Lähenemas on naistepäev ja see on ideaalne hetk pöörata pilgud nende imeliste olevuste suunas ning uurida, mis nende silmad särama paneb.

Ulakas Kaunitar on alati julgustanud naisi olema enesekindlad, julged ning ulakad. Pole vahet, kas naine on vallaline või kaaslasega, kui ta ennast hästi tunneb, paneb ta särama ka enda ümber maailma ja inimesed.

Tuletame siis meelde, kuidas seda kõike toetada.

Kas olete kuulnud, et muusika atmosfäär meie ümber loob meeleolu? See on tõsi, kuid ka riided, midame kanname, mõjutavad seda, kuidas end tunneme ja liigume. Isegi nii tillukestel esemetele nagu pesu, on meie üle võim. Kui kanda sensuaalset pesu kassvõi dresside all, tõstab see seksapiilsust ja enesekindlust. Ja uskuge või mitte see on kaugele näha. Ideaalne valik on näiteks mõni kehasukk või avatud bodi, millega tuju tõsta ja eriti vinge on see, et need esemed on alt avatud, mis tähendab, et ligipääs nö “keelatud maale” ka seljast võtmata.

Rahuldatud naine särab!

Hea uudis on see, et naised savad sellega imelist ka ise hakkama – eneserahuldamisega. See tegevus võiks kuuluda isegi igapäevase ilurutiini hulka. Võtad mõnusa hommiku või õhtu dušši, kreemitad ja hellitad;)
Aga loomulikult on põnevam, kui kasutada erinevaid abivahendeid. Lisaks mehele võib leida erinevaid geele ja kreeme ning vibreerivaid vigureid, mis aitavad naudingutele kaasa.


Kliitor on üks võimas mõnuallikas.

See väike täpike, mida tavaliselt näeme, on nagu jäämäe tipp filmist “Titanic”. Kuid kui sügavale vee alla see võimas mägi läks. Naise kliitor on sammuti väga suures osas naise sees ja selle stimuleerimiseks on erinevaid võimalusi. Välispidiselt võib seda hellitada sõrmede või keelega, kuid lisaks sellele on väga võimekad kliitorigeelid ja erineva tugevusega erutusõlid, mis imendudes tõstavad tundlikust ning lisavad stimulatsiooni. Vibreerivatest vahenditest on suureks abiks Senzi punktisumistaja, limpsivatest tegelastest Lelo Ora 3 või Fantacy for Her. Kuid enim lained on kliitoristimuleerijatest löönud just helilained ning üle maailma naiste jaoks top 1 toode Lelo Sona 2.


Kliitori ja G-punkti närvid on ühenduses.

Liigume nüüd naise sisse, seal on üks mõnuallikas nimega G-punkt ja hästi peidetud saladus, et ka kliitori ülejäänud osa on võimalik seestpoolt stimuleerida. Seestpidiseks stimulatsioonis sobivad sõrmed, peenis, vibraatorid, dildod ja mitmed kreemid ning geelid. Kliitor ja g-punkt on tõesti suures ühenduses ning stimuleerides seestpoolt ühte, stimuleerid ka teist. Sellega lükkame ümber suure müüdi, et kliitoriorgasm on kuidagi kehvem, kui g-punkti orgasm. Orgasmi võimsuse määravad hoopis teised tegurid: kui puhanud on naine, sterssi tase, erutustase, alkohol, suitsetamine ja veel paljud muud tegurid. Naise orgasme saab analüüsida maailma esimese nutivibraatoriga Lioness.


Ärata G-punkt.

Naise g-punk toimib nagu meestel peenis – erutuse korral voolab sinna veri ja see piirkond muutub tundlikumaks ja ka paremini leitavaks. Ideaalen kreem, mis parandab vereringet ja stimuleerib sealset piirkonda on Sensuva G-punkti kreem. Sellele piirkonnale meeldib, kui aeglaste ja tugevate liigutustega masseerida. Sellepärast on need lelud kurviga ülesse, sest asub ju see erogeenne punkt tupe laes. Ulakate lemmiklelud on Biird Gii, Emerald Love, Hot Octopuss Kurve.


Kiirtee naudinguteni.

Kui stimuleerida samal ajal nii välist kliitorit, kui seestpoolt, jõuab naine intensiivsemate naudinguteni tõenäoliselt kiiremini. Kõik kehad on erinevad ja see tähendab ka eelistused on väga erinevad, kuid tihti naistele meeldivad jänkuvibraatorid. Need tegelased omavad kahte osa, esimene liugleb väljas kliitoril ja teine tantsib sees g-punktil. Võimekamad jänesed on näiteks 5-osaline Magic Stick, pöörleva peaga Vive Niva, sooneline pehme jänes Loveline Ribbed. Kuid unikorniks kutsume me Lelo Enigma Wavei, kus on ühendatud helilained, vibratsioon ja liigutused.Postituses mainitud tooted