Augusti viimasel päeval jõuab kätte minu järjekordne sünnipäev. Saan aasta võrra küpsemaks, targemaks, ilusamaks, kogenumaks ja ulakamaks. Ulakad Kaunitarid ei vanane, vaid muutuvad aasta-aastalt säravamaks. Selleks, et uhkusega oma Ulaka Kaunitari tiitlit kanda, on ka minul oma ulakad lemmikud välja kujunenud ja nii mõndagi veel on minu salasoovide nimekirjas.

Oma soovide nimekirja saab meil avada igaüks, et kallimal, sõpradel ja jõuluvanal oleks lihtsam järgmiseks tähtpäevaks kinke valida. Lubame, et avalikustame sinu salajasemad soovid ainult neile, kellele oled loa andnud. Soovide kirjapanekuks on parim tulla Ulakasse Kaunitari Solarises, nii saame vajadusel nõu ja jõuga appi tulla.

Psssst, minu salasoovid on avalikud ainult teile, minu kallid jälgijad:KrissSoonik-3093

1) Kriss Sooniku pitsrüü Helen – ma jumaldan selle sinise pitsist rüü puhul kõike: värvi, pisikesi lipsukesi taskunurkadel, selle läbipaistvust ja lendlevust tuule käes. Heleni pitsrüü on justkui sõõm värsket õhku ookeani kaldal.

2) Kriss Sooniku Susan püksikud ja Silvia pitsrinnahoidja – pitsi naiselikkus ja õrnus koosluses relvituks tegeva elektrisinise värvusega võidaks kõik lahingud (ka minu magamistoas).

3) YesForLov intiimpiirkonna parfüüm – parfüüm, millest olen joovastusse sattunud.

4) YesForLov iha tekitav massaažiküünal – head lõhnad on minu suureks nõrkuseks. Pole harv juhus, kui ma lillepoest möödudes sammu aeglustan või kingitud lilleõide justkui ninaotsa pidi kinni jään. Ma lihtsalt jumaldan kõike, mis lõhnab hästi ja seetõttu ka seda massaažiküünalt, mis annab põledes tuppa õrna muskuse ja vürtside aroomi ning massaažiõliks sulanuna hellitab mu keha.deliciouspearlypowder2

5) YesForLov sära andev kehapuuder – see glamuurne kehapuuder annaks mu välimusele viimase lihvi. Meelalt lõhnava ja magusalt maitseva puudri võib lasta kehalt ka ära limspida! 😉

käerauad copy6) Naughty Beauty käerauad – pean tunnistama, et mõte nende kandmisest on tõepoolest erutav ja need on veel nii naiselikud!

7) Lelo Mia2 minivibraator – sellise sõbra saaksin igale poole kaasa võtta ilma, et ta avalikustaks minu ulakaid plaane. Mia_deep_rose_pers

 

Kui ma juba aasta kõige ulakamal üritusel G-päeval kirjas ei oleks, sisaldaks minu nimekiri ka G-päeva piletit.

Aga milline on sinu nimekiri? Tule ja anna teada!

Ja muidugi palju õnne mulle ja meile kõigile!