G-päeva ootuses räägime veidi lähemalt G-punkti leludest. Millise hoolde neist siis ikkagi oma G-punkt usaldada? Lelo pakub kolme suurepärast toodet G-punkti stimuleerimiseks, mis on armastatud naiste poolt üle kogu maailma ja saanud ka G-punkti guru Deborah Sundhali heakskiidu. Ja siin nad on:
Mona punane
Lelo Mona2 – see kurviline vibraator pakub oma pontsaka otsaga täielikku massaaži G-punktile. Mona2 on 200mm pikk ja 51mm lai kõige laiemast kohast ning tal on 6 erinevat vibreerimisprogrammi. Mona2 on parim valik naisele, kes soovib tunda enda sees midagi võimsat, suurt ja tugevat. Tänu oma teravale ja ümarale otsale sobib seda kasutada ka kliitori hellitamiseks nii üksi kui koos partneriga. Mänguasi on täielikult veekindel, mistõttu soovitame kindlasti selle kaasa võtta nii vanni kui duši alla. Üks Mona2 testinutest kirjeldab oma kogemust järgmiselt: “Kui ma kasutasin Mona2 esimest korda, oli see nii võimas ja fantastiline kogemus, et ma hakkasin lausa nutma!”

Lelo Gigi2 – ametlikult maailma kõige paremini müüdavaks G-punkti vibraatoriks tituleeritud Gigi-2_product_deeprose-2Gigi2 edu võti ja naudingu saladus peitub selle lapiku kujuga tipus. Selle konkreetse mudeli leiutamine oli omamoodi õnnelik juhus. Kõigepealt hakati voolima savist vibraatori mudelit, mis ennekõike oleks 100% pühendunud G-punktile. Voolimise, täiustamise ja toote arendamise käigus kukkus vibraatori savist mudel maha ja sai endale lapiku otsa, mis osutus suureks läbimurdeks G-punkti vibraatorite ajaloos. Nimelt aitab just seesama ots leida naistel üles G-punkti. Gigi2 on oma mõõtudelt väiksem kui Mona2: toote kogupikkus on 165mm ja laius kõige laiema koha pealt on 35mm. Gigi2 võimaldab nautida 10 erinevat vibreerimisprogrammi, et igaüks saaks leida oma lemmiku. Kui sa oled kunagi pettunud G-punkti vibraatorites, siis Gigi2-s ei pea sa pettuma, kuna selle lai tipp võimaldab vibratsioonidel jõuda suuremale alale ja seega sobib ka suuremale osale naistest. Lelu disain on suurepärane ka kliitori stimuleerimiseks ja toode on täiesti veekindel.

Lelo Ella on ainus G-punkti lelu, millel pole vibratsiooni, mistõttu on ta enim armastatud tantraga tegelevate Olga_gold_shapaaride hulgas. Ella on eriti siidine ja lausa kutsub end kasutama. Ellal on kaks tippu, mida saab kasutada: üks ots on lapik ja loodud G-punkti stimuleerimiseks, teine aga klassikat armastavatele paaridele sügavamaks sisenemiseks. Mõlemat otsa sobib kasutada ka välispidiseks stimulatsiooniks. Kaks erinevat otsa võimaldavad kombineerida naudinguid ja tema siidine pealispind lausa kutsub end kasutama. Tähelepanu mehed, kelle jaoks naine on kallim kullast: Ellal on ka kullaga / hõbedaga kaetud õde nimega Olga. Tee Olgaga tutvust siin.

Lõplik valik jääb sinu teha, kuula oma keha, tema teab intuitiivselt, mis on sulle parim.

G-punkt on olemas! Kui sa seda pole veel leidnud, tule loengule ja saa koordinaadid!

G-päeva piletid on kuni augusti lõpuni müügil soodushinnaga siin, kino Artis kassas ja Ulakas Kaunitaris Solarises.