Aneros Helix Syn V anaalvibraator

139.00

Aneros Helix Syn V ühendab auhinna võitnud kuju ja mehe anatoomilise disaini. Maailmas üks populaarsemaid käed-vaba meeste G-punkti anaalvibraatoreid. Mehe anatoomiat jälgides loodud toode on sametise silikooniga kaetud. Helix Syn V anaalvibraator annab võimaluse kogeda partneriga ning üksi võimsaid multiorgasme.

Tänu spetsiaalsele disainile sobitub Aneros Helix Syn V ideaalselt mehe kehaga, hellitades sealjuures eesnääret (ning seal asuvat meeste g-punkti). Väljapoole ulatuvad haarad toetuvad nahale ning keha liigutades suunavad Helixit liikuma.

– Käed-vaba-naudingu ülim mugavus
– Spetsiaalselt balansseeritud veelgi paremaks sisemiseks liikumiseks.
– Välja ulatuvad “käed” lisavad välist stimulatsiooni
– Stimuleerib samaaegselt 4 erogeenset tsooni
– Sobib esimeseks leluks või juba kogenud kasutajale

– 8 mustrit ning 3 erinevat kiirust mitmekesisemaks stimulatsiooniks

Helx Syn V on vaikse kuid võimsa vibratsiooniga ning ultrakompaktne. Olles teistest Anerosi mudelitest pisut suurem, pakub Helix Syn V ka väljalülitatuna sarnast, kuid pisut täidlasemat ning tugevamat stimulatsiooni.

Kõrge intensiivsusega kestab aku kuni 3 tundi, keskmise intensiivsusega kuni 4 tundi ning madalama intensiivusega isegi  kuni 6 tundi. Mugav magnetiga USB laadimine.

Laost otsas

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Toode on kaetud meditsiinilise silikooniga, mis ei kogu baktereid ja ja on kerge puhastada. Puhasta toodet peale iga kasutuskorda LELO puhastuspihustiga, mis tapab 99,9% bakteritest.
Soovitame niisutajana kasutada Sutil Rich veebaasil libestit, mis on ideaalne anaalpiirkonnas kasutamiseks ja ohutu tootele.

Mõõdud:

  • Sisestatav osa 9,1cm
  • Tipu läbimõõt 2,5cm
  • Keskmise kurvi läbimõõt 2,3cm

Lisainfo

Omadus

Anaal, G-punktile

Värv

Bränd