Ulaka Kaunitari sõbrad teavad, et me oleme alati väga tänulikud, kui lubate meil tutvustada armastuse vürtsitamiseks loodud tooteid ning sama õnnelikud oleme, kui jagate meiega oma seksinippe ja ideid. Aegajalt uurime naiste käest, kuidas nemad oma mehi üllatada armastavad, et omandada väärt võtteid ja samuti oleme aastate jooksul uurinud meeste käest, milline riideese on naise seljas kõige seksikam.

Kuigi maitsed on erinevad, siis tõepoolest on üks universaalne detail, mille peale kõigi meeste silmad särama löövad:

sukatripid

(või vähemalt ettekujutus nendest)!

Naised, unustage silikoonribaga sukad ja valige sukkade kinnitamiseks mõni seksikam viis Ulaka Kaunitari tootevalikust:

1) Siidist püksikud sukatrippidega

Lelo on luksust armastavatele naistele mõeldes toonud turule siidist püksikud, mille küljes olevate trippide vahele saad kinnitada seksikad sukad. Soovi korral saad juurde valida samasse komplekti kuuluva siidist rinnahoidja ja rollimänguga üllatamiseks põlle ja ja sensuaalse sulekese.

2) Obsessive sukahoidjad

Vali erinevate variantide seast oma lemmik või võta kohe kõik, kui valiku tegemine on raske. Ära unustage, mehed armastavad silmadega!

3) Kriss Sooniku trippidega pluusid

Kuigi Kriss Sooniku pluusidel olevate trippidega võib ka niisama pükste või seeliku peal eputada, on magamistoas kohustuslik sinna külge kinnitada sukad, püksikute vajadus pluusi ja sukkade juures jäägu juba igaühe enda otsustada.

4) Obsessive trippidega korsetid

Magamistoabränd, mis ühendab mugavuse ja silmailu, pakub trippidega korsette, püksikuid, babydolle, nibukaunistusi, avatud rinnahoidjaid ja püksikuid ning kehasukki.

5) Obsessive kehasukad

Tõsi, trippe neil pole, kuid polegi vaja, sest kehasukk on seksikas kehakaunistus, mis koondab ühte kolm pesueset: särgi, sukahoidja ja sukad. Kuna meeste jaoks pole niivõrd oluline sukatrippide konstruktsioon kuivõrd sukatrippide visuaalne külg, saab kehasukka kandes pakkuda kõike seda, mida mees erutuseks vajab. Kuna kehasukad on strateegilisest kohast alati avatud, ei pea vallatlemise ajal seda seljast ära võtma. Kes soovib aga näidata oma rindade ilu, saab valida variandi, mis koondab ühte vaid sukahoidja ja sukad. Valik on sinu!

Sukatrippide külge on kõige mõnusam kinnitada silikoonribata sukad, sellised klassikalised iludused leiad muidugi Ulakast Kaunitarist!

Kohtumiseni e-poes ja Pärnu mnt 36!

Kirge ja vallatusi!