Ma armastan seda ürgset väge, mis mingil sügavamal tasandil kõiki naisi seob. See side on igapäevaselt veidi varjatud, kuid tuleb nähtavale kohe, kui üks naistest jagab oma sügavamaid hirme, muresid, lootusi ja rõõme. Sel hetkel avaneb justkui mingi uks naiste saladuste laekasse ja me mõistame, et naist üdini saab mõista ainult teine naine. Ma olen südamest tänulik võimaluse eest jagada oma teadmisi naise G-punktist ja ejakulatsioonist ja olla inspiratsiooniks neile, kes soovivad oma elu veel nauditavamaks muuta. Suurimaks tunnustuseks pean koolitusel osalenute tagasisidet, mis näitab, et ka üksainus loeng võib nii palju muuta. Aitäh jagamast!

/Daisi, Ulakas Kaunitar/

Grupp anonüümseid, üle 35 aastaseid naisi annab tagasisidet märts 2015 lõpus toimunud G-punkti koolituse kohta:

Esiteks kui üldse küsida, kas osaleda sellisel koolitusel või mitte, siis kindlasti jah. Kui muul põhjusel mitte, siis kasvõi mässumeelsusest naiste seas endiselt kehtivate tabude vastu. Teine põhjus kindlasti see, et iseenda keha tundmine on lubatud, lausa kohustuslik. Muide kui ma oma viimase auto ostsin, siis lisade hulgas oli märgitud ka kohvitopsihoidja. Kolmas aasta saab täis, kohvitopsihoidjat pole ikka leidnud. Hea, et G-punktiga nii ei läinud 🙂

Loeng oli praktiline ja kasulik. Kuigi ma usun, et kõik me olime käsitletud kohti ja nähtusi kogenud, ei osanud meist enamik nende nime ja olemust kokku panna. Põnev, samas piinlik, et veel selles eas midagi nii isiklikku enda kohta teada saad.

Olen rääkinud koolitusest meesterahvastele, kellele see teema HIRMUS põnev tundub. Paistab nii, et nemad oleksid isegi vast õigem sihtgrupp, sest kes siis ei tahaks teadlik olla ja armsale inimesele parimat pakkuda. Samuti on nad huvitatud poest ja vidinatest, mida pakutakse.

Kõnealune koolitus tekitas üsna rohkelt tundeid. No ega ma koolitusest midagi eriti lootnud küll, ütlen. Olles „Tütarlapsest sirgub naine“, „Avameelselt abielust“ ja natuke ka „Maaja“ (no seal polnud mingitest punktidest sõnagi!) järgi ustavalt poolsalaja kasvanud; ja uuemal ajal saanud lugeda Cosmopolitanist jmt lugematuid „orgasminippe“, mis enam muigama ka ei ajanud + G-punkt-on –ei-ei G-punkti-ei-ole-olemas – artiklikesed – no peaaegu muigasin, et teame-teame. Ületamatu seltskonna ja vahuveini nimel kõigeks valmis olen ma, alati.

AGA.  Siin ma siis olen, ja ma ei saa enam kunagi endiseks. Teadmised on mõnusa elu ainus alus, ütlen ma! NÜÜD ma siis ütlen seda!

Mida ma eraldi väga kiidan ja mis tõesti avaldas muljet, oli esineja väga delikaatselt valitud sõnavara ja lugupidav esitlus. See väärib tunnustust, sest arvata võib, et libiseda olnuks imelihtne. Aga koolitaja valdas teemat ja esitas selle väga elegantselt, mistõttu lisaks muudele visuaalsetele avastustele tegi kogu õhtu äärmiselt nauditavaks ka kuulamise poolelt. Omaette kõrgem pilotaaž.

No ja muidugi, kui ma muljeid jagasin (delikaatselt muidugi) , siis võiks arvata, et Ulaka Kaunitari uks on juba maha rüseldud. Õhtu Ulakas Kaunitaris äratas Uinuvad Kaunitarid ja katsu nüüd nende hulludega hakkama saada …. Aitäh, Daisi ja Kirki ! Me veel kohtume.

Ma ei saa enam kunagi endiseks. Ja maailm on parem paik.

Tagasiside G-punkti loengule, mis toimus ühe imelise sünnipäevapeo raames:

Et teada saada endast rohkem ja rohkem on vaja tõuget ja selle meeldiva tõuke andsite teie, Kirki ja Daisi oma meeldiva vastutulelikkuse ja paindlikkusega. Te andsite mulle võimaluse saada teada armukunsti nii kehalist kui ka hingelist poolt ja mõista naiste hingemaastikke vaid kasvas! Suured tänud ja uute kohtumisteni! Tänusõnadega tahan teha sügava kummarduse oma inspiratsiooniallikatele.

Kui Sinus tärkas huvi G-punkti loengu vastu, loe lisainfot siit