Perifit on revolutsiooniline lahendus vaagnapõhjalihaste tervendamiseks ja jõutreeninguks. Perifitiga on kegeli harjutuste tegemine põnev ning tõhus, kuna kasutatakse mängutehnoloogiat. Lõbusad videomängud, mis on välja töötatud koos tippspetsialistidega. Sobib kasutamiseks naistele igas eluetapis. Perifit töötab koos kuue ainulaadse kegel treeningprogrammiga,  et vaagnapõhjalihaseid edukalt tugevdada ja tervendada.

Sinu vaagnapõhjalihased on olulised.

 • Rohkem kui 1 miljardil naisel on vaagnapõhja häired, nagu uriinipidamatus või prolaps.
 • Kegeli harjutused tugevdavad teie vaagnapõhja, et võidelda uriinipidamatuse ja vaagnapõhjaprobleemidega.
 • Kahjuks teeb peaaegu 30% naistest kegeli harjutusi, mis on ebatäpsed või potentsiaalselt kahjustavad.
 • Perifit pakub ainsaid ühendatud seadmeid, mis kasutavad vigaste kontraktsioonide tuvastamiseks ainulaadset patenteeritud topeltrõhuanduri tehnoloogiat.

 

6 treening programmi:

  • Vaagnapõhja düsfunktsioonide ennetamine
  • Uriinipidamatus ehk inkontinents
  • Stress- ja tunginkontinetsus
  • Seksuaalne heaolu
  • Sünnitusjärgne taastumine
  • Kombineeritud inkontinents

Perifiti kasutamine

Selle aparaadi kasutamine on lihtne. Koosneb seadmest ning äpist. Äpi saab alla laadida oma telefoni ja ühendub seadmega Blutoothi kaudu. Vajutad nupus tööle, ühendad rakendusega, sisestad ja alustad treenimist läbi mängude.

Perifiti seade

See on vaid 26 mm lai. See on loodud sobima mugavalt kõikidele kehatüüpidele ja mõõtma täpselt teie tõstejõudu. Lisaks on iga Perifit valmistatud meditsiinilisest silikoonist.
Pärast iga kasutamist peske Perifit lihtsalt intiimseebi ja veega.

Perifiti äpp

Rakendus Perifit juhendab teid õrnalt läbi esmase treeningu. See annab iga harjutuse jaoks selge ja lihtsa selgituse ning palju nõuandeid täiusliku treeningu tegemiseks iga kord. Visualiseerige oma kokkutõmbeid ja püsige motiveeritud interaktiivse rakendusega, et jälgida oma edusamme.

Vaagnapõhjalihaste treener, mis on ühtlasi ka mäng!

Unustage segadust tekitavate Kegeli harjutuste tegemine või proovimine läbida igavaid, korduvaid treeninguid.

Meie Perifiti harjutused on lõbusate nutitelefonimängude seeria, mida mängite vaagnapõhjalihaseid kasutades. Kõik tasemed on hoolikalt kavandatud vaagnapõhjahaiguste maailmatasemel spetsialistide poolt.

5-dimensiooniline vaagnapõhja analüüs

Perifit-seadmed kasutavad patenteeritud algoritme, et hinnata teie isikliku vaagnapõhja jõudlust viie peamise mõõdiku alusel: tugevus, vastupidavus, sagedus, vabastamine ja täpsus.

See võimaldab virtuaalsel treeneril treenida teid, kasutades selleks kohandatud Kegeli harjutuste komplekti, et kiirendada paranemist.

Arstid soovitavad ja naised armastavad

Vaagnapõhja spetsialistid olid kaasatud projekteerimisprotsessi igasse etappi ja paljud arstid soovitavad oma patsientidele Perifit vaagnatreeningu seadmeid. Perifit on parim Kegeli trenažöör turul ja see toob sulle kiireid ja kauakestvaid tulemusi. See aitab teil vältida häireid ja taastada põie kontroll, südamiku tugevus ja tihedus.