Kas sina tead, mis on flogger või mis asi on snake? Või kui su kätte satub sellise nimega vahend ehk piits, siis kuidas temaga ringi käia? Piitsad ja piitsamängud on hea võimalus omavaheliste intiimmängude mitmekesistamiseks, need avardavad pilti naudinguvormidest ja tekitavad teistsuguse usalduse – kui seda kõike aga õigesti teha.

Ulakas Kaunitar korraldab praktikaõhtu kõigile neile, kes soovivad piitsadest ja piitsamängudest rohkem teada. Partneri piitsaga löömine nõuab oskusi ja ettevalmistust, ka hingelist valmisolekut ning sügavamaid teadmisi, et piitsamäng oleks meeldiv ja turvaline, sest eesmärk omaette ei saa olla valu tekitamine, vaid naudingu pakkumine. Seda kõike on võimalik õppida just meie koolitusel, kus lisaks piitsamängude praktilisele poolele õpime, kuidas jõuda piitsamängus füüsilise stimuleerimise ja vaimse vabanemiseni. Kui tunned inimkeha, naudinguvõimalusi ja valuaistinguid, saad ka parema mõistmise partneri vajaduste hindamisel ja vajadustele vastutulekul.

Kellele on koolitus

Koolitusele ootame nii mehi kui naisi, tule üksi või kaaslasega. Kui soovid oma intiimelule vürtsi lisada ning saada teada, kas shibari on midagi, mis võiks olla erutav sinu jaoks.

Koolitus ei sobi neile, kel on eelnevalt olnud tõsisemaid vigastusi või traumasid, kes tarvitavad regulaarselt rahusteid või muid psühhotroopseid aineid, samuti ei sobi koolitus rasedatele.

Koolitaja

Piitsakoolitust viib läbi kogemustega koolitaja Mikk Sepp. Mikk on tegelnud Shibari’ga (sidumismängud) ja piitsamängudefa viimased kolm aastat, ta teab, kuidas nööre turvaliselt siduda, mismoodi piitsa kasutada, ta tunneb inimkeha ja oskab sellega ümber käia. Ta töötab ka Reiki õpetaja ja massaažiterapeudina ning aastakümneid tegelenud kaljuronimise, merenduse ja turvakonsultatsioonidega.

Mis koolitusel õpid?

  • tutvustame erinevaid piitsasid ja piitsa kasutamise tehnikaid
  •  õpime selgeks, kuidas ennast ja partnerit piitsamängudeks ette valmistada
  • õpime, kuidas nahka ette valmistada ja pärast hooldada
  • räägime ohutustehnikast, et kõik oleks turvaline
  • õpime, millistesse keha piirkondadesse tohib lüüa ja kuhu ei tohi

Koolitusel osalemiseks pole muud tarvis, kui tulla kohale kas partneriga või üksi. Pane palun selga mugav sportlik riietus. Vesi, tee ja joogamatid on kohapeal olemas.

Kestus, hind, koht

  • Koolitus kestab ligikaudu 3 tundi.
  • Hind: 69 eurot ühele inimesele ja 130€ kahele inimesele
  • Koolitus toimub kaupluse Ulakas Kaunitar butiigis Roosikrantsi 16.
  • Tule üksi või paarilisega
  • Pane palun selga mugav riietus.

Järgmised koolitused leiad SIIT

Kui soovid tulla oma grupiga, siis kirjuta või helista ja leiame Teile sobiva aja.
Registreerimiseks helista tel: 661 0227 või kirjuta: info@naughty-beauty.com