleme seda paljude naistega keele peal järele proovinud. Toimib. Sekunditega!

“Nagu oleks hambaarsti juures,” on kõige populaarsem lause, mida selle peale öeldakse. Geel toimib peenise otsas asuvate närvide tundlikkust vähendades, seejuures avaldamata mõju erektsioonile. Teisisõnu – sul ei saa tulla liiga vara, ent ära ka ei vaju. Milline imeline kooslus! Lisaks on see 100% vegan ja ei mõju meheaule kuidagi negatiivselt. Tähele tuleks panna aga seda, et see toode ei sobi kasutamiseks kui Sinu kaaslane on lapseootel. Sellisel juhul tuleks kaitsevahendina kasutada kondoomi.

KRACHAI tee Lemongrass.

Tee, mis on võitnud paljude südamed. Ent kindlasti on südameid, kes sellest veel kuulnud ei ole. Kui rääkida toodetest, mida saab Ulakas Kaunitar oma klientide tagasisidest lähtuvalt taevani kiita, siis on see just selline toode. Hea abimees stressi ja unehäirete puhul, vererõhu alandaja, seksiisu tõstja, toonuse parandaja. See nimekiri jätkub veel pikalt, ent SIIN on link, millelt võid seda kõike ise lugeda. Tõsi on, et seda teed juues paraneb su verevarustus ning see on üks olulisemaid asju peenise eeskujuliku toimimise juures.

Teiseks, tea, et sa ei pea olema mees, et seda juua. Naised leiavad teest sama palju rõõmu kui nende kaaslased, märkides ära kvaliteetsema une, parema seedimise ja lihaspingete vähenemise. Lemongrassi tooted on üle maailma tuntud oma kõrge kvaliteedi ja looduslikkuse poolest, seega sobib tee ka soliidses eas inimestele. Märkimata ei saa jätta ka seda, et krachai teed saab ainult Ulaka Kaunitari poest – seega, kes ees, see mees!

SVAKOM mõnuvahend.

Teate ju küll, et treening on nii füüsilise vormi kui vaimse heaolu koha pealt ääretult oluline. Nii see on ning antud tõdemus käib ka peenise kohta. Naised on küll suurepärased, aga pole patt end vahel kosutada mõnusa ajaga, mis veedetud üksi. Armasta iseennast, alles siis saavad teised sind armastada, jah? Nii, nagu on masturbeerimine äärmiselt oluline naisele, vajab ka mees enesega tegelemist ja selle juures on fantastiliseks kaaslaseks silikoonist “mütsike”, mille sisse tuleks kanda veebaasil libestit ning see siis peenise peale tõmmata.

Selle efektiivsus üllatab Sind. Eriti suurt kiitust on minu kaaslane andnud Blowjob mustrile, mis tekitab õrna vaakumit – sa lihtsalt ei taha, et see tunne lõppeks. Kui soovid ka seda tunda, tuleb sul “mütsike” ise ära proovida. Valikus on kolm mustrit, juba mainitud Blowjob, teiseks Vanilla Sex ning kolmandaks Real Deal, mis peaks imiteerima naise tuppe. Pärast kasutamist loputa see kraanivee all puhtaks ning kuivata salvrätiga ära. Siis ei kogu ta niiskust ning saad seda edukalt kasutada 5-10 korda. Iga kord ainult veel baseeruva libestiga, sest õlid mõjuvad silikoonile lõhustavalt. Ära unusta, et üks korralik trenn tõstab testosterooni taset kehas ja toodab rohkem endorfiine. Õnnelik mees on parem mees!

Mulle tundub, et siin on üks igavesti kihvt nimekiri asjadest, mis peaksid mehele meeltmööda olema ning andma palju toredama olemise nii magamistoas sees kui sealt väljas. Ja mulle väga meeldib, kui inimestel on tore olla, seega astu läbi meie Pärnu mnt 36 asuvast poest või külasta meie e-poodi ning haara härjal sarvist!